mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 31 mar 2014, 21:31 
Cytuj  
Wszystko bardzo najz, nawet przy pierwszym scenariuszu na normalu musiałem z 15 razy loadować, w sumie to pewnie w dużej mierze dzięki temu, że dopiero pod koniec mapy przypomniałem sobie, ze w miastach trzeba rozbudowywać budynki, żeby wylatywały nowe jednostki - byłem przekonany, że w pierwszej misji będą grane tylko podstawowe jednostki... :]

Ogólnie walki taktyczne są MEGA, nawet lepsze niż w poprzednich częściach - AI w taktycznych daje radę, często próbują nam zesnajpować głównego bohatera. Skojarzenia mocno figurkowe, jednostki wyglądają w większości świetnie... czego nie można powiedzieć o wszystkich bohaterach. ;]

Jest niestety jeden spory mankament w walce taktycznej, mianowicie combat spelle:

1. Nieograniczony zasięg - caster stoi na krańcu mapy i ma na wszystko wyjebane...
2. Bug, który powoduje, że w walce taktycznej można rzucać spelle bohaterem, który nawet nie bierze udziału w danym starciu taktycznym...

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2014, 00:46 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
gosugamer1 napisał(a):
W 1 było chyba z 12 ras~ i na pewno były tam typowe nieumarlaki i dark elfiki też (bardzo pro elfiki, warhammer like). :D

Więc można się spodziewać, że w DLC będą...

Btw. najchujowsza rasa imo to były takie zimoludki, strasznie mi nie pasowali do reszty świata.

Właśnie przejrzałem jakąś stronkę o poprzednich częściach, nawet niziołki były ;o
Ja wiem, że gra jest taniutka i w ogóle, ale jak oni mają zamiar to wszystko wprowadzać dopiero w DLC (bo zakładam, że świat ma jakiś tam lore i nie da się od tak wyjebać połowy ras) to chyba kogoś srodze pojebało.



Z pół roku był artykuł o AoW 3 (chyba spacesector), i kolo się pytał czy będzie dodatek , dlc. I mu odpowiedzieli, że bardzo im się podoba model Paradoxu na przykładzie Crusader Kings II (ma teraz 30-40+ dlc ?) :D

Jak wyjdzie dlc z undeadami lub Dark Elfami to pewnie kupię grę z tymi dlc, jeśli nie to poczekam na letnią wyprzedaż na steam ie (mam w co grać -> MoW AS II, Panzer Corps, MM X dlc , Rome II i masę innych nie ogranych jeszcze gier). To co mnie odrzuca w 3: wygląd bohaterów -prawie jak plastikowe pokemony :P No i minus za brak narzędzi dla moderów (ale inaczej, kto by kupił dlc)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2014, 07:31 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
No i minus za brak narzędzi dla moderów (ale inaczej, kto by kupił dlc)


Czyli co, na Steamie jest myląca informacja, że zawiera edytor poziomów?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2014, 07:32 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
2. Bug, który powoduje, że w walce taktycznej można rzucać spelle bohaterem, który nawet nie bierze udziału w danym starciu taktycznym...


Wygląda na to, że nie jest to bug, tylko możemy używać spelli naszego main leadera podczas jego nieobecności, ale koszt takich spelli jest 2 razy wyższy niż normalnie.

Btw. Nie wszyscy hero są tacy brzydcy, a co do wyglądu zwykłych jednostek to moim zdaniem wyglądają skrajnie zajebiście. :p
Obrazek

Co do DLC, to mi nie przeszkadzają - podstawowa kwestia jest tylko taka, co dostajemy i ile(contentu) oraz czy cena jest do powyższego adekwatna.

TobiAlex napisał(a):
warhameron napisał(a):
No i minus za brak narzędzi dla moderów (ale inaczej, kto by kupił dlc)


Czyli co, na Steamie jest myląca informacja, że zawiera edytor poziomów?


Myślę, że edytor map na 99% jest ( Pan Kaczor o tym mówił ;] ), chociaż w menu nie szukałem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2014, 08:48 
Cytuj  
Co do edytora map - tutaj sa 4 tryby rozgrywki :

1. Kampania - ja mam dwie ale to jest ogolnie smiech bo ta dla Elfow przeszedlem w dwie godziny i teraz mam w zwiazku z tym do Was pytanie.Po zdobyciu juz chyba ostatniego zamku przeciwnika wyskoczylo mi info czy chce juz zakonczyc kampanie czy ja kontynuowac.Kliknalem zakonczyc i wyszlo do glownego menu.Czy jakbym kliknal kontynuacje to konczyl bym sobie ta mapke czy wyskoczylo by cos dalej?

2. Scenariusze - ich kilkanascie mapke zrobionych ze zroznicowana wielkoscia.

3.Online - wiadomo o co chodzi.

4.Losowa mapa - to chyba tutaj nalezy mowic o generatorze map bo ustawiamy sobie tutaj wszystko.Jaka ma byc wielkosc , ilosc graczy , jak ma sie dokladnie ksztaltowac teren itd.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2014, 08:53 
Cytuj  
Ad 1. Dobra cofnalem sie do save i jest standardowo kontynuacja :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2014, 09:59 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Co do edytora map - tutaj sa 4 tryby rozgrywki :

1. Kampania - ja mam dwie ale to jest ogolnie smiech bo ta dla Elfow przeszedlem w dwie godziny i teraz mam w zwiazku z tym do Was pytanie.Po zdobyciu juz chyba ostatniego zamku przeciwnika wyskoczylo mi info czy chce juz zakonczyc kampanie czy ja kontynuowac.Kliknalem zakonczyc i wyszlo do glownego menu.Czy jakbym kliknal kontynuacje to konczyl bym sobie ta mapke czy wyskoczylo by cos dalej?

2. Scenariusze - ich kilkanascie mapke zrobionych ze zroznicowana wielkoscia.

3.Online - wiadomo o co chodzi.

4.Losowa mapa - to chyba tutaj nalezy mowic o generatorze map bo ustawiamy sobie tutaj wszystko.Jaka ma byc wielkosc , ilosc graczy , jak ma sie dokladnie ksztaltowac teren itd.


1. Szkoda ze nie ma od razu kampani dla kazdej nacji.
2. Tu troche slabo sie postarali i scenariuszy jest niewiele.
4. O dziwo generator sklada calkiem zgrabne mapki. Obecnie gram w randomowa wlasnie.

Na razie jestem na etapie testowania nacji i klas wiec za duzo nie jestem w stanie powiedziec.
Z uwag ogolnych:
- fajna jest mozliwosc stworzenia od zera wlasnej postaci
- na minus (jak dla mnie) jest czytelnosc planszy rozgrywki, jakos te pseudo-3D powoduje ze czasem sie zastanawiam czy dany element jest activable czy to tylko element wystroju
- za to pola bitew bardzo fajnie zrobione

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2014, 10:49 
Cytuj  
Cieszcie sie, ze ta gra w ogole wyszla, bo gdyby nie Notch to chuja by z tego bylo. Widac ze mieli skromne srodki na produkcje tak wiec na biorac to pod uwage to nie jest zle. Oby sie gra dobrze sprzedala to moze zrobia porzadny dodatek z duza iloscia contentu. Bo jak chca isc droga DLC to niech spierdalaja.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2014, 11:09 
Cytuj  
Damien napisał(a):
1. Szkoda ze nie ma od razu kampani dla kazdej nacji.


Co prawda jestem dopiero po 1 misji kampanii Elfików, ale spokojnie można się spodziewać, że w różnych scenariuszach będzie się korzystało z jednostek różnych nacji - już w pierwszej misji masz do dyspozycji rozwinięte miasto ludzi i trochę drakonów (poza elfikami).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2014, 11:28 
Cytuj  
Granie w singla w taka gre jak AoW to jak granie w FPSy na padzie. :) Szkoda czasu. W zadna gre nie gralem tyle co w AoW, a nie przeszedlem nigdy zadnej kampanii.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2014, 11:54 
Cytuj  
Hm...ja gralem od HOM 1 we wszystkie prawie czesci , w AOW I i II i klika razy gralem tylko z kolegami ale jako lan przy piwku i jakos single game mi sprawial przyjemnosc...


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2014, 11:57 
Cytuj  
Cytuj:
Granie w singla w taka gre jak AoW to jak granie w FPSy na padzie. :) Szkoda czasu. W zadna gre nie gralem tyle co w AoW, a nie przeszedlem nigdy zadnej kampanii.


Już widzę jak masz czas na systematyczne granie multi w AoW3... A jak masz, to kurwa zazdroszczę :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2014, 12:00 
Cytuj  
Gdyby ktos mial sporo czasu (ja osobiscie mam ) to zapraszam do grania , mam wlasnego TSa wiec mozna posiedziec i pogadac :P :

http://steamcommunity.com/profiles/76561198028133434/


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2014, 12:10 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Cytuj:
Granie w singla w taka gre jak AoW to jak granie w FPSy na padzie. :) Szkoda czasu. W zadna gre nie gralem tyle co w AoW, a nie przeszedlem nigdy zadnej kampanii.


Już widzę jak masz czas na systematyczne granie multi w AoW3... A jak masz, to kurwa zazdroszczę :D


Nie mam wcale, dlatego nawet nie kupuje narazie gry.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2014, 13:11 
Cytuj  
mrynar jest gwiazda tv nie ma czasu na takie pierdoly :D


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2014, 14:02 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
warhameron napisał(a):
No i minus za brak narzędzi dla moderów (ale inaczej, kto by kupił dlc)


Czyli co, na Steamie jest myląca informacja, że zawiera edytor poziomów?


Dla mnie jakikolwiek edytor mapek nie jest narzędziem moderskim. Zrób tym edytorem nową frakcję, nowe jednostki, nowe itemy itp No za huja się nie da tego zrobić edytorem mapek nawet super wyjebistym. Niby jest szansa, że udostępnią pełne narzędzie, które sami używali do tworzenia gry jak już się nachapią dzięki dlc.


Może nie będzie tak źle z tymi dlc. Może te do AoW III będą wyjątkowe?:D Każdy dodający nową frakcję loot, monstra, kampanię,scenariusze i w dodatku za małe pieniądze...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2014, 14:08 
Cytuj  
BTW, za pare dni premiera Warlocka II (10.IV) i sporo pozytywnych glosow zbiera ten tytul, moze byc imho lepszy od AoW3.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2014, 14:25 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
BTW, za pare dni premiera Warlocka II (10.IV) i sporo pozytywnych glosow zbiera ten tytul, moze byc imho lepszy od AoW3.


Bardzo w to wątpię. Z tego co widziałem i czytałem to po prostu upgrejd graficzny jedynki z paroma zmianami i nowościami. Ale, podobno ma mieć narzędzie moderskie (nie wiem tylko czy od razu). Gry, które mogą zagrozić AoW III to Endless Fantasy ,Worlds of Magic i może upgrejd 2.0 do FE LH z dodatkiem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2014, 15:05 
Cytuj  
Ja nie wiem o co wam chodzi z tym dlc kurwa. Tutaj jest kilkaset jednostek kazda z unikalnymi skilami + mozna je do woli upgradowac. Zeby poznac je dobrze to chyba by trzeba bylo z pol roku w to pograc a wy juz pierdolicie o dlc i dodawaniu nowych jednostek i nowych ras , skonczcie pierdolic bo sie tego sluchac nie da...


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2014, 15:34 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
warhameron napisał(a):
No i minus za brak narzędzi dla moderów (ale inaczej, kto by kupił dlc)


Czyli co, na Steamie jest myląca informacja, że zawiera edytor poziomów?


Dla mnie jakikolwiek edytor mapek nie jest narzędziem moderskim. Zrób tym edytorem nową frakcję, nowe jednostki, nowe itemy itp No za huja się nie da tego zrobić edytorem mapek nawet super wyjebistym. Niby jest szansa, że udostępnią pełne narzędzie, które sami używali do tworzenia gry jak już się nachapią dzięki dlc.


Wszystko zależy od edytora np. edytor do King's Bounty jest bardzo rozbudowany a taki Galaxy z SCII to już prawdziwy majstersztyk :) A generalnie kiedyś wraz z cały SDK w skład wchodził edytor.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.