mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1035 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 52  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 12 sty 2015, 17:33 
Cytuj  
http://zapodaj.net/b91754ab7d60d.jpg.html Max lvl wbity w pięknym stylu. Czekamy teraz do środy na betę:)

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2015, 17:46 
Cytuj  
Muszę ogarnąć tego Smite skoro same skillshoty, myślałem, że tab targeting tylko w TPP. Chociaż po filmach z gameplayu to wygląda tak, że ciężko nie trafić tymi skillami.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 sty 2015, 18:03 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Hmm ten smite to jakieś fajne? Grafika wydaje się wporzo, jest celownik czyli nie ma tab targetingu? Ktoś może coś więcej napisać?
Balans jaki taki czy gorzej niż w LoLu przy wypuszczaniu nowych hero?


Niestety, jak na każda grę hi-rezu przystało, Smite swego czasu pre-orderowalem co by od najwcześniejszej bety zacząć grać. Wówczas gra była klonem League of Legends w 3D. Dzisiaj już na takie rzeczy sie nie patrzy. features takie jak darmowy recall do bazy, brak większej kary za smierć, skalowanie skilli to główne featury gry moba.

Na szczęście przez ostatni rok z hakiem Hi-Rez zaczęli dodawać bóstwa z nowymi mechanikami. Są hero jak Janus z portalami, thanatos i apollo z tym ze wznieść sie w powietrze i być teoretycznie w dowolnym miejscu na mapie, no i zdecydowanie bardziej postawiono na mobilność bóstw, skoki, dashe, blinki. Ma to niestety negatywny wpływ na starsze bóstwa, ale tragedii nie ma. Ogólnie jest przyjemnie, do tego całkiem fajny tryb areny gdzie już tylko teamfight na teamfighcie wiec jak kto woli.

Co do balansu to bez obrazy, Jak wszędzie są pub stomperzy. Podejrzewam ze taki Loki (postać na zasadzie rikiego z doty, shaco z lola) jak jest dobry to wygra cała grę bez problemu.


Powiedziałbym ogólnie ze Smite to porządna pozycja. Zdecydowanie i zasłużenie numer 3 na rynku. Sam wole dote ale niestety dopadł mnie trochę ladder anxiety i nie mogę sie zebrać zeby zagrać :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2015, 09:30 
Cytuj  
Wysyłali już zaproszenia do HoTSa? Wiem, że wpierw pojawił by się na koncie bn, dopiero potem maila wysyłaja. W sumie w sieci cicho póki co.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 13 sty 2015, 10:03 
Cytuj  
Przed świętami wysyłali co tydzień w środy po kilka k zaproszeń. Ponoć jutro po premierze CB mają zacząć się kolejne fale.
https://www.youtube.com/watch?v=5I_bbRIkhp8 czekamy:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2015, 15:23 
Cytuj  
No i dupa bo ja nadal na koncie BN ani na mailu nic nie mam :/. Mam wow suba opłacone i wszystkie gry blizza w sumie na tym koncie i dupa :E.

Chyba, że jeszcze nie rozsyłali...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2015, 21:47 
Cytuj  
Też nie dostałem, chuj im w dupę, idę pograć w WoWa :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2015, 23:41 
Cytuj  
Hehe myslalem ze zostalem sam bez hotsa a tu wiecej takich osob. Jak oni kurwa dobieraja tych graczy, chyba randomem...


_________________
Obrazek

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 07:03 
Cytuj  
Dokładnie, randomowo.
Ja w sumie tylko kilka razy miałem farta z dostępem do alf/bet Blizza. Pierwszy raz była beta WotLK, następnie był HS, potem WoD i na samym końcu HotS. Nigdy nie udało mi się dostać do bet SC2 i D3 oraz ich dodatków. Nadmienię tylko, że posiadam jedno jedyne konto, nie lubię się bawić w smurfy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 10:14 
Cytuj  
No ja się przełamałem i kupiłem... Nie żałuję:). Zagrałem kilka gierek moradinem i Tassadarem i bawiłem się zajebiście. Nie było źle bo miałem w sumie po 23 kille w każdej grze a fun super. To takie trochę spełnienie marzeń, że mogę pograć postaciami z gier na których się wychowałem:).

Teraz tylko dobrać ekipe z mmorpg i można grać:].

P.S
Rozumiem, że postacie kupionych/odblokowanyc nie zabiorą na release? Czy zostaną tylko te za kasę? Kurde Thrall wygląda zajebiście :E.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 12:33 
Cytuj  
Nie jest przewidziany żaden reset, chyba że wystąpi jakaś krytyczna sytuacja, która będzie tego wymagać.
Zagrałem 1 grę na nowej mapce, akurat trafiła się w 1 grze. Klimat i rozgrywka super, ale niestety - 1 rusek od nas dc i przegraliśmy:P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 13:02 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
No ja się przełamałem i kupiłem... Nie żałuję:). Zagrałem kilka gierek moradinem i Tassadarem i bawiłem się zajebiście. Nie było źle bo miałem w sumie po 23 kille w każdej grze a fun super. To takie trochę spełnienie marzeń, że mogę pograć postaciami z gier na których się wychowałem:).

Teraz tylko dobrać ekipe z mmorpg i można grać:].

P.S
Rozumiem, że postacie kupionych/odblokowanyc nie zabiorą na release? Czy zostaną tylko te za kasę? Kurde Thrall wygląda zajebiście :E.


Ile dales i gdzie kupiles?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 14:42 
Cytuj  
Powiem Wam tak: po paru latach w Dota i Dota 2 , Hots 4-5 miesięcy temu wydawał mi się za banalny, do tego kamera mnie bardzo irytowała etc.
2 tygodnie temu jednak się przełamałem i do teraz gram, nawet już kupiłem sobie postacie za $ aby były na ranked.
Gra mimo wszystko poziom trzyma dobry, ma duże mankamenty z balansem, nie tyle postaci co samej gry- skill pojedynczego gracza nie zagwarantuje wygranej i samemu dużo nie zrobi , za to jak dostaniesz do teamu trolla to praktycznie masz przerabane bo w 4 nie pociagniecie dlugo:) Dlatego gra nastawiona glownie na 5v5 premade.

Brakuje bardzo mi możliwości abym mógł "carry" drużynę, dota 2 ma ten duży plus że grając w 2-3 osoby możesz przymknąć oko na mało ogarniętych ludzi bądź trolle, bo jesteście sami w stanie często wygrać- tutaj niestety nie da rady.

Jednak gra mi się przyjemniej - chyba głównie dlatego że mało rosjan na moim mmr już jest:)

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 15:03 
Cytuj  
Cytuj:
Brakuje bardzo mi możliwości abym mógł "carry" drużynę, dota 2 ma ten duży plus że grając w 2-3 osoby możesz przymknąć oko na mało ogarniętych ludzi bądź trolle, bo jesteście sami w stanie często wygrać- tutaj niestety nie da rady.

I bardzo dobrze, bo HotS jest nastawiony na full teamplay, an nie na jednostki. Dota2 swoją skoorwioną snowballową mechaniką odebrała mi całkowitą chęć do gry. W jednej grze robisz 20/0, a w kolejnej 0/20 bo jakiś ruski premade na starcie cię pojechał i bez golda jesteś tylko chodzącym wardem.
Dla snowballu mówimy stanowcze nie. Niewiadoma wygranej ma być od początku do końca gry.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 15:48 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
zaboleq napisał(a):
No ja się przełamałem i kupiłem... Nie żałuję:). Zagrałem kilka gierek moradinem i Tassadarem i bawiłem się zajebiście. Nie było źle bo miałem w sumie po 23 kille w każdej grze a fun super. To takie trochę spełnienie marzeń, że mogę pograć postaciami z gier na których się wychowałem:).

Teraz tylko dobrać ekipe z mmorpg i można grać:].

P.S
Rozumiem, że postacie kupionych/odblokowanyc nie zabiorą na release? Czy zostaną tylko te za kasę? Kurde Thrall wygląda zajebiście :E.


Ile dales i gdzie kupiles?


Kupiłem na epicnpc - znalazłem topic z jakimś chińczykiem. Mieli chwilowe promo na 20$ z kodem promocyjnym jakimś wychodziło 18,5$. Teraz chyba po 20 ojro stoi EU :0. Dostałem secret answer etc. Koleś miał sporo pozytywów.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 16:10 
Cytuj  
hots będzie f2p, tak?
jaki tam będzie system monetyzacji?


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 16:17 
Cytuj  
Darmowa rotacja X hero, zmieniania co tydzien, a tak to odblokowanie pojedyncze za golda ktorego trzeba wyfarmic, albo za kaske, z czego ceny $ horrendalnie wysokie.

Ja tam zdania swojego nie zmieniam, gra jak na niedzielna MOBE bez wiekszego stresu i kombinacji ok.
Wygrywamy - hurra, przegrywamy - chujowy team i tyle.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 16:25 
Cytuj  
Zbieram na Thralla. Brakuje mi tylko 4,9k. Zejdzie z 15 do 10k to wtedy go kupię:)

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 16:35 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Cytuj:
Brakuje bardzo mi możliwości abym mógł "carry" drużynę, dota 2 ma ten duży plus że grając w 2-3 osoby możesz przymknąć oko na mało ogarniętych ludzi bądź trolle, bo jesteście sami w stanie często wygrać- tutaj niestety nie da rady.

I bardzo dobrze, bo HotS jest nastawiony na full teamplay, an nie na jednostki. Dota2 swoją skoorwioną snowballową mechaniką odebrała mi całkowitą chęć do gry. W jednej grze robisz 20/0, a w kolejnej 0/20 bo jakiś ruski premade na starcie cię pojechał i bez golda jesteś tylko chodzącym wardem.
Dla snowballu mówimy stanowcze nie. Niewiadoma wygranej ma być od początku do końca gry.


I właśnie problem jest taki iż to nie działa w ten sposób.
O wygranej czy przegranej wiadomo już dużo wcześniej- wrócić do gry jest dużo ciężej niż w Dota.
Snowball w tej grze jest również - ciężko ocenić jak wypada w porównaniu do Dota 2 w sumie- to też zależy od poziomu na jakim grasz, na low MMR wrócić do gry się da owszem, jednak jak grasz z dobrymi graczami jest to wtedy mało prawdopodobne aby się udało.

Co do monetaryzacji- jest to prawie że freemium:P Ceny postaci są moim zdaniem skandaliczne ale i tak już utopiłem 50 euro;/

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 17:58 
Cytuj  
Tu akurat się nie zgodzę. W ponad 90% moich gier w HotS do ostatnich chwil nie było wiadomo, kto wygra. Były gry wyrównane od samego początku do końca. Były też gry, w których początkowa dominacja obracała się w porażkę i na na odwrót. Tu nie wysnowballujesz gry samemu, ponieważ nigdy nie będziesz miał postaci, która sama rozbali cały team. Jedyny sposób na carry to dobry leadership i wydawanie poleceń drużynie.

W Docie możesz się nażreć jak głupia świnia i samemu, ewentualnie w duo jechać cały enemy team, który jest praktycznie bez golda. I na odwrót - inni mogą Cię tak dojechać, że po 10 minucie możesz iść afk, bo nie masz złota by się ubrać.

Dlatego też inni devsi innych MOBA starają się nie wprowadzać do swoich gier snowballu, typu właśnie utrata golda, stuny na 4385348795983 sekund czy skille bijące za +pół HP enemy herosa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1035 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.