mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2013, 14:12 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Daj spokoj Xanth, takis stary a fanbojujesz jak jakis huragan ;-)

Chyba raczej "hejtujesz". No serio, nie podoba mi się ta cukierkowa gra dla dzieci :/

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2013, 15:04 
Cytuj  
Nie gram i nikomu nie zabraniam grac. Ale prawo do własnej opinii chyba mam, nieprawdaż? A to forum miedzy innymi jest po to, zeby swoje opinie wyrażać. Czyż nie? A, i gdzie w moim poscie widzisz "bicie piany"?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2013, 15:11 
Cytuj  
Na razie wam w niczym nie przeszkadzamy, bo w ogole nie dyskutujecie o tym, o czym piszesz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2013, 15:43 
Cytuj  
roball napisał(a):
Chce miec mozliwosc rozmawiania z ludzmi, ktorzy GRAJA w simcity o ich spostrzezeniach i doswiadczeniach...

Po dziesięciu latach powinieneś już wpaść na to sam, to nie to forum.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 mar 2013, 19:03 
Cytuj  
No dobra, chyba się na nowego simcity skuszę - gdzie ten crapik najlepiej/najtaniej kupić żeby mieć jakieś dlc/premium packi* czy cokolwiek fajnego tam jest, a przy okazji by był spokój na przyszłość.

*coś na wzór premki w bf3: wszystkie dodatki jakie będą wychodzić mam za fri


edit: jak rozumiem trzeba być stale podłączonym do neta i nie ma trybu offline? Myślałem nad czymś takim: ja gram online, a siostra w trybie offline na jednej kopii - pewnie nie da rady?


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2013, 19:17 
Cytuj  
shp napisał(a):
pewnie nie da rady?

Nie da rady, to gra server based.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2013, 19:48 
Cytuj  
shp napisał(a):
No dobra, chyba się na nowego simcity skuszę - gdzie ten crapik najlepiej/najtaniej kupić żeby mieć jakieś dlc/premium packi* czy cokolwiek fajnego tam jest, a przy okazji by był spokój na przyszłość.

*coś na wzór premki w bf3: wszystkie dodatki jakie będą wychodzić mam za fri


edit: jak rozumiem trzeba być stale podłączonym do neta i nie ma trybu offline? Myślałem nad czymś takim: ja gram online, a siostra w trybie offline na jednej kopii - pewnie nie da rady?


Nie kupuj na razie imho, poczekaj na pare bugfixow. W cholere ludzi pisze o tragicznie dzialajacym ruchu ulicznym i kilku innych bugach, ktore sa mocno frustrujace.

Np.: http://youtu.be/zHdyzx_ecbQ Bez komentarza. Niestety community juz tego nie poprawi :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2013, 19:54 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Np.: http://youtu.be/zHdyzx_ecbQ Bez komentarza. Niestety community juz tego nie poprawi :)


To czubek góry lodowej. Ta gra w kategorii symulatorów to dowcip prima aprilisowy. Niestety nie chciało mi się czytać recenzji i kupiłem. Wstyd się przyznać. :) Zgaduję, że celują w target The Sims.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 9 mar 2013, 20:30 
Cytuj  
To grajcie sobie, jak komus sie znudzi to odkupie pozniej konto. Np. od ciebie Tor- Bled. Skoro krapik to pocisz za 1/3 ceny.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2013, 20:40 
Cytuj  
Origin DRM. Chętnie bym to sprezentował jakiemuś dzieciakowi z rodziny, ale nie ma jak.


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2013, 02:47 
Cytuj  
shp napisał(a):
No dobra, chyba się na nowego simcity skuszę - gdzie ten crapik najlepiej/najtaniej kupić żeby mieć jakieś dlc/premium packi* czy cokolwiek fajnego tam jest, a przy okazji by był spokój na przyszłość.

*coś na wzór premki w bf3: wszystkie dodatki jakie będą wychodzić mam za fri


edit: jak rozumiem trzeba być stale podłączonym do neta i nie ma trybu offline? Myślałem nad czymś takim: ja gram online, a siostra w trybie offline na jednej kopii - pewnie nie da rady?


Najtaniej chyba jest w media teraz. 119 za limited czy kolekcjonerke.

@All, bugi czy nie bugi, juz wtopilem dobre 20h w ta gre. Wypada lepiej niz AAA shootery.


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 mar 2013, 10:29 
Cytuj  
Jest też indyjska wersja sklepu Origina, który polecają na innym forum, ceny w rupiach, ale na nasze to jakieś 80-90 pln. Łyka nasze karty i adresy, jedynie kraj trzeba zmienić na Indie. Z autopsji nie potwierdzam, bo mnie to i tak nie kusi, ale ludzie z różnych miejsc EU potwierdzają, że kupili tak i grają.

http://store.origin.com/store/easa/en_I ... simcity_IN

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2013, 13:58 
Cytuj  
Meta napisał(a):
Jest też indyjska wersja sklepu Origina, który polecają na innym forum, ceny w rupiach, ale na nasze to jakieś 80-90 pln. Łyka nasze karty i adresy, jedynie kraj trzeba zmienić na Indie. Z autopsji nie potwierdzam, bo mnie to i tak nie kusi, ale ludzie z różnych miejsc EU potwierdzają, że kupili tak i grają.

http://store.origin.com/store/easa/en_I ... simcity_IN



I będzie jak z ruskim BF3 - bedziesz musial pozyczac od kogos klucz zeby update zrobić czy patcha sciagnac


_________________
Turbot

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 mar 2013, 14:26 
Cytuj  
Troche offtopem zajedzie, ale z ruskim BF3 ja osobiscie nie mialem zadnych problemow, patche i wszystko sciaga samo, choc trzeba sobie sciagnac tlumaczenie i co jakis patch zarzucic hotfixa, no ale mniejsza bo to i tak nie na temat, ale ogolnie ruski BF3 to zly pomysl, szkoda zachodu.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2013, 14:46 
Cytuj  
Pograłem trochę godzin i generalnie:
- gra jest za prosta, naprawdę trzeba się postarać żeby coś zjebać do tego stopnia, żeby nie dało się uzbierać kasy na późniejszy fix/zmianę
- server based... stać w kolejce do serwera żeby pograć w sim city nie niezły żart


_________________
Altaya | BF4

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 10 mar 2013, 16:50 
Cytuj  
no i pojawił sie na stronie skidrow crack do sim city.
:lol:


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2013, 17:10 
Cytuj  
Strona Skirdrowa... rofl. Nie badz idiota i nawet nie sciagaj czegokolwiek z tej strony zerujacej na naiwniakach.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 10 mar 2013, 17:24 
Cytuj  
Nie sciagam, nie znam sie na tych stronach. Myslalem, ze to nie jest fake :D


_________________
PSN_id: Adhoc8810

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2013, 17:30 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
Pograłem trochę godzin i generalnie:
- gra jest za prosta, naprawdę trzeba się postarać żeby coś zjebać do tego stopnia, żeby nie dało się uzbierać kasy na późniejszy fix/zmianę
- server based... stać w kolejce do serwera żeby pograć w sim city nie niezły żart


Postaraj sie utrzymac miasto powyzej 100-150k, tak zeby nie implodowalo, i w miedzyczasie miec jakis przemysl jeszcze. I wychodzic na plus finansowo. Do tego korki na drogach i inne takie.

No i moze jeszcze jakies wielkie dzielo w regionie? Duzo tez zalezy ktory kawalek ziemi zajmiesz, niektore sa znacznie bardziej wymagajace niz inne.


_________________
Nestor#1522

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 10 mar 2013, 19:33 
Cytuj  
Skusiłem i kupiłem w MM. Miałeś racje Nestor, ze jest za 119 zl.
Zastanawia mnie dlaczego edycja kolekcjonerska jest tansza od normalnej?
EK - 119, zwykla 139 zl.
W ek mam jakies budynki z londynu i zestaw bohaterowie i zloczyncy cokolwiek to znaczy


_________________
PSN_id: Adhoc8810

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.