mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 16:32 
Cytuj  
http://sitedown.hellgatelondon.com/sitedown/Launcher.exe


Ściągnij, podmień, uruchom, spaczuj, graj.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 17:38 
Cytuj  
dzieki Dana, juz odpaliłem, ta gra to niestety wieszające się co chwila Diablo :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 18:16 
Cytuj  
Marek ty maszz hellgate London na żywo :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 18:18 
Cytuj  
Gram od wczesnej alphy, gra nie zawiesila mi sie ani razu. A ze Diablo, to w sumie dobrze. Klimat jest naprawde uber.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 18:46 
Cytuj  
Gram gram, mam już 10lvl Guardianem, ale czuję jakbym grał w singleplayera. Tzn. nie napotkałem jeszcze takiej przeszkody/miejsca bym musiał iść tam z drużyną. Czy całą grę da się zsolować ? :roll: I jak wygląda wielkość świata i lvl cap ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 19:15 
Cytuj  
Level cap na becie obecnie to 22 chyba, a ogolnie to dla gracza, ktory nie placi 40, a dla placacego chyba 50..

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 23:48 
Cytuj  
Grafika strasznie nierówna, z jednej strony śliczne modele potwórów i postaci z drugiej strony biedne tekstury w planszach na powierzchni.

Design leveli też woła o pomste do nieba, wszystko jest tu robione według jednej sztancy. Ja rozumiem że metro w zasadzie wygląda tak samo, ale tutaj mamy dosłownie co krok copy&paste całych pomieszczeń, układów wnęk czy skupisk propsów. Szczególnie razi to na powierzchni gdzie co krok spotykami jednakowo rozwalone budynki, te same zaułki, schodki, jednakowo ustawione samchody czy czołgi.

Ogólnie sama budowa map też jest nędzna, istnieje tylko jedna droga do wyjścia a ew.rozgałęzienia to tylko ślepe zaułki. Ciągle poruszamy się tymi samymi ulicami pośród tych samych budynków do których oczywiście nie możemy wejść. Ah, istnieje jednen model zniszczonej kamieniczki do której możemy się dostać (piwnica, pierwsze i drugie piętro) i oczywiście został on powielony i wklejony w różnych miejscach co sprawia żałosne wrażenie.

Na razie jeszcze nikt mnie nie musi zmuszać do grania, ale orginała nie kupię. Imho zmarnowany potencjał.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2007, 00:22 
Cytuj  
no po zainstalowaniu tego Hellgate dowiedziałem się, że Vista też ma bluescreeny. Wywala je losowo co kilkanaście minut gry.
Przy max rozdziałce sterownik Nvidii nie daje sobie rady (Nvidia żondzi jak widać :/) i co chwila się wyłacza - mam wtedy freez z czarnym ekranem przez kilka sekund podczas których sterownik ekranu się przaładowuje.
Przy niższych ustawieniach efekt ustępuje, pozostają bluescreeny i duży spadek FPSów co jakiś czas.

No i to co napisał Dana zgadza się w 100%, klimat ta gra pewnie ma (gdzieś czytałem że jest zajebiście klimatyczna) dla osób które nigdy nie widziały londynu). Devsi skopiowali nazwy lokacji z mapy londynu i tyle..

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2007, 01:12 
Cytuj  
Dana napisał(a):
. Czy całą grę da się zsolować ?


moby są dużo mocniejsze jeśli jesteś w party, solo wygląda na easy mode i kiepsko się w to gra tylko solując tbh

no i zawsze jest opcja hardcore mode (ikonka do przełączenia przy tworzeniu chara) gdzie death = reroll bo masz 1życie, prawdopodobnie wypadają lepsze itamz, musze przetestowac hc, sporo osób poleca właśnie ten tryb :oops:


_________________
you are already dead

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2007, 02:30 
Cytuj  
kiedyś grałem hc w diablo, ale polecam tylko jesli znasz gre bardzo dobrze, bo jesli wlozysz w postac kupe czasu i zginiesz w pewnym momencie, to szlag cie trafia i konczysz z grą 8)


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2007, 10:12 
Cytuj  
Cytuj:
prawdopodobnie wypadają lepsze itamz


Łał a mogą być lepsze ? Bo obecnie jestem ubrany w 4 legendary i reszte rare, a przeciwników koszę jak młode zboże. Ciut przesadzili z itemzacją, chyba że poza Legendarnymi jest coś lepszego.

Cytuj:
moby są dużo mocniejsze jeśli jesteś w party


LFG then :)

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2007, 10:30 
Cytuj  
redruM napisał(a):
no i zawsze jest opcja hardcore mode (ikonka do przełączenia przy tworzeniu chara) gdzie death = reroll bo masz 1życie


Lol a co jak bedziesz mial laga ?


_________________
oumn da lololegend

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2007, 10:34 
Cytuj  
hmmm shit happens ?


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2007, 10:35 
Cytuj  
Shaver poznaje świat....


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 15
Dołączył(a): 9.06.2007
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 13:31 
Cytuj  
Wie ktoś co jest z serverami? jak próbuje wejść to wyskakuje mi server error

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 20:03 
Cytuj  
Teraz dziala beta z tego co wiem (zamiast alpha).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2007, 13:07 
Cytuj  
AFAIK z nowym patchem podbili drastycznie poziom trudności, koniec z easymode

Cytuj:
Big things are happening in Hellgate: London right now, ok so not right now but tomorrow! This publish will require everyone to uninstall the current client and reinstall the new version. Users who try to play with the old client will receive an error telling them their client is an older version and to update.

Currently, we’re in the middle of a massive redesign of the Acts. This ongoing process includes designating unique environments, themes, and effects for each Act, as well as creating much more varied layouts of each type of level. Most of these changes are still being tested and tweaked within our internal builds. However, in this patch you will see the beginnings of the changes: Level types have been grouped according to the different Acts and monster classes are now much more specific to particular levels.

Below are just a sample of some more of the changes and fixes in this publish:

BIG changes to multiplayer difficulty scaling:
All players in group receive full experience from each kill.
Difficulty has been scaled up significantly, particularly when more than 2 players are in an instance.
Special Effect Attack and Interrupt Strengths now properly scale in multiplayer.

(cut)


_________________
you are already dead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2007, 15:11 
Cytuj  
Tbh nic nie pisza o tym ze zwiekszyli poziom trudnosci :P

juz.

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 06:58 
Cytuj  
Dwa zbedne kluczyki wpadly mi w lapy. Dostana je pierwsze dwie osoby, ktore PW do mnie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 10:32 
Cytuj  
dostauem sie o/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.