mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 22:03 
Cytuj  
mendol my chyba ta gre przejdziemy jako ostatni , po tym sie poznaje prawdziwych smakoszy gier :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 22:05 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Niecale 40h, ale nie mam calego swiata zwiedzonego, brakuje mi pare procent do 100, wiec costam ominalem.

Deep roads jest calkiem spore, gdzies po drodze pamietam spotkalem ze 3 domki bez podswietlonych drzwi/markiem na mapie. W zaleznosci od pochodzenia sa rozne questy i nie wszystko mozna zwiedzic... Wiecej pomyslow nie przychodzi do glowy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 22:08 
Cytuj  
Takie pytanko do tych co kupowali w eastore - na dzien dobry tam wybiera sie wersje jezykowa z listy, jak wybiore pl to bede mial mozliwosc pozniej zmiany na eng?(wystarcza glosy w pudelkowej) czy dlc sa pl? bo na liscie w koszyku sa oznaczone jako eng. Jak to tam wyglada w praktyce?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 22:08 
Cytuj  
Ja chyba wie co. Jak sie pierwszy raz wchodzi do Deep Roads to dostepne sa dwie lokacje: questowa Crossroads i jakas poboczna. W tej drugiej nie bylem, bo zostawilem na pozniej i zapomnialem o niej.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 22:11 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
mendol my chyba ta gre przejdziemy jako ostatni , po tym sie poznaje prawdziwych smakoszy gier :wink:


Ja mam 19% gry ;P więc ja pewno przejdę jako ostatni. Jeszcze zastanawiam się czy maga nie zrobić...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 22:12 
Cytuj  
UWAGA SPOILER!!1@

Michael Jackson is dead!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 22:19 
Cytuj  
ja mam 16%, ostro do przodu lol... przybylem do krasnali, badam wszystko, zbieram wszystko, nei ma miejsca w packu non stop ;p

obecna rozmowa morrighan ze stenem :D niestety nie powtorze jej idealnie, zapisuje sie to gdzies?
M: Myslales o mnie, moze?
S: Ależ oczywiscie.
M: eee... cos ty powiedzal?
S: Bedzie Ci potrzebny dobry pancerz i hmm hełm. Masz mocne zęby?
M: Zaraz zaraz a po co mi do tego mocne zęby?
S: no wiesz, zęby quunari potrafia przegryzc drewno a czasem nawet stal. Móglbym użyć rozgrzanego stalowego pręta (cholera wie jak to było ;d)
M: ee zapomnijmy o tym może
S: na pewno?
M: tak tak ech

A zevran mu mówił, ze widzial paru quunari u siebie, ze zadni z nich rozmowcy, ale widok niely
S: to nie quunari
Z: a kto? banda przerosnietych krasnoludow z komicznym akcentem? :p

gierka jest miodna.

To ją Sten zagiął, a myslalem, ze taka pipka z niego :P


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 22:33 
Cytuj  
Ja chyba z 10 raz zaczynam od początku i co najlepsze w ogóle nie czuję zniechęcenia robić te same lokacje. Więc też za prędko nie skończę.

A Szczochu jak zwykle odzywa się tylko żeby potrollować ;F

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 22:42 
Cytuj  
Jestem teraz w Tower of Ishcostam, sam poczatek gry. Nie wyczyscilem calego Wilds, nie zrobilem tam wszystkich questow. Bede mogl tam jeszcze wrocic?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 22:45 
Cytuj  
nie


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 22:47 
Cytuj  
Ja w ogóle myślę, że każdy, a mniej więcej 80% graczy po zapoznaniu się lekko z grą zrobi nową postać. Dużo rzeczy zjebałem i je naprawię niedługo.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 22:49 
Cytuj  
ja zakladalem nowa postac i przechodzilem do momentu wejscia do lothering w sumie z 15 razy jak nie lepiej.
ostatecznie gram Dalish elfem wojownikiem na dual wield, dopiero teraz mam postac taka jaka chcialem miec.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 22:52 
Cytuj  
Dokładnie mam zamiar zrobić to samo :P również duala. Obejrzałem fajny gameplay jak gość napierdalał dualem, to normalnie combat rogue z wowa <3.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 23:36 
Cytuj  
zeby mozna bylo rzucac jak najwiecej zaklec to do willpowera dawac ta? bo jako arcane warrior, to rzuce kule ognia i koniec :p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 00:04 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
zeby mozna bylo rzucac jak najwiecej zaklec to do willpowera dawac ta? bo jako arcane warrior, to rzuce kule ognia i koniec :p

Ta WP. !WP = 5 SP. Do tego base sp.

Generalnie z sp/many mozna sie wysrac bardzo szybko. Dopiero pozniej sa itemki regenerujace many in combat i one naprawde robia roznice i to duza.

Cytuj:
mendol my chyba ta gre przejdziemy jako ostatni , po tym sie poznaje prawdziwych smakoszy gier

Ludzie ktorzy nie maja kiedy grac raczej -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 00:22 
Cytuj  
nie, raczej takich, ktorzy potrafia sie cieszyc z gry.
a tu jak widac wiekszosc to pokolenie wowikowe lacznie z insidem.
procenciki, itemiki, kto szybciej, kto mniej, kto wiecej.
jakby polowa na czas grala lol.

a jak alda napisal, caly urok tej gry polega na story i dialogach.
reszta to dodatek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 00:41 
Cytuj  
Gdzie widzicie ile macie zwiedzonego swiata?

BTW, warrior dual wielder imho to sredni pomysl. Z jednej strony musicie mocno rozwijac dexterity, zeby uzywac sklii z drzewka, a z drugiej strony musicie rozwijac strength, zeby podpakowac dmg do swordow. Problem polega na tym, ze kazdy pkt w dexterity nie doda wam kompletnie nic do dmg do swordow, takze damage bedzie wam rosl mocno powoli. Juz lepiej zrobcie sobie rogala jak chcecie dual wielda.
Osobiscie napierdzielam dwarfem rogalem i jest naprawde przyjemnie - dex/str na poczatku buffuje daggera w offhand, backstab opiera sie na dmg longsworda z main handu, a obecnie mam juz talent, ktory uzywa cunning zamiast strength jako modyfikatoru do dmg. No ale probujcie, wazne zebyscie mieli fun :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 00:46 
Cytuj  
"C".

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 01:49 
Cytuj  
Mendol, ale tych dialogow to czasem trudno wylapac, jakas postac zacznie cos mowic, i ledwo sie zorientuje, bo bylem skupiony na czyms innym, albo powie jedno zdanie. Szkoda, ze z tego krotkich cut scenek nie zrobili. W BG mozna bylo kazda postacia pogadac z innym czlonkiem druzyny. Mogliby tak jeszcze z rok popracowac nad gierka ;)

Szczerze to chcialbym po prostu kalkę BG, z nowym story, drobnymi ulepszeniami i nową grafą. Zreszta nawet mogloby sobie byc cale BG ale w nowej oprawie;] Zanimowac Minsca i Boo itp. i moge grac ;] heh, wlasnie szukalem sobie takiego czegos, pelno modow do NWN http://nwn.bioware.com/forums/viewtopic ... um=66&sp=0 , ale jakso tej gry nie polubilem...

cholernie dlugo przechodze rpgi, bo musze wszystko sprawdzic z roznymi opcjami. Obencnei wkurza mnie, ze opuscilem tyle skrzyn, ktorych nie moglem otworzyc, na bank jakis quest ominalem.

Jak skoncze to zamierzam przejsc wszystkie mozliwe "poczatki" i zdecyduje czym grac, pewnie rogal, w sumie elfy nie sa tak tragiczne, a zawsze mnie wkurzaja...

Jestem w sumie tez ciekaw dialogow zevrana i tego krasnoluda.

W sumie co was obchodzi jak kto przechodzi gre? jak komus sprawia fun gnicie w dialogach i czytaniu wszystkiego a drugi woli napierdalac fireballami dla szatana, to niech tak zostanie. Liczy sie fun.


_________________
.


Ostatnio edytowano 11 lis 2009, 02:13 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 02:07 
Cytuj  
A ja wyczytałem, że są problemy w rozdzielczości 1920x1200 w działaniu gry. Swapy, słaba wydajność etc. mają to poprawić.

http://daforums.bioware.com/forums/view ... &forum=146

Wychodziło by na to, że wszystko ok z moim kompem. Gra jest zjebana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.