mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 16:30 
Cytuj  
I IMO znaczenie podobne co do gangowania;] Kiedy wrogow kupe nawet... :wink:


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 16:41 
Cytuj  
gank

to steal; ukraść, zwinąć, zakosić He ganked that coke- Kate saw it! On zwinął tę colę- Kate to widziała!

PS niektorzy powinni pochamowac swoje ego i przestac w kazdym temacie opowiadac kiedy i w co oni nie grali


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 17:02 
Cytuj  
gz, opanowales obsluge slownika. A teraz sie uspokoj, obronco ucisnionych uzytkownikow z low post countem, bo widze, ze 90% twojej forumowej aktywnosci ostatnio, to bieganie i upominanie za /flex epeena. Boli cie cos? :(

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 17:46 
Cytuj  
uderz w stół itd


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 18:00 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
gank

to steal; ukraść, zwinąć, zakosić He ganked that coke- Kate saw it! On zwinął tę colę- Kate to widziała!

PS niektorzy powinni pochamowac swoje ego i przestac w kazdym temacie opowiadac kiedy i w co oni nie grali


Racja.

Gank w mmo -> zgwalcic owieczke 10ma wilkami i potem tak 10 razy.

A w sumie to juz rezkill.

Moze na rezkill tez cos znajdziesz w slowniku? :O

EDIT: Click - pierwszy wpis w google po wpisaniu ganking.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 18:29 
Cytuj  
Napisałem ten post tylko po to aby niektorzy poznali geneze słowa gank i jednocześnie nie mam zamiaru podważać waszych teorii na temat 'gankowania', bo sam sie z nimi zgadzam.

Pozdrawiam i całuje

down: wybacz, że obnażyłem Twoje zachowanie przy wszystkich :(


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Ostatnio edytowano 21 lis 2007, 19:13 przez Quetzacotl, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 18:37 
Cytuj  
uderz w stół itd

Tak, uderz sobie, uderz. Najlepiej z taka sila, zeby juz cie nikt wiecej czytac nie musial.

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 19:11 
Cytuj  
Moze zalozcie sobie temat Geneza Gankowania, bo na razie robicie smietnik z tego tematu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 19:18 
Cytuj  
co wy kurwa wiecie o gankowaniu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 19:52 
Cytuj  
:lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 19:57 
Cytuj  
Troche niezbyt "klasyczny" gang ale jest.

Wbijasz na wesele w pelnym uzbrojeniu z 10 ziomkami i rzniesz nagich weselnikow psujac im caly wieczor gry:

Obrazek

Tu juz klasycznie zostalem zgangowany przez cHonorowych graczy:


Obrazek

Jak kogos solo PKniesz tak jakby przeszedl po nim gang to reakcja jest do przewidzenia:

Obrazek



Ah co to byly za czasy x]


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 20:40 
Cytuj  
wybacz, że obnażyłem Twoje zachowanie przy wszystkich

*szlocha*

I tu mnie masz, bo jak wiadomo nie od dzis, lwia czesc uzytkownikow forum jest slepa i nie wiedziala, jak sie Konrad vel konrador do tej pory zachowywal. Dzieki twej przebieglosci i niesamowitej sile dedukcji, wszystko idzie ku lepszemu, bo ciemnota wreszcie przejrzy na oczy i ujrzy cala naga prawde :(

Trolle, pedo, spammerzy i tym podobne pomioty szatana od dawna okupowaly forum - jedyne czego nam na mmorpg.pl do tej pory brakowalo to mroczny i tajemniczy detektyw-odszczepieniec, Quetzaknot, ktory sila bedzie sprowadzal na ziemie niepokornych forumowiczow wave'ujacych e-peenami wysoko w chmurach. Pls, oszczedz sobie tych pseudo zabawnych one-linerow i uderz mocno o sciane tym pustostanem, ktory nazywasz glowa. A jesli i to nie pomoze, to po prostu sie odpierdol.


Posty: 6
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 20:53 
Cytuj  
Rzeczywiscie sie smietnik zrobil... ze tez komus zachcialo sie poruszac temat gankowania... wrrrrr

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 23:06 
Cytuj  
jak sie Kondziu poruszył, prawda w oczy kole, jakby to powiedział Jacek Gmoch: "he he he"

a co do ganków, to imo nie rożnia się od ambushów


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 23:16 
Cytuj  
Roznia, znacznie.

Oyci3C napisał(a):

EDIT: Click - pierwszy wpis w google po wpisaniu ganking.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2007, 09:03 
Cytuj  
Cytuj:
[email protected] do mnie
pokaż szczegóły 09:01 (0 minut temu)

Thanks for your definition of ganking!

There's one more step: click this link to review and confirm the definition.

http://www.urbandictionary.com/insert_v ... 3a9010d5e3

(If the link is not underlined, you may have to copy and paste it into
your web browser.)

If you didn't request this email, please ignore it.

Urban Dictionary


już nie :D


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2007, 10:05 
Cytuj  
jak sie Kondziu poruszył

Kondziu moga mowic do mnie koledzy, ty nim mnie jestes i nie bedziesz, bo z plebsem umyslowym sie nie koleguje, wiec gtfo.
Rozumiem, ze w twoim slowniku Polish-'Tardish napisanie wiecej niz jednego (w najlepszym wypadku zlozonego) zdania w pojedynczym poscie to juz "poruszenie sie". W takim razie dobrze, ze ty zawsze zachowujesz spokoj ducha, a przede wszystkim umyslu, i obdarzasz to forum jedynie swoimi smieciowymi jednolinijkowcami. Wracaj lepiej do pogawedek czatowac z innymi trollami/spammerami - tam przynajmniej bedziesz mogl popisac sie wiedza nt. czegos, bo w temacie mmorpg-ow mozesz co najwyzej potrollowac i wrzucac co pare postow swoje nic nieznaczace i pozbawione sensu uwagi.

Quick translation dla ciebie:

"ej, rafcio, nie pacz tak zazdrosnie na mojego e-peena, bo od tego sam z siebie ci tesh nie urosnie, aheaheahe"

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2007, 11:08 
Cytuj  
wtf chcialem zajrzec i dowiedziec sie o jakims trailu tego cuda a tu tylko kon gankuje newbow...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2007, 16:02 
Cytuj  
Cytuj:
jak sie Kondziu poruszył

Kondziu moga mowic do mnie koledzy, ty nim mnie jestes i nie bedziesz, bo z plebsem umyslowym sie nie koleguje, wiec gtfo.
Rozumiem, ze w twoim slowniku Polish-'Tardish napisanie wiecej niz jednego (w najlepszym wypadku zlozonego) zdania w pojedynczym poscie to juz "poruszenie sie". W takim razie dobrze, ze ty zawsze zachowujesz spokoj ducha, a przede wszystkim umyslu, i obdarzasz to forum jedynie swoimi smieciowymi jednolinijkowcami. Wracaj lepiej do pogawedek czatowac z innymi trollami/spammerami - tam przynajmniej bedziesz mogl popisac sie wiedza nt. czegos, bo w temacie mmorpg-ow mozesz co najwyzej potrollowac i wrzucac co pare postow swoje nic nieznaczace i pozbawione sensu uwagi.

Quick translation dla ciebie:

"ej, rafcio, nie pacz tak zazdrosnie na mojego e-peena, bo od tego sam z siebie ci tesh nie urosnie, aheaheahe"
Twój post ukazuje Cie w pełnej okazałości i potwierdza to co napisałem na początku - leczysz kompleksy na forum o grach komputerowych. Gdyby tak nie było, to nawet byś nie zareagował. Pozdrawiam serdecznie 8)


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2007, 16:10 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Twój post ukazuje Cie w pełnej okazałości i potwierdza to co napisałem na początku - leczysz kompleksy na forum o grach komputerowych. Gdyby tak nie było, to nawet byś nie zareagował. Pozdrawiam serdecznie

A ty leczysz kompleksy mówiąc innym, że mają kompleksy? Pierdziulenie o kompleksach to już kompletne dno - wykorzystywane gdy nie masz żadnych argumentów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.