mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 02:18 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Szczerze to chcialbym po prostu kalkę BG, z nowym story, drobnymi ulepszeniami i nową grafą.

Ja wcale bym sie nie pogniewal za sage BG na silniku z DA.

X.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 02:55 
Cytuj  
http://daforums.bioware.com/viewtopic.h ... &forum=135
"Baldurs Gate Remake with DA:O Engine"

do NWN1 zrobili, do NWN2 chyba dalej robia (demko chyba jest dostepne). Troche by to potrwalo. Druga sprawa profesjonalizm takiego moda.

Jak przemecze DA, siegne po BG, nigdy nie gralem z modami, moze znajde jakis ciekawy.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 06:22 
Cytuj  
kalke BG ? , a na cholere mi? , ta gra sie broni bardzo dobrze sama i im dluzej gram tym wiecej elementow widze ktore sa zrobione duzo lepiej pod wzgledem fabularnym


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 09:12 
Cytuj  
high duzo rzeczy mogli zrobic inaczej ale i tak jest fajnie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 09:16 
Cytuj  
wczoraj mialem pierwsze spotkanie ze smokiem w ruinach werewolfow :)
jakis taki maly byl i padl jak szmata (Shield ali , dual iliana , morri i ja support ) na hard :) , w bg rzeczywiscie smoki byly duzo trudniejsze

zdarzaja sie jednak fajne walki , jak 1 vs 1 z greater shade


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 09:42 
Cytuj  
a mnie pierwszy smok rozjebawszy :)
ale nie mam healera z prawdziwego zdarzenia

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 09:43 
Cytuj  
Ten smok to popierdółka, poczekaj na tego w ruinach w swiatyni z urna. Albo Flemeth;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 09:43 
Cytuj  
no mnie ten w ruinach pojechal.
fajny pet bylby z niego :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 10:00 
Cytuj  
Ta brak czaru open lock czy cos w tym stylu wkurza strasznie. Ale jak wkoncu uda mi sie zainstalowac toolset to naprawie ten blad -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 10:10 
Cytuj  
No wiadomo, ze w samo BG mozna rowniez zagrac, ale odswiezenie sie tez przyda. DA jest fajne, ale w BG jakos czulem dbalosc o szczegoly. Co do modow do BG to widze, ze mozna do BG2 wsadzic przygode z BG1;] ( http://www.gildiarpg.pl/art/219 ) i przejsc jako jedna calosc. W ogole to chyba musze sobie sciagnac sage BG, bo wersja na 12 plytach to masakra troche :] Co do grafy BG, to nie razi specjalnie, bo jest w 2D na ręcznie rysowanych lokacjach. 100 razy gorzej jest powrocic do gier pseudo 3d, bo sa paskudne ...

Mendol- Co do healera, to w calej grze jest chyba jeden healer. Chyba, ze taka swoja postac zrobisz, albo nauczysz morrighan. Ja np. w swojej ekipie nie widze miejsca na healera, bo w sumie podoba mi sie ta ekipa co mam. 1 slot wiecej to bym bral...

A z tym smokiem, to od taki sobie mob do zabicia, juz mogli sie troche wysilic i dac mu jakies opcje dialogowe ;] Troche sie pomeczysz u elfow.Mnie rozpierdolila sala z pułapkami bo zevran pizda nic nie wykrywa i nie rozbraja :P

arcane warrior + bloodmage ?
wtf, 2 specjalizacje?


_________________
.


Ostatnio edytowano 11 lis 2009, 10:21 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 10:25 
Cytuj  
nie, nie wiem, glownie sie zajmuje save/load przy dialogach ;]

mam Sage IWD, mam tez Sage BG, tormenta rowniez, wszystko oryginalki, na cholere mi to. Szybciej sciagne niz do sklepu pojde... No i kolejne pudlo do postawienia...


_________________
.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 10:35 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
Zastanawiał się ktoś nad takim czymś arcane warrior + bloodmage? :]

Iść w magię ofc (tylko do wymagań odnośnie czarów), str i w con, willpower olać. Mana z hp. Do tego wziąć czary ze szkoły Ducha direct/aoe drain mana, trochę z żywiołów nie wiem co tam jeszcze. Hmm?


Po co str? Jak arcane warrior uzywa magic jako sily?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 11:32 
Cytuj  
iliana mi wszystko wykrywa , nie kazda skrzynke niestety otwiera mimo master thiefa

ktos tu napisal o dbalosci o szczegoly , w DA jest tego masa , mistrz magii opieprzajacy ucznia , elfi blacksmith krzyczacy ze jego terminator cos zjebal :) , plotkujacy goscie , w samej wiezy magow sa smakowite scenki w ktorych ucza jak wykorzystac tarcze przeciw czarom , magie ognia itd , tego w bg nie bylo zbyt wiele .

niestety nawet dobry heal nie zawsze utrzyma miekkiego rogala , iliana mi dobrze dpsuje ale kiedy ali da dupy to schodzi w paru hitach , jest lepiej jak masz hp regen i mass bonus do mana regen

ciezkich walk troche jest , wkurwilem hermita , przyzwal jakies scierwo i wycioral sobie mna podloge :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 11:34 
Cytuj  
2 raz musze zagrac swiatla droga, to wezme liliane ;]

co do dbalosci o szczegoly to moze w taki sposob tak. Ale ekwpunek mnie denerwuje. Wspolny backpack. W BG nie kazda postac mogla niesc tyle samo. I ta zmiana charów w kazdej chwili, w BG to by trzeba zagadac. Zabijanie w srodku miasta i nikogo to nie wzrusza itp. w sumie moze nie dbalosc o szczegoly a moze logika jakas.


_________________
.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 12:08 
Cytuj  
Najbardziej dziwi to, ze mimo iz blood magic jest tak przerazajacy ze wszyscy sie go boja i jest wlasciwie glownym powodem dla ktorego Chantry trzyma magow za morde, to jak uzywa sie blood czarow publicznie to nikogo to nie wzrusza. Na zjezdzie szlachty to juz w ogole jest powalajace. Ale coz... nie da sie przewidziec wszystkiego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 12:14 
Cytuj  
Tylko że to takie oczywiste troche jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 13:37 
Cytuj  
Ponawiam pytanie: gdzie widzicie procent odkrycia mapy swiata?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 13:44 
Cytuj  
Heroic Accomplishments.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 15:42 
Cytuj  
I bedziesz mial fun grajac taka op postacia? Hm.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 15:51 
Cytuj  
Z dbalosci o szczegoly to mnie dolowalo podczas gry, ze wszystkie bronie sa noszone na plecach + brak jakiejkolwiek pochwy. Szczegol. Poza tym wielu pomniejszych npc ma dialogi wprowadzajace w sytuacje w danej lokacji. Tylko jak pozamiatasz q i sytuacja sie zmieni, a wczesniej z nimi nie pogadasz to nadal cie wprowadzaja w sytuacje - nie reaguja na to co sie dzieje w swiecie. Kilka razy tak mi sie zdarzylo, chociaz z reguly gadalem najpierw z wszystkim zanim cokolwiek zacznalem robic wiec moze mialem po prostu pecha. Jeszcze jezeli chodzi o szczegoly- krew, ta tekstura jest beznadziejna - raz kogos ciachniesz i jestes caly ochlapany lacznie z plecami. Mogliby kurde panowie zarabiajacy mln zobaczyc jak to wyglada w takim niskobudzetowym M&B i zrobic lepsza wersje. Brak reakcji otoczenia na cokolwiek chyba kazdego razi - to nie te czasy. Poza tym 95%npc to sople lodu - niech no chodza nawet bez sensu (zdarzaja sie tacy chodza po linii prostej z punktu a do b) a nie stoja i nic. Ilosc npc w lokacjach tez moglaby byc wieksza. Kolejny szczegol - w tawernie muzyka gra a muzycy nie. Rozmowy miedzy naszymi kompanami, sa fajne i z jajem.. tylko jak 5 razy slysze to samo no to zal. Mogliby to jakos oskryptowac - wchodzisz do lokacji x to masz gadke y i zeby sie nie powtarzalo. No moze max 2 razy.

Swoja droga sprawdzilem oba poczatki krasnoluda, w porownaniu do czlowieka-woj slabizna, nudne i w sumie nijakie. Tam przynajmniej byla muzyka z tytanica. No ale pewnie statystyczny gracz pierwsze co zrobi to woj-czlowiek to sie przylozyli :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.