mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 15:32 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Kupilem retaila - gra taka jak sie spodziewalem - bezmozga sieczka. Piekna sprawa - 10/10 imo :D ... tyle ze cos spieprzyli w niektorych animacjach (imo) - dziala 1280*1024 high/vhigh przepieknie, po czym rozpieprzysz przy okazji jakas skrzynke i 5 fps .... skrzynka sie rozleci do konca i znowu plynnie ...

Raczej twoj procek nie radzi sobie z obliczeniami fizyki.


Jesli gra caly czas dziala bardzo ladnie, a rozpierdzielenie jednego konkretnego typu skrzynki powoduje 80% spadek fpsow to spieprzone jest cos z gra a nie z moim procesorem :) Chociaz fakt - nie jest to proc pierwszej swiezosci.

nie uwlaczajac ... ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 15:38 
Cytuj  
Ehh...jak rozpieprzasz pudelko, skrzynke czy co tam jest to wtedy procek musi policzyc to zdarzenie, dlatego ci spadaja fpsy. To, ze kod za to odpowiedzialny moze byc malo wydajnie napisany to druga sprawa, ale winowajca jest twoj slaby procek na 99%.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 15:45 
Cytuj  
Przeczytaj jeszcze raz mojego posta.

Powoli.

Wolniej jeszcze.

Jak dotrze do Ciebie "jednego konkretnego typu skrzynki" to sie zastanow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 15:49 
Cytuj  
No coz chcialem dobrze i po ludzku, ale to cie przeroslo.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 16:02 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Kupilem retaila - gra taka jak sie spodziewalem - bezmozga sieczka. ..


na wyzszych poziomach jest PvP wiec bedzie przynajmniej kogo gankowac, hle hle hle :)
Drzyj Qrak !!!!!!!!!

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 16:11 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
No coz chcialem dobrze i po ludzku, ale to cie przeroslo.


Ciebie najwyrazniej przerosla interpretacja tego co napisalem :) Powtorze po raz ostatni. Moge rozpieprzyc 53 rozne skrzynki i dziala ok - plynnie. Rozpieprze jedna konkretna skrzynke i spadaja fpsy. Czy poslugujac sie Twoja terminologia "dobrze i po ludzku" - czy nie sadzisz ze spieprzone jest cos z modelem tejze konkretnej skrzynki? Czy to wykracza poza granice Twojej wyobrazni ? :)

Krowa:
Gram na singlu :) Cmoknij sie

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 16:13 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
No coz chcialem dobrze i po ludzku, ale to cie przeroslo.


Ciebie najwyrazniej przerosla interpretacja tego co napisalem :) Powtorze po raz ostatni. Moge rozpieprzyc 53 rozne skrzynki i dziala ok - plynnie. Rozpieprze jedna konkretna skrzynke i spadaja fpsy. Czy poslugujac sie Twoja terminologia "dobrze i po ludzku" - czy nie sadzisz ze spieprzone jest cos z modelem tejze konkretnej skrzynki? Czy to wykracza poza granice Twojej wyobrazni ? :)


Jeśli dobrze rozumiem to jest co najmniej 54 rodzaje skrzynek, dość sporo.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 16:18 
Cytuj  
a rozpierdzielenie jednego konkretnego typu skrzynki powoduje 80% spadek fpsow
Wlacz sobie frapsa, rozpieprz troche skrzynek innego typu i zobacz, ze rowniez masz spadki fps. Teraz usiwadom sobie, ze problematyczny model wymaga z jakichs przyczyn wiecej obliczen. Gralem w demko na moim leciwym A3200+ i scinalo mi przy rozwalaniu czegokolwiek. Znajomy na c2d i tej samej karcie nie mial zadnych problemow. Jestes strasznie meczacy. eot


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 16:24 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
a rozpierdzielenie jednego konkretnego typu skrzynki powoduje 80% spadek fpsow
Wlacz sobie frapsa, rozpieprz troche skrzynek innego typu i zobacz, ze rowniez masz spadki fps. Teraz usiwadom sobie, ze problematyczny model wymaga z jakichs przyczyn wiecej obliczen. Gralem w demko na moim leciwym A3200+ i scinalo mi przy rozwalaniu czegokolwiek. Znajomy na c2d i tej samej karcie nie mial zadnych problemow. Jestes strasznie meczacy. eot


Gralem w demko - dzialalo bardzo ladnie.
Gram w retaila - dziala bardzo ladnie. I nie - nie tnie na kazdej skrzynce.

Jak normalnie nie dociera to uzyje porownania. World of Warcraft kiedys regularnie wywalal sie w BWLu na niektorych Radeonach (w okolicach Chrommagusa jesli cos Ci to mowi). W jednym z patchy zostalo to naprawione i wyjasnione, ze spieprzone bylo cos z teksturami na jednej ze scian. I caly czas dzialalo pieknie, a w konkretnym momencie, z konkretnymi ustawieniami i prawdopodobnie przy konkretnym ustawieniu kamery gra sie wywalala.

Proste pytanie: Byla to wina gry czy sprzetu?

PS. Wole byc meczacy, niz pieprzyc glupoty :)
PS2. Zapomniales dopisac "kkthxbye"

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 16:41 
Cytuj  
Mylisz sie juz w tym co piszesz: najpierw mulil ci konkretny typ skrzynek, potem jeden konkretny obiekt. Wogole masz super kompa i nie spadaja ci fpsy w grach podczas wybuchow. Oczywiscie w necie nikt ci nie udowodni, ze jest inaczej. Kolejny internetowy retard? Jak lubisz wow boys leet speak to masz: kkthxby


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 16:51 
Cytuj  
Generalnie moze to byc problem procka poniewaz jedna skrzynka jak wybucha to oblicza sie nie tylka jej wybuch ale takrze wybuch wszystkiego dookola co moze wybuchnac, i jak sie odbije od scian, i co ten wybuch wybuchu etc. Troche to pokrecone ale czasami jedna skrzynka moze spowodowac giganryczna reakcje lancuchowa i jezeli nie masz nowych kart Ati czy Nvidia dx10 ktore maja akcelerator geometri na pokladzie oraz dobry procek mozesz czasami miec taki spadek, lecz generalnie powinno byc ok.

Co do samego engine to devsi pisza ze skupia sie na optymilizacji kodu z czasem. Zwlaszcza biednego dx10. Tego typu update bendzie dostepny dla kazdego :)

Jak ktos gra juz w HG to odezwijcie sie do mnie w grze.
Gram 2 postaciami:
- Khebeln - Summoner
- Agrathsar - Blademaster

Apropo BM, zrobilem fajny deed 50 wrogow w 30s BM, ale pewnie bylo tego kolo 100 w 30s ale nie ma takiego deeda. BM potrafi kosic mobki jak kombajn zyto przy dobrym setup ^^


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 5 lis 2007, 18:08 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 16:52 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mylisz sie juz w tym co piszesz: najpierw mulil ci konkretny typ skrzynek, potem jeden konkretny obiekt. Wogole masz super kompa i nie spadaja ci fpsy w grach podczas wybuchow. Oczywiscie w necie nikt ci nie udowodni, ze jest inaczej. Kolejny internetowy retard? Jak lubisz wow boys leet speak to masz: kkthxby


A gdzie ja napisalem o konkretnym obiekcie? Od Zreszta najlepsze jest to, ze zrozumiales, bo sugerowales mi rozwalanie innych skrzynek. Zreszta od poczatku pisze o skrzynce, tylko wczesniej robilem to bardziej ogolnie - chcesz sie przypierdalac to idz gdzie indziej :)

I nie - nie twierdze, ze mam super kompa :) Mam gruchota, z dobra karta graficzna, na ktorym spokojnie gram w najnowsze gry na detalach medium/high, w rozdzielczosci natywnej mojego monitora czyli 1280*1024. Oczywiscie "spokojnie" jest stwierdzeniem bardzo (uwaga trudne slowo) subiektywnym. Dla kogos "spokojnie" to 100, dla innego 60, a dla innego 30 klatek.

PS. Nie rob z siebie wszystkowiedzacego bo Ci nie wychodzi :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 18:55 
Cytuj  
Tak sie zastanawiam czy nie bylo by dobrze jakby ktos zrobil liste kontaktowa, bo szukanie ludzi przez te posty zaczyna zabierac troche czasu :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 19:31 
Cytuj  
TorBledNam daj juz spokoj - nie masz racji, Qra ladnie opisal jak wyglada sytuacja a ty sie czepiasz a nie masz o co.

Tak samo bylo w Oblivionie zaraz po premierze. NA niektorych Radeonach (w tym na R9600XT na ktorym ja gralem) przy wlaczeniu FSAA gdy w patrzyles na niektore okna (min. w katedrachj FPS spadalo do okraglej liczby - 1.
Zostalo to poprawione w patchu wiec pewnie taki sam blad w kodzie jest w HG, nie widze tu zadnej winy pojedynczego kompa.


_________________
Obrazek

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 00:05 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Gram na singlu :) Cmoknij sie


chicken !!!!!!!

Ja juz latam z wlaczona flaga PvP ale nie ma chetnych do walki :( buuuuu

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 11:51 
Cytuj  
Pograłem troche... i mnie osobiscie nie przekonuje (juz po trailerach spodziewałem się, ze tak będzie). Gra raczej średnia i tylko dla "bardzo wygłodniałych", ew. kochających urbanistyczne klimaty. Przeciętna i nudna.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 15:26 
Cytuj  
No po małych przygodach ze zdobyciem gry już siekam - narazie nie opłacam, zobaczę jak będzie mi się grało.

kontakt: Boonha - BM atm.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 15:35 
Cytuj  
Gra jest w pyte:-) filmy zakreciły mnie z 1.5 roku temu ale po prawie 3 latach na wowie HGL kocham miłością czystą i niewinną:-)taaaa przy d2 siedziałem długo i to myśle ze ciut mi zajmie .
Klimat jest super , guny sa kozak , grafa w pyte i party game łojojoj. koniec farmy daily q raidow i innych rzeczy które zniszczyły wowa imo .
fakt to tylko moje zdanie jak ktos nie lubi takich klimatów nie polubi wiec jak ktos ma pisać coś w odp to niech sobie daruje:-)
ogólnie bardzo bardzo bardzo polecam .


_________________
Wish I Could RAPE the Day

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 19:38 
Cytuj  
Yarp napisał(a):
Gra jest w pyte:-) filmy zakreciły mnie z 1.5 roku temu ale po prawie 3 latach na wowie HGL kocham miłością czystą i niewinną:-)taaaa przy d2 siedziałem długo i to myśle ze ciut mi zajmie .
Klimat jest super , guny sa kozak , grafa w pyte i party game łojojoj. koniec farmy daily q raidow i innych rzeczy które zniszczyły wowa imo .
fakt to tylko moje zdanie jak ktos nie lubi takich klimatów nie polubi wiec jak ktos ma pisać coś w odp to niech sobie daruje:-)
ogólnie bardzo bardzo bardzo polecam .


Tak jak napisales, wlasnie dlatego ze HG jest 90% przeciwienstwem wiekszosci mmo, dlatego jest tak relaksujacy dla kazdej osoby ktora spedzila wiele lat na grindzie w wielu mmo :) Z jednej strony nie zrezygnuje z normalnego grania Hardcore w mmo, w tej chwili jest to Eve w przyszlosci Conan czy WO ;) Jednak HC jest czym znakomitym aby odpoczac od ciezkiej pracy chwilke i wrocic swiezym do grindu ^^

Nio i apropo klimatu, nie kazdy moze lubic cyberpunk/postapocalipse klimaty, ale im dalej w las tym lepiej. Jak zobaczylem Milenium Battle w wyschnietej rzece pod londynskim mostem setki postaci sie @#$@! # prawdziwa wojna ^^ ruiny wszendzie :D A nad toba resztki mostu londynskiego i panorama miasta z duzej odleglosci :D miodzio :D

Tryb Elite jest dostepny teraz takze dla non subscribers, jak narazie nie planuje subskrypcji poczekam do 1 wiekszego patch, wtedy sie zobaczy. To co by mnie przyciagnelo do subskrybcji to nowe theme sety nowych poziomow, nowe bronie, nowe klasy :) Czyli to co obiecuja :) Pierwszy patch w tym miesiacu jest na sile lekko poniewaz patch 0 ktory mial byc pierwszym patchem dla subscribers zostal wypuszczony rowniez dla ludzi grajacych bez subskrypcji czyli nie mieli specjalnie czego dac poza halloween patch :) Jest szansa na Auction house w nastepnym patch ^^. Jezeli tak bendzie to biore subskrypcje :D


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 02:02 
Cytuj  
Po pierwszym wieczorku grania mogę powiedzieć tyle: fun zajebisty. Niestety, dużo bugów BARDZO wkurzających:
- granie w party z kimś mija się z celem :( Włazisz do instancji, jednego z członków party nie widać : bije ale ani w grze ani minimapie go nie widać, musi się jeden z party teleportnąć do miasta i wrócić, wtedy dopiero się naprawia (albo i nie), a że gra polega na nieustannym przemieszczaniu sie portalami - częstotliwość takich zabiegów doprowadza do szału.
- Często nam się zdarzała sytuacja typu: "ej, u mnie cały czas nawalasz tego moba" gdy ja spokojnie lootuje. Mimo to energia mi sie nie odnawia i skill jest cały czas odpalony. Trzeba relognąć.
- Najlepiej niech nikogo nie kusi skakanie po skrzynkach czy paczkach - ok 25% szansy na zablokowanie postaci.
- w ciągu 5 godzin gry gra powiesiła mi się dwukrotnie (kumplowi z party tyle samo) - konieczny reset

Co dziwne, wszystko to znika, gdy gramy samemu (nie ma zwiech, blokowania skilli.

Pomimo tego - tnie się wręcz miodnie - w dodatku gadki NPCów są rewelacyjne, a itemizacja kosi równo.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.