mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 13:53 
Cytuj  
Ja nie jestem fanbojem :> przekazuje tylko informacje.
Sam jestem dosc sceptyczny jesli chodzi o te produkcje :>

juz.


Posty: 14
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 18:42 
Cytuj  
Są jakieś ramy czasowe trwania bety? Czy może już została zamknięta?


Posty: 14
Dołączył(a): 16.09.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 19:07 
Cytuj  
Orientuje się jaka bendzie cena abonamnetu??

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 19:21 
Cytuj  
No ja od tej drugiej fazy nie gram. Gra mi sie po prostu wypieprza przy patchowaniu 2->3.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 23:07 
Cytuj  
odbierz pmke sweng


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 165
Dołączył(a): 16.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 01:12 
Cytuj  
I co teraz powiecie o grze??

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 10:40 
Cytuj  
Na mmorpg.com można wygrać jeden z 250 kluczyków do bety TCoS:
http://www.mmorpg.com/spellborn_promo.cfm

To już moja jedyna nadzieja na załapanie się do betki tej gry i zobaczenia jak w to się gra ... :cry:
A te "zajawki" na IGN tylko mi narobiły apetytu na Spellborn :-?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 10:51 
Cytuj  
Też czekam jak na szpilkach .... a termin 2007.... ehh.... zobaczymy , narazie zapisałem sie na mmorpg ale małe szanse przy takiej ilości uzytkowników...


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 83
Dołączył(a): 6.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 11:48 
Cytuj  
minęło ponad 10 miechów od startu bety

dawno nikt nic konkretnego tu nie napisał, szczerze powiedziawszy nie chce mi się wczytywać dokładnie w forum TCoS (tymbardziej, że ciężko tam o 100% obiektywizm) w zwiazku z czym mała prośba

może by ktoś z grających w betce skrobnął parę zdań na temat gierki, głównie chodzi mi o:

*postępy bety, na jakim obecnie etapie sie znajduje (wyczytałem, że OB=early Q1 i w tym samym Q1 ma być juz release - czy te zapowiedzi są realne??)

*krótką ocenę pracy ekipy devsów oraz przede wszystkim czy to co było zapowiadane w styczniu rzeczywiście stało się faktem jeśli chodzi o gameplay i game features

*czy TCoS ma rzeczywiście szansę stać się chyba pierwszym od dawna solidnym non-azn MMORPG?? i czym tak naprwdę się od nich różni??

*czy wiadomo już coś na temat opłat za grę??


_________________
. . .

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 12:42 
Cytuj  
jest NDA niestety i nie wolno nic pisac o grze ani zamieszczac screenow
zniosa NDA to napewno testerzy sie wypowiedza


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 17:21 
Cytuj  
jestescie smieszni z tym NDA, tylko tyle mam do powiedzenia :D


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 17:33 
Cytuj  
Bo widzisz, krótko tu jesteś, a zdarzały się wypadki podkablowania do devsów.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 01:49 
Cytuj  
Smashie napisał(a):
jestescie smieszni z tym NDA, tylko tyle mam do powiedzenia :D

Wejdz kiedys do jakiejs fajnej bety, pochwal sie tym i opisz gre na mmorpg.pl, a potem sie dziw, jak szybko tracisz konto. Ja juz raz tak mialem.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 40
Dołączył(a): 31.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 08:47 
Cytuj  
Pytanie do beta testerów.... czy coś się zmieniło od czasu pokazów gry które m.in można znaleść na video.google.com ? pytam bo bo walka wyglądała mało dynamicznie, modele się ruszały jakby człowiek od animacji nie miał pojęcia o fizyce. Poprostu postacie ruszały się nie za ciekawie...w WoW i Warhammer online jest to nie porównywalnie lepiej rozwiązane.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 11:16 
Cytuj  
Ktośz was się dostał do bety ??
Bo ja właśnie dziś dostałem maila i mam nadzieje że takie coś można napisać ;)
"This email is being sent to you in order to notify you of your
acceptance into the International Closed Beta for The Chronicles of
Spellborn."


Ps. znacie jakąś stronę gdzie są bardziej dokładnie opisane dostępne klasy (te co się wybiera na 5 levelu)

*

Posty: 139
Dołączył(a): 6.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 15:42 
Cytuj  
Odświeżam temat i mam pytanie czy ktoś znudzony CB byłby w stanie oddać konto do potestowania.


_________________
80 97 115 99 97 108 <--- poprostu gotój! xD

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 16:39 
Cytuj  
Zapewne bardzo duzo ludzi dostalo sie do tej bety :)
Gra chyba przezywa jakies "male" klopoty bo zero konkretnego info, beta trwa juz hmmm.. ponad rok ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 16:45 
Cytuj  
Smiem watpic, czy wogole przyjuja kogos do bety, chociaz jak twierdza devsi czasem biora ludzi ktorzy, cytuje "udzielaja sie w community".
Udzielam sie jak moge, mam nastukane 55 postow u nic i figa...
Dlatego wlasnie smiem watpic czy wogole kogos biora.

A gra bedzie cudna perelka, odkryciem ostatnich 10ciu lat, super hitem, albo przeminie bez zadnego rozglosu. Jest tak bardzo innowacyjna, ze trudno narazie zgadywac, ktora z tych dwoch sciezek podazy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 17:07 
Cytuj  
Boje sie ze skonczy jak Dark&Light, ktore mialo byc tak fajne, a jednak przedluzanie premiery, zero marketingu, spieprzenie wielu elemtow tej gry dalo efekt taki ze gra to totalny crap :/


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 18:16 
Cytuj  
Ja, jak narazie, mam wielka nadzieje, ze to bedzie prawdziwa perelka. I jest na to realna szansa, z tego co mozna wyczytac w artykulach devsow i prezentowanych filmikach.
No i Within Temptation zaprzegniete do akcji promocyjnej ;).

Pozyjemy, zobaczymy. Obiecuja open bete na 40 dni przed startem, wiec bedzie szansa pozadnie sie tytulowi przyjrzec zanim sie kupi/zapomni o kupnie.

Byloby milo, gdyby tytul okazal sie jednak hitem. Wniosloby to pewien powiew swiezosci na rynek gier mmo. Ale jak juz wspominalem, tej swiezosci jest tyle, ze gra rownie dobrze moze stoczyc sie na samo dno i to dosc szybko. Zalezy ilu bedzie graczy, ktorzy chca sie bawic w cos tak bardzo innego.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.