mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 16:02 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Poza tym co jedni uważają za prawdziwy produkt inni postrzegają za gówno i na odwrót.


Nyx, zgadza sie, i dlatego dopiero historia pokaze kto mial racje. O ktorych grach szybko zapomnimy a ktore bedziemy wspominac z rozrzewnieniem.
Wiekszosc osob, ktore graly w UO uwazaja ta gre za niedoscigniony wzor (jesli chodzi o zasady gry) gier mmo. Czy tak samo mozesz powiedziec o WoW ?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 16:02 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Vercin napisał(a):
Dokladnie duza kasa+marka to jakas szansa na sukces a brak tego = fail 100%:)


hahahahahaha

Duza kasa+marka = komercyjna papka dla malo wymagajacego motlochu

http://www.youtube.com/watch?v=FQwHDBkX3-0

YEAH !

WoW jest taka papka dla motlochu i Aion rowniez.


http://www.youtube.com/watch?v=zU5jmbPv ... re=related

Tutaj se zobacz jak ona jedna piosenke spiewa w 4 stylach na zywo.
Wczesniej tez myslalem ze to papka komercyjna, ale babka umie wiecej nit to - co jej wytwornia kaze robic.
To tak aby wyprostowac poprzedni post.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 16:11 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Nyx napisał(a):
Poza tym co jedni uważają za prawdziwy produkt inni postrzegają za gówno i na odwrót.


Nyx, zgadza sie, i dlatego dopiero historia pokaze kto mial racje. O ktorych grach szybko zapomnimy a ktore bedziemy wspominac z rozrzewnieniem.
Wiekszosc osob, ktore graly w UO uwazaja ta gre za niedoscigniony wzor (jesli chodzi o zasady gry) gier mmo. Czy tak samo mozesz powiedziec o WoW ?


Moge powiedziec ze vanila wow moze do tego predentowac i wielu ludzi bedzie jeszcze dlugo wspominac tamte czasy. Wow byl poprostu bardzo dobrze zrobionym zbiorem pomyslow z innych mmo temu odniósł taki sukces. Na dzien dzisiejszy gra sie przejadla nadal jest dobra ale dla tych co jeszcze w nia nie grali.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 16:38 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Nyx napisał(a):
Poza tym co jedni uważają za prawdziwy produkt inni postrzegają za gówno i na odwrót.


Nyx, zgadza sie, i dlatego dopiero historia pokaze kto mial racje. O ktorych grach szybko zapomnimy a ktore bedziemy wspominac z rozrzewnieniem.
Wiekszosc osob, ktore graly w UO uwazaja ta gre za niedoscigniony wzor (jesli chodzi o zasady gry) gier mmo. Czy tak samo mozesz powiedziec o WoW ?


Sam pzreciez dlugo grales w wow:) Inna sprawa ze nikt z toba nie mogl wytrzymac .Jak juz w dfo dojdziesz do tego momentu gdzie nikt z toba nie bedzie chcial grac tez zaczniesz po nim jechac.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 17:18 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Sam pzreciez dlugo grales w wow:) .


Fakt, darmowy miesiac wytrzymalem, to zbyt dlugo jak dla mnie w tego typu grze. Dluzej gralem w AoC, bo jakies 4 miesiace.

Co do Pieszczocha i Lady Gaga
Ja nie pisalem, ze Lady Gaga nie umie spiewac, tylko ze dzieki kasie+marce wypromowano nowa super gwiazdeczke, ktora sprzedaje miliony plyt z popowa papka dla mas. Jesli mialbym do wyboru kupic plyte Lady Gaga (ktora sprzedaje miliony) czy kupic plyte naszego Myslowitza (ktory sprzedaje ledwo 100tys plyt) to zdecydowanie wole Myslowitza. I tu jest ta roznica. Szarym masom mozesz wcisnac papke a koneserzy sluchaja prawdziwej Muzyki.

I tak samo jest w branzy gier komputerowych.
Glownym argumentem ludzi grajacych w WoW czy Aion jest to, ze graja w te gry miliony. Dla mnie to jest wada takiej gry i smierdzi komercja.
Unikam jak ognia gier, w ktore graja miliony.


_________________
Obrazek

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 17:40 
Cytuj  
lol , chyba jednak lepiej grac w milionowa produkcje niz w zabugowana gre zrobiona w piwnicy za kilka euro , taka produkcja nie moze byc dobra , a ty chyba masz problem z wlasnym ego! :lol:

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 17:56 
Cytuj  
QFC napisał(a):
chyba jednak lepiej grac w milionowa produkcje niz w zabugowana gre zrobiona w piwnicy za kilka euro


To zalezy co dla ciebie jest wazne. Jesli to ile osob gra w dane gre to tak, a dla mnie wazniejszy jest gameplay i to czy gra mi sie podoba, a nie to ile osob w nia gra.
Jesli w ten sposob (jak ty) ocenialbym muzyke, to pewnie bylbym tez fanem Lady Gaga, ale sorry, kurwa nie jestem, bo to komercyjny gniot dla mnie a nie muzyka.


_________________
Obrazek

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 18:00 
Cytuj  
lady gaga to disco polo po angielsku , dla mnie tez gameplay jest najwazniejszy dlatego trzymam sie z dala od produkcji za kilka euro bo to "musi" byc chujowe, 2008 rok pokazal to dobitnie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 18:14 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Vercin napisał(a):
Sam pzreciez dlugo grales w wow:) .


Fakt, darmowy miesiac wytrzymalem, to zbyt dlugo jak dla mnie w tego typu grze. Dluzej gralem w AoC, bo jakies 4 miesiace.

Co do Pieszczocha i Lady Gaga
Ja nie pisalem, ze Lady Gaga nie umie spiewac, tylko ze dzieki kasie+marce wypromowano nowa super gwiazdeczke, ktora sprzedaje miliony plyt z popowa papka dla mas. Jesli mialbym do wyboru kupic plyte Lady Gaga (ktora sprzedaje miliony) czy kupic plyte naszego Myslowitza (ktory sprzedaje ledwo 100tys plyt) to zdecydowanie wole Myslowitza. I tu jest ta roznica. Szarym masom mozesz wcisnac papke a koneserzy sluchaja prawdziwej Muzyki.

I tak samo jest w branzy gier komputerowych.
Glownym argumentem ludzi grajacych w WoW czy Aion jest to, ze graja w te gry miliony. Dla mnie to jest wada takiej gry i smierdzi komercja.
Unikam jak ognia gier, w ktore graja miliony.


Huragan ale czemu dalej udajesz kogos innego:?
to wklejanie "smiesznych" obrazkow, filmikow itp przeciez wszyscy wiemy ze to ty i grales w ukochanego wowka ze dwa lata chyba.
nawet teksty te same masz

http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?p=64 ... ht=#642727

tylko teraz robsiz filmiki i obrazki z tym samym tekstem o aion:D

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 18:20 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Huragan ale czemu dalej udajesz kogos innego:?


Pisalem juz wczesniej, ze nie jestem Huraganem ani go nie znam nawet, ale po tym co o nim piszecie widze , ze swoj chlop i ma podobne podejscie do komercji jak i ja.
Niestety musze cie rozczarowac, nie jestem nim, ale chetnie bym go poznal.
Chociaz on chyba gra w WoW, a mi ta gra zupelnie nie podeszla jakos.

QFC napisał(a):
dla mnie tez gameplay jest najwazniejszy dlatego trzymam sie z dala od produkcji za kilka euro bo to "musi" byc chujowe,


Sam sobie przeczysz w tym zdaniu. Albo gameplay albo kasa. Dla ciebie wazna jest tylko kasa.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 maja 2009, 18:24 przez Zarri, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 18:23 
Cytuj  
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=31 ... &start=900

a tu kolejny dowod ze to huragan. Pamiętacie porównywanie postaci z dfo i aiona przez zarriego?

viewtopic.php?t=29136&postdays=0&postorder=asc&start=260

chyba juz nikt nie ma watpliwosci


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 18:29 
Cytuj  
Dowód z dupy.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 18:30 
Cytuj  
Mugrim napisał(a):
Dowód z dupy.


Tak jak i jego autor :^)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 18:32 
Cytuj  
Ja tam rozpoznaje "styl" huragana w tym co ty piszesz na kazdym kroku i jak sie zachowujesz.
Powinines sie cieszyc ze jaki by nie byl to masz swoj styl huraganku

Mam pomysl moze zrobimy ankiete! "Czy uwazasz ze zarri to huragan":D?

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 18:37 
Cytuj  
Vercinku, to ja ci uproszcze. Mozesz do mnie mowic per Huragan, a ja bede do ciebie mowil per idiota. Moze byc ? :^)
Ciesz sie, ze zrezygnowalem z kandydowania na moda dzialu Aion bo jeszcze tylko 3 glosy i po tobie (na nic ci sie przydaly te fake konta zrobione pierwszego dnia ankiety)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 18:44 
Cytuj  
Jak to "jeszcze 3 glosy" ja juz jestem trzeci
dzis z 27 sie zrobilo kasseiowi 40 glosow
Ale skoro sam obiecales ze nie bedziesz tam zagladal to w sumie modeartor nie jest az tak potrzebny
I bardzo prosze huraganku mozesz pisac jak chcesz


Ostatnio edytowano 24 maja 2009, 18:46 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 18:46 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Ja tam rozpoznaje "styl" huragana w tym co ty piszesz na kazdym kroku i jak sie zachowujesz.
Powinines sie cieszyc ze jaki by nie byl to masz swoj styl huraganku

Mam pomysl moze zrobimy ankiete! "Czy uwazasz ze zarri to huragan":D?


Ja mam lepsze... "Czy uwazasz, ze Vercin jest pojebany"

Czlowieku skoncz pierdolic od rzeczy. Dajesz jakies zjebane "dowody", ktore tak naprawde sa o kant dupy...

Jest Huraganem czy nie, wiekszosci osob to nie interesuje, ale kurwa Ciebie jakos szczegolnie... Dotykaliscie sie razem za mlodu czy co? Pozniej uciekl Ci z wanny i masz questa go odszukac?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 18:49 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Vercin napisał(a):
Ja tam rozpoznaje "styl" huragana w tym co ty piszesz na kazdym kroku i jak sie zachowujesz.
Powinines sie cieszyc ze jaki by nie byl to masz swoj styl huraganku

Mam pomysl moze zrobimy ankiete! "Czy uwazasz ze zarri to huragan":D?


Ja mam lepsze... "Czy uwazasz, ze Vercin jest pojebany"

Czlowieku skoncz pierdolic od rzeczy. Dajesz jakies zjebane "dowody", ktore tak naprawde sa o kant dupy...

Jest Huraganem czy nie, wiekszosci osob to nie interesuje, ale kurwa Ciebie jakos szczegolnie... Dotykaliscie sie razem za mlodu czy co? Pozniej uciekl Ci z wanny i masz questa go odszukac?

No w gruncie rzeczy lubie z nim "dyskutowac"a ty to nie wiem kim jestes wygaldasz na jakiegos randomowego nooba z dzialu darmowe albo alta do pisania debilnych postow.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 18:51 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Ja mam lepsze... "Czy uwazasz, ze Vercin jest pojebany"


to jest akurat pytanie retoryczne.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 18:53 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
coldzik napisał(a):
Vercin napisał(a):
Ja tam rozpoznaje "styl" huragana w tym co ty piszesz na kazdym kroku i jak sie zachowujesz.
Powinines sie cieszyc ze jaki by nie byl to masz swoj styl huraganku

Mam pomysl moze zrobimy ankiete! "Czy uwazasz ze zarri to huragan":D?


Ja mam lepsze... "Czy uwazasz, ze Vercin jest pojebany"

Czlowieku skoncz pierdolic od rzeczy. Dajesz jakies zjebane "dowody", ktore tak naprawde sa o kant dupy...

Jest Huraganem czy nie, wiekszosci osob to nie interesuje, ale kurwa Ciebie jakos szczegolnie... Dotykaliscie sie razem za mlodu czy co? Pozniej uciekl Ci z wanny i masz questa go odszukac?

No w gruncie rzeczy lubie z nim "dyskutowac"a ty to nie wiem kim jestes wygaldasz na jakiegos randomowego nooba z dzialu darmowe albo alta do pisania debilnych postow.


A ja mam totalnie w dupie co o mnie myslisz. Dla Ciebie moge byc nawet altem Huragana...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.