mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 15:09 
Cytuj  
Hmm, to wszystko zalezy od klasy, jaka bron ile dmg zadaje. Przewaznie trzeba paru strzalow, nie ma uber fast zabijania, chyba ze wpadniemy w zasadzke demomana z rozstawionymi minami, tylko czekajacego, zeby je wszystkie detonowac, albo wejdziemy jakas weak klasa na przeciwko upgradnietego dzialka. Najbardziej bezuzyteczny w walce jest medyk. W zasadzie nadaje sie tylko i wylacznie do healowania, bo nikogo, kto potrafi w miare grac, dzialkiem wypluwajacym strzykawki (w przypadku ktorego rzeczywiscie potrzebujesz paru magazynkow) nie zabijesz.
Sniper robi one shot kille przy strzalach w glowe, ale tez nie jestem pewien czy dotyczy to wszystkich klas. Nie sprawdzalem nawet, bo nigdy nie gram sniperami.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 15:19 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Hmm, to wszystko zalezy od klasy, jaka bron ile dmg zadaje. Przewaznie trzeba paru strzalow, nie ma uber fast zabijania, chyba ze wpadniemy w zasadzke demomana z rozstawionymi minami, tylko czekajacego, zeby je wszystkie detonowac, albo wejdziemy jakas weak klasa na przeciwko upgradnietego dzialka. Najbardziej bezuzyteczny w walce jest medyk. W zasadzie nadaje sie tylko i wylacznie do healowania, bo nikogo, kto potrafi w miare grac, dzialkiem wypluwajacym strzykawki (w przypadku ktorego rzeczywiscie potrzebujesz paru magazynkow) nie zabijesz.
Sniper robi one shot kille przy strzalach w glowe, ale tez nie jestem pewien czy dotyczy to wszystkich klas. Nie sprawdzalem nawet, bo nigdy nie gram sniperami.


postacie podzielone sa na 9 klas - offence, defence i support bodajze. kazda klasa ma rozna ilosc hp + zadaje rozny rodzaj dmg i ma inna predkosc poruszania - sniper wiekszosc klas rozwali headshotem,ale na Heavy'ego (najwiecej hp, chodzi z minigunem) jeden hs nie wystarczy ;)

Pyro (miotacz ognia) wymiata przy walce "prawie,ze w zwarciu", ale jest bezuzyteczny na odleglosc, scout'em fajnie sie ucieka przed pociskami przeciwnikow (+wybicie w powietrzu wymiata) i tez sie da zabic praktycznie kazdego :)

kazda klasa gra sie inaczej (nawet milosnicy rogali z WOWa znajda tutaj cos dla siebie - spy) i tyle chyba mozna o tym wszystkim powiedziec :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 15:20 
Cytuj  
Trzeba też wspomnieć że każda klasa ma inną liczbe hp. Od 75 (bodajże) w przypadku scouta i 300 heavy dude'a. Snajper nie jest on shot-one kill, headshoty zależą od klasy, no i trzaba pamiętać by "przytrzymać" celownik by naładować power, heady są 100% critical dla snajpera.

Co to znaczy że medyk jest "Bezużyteczny w walce" ? W walce samemu może tak (chociaż syringe gun nie jest taki zły imho), ale w walce jako takiej potrafi przeważyć szalę na korzyć swojej drużyny.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 16:23 
Cytuj  
To znaczy, ze medyk jest bezuzyteczny w walce... Czyli solo. Wiadomo, ze do healowania sie przydaje, ale strzykawkami moze sobie pierdziec i niewiele zdziala.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 16:37 
Cytuj  
konrador napisał(a):
To znaczy, ze medyk jest bezuzyteczny w walce... Czyli solo. Wiadomo, ze do healowania sie przydaje, ale strzykawkami moze sobie pierdziec i niewiele zdziala.

niejednego szpiega pila zabiłem ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 08:04 
Cytuj  
TF2 jest zabawny, dosyć dobrze się gra. Brakuje mi troche upgradu sprzetów z BF ale spoko.

Portal jest miodny. Fajna fabuła jak na grę logiczną. Teksty działek i AI powalają - no a ta piosenka na końcu - mniam. Pewnie będą nowe mapki -bo całość mi zajęła ze 3-4 godzinki. Pozostałymi single player z Orange Boxa za bardzo sie nie emocjonuje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 09:21 
Cytuj  
http://gry.onet.pl/1627637,,Orange_Box_ ... omosc.html


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 09:40 
Cytuj  
Nie ma się co dziwić w sumie - Halo 3 to jeden FPP, Orange Box to przynajmniej 3 dobrze (albo i więcej, jeśli ktoś wcześniej nie grał w HL2), za bardzo niską cenę.


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 10:13 
Cytuj  
Mnie w ogole dziwi popularnosc ktoregokolwiek Halo... Strzelanie do rozowych pokemonow. Z celownikiem na pol ekranu. Na padzie. Jedyna pozytywna rzecz w tej grze, jaka przychodzi mi do glowy to fizyka pojazdow. Nie wiem jak wyglada H3, ale pierwszy lepszy FPS z PC zjadal poprzednie czesci na sniadanie. Zrobiliby tym konsolowcom jakas konwersje porzadnego FPS-a z PC, to by sie moze otrzasneli i przestali kupowac taki crap:(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 10:16 
Cytuj  
E, fajnie się grało w Halo 2 przez link na 3 czy 4 telewizorach obok siebie. Nawet do sterowania dało się przyzwyczaić po jakimś czasie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 10:36 
Cytuj  
Fajniej sie grało w kłejki, ceesy, anrile, mohy, cody, batlfildy. Sorry, halo sie nie umywa do żadnego z tych tytułów jeśli chodzi o MP.

Też nie jestem w stanie pojąć hype na Halo.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 12:47 
Cytuj  
Bo to gra konsolowa, dlatego.

Cytuj:
Pewnie będą nowe mapki -bo całość mi zajęła ze 3-4 godzinki.


A przeszedłeś wszystkie adv. achievementy ? Ja zaciąłem się na tym z działkami w klatkach, których nie można przewrócić :(

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 14:06 
Cytuj  
Cytuj:
Mnie w ogole dziwi popularnosc ktoregokolwiek Halo... Strzelanie do rozowych pokemonow. Z celownikiem na pol ekranu. Na padzie. Jedyna pozytywna rzecz w tej grze, jaka przychodzi mi do glowy to fizyka pojazdow. Nie wiem jak wyglada H3, ale pierwszy lepszy FPS z PC zjadal poprzednie czesci na sniadanie. Zrobiliby tym konsolowcom jakas konwersje porzadnego FPS-a z PC, to by sie moze otrzasneli i przestali kupowac taki crap:(


Halo 2 mi bardzo się podobało, teraz gram w Halo 3 i mam więcej funu niż przy np. Bioshocku


Ostatnio edytowano 22 paź 2007, 18:04 przez Tidus, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 14:10 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Bo to gra konsolowa, dlatego.

Cytuj:
Pewnie będą nowe mapki -bo całość mi zajęła ze 3-4 godzinki.


A przeszedłeś wszystkie adv. achievementy ? Ja zaciąłem się na tym z działkami w klatkach, których nie można przewrócić :(

hehe mam Dane we friendsach i widze,ze czesto do Portala zaglada ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 15:17 
Cytuj  
Został mi tylko Adv. 16 do Vanilla Crazy Cake :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 21:10 
Cytuj  
Przesadzasz, snajperzy nie są jakimś gigantycznym zagrożeniem, jak chcesz ich kontrować to najlepiej scoutem. Jeden pointblank strzał i gość leży.

Jak widzisz że demon rozstawił miny, możesz je rozrzucić na boki strzałem z bazooki albo granatnika (czy, z mniejszą efektywnością, shotguna).
Dobry soldier jest teoretycznie niepokonany, wystarczy że liznąłeś wcześniej trochę kłeja i wymiatasz.

Ja biegam zasadniczo cały czas samemu, nie narzekam.

I jeszcze słówko nt. Portala. Zrobiłem wszystkie advanced achievementy, ale te challanges (szczególnie na czas) są chyba zrobione dla jakichś robokopów czy innych androidów...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 21:16 
Cytuj  
ciezko bez tim pleja grac, ale sniper i solder to najlepsze klasy solo tbh.
sniper = easy mode, zwlaszcza jak sie w cs'a wczesniej gralo \o/

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 21:29 
Cytuj  
Solo ? Imo defo my fav pyro :) Szczególnie na 2fort. Zazwyczaj sobie taką pyrką biegam po bazie i łapię szpiegów i tych którzy się przedarli do środka, tak wykręciłem rekord w killsach.

Szkoda że mi low-end hardware nie pozwala rozwinąć skrzydeł :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 21:36 
Cytuj  
ja mam high end i jest ok. na 2 fort faktycznie pyro moze byc fajny. ale na mapkach odleglosciowych niz nie zrobisz ;] no i snajper dokladnie na odwrot

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 21:48 
Cytuj  
ee chyba najlepsza klasa solo to spy :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.