mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 314  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 21:05 
Cytuj  
Ja też spokojnie sobie czekam na Dota 2, w między czasie gram w Dota Allstars i skill rośnie :)


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 21:54 
Cytuj  
a ja klamac nie bede - doswiadczam wlasnie pierwszy raz w zyciu grzechu glownego - zazdrosc!.

z kumplem sie czaimy czaimy i dupa.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 22:35 
Cytuj  
kurde chciałbym się jarać grami :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 22:59 
Cytuj  
roball napisał(a):
Hehe, tak po chwili do mnie dotarlo od aktywowania tego klucza, ze pewnie moglbym go puscic za calkiem tluste siano. Pare dni temu ludzie placili 2k usd za SZANSE na wygranie klucza w jakims charity raffle.

whatev :>


kasa to nie wszystko ;p a sprzedawac cos tak rzadkiego na scenie to imo fail, to samo sie tyczy d3.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 23:05 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
roball napisał(a):
Hehe, tak po chwili do mnie dotarlo od aktywowania tego klucza, ze pewnie moglbym go puscic za calkiem tluste siano. Pare dni temu ludzie placili 2k usd za SZANSE na wygranie klucza w jakims charity raffle.

whatev :>


kasa to nie wszystko ;p a sprzedawac cos tak rzadkiego na scenie to imo fail, to samo sie tyczy d3.

2k ? Pff za dwa 2k sprzedalbym bez mrugniecia okiem ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 11:05 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
kurde chciałbym się jarać grami :/


Przyjemnie mieć hobby ;)

To tak jak ja chciałbym się jarać figurkowym warhammerem, skutek zawsze taki sam. Nuda i sprzedaż armii na allegro.

gz Roball, nawet widziałem wczoraj jak grasz Zeusem ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 11:10 
Cytuj  
Za 2k to bym opierdolił bez zastanawiania się i dorzucił kasę na lepszy rower, cokolwiek. Jedni fapują do waginy inni do gier, o gustach się nie dyskutuje. ;>

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 11:15 
Cytuj  
Dramat napisał(a):
DirectC napisał(a):
kurde chciałbym się jarać grami :/


Przyjemnie mieć hobby ;)

To tak jak ja chciałbym się jarać figurkowym warhammerem, skutek zawsze taki sam. Nuda i sprzedaż armii na allegro.

gz Roball, nawet widziałem wczoraj jak grasz Zeusem ;)

Nie no kiedyś się tak jarałem, ale mi przeszło :/ Kurwa brakuje mi tego :(

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 11:41 
Cytuj  
ja to tyko sie zastanawiam co za retard kupilby klucz do bety za 2k, ergo mozliwosc pogrania w gre jakies 2 miesiace wczesniej za 2k.

ja pamietam betakey do hona kupilem za 30k golda w wowie, czyli jakies 180zl jak nieliczni tylko mieli, a potem to pamietam za darmo wszyscy rozdawali tyle tego bylo ;<.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2011, 10:17 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 0YQP4TQdsA

To chyba jakis zart. :o


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 paź 2011, 10:52 
Cytuj  
Mi to tam nawet w jakimś stopniu odpowiada, tak samo to, że DOTA 2 jest wolniejsza od HoN-a. Może akurat się wkręce w jakąś Mobe w końcu.
Lol mnie jakoś nie porwał choć nie dałem mu z drugiej strony dużo czasu :/

Nie mam takiego refleksu jak kiedyś i np. HoN jest dla mnie stanowczo za szybki i w pewnym momencie nie daję rady nie dlatego, że nie mam pomysłu jak zagrać, co zrobić tylko po prostu manualnie mnie niszczą.

Chociaż ja rozumiem, że dla kogoś nastawionego na e-sport i przyzwyczajonego do bardzo szybkiej rozgrywki i lubiącego to może być problem.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 paź 2011, 11:16 
Cytuj  
Ah jeżeli to jest aż tak odczuwalne to się zgadzam.

PS. Jest zaimplementowana opcja nagrywania i oglądania powtórek?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 paź 2011, 11:35 
Cytuj  
Może gdzieś trzeba 'odfajkować', że ma nagrywać albo jeszcze po prostu nie działa - bo mam nadzieje, że będą.

Do tej pory jak czasem wiekowego War 3 pogram to lubię sobie czasem replay odpalić, żeby zobaczyć co zlamiłem na 'chłodno' ;p


No oglądanie na żywo jest spoko. Jest jakiś limit ilu może oglądać? I twórca gry podejrzewam musi to jakoś udostępnić?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2011, 11:44 
Cytuj  
O replayach i spectator mode pisano juz od samego poczatku w FAQ
Cytuj:
Q: Will the replay system allow me to move freely backwards and forwards in time rather than having to watch a whole replay? (by Luciando)
A: You’ll be able to jump around to any point in the replay, add bookmarks for easy referencing, view detailed stats and graphs while the game is going, and watch through a specific player’s view (with regards to their camera movement). You’ll also be able to watch replays with friends if you want to review a game or learn from your mistakes. To aid videomakers, the replay system will have flexible camera angle and speed controls. There will also be a bunch of commentating and editing features you can add to your replays.


Cytuj:
Q: Can you spectate an already ongoing DotA 2 game? (by Valo)
A: A lot of the game will be built around spectating and shoutcasting support. You will be able to join most ongoing games (unless the players marked it as private) and just watch them. You can join a game your friend is in, see what your favorite clan is doing, or simply pick a skill level and a hero you like and it will find you one to watch. We also have a system in place that automatically distributes the load to multiple servers so that the game itself won’t be affected by users joining to spectate. Our distribution network will allow us to support any number of users that want to watch, by dynamically assigning more servers to the task. There will also be special tags and search options to help you find live or old shoutcasted games. Shoutcasters will be able to operate as directors, so anyone watching will have his camera looking at the same things the shoutcaster is viewing. There is also an optional anti-cheat mechanism built in so that the game you are spectating can be time delayed by any amount of time to reduce potential abuse.


Btw. herosow jest caly czas 35? czy juz wiecej zaimplementowali?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2011, 11:50 
Cytuj  
Sniper, drow, bloodseeker chyba sa z najnowszych dodatkow. Jest juz wiecej hero niz na turnieju sierpniowym.

EDIT: Doszli jescze Riki, Juggernaut, Kunkka, Skeleton i QoP


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 25 paź 2011, 13:24 przez tomugeen, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2011, 13:03 
Cytuj  
http://dota2wiki.com/wiki/Heroes


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2011, 08:32 
Cytuj  
WTF is DOTA2


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2011, 09:54 
Cytuj  
Widać że nawet nie obejrzałeś. Typowe robalowanie :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2011, 10:09 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Widać że nawet nie obejrzałeś. Typowe robalowanie :D

Pozatym.. Ciekawi mnie z kim DoTA2 będzie konkurować ? Przecież nie z HoN.. Ambicje Valve napewno nie są aż tak niskie ;e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2011, 10:16 
Cytuj  
A ja ostatnio wroze Honowi w dluzszym terminie troche popularnosci (pod warunkiem ze S2 nic juz bardziej nie zjebie).
Z tego co widzialem na streamach, jakies 30% graczy to kolesie z HoNa, ktorzy narzekaja na D2, a jednoczesnie starej daty dociarze dowiaduja sie, ze:
a> cos takiego jak HoN istnieje i jest bardzo podobny do doty
b> nie jest to shit w stylu lola
c> gra jest szybsza i reaguje szybciej niz D2

w D2 sie za to mega fajnie oglada biezace live matche. Widzialem nawet ze ludzie z hona czekajac w kolejce lub na cos innego jak teammate jest AFK alttabuja sie zeby meczyk w D2 obejrzec ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 314  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.