mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2003, 23:02 
Cytuj  
I dokladnie akapit ponizej masz odpowiedz ode mnie... zaczyna sie na "ani rzetelny..."
Malo ze nie czytasz postow na ktore odpowiadasz ale nie czytasz nawet tego co quotujesz... :/ No po prostu sorry ale rece i spodnie w tym momencie opadaja :/


Spodnie lepiej zaloz z powrotem i posluchaj uwaznie - przeczytaj moje posty od poczatku, a moze uda ci sie zrozumiec, dlaczego gralem w EQ tak krotko. Najwidoczniej nie musze spedzac przed monitorem miesiaca, zeby stwierdzic, ze ta gra nie nadaje sie do niczego.

Tak przy okazji sa ludzie ktorzy graja latami w EQ a i tak duzo rzeczy nie widzieli :/

Nic tylko pogratulowac cierpliwosci i samozaparcia. Tylko, zeby sie wam znowu ze zwieraczami nie zaczelo kojarzyc...

A ty przejrzales to wszystko w pare godzin... po prostu ci zazdroszcze kon :/

Nie przejrzalem wszystkiego, o czym pisalem. Przejrzalem glowna czesc gry - leveling - i mi sie odechcialo. Zrozumiano?

To cos jak bys pojechal do egiptu zeby chodzic tam w 3 metrowym kolku, po kilku godzinach wrocil i mowil ze piramidy sux, nie ma hotelow, plazy nie ma tylko sam nudny piasek

Jakbym mial ten Egipt do EQ porownywac, to powiedzialbym, ze pojechalem tam na pare godzin, wrocilem i powiedzialem, ze Egipt sux, bo nie lubie piachu.

Konczac, uhm napisalem post po 3 dniach i za 10 minut mialem odpowiedz Widze ze lubisz ten board bardzo

To nie board tylko twoje posty tak czytac lubie ^^

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2003, 01:03 
Cytuj  
Qrde ale wy jestescie nudni z tym EQ , ciągle to samo i to samo :/

Weźcie pograjcie sobie w bierki elektryczne pod wodą to bendzie spokój ;]

Jakby EQ było najważniejszą rzeczą na świecie , pomoglibyście dziecią w afryce or smth...


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2003, 04:54 
Cytuj  
Tux zamknij sie wreszcie dobrze wiesz ze to do niczego prowadzi, a tylko dajesz mu powody do flamowania...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2003, 08:23 
Cytuj  
Mad - to sie wszystko (po raz setny zreszta) zaczelo od komentarza kona
W co ty grasz w [wstaw w co tam grasz,lubisz]
Jakbym zaczal latac i krzycec jakie to [jak wyzej] gowniane to niewatpliwie chcialbys to jakos skomentowac...

Zadna dyskusja na taki temat nie ma sensu bo to kwestia gustu a o gustach sie nie dyskutuje!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2003, 10:07 
Cytuj  
Flamowanie to sami prowokujecie powolujac sie KILKA razy w tym samym topicu na ten sam argument ilosciowy.
Jakby podliczyc ile osob glosowalo na samoobrone, PSL i LPR to by wyszlo ze od zajebania duzo a jakies te partie od tego mniej nie smierdza :smile:

Z drugiej strony wszystko rozbija sie o to ze ktos zamiast powiedziec "mi sie to nie podoba" powiedzial "to jest beznadziejne".
Roznica niby mala ale zmienia subiektywna opinie w obiektywne twierdzenie.
Zamiast flamowac sie dalej proponuje isc na wyklady z semantyki - to moze dostarczy wam nieco nowych pomyslow do kontynuacji watku :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2003, 10:57 
Cytuj  
Cytuj:
[...] ta gra nie nadaje sie do niczego.


Konrador LOL ty specjalnie prowokujesz do flamesów! :grin:
A ty w co grasz cwaniaczku ? Shadowbane ?
no to masz:

Cytuj:
Żenująca próba promocji Shadowbane

Ubisoft, aktualny wydawca, chwyta się najróżniejszych sposobów przyciągnięcia zainteresowania fanów – ostania kompromitująca próba chyba jednak nie osiągnęła zamierzonego celu...
Był nią niedawno ogłoszony na oficjalnej stronie konkurs dla fanów. Zasady były proste:
„Udaj się na następujące serwisy internetowe o grach (tu bardzo długa lista linków), wejdź na forum dyskusyjne i zapostuj coś na temat Shadowbane. Staraj się być uprzejmy i nie obrażaj innych, równocześnie wskazując na zalety Shadowbane i obszary, w których przewyższa inne gry tego typu. Następnie prześlij nam linka do swojego postu. Osoby z największą ilością najciekawszych postów otrzymają Zestawy Nagród Ubisoft.”


:grin:
i jeszcze...

Cytuj:
...świetnie z doniesień prasowych prezentuje się będący w fazie beta Shadowbane – być może zbyt świetnie, gdyż okazało się że „niezależni” dziennikarze relacjonujący wspaniałą grywalność tej gry znajdują się na liście płac wydawcy gry, UbiSoftu. Postawiło to natychmiast pod znakiem zapytania ich rzetelność i prawdziwość dostarczanych informacji


co prawda, o to podejrzewam większość tytułów... :grin:
---
ale bez urazy - tak sobie flamuje "dlia paddierżańja razgawora" :razz:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Koramur dnia 2003-02-26 10:58 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2003, 10:59 
Cytuj  
Flamowanie to sami prowokujecie powolujac sie KILKA razy w tym samym topicu na ten sam argument ilosciowy.

Umiesz czytac i logcznie myslec?
To teraz cofnij sie na 1sza strone tego topica i zobacz co tam napisal konrador.

A teraz przeczytaj sobie co sam napisales:

Z drugiej strony wszystko rozbija sie o to ze ktos zamiast powiedziec "mi sie to nie podoba" powiedzial "to jest beznadziejne".
Roznica niby mala ale zmienia subiektywna opinie w obiektywne twierdzenie.


Dalej uwazasz ze to my zaczelismy?

Potem owszem zaczyna sie wojna na flame-y
ale zastanow sie , siedzialbys cicho jakbym zaczal pisac ze DAoC smierdzi i ze to najwieksze gowno w jakie w zyciu gralem (przy kazdej mozliwej okazji)?
No slucham?
Nie, zaloze sie ze natychmiast cale DAoC forum przylecialoby bronic dobrego imienia gry.

Proste co?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2003, 11:15 
Cytuj  
Zematis - czy Twoi rodzice byli blisko spokrewnieni? :wink:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2003, 11:49 
Cytuj  
Łosz ale mu dojebał :]

Panowie idzmy w pokoju na piwo :]

"Peace and Love" :razz:

To są głupie gry , a wy ile macie?? po 10 latek?? połowa z was ma rodziny a zachowujecie sie jak wasze dzieci....

Edit:I nie czepiać sie uśmieszków , poprostu je lubie :wink:

"Marek powiedział że Action Man jest lepszy od Supermana!!! nieprawda Superman jest najlepszy..." :grin:

Śmieszni jesteście :razz:

_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mad Shinji Ikari dnia 2003-02-26 11:50 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2003, 12:14 
Cytuj  
Cytuj:

ale zastanow sie , siedzialbys cicho jakbym zaczal pisac ze DAoC smierdzi i ze to najwieksze gowno w jakie w zyciu gralem (przy kazdej mozliwej okazji)?



Cytuj:


2003-02-26 11:15, Karol66 napisał:
Zematis - czy Twoi rodzice byli blisko spokrewnieni? :wink:




i widzisz juz zaczales a on nawet nic nie napisal.


Cytuj:


"Marek powiedział że Action Man jest lepszy od Supermana!!! nieprawda Superman jest najlepszy..." :grin:



_________________



bo jest i tyle ma wieksza piache i moze uzywac moczy.:razz:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2003-02-26 12:15 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2003, 12:18 
Cytuj  
Cytuj:

To są głupie gry , a wy ile macie?? po 10 latek?? połowa z was ma rodziny a zachowujecie sie jak wasze dzieci....



Nie ucz ojca.... :wink:
Jak sie zaczniesz rozmnazac to pogadamy :grin:


_________________
Karol 'The Rat'
------------------------------
51 lev Infiltrator
Bedevere, Knights Templars
"Always remember to pillage before you burn." :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2003-02-26 12:20 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2003, 14:32 
Cytuj  
Konrador LOL ty specjalnie prowokujesz do flamesów! A ty w co grasz cwaniaczku ? Shadowbane ?

Zrodlo bym poprosil : Gram w Neocrona :) Milego wyszukiwania.

Nie ucz ojca....
Jak sie zaczniesz rozmnazac to pogadamy


Nie kus.

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2003, 15:38 
Cytuj  
Zrobie dzieciaka i zwale na Carola :razz:

Naśle na ciebie koło różańcowe radia maryi i masz przejebane :]


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2003, 15:58 
Cytuj  
przepraszam - zgubiłem się w wątku...
Cytuj:
Marek powiedział że Action Man jest lepszy od Supermana

jaki Marek i o co chodzi z tym Supermanem ?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2003, 16:04 
Cytuj  
Cytuj:
Naśle na ciebie koło różańcowe radia maryi i masz przejebane :]


bah, zeby to pierwszy raz :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2003, 17:00 
Cytuj  
Cytuj:
2003-02-26 11:15, Karol66 napisał:
Zematis - czy Twoi rodzice byli blisko spokrewnieni? :wink:





Cfel z Ciebie taki Karol że ze swieczka drugiego takiego szukac...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2003, 17:10 
Cytuj  
geeez i kolejny topic zara bedzie flames'ach
tux, zemmy, carnal i cala reszta: po kiego zescie tu zaczeli robic naloty, konrador nie zmieni zdania a tym bardziej was nie przeprosi, dobrze o tym wiecie i znacie, wiec wlasciwie to wy wywolaliscie ten caly flame war..


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2003, 17:55 
Cytuj  
Ashton komu ty sie podlizujesz?????????
On nic nie wywolali.
Nie ma takiej gry ktora bedzie podobala sie wszystkim.
Ale jak cos komus sie nie podoba to nie powod zeby to flamowac.
Czasami lepiej sie zamknac i odpuscic.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2003, 18:20 
Cytuj  
tak btw bo juz nie lapie co was tak bardzo rozsierdzilo w tym pierwszym poscie konradora? zrobcie quote moze bo caly czas piszecie, ze to on zaczal flame war a ja jakos tego nie widze :< Moze mam jakas wade wzroku ale pierwszy flame poszedl od tuxa ...
Aaaaa nie gralem w EQ ale nei wiem dlaczego jak widze tego screenzorka to nie mam ochoty nawet sprubowac hehe .. Postnijcie jakies fajne screeny czy cos i jakies oslawione taktyki moze sie co niektorzy przekonaja :smile:


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2003, 18:49 
Cytuj  
A czy ja kurwa chce wplynac na zmiane jego zdania?

Od poczatku jestem zdania ze cala ta dyskusja nie ma sensu - wkurwil mnie jedynie Karolek.Nieukrywam ze rozsierdzil mnie swoim komentarzem odnosnie moich Rodzicow.

Ja tego prymitywa nie obrazalem (az do tej pory) ale widze ze jego glupota i infantylizm nie znaja granic...
I nie zamierzem tego tolerowac.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.