mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2015, 19:22 
Cytuj  
launch trailer https://www.youtube.com/watch?v=X5aJfebzkrM

dobra, miałem hajp 100%, teraz chyba max 10%, ja pierdolę ale gówno, i nie chodzi mi tu o grafikę

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2015, 19:27 
Cytuj  
Kelebglin napisał(a):
Ile jest dni na zwrot jeżeli kupię na steamie?


14 dni przy maks 2h grania w daną grę.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 5 lis 2015, 19:35 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
launch trailer https://www.youtube.com/watch?v=X5aJfebzkrM

dobra, miałem hajp 100%, teraz chyba max 10%, ja pierdolę ale gówno, i nie chodzi mi tu o grafikę


to o co? Mozesz rozwinac?
dla mnie grafa ok, trailer tez.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2015, 19:42 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
launch trailer https://www.youtube.com/watch?v=X5aJfebzkrM

dobra, miałem hajp 100%, teraz chyba max 10%, ja pierdolę ale gówno, i nie chodzi mi tu o grafikę


Też nie wiem, rozwiń.

Gra prezentuje się ok i nawet grafika sama w sobie mi tak nie przeszkadza, co kompletnie amatorskie animacje, gdzie Bethesda już dawno powinna coś z tym zrobić. Mimika twarzy to już jest esencja chujni po GTA V, W3, MGSV i DA:Inquisition.

Reszta jest na poziomie wszystkich pozostałych materiałów opublikowanych z oficjalnych źródeł.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 lis 2015, 20:13 
Cytuj  
Bardziej to przypomina trailer jakiegoś Mass Effecta niż Fallouta. Dla mnie brakuje klimatu. I żeby nie było, oceniam tylko trailer, na temat gry się nie wypowiem dopóki nie zagram.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2015, 20:24 
Cytuj  
Mi sie podoba ten zwiastun. Zarysfabuly wyglad jakies 1000x lepiej niz to co w F3, gdzie pomysl szukania zagionionego ojca to jeden z najwiekszych debilizmow jaki widzialem w grach rpg.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2015, 20:26 
Cytuj  
You don't find the Institute, the Institute finds you

We have to save humanity from it's worst enemy....... Itself

Kurwa murzynie naprawdę? bardziej sztampowych dialogów się nie dało napisać? Do tego te nijakie postacie, które dają ci misje 'hurr durr musisz uratować świat uhuhuh mam brodę i szotguna'. 'uhuhu jestem ghoulem w kapeluszu, nie lubię ludzi hehe', 'uuu jestem silną niezależną kobietą, która rządzi tym miastem, to że mam cycki, nie znaczy ze ci nie najebię". Nie czuję tu w ogóle klimatu Fallouta, zero brudu, tylko jakieś random gówno jak rage czy mad max. Do tego od zajebania pew pew pew lazers uuuu pif paf mutanty łooo. Mówię o samym trailerze, nie o grze, która może mnie jeszcze pozytywnie zaskoczyć. Z drugiej strony main quest w F3 też był żenująco marny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2015, 20:47 
Cytuj  
wazne, ze domek mozna zbudowac.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2015, 20:52 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
gdzie pomysl szukania zagionionego ojca to jeden z najwiekszych debilizmow jaki widzialem w grach rpg.


a pomysł szukania adoptowanej córki aka Ciri?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2015, 20:59 
Cytuj  
Tak, porównuj wątek fabularny napisany na kolanie przez jakiegoś podrzędnego writera z Bethesdy do lore, które poparte jest 5 książkami i dotyczy najważniejszej postaci w stworzonym uniwersum. Grasz jako Geralt - no shit, że kurwa będziesz szukał Ciri.

W Falloucie 3 grasz stworzoną przez siebie postacią a gra narzuca ci bieganie za ojcem, którego twoja postać mogła kompletnie nie lubić i może nawet odetchnęła, jak spierdolił z krypty.

Gz.

Mam nadzieję, że jak w F4 pojawi się rodzina głównego bohatera/bohaterki, to można ich będzie poświęcić dla Tzeentcha.


Mendol napisał(a):
wazne, ze domek mozna zbudowac.


Domki to ja już budowałem niewiadomo ile lat temu w Fallout 3 dzięki Real Time Settler, którego Bethesda zerżnęła i wrzuciła do F4 jako feature.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2015, 21:49 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
W Falloucie 3 grasz stworzoną przez siebie postacią a gra narzuca ci bieganie za ojcem, którego twoja postać mogła kompletnie nie lubić i może nawet odetchnęła, jak spierdolił z krypty.

F3 nic takiego nie narzuca - możesz kompletnie olać wątek główny. Dlatego tez ja mam hype na F4 - bazując na poprzednich ich grach wiem, że będę mógł robić co chce, łazić gdzie chce oraz że będzie masa modów. Jedynie co mnie martwi to dialogi - to całe kółko...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2015, 22:32 
Cytuj  
To twoja opinia i nie mierz wszystkich swoja miare. Ja np. gram w RPG takze w duzym stopniu dla fabuly, a watek glowny jest jakby nie patrzec jej bardzo wazna czescia. Dlatego moje /played w F3 to jakies 5h chyba....

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2015, 22:45 
Cytuj  
Grafika z trailerów ma się nijak do gameplayów z wersji pc/ps4. To raz a dwa ten trailer jest słaby imo bo w ogóle posr-apo w nim nie czuć. Trailer skyrima kopał dupę a tutaj? Jest mocno średnio i tylko tyle. Chciałbym być bardzo w błędzie. Jeśli system dialogów okaże się tak gówniany jak wygląda na gameplayach to słabo to widzę...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2015, 22:46 
Cytuj  
trailer spoko, domki bedom tez spoko :)

jakby ktos znalazl gdzies dostepnego steelboka w rozsadnej cenie to pls info.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2015, 22:47 
Cytuj  
Tak, szukanie Ciri przez pół gry to był wspaniały wątek główny. Jeden lubi Fallouty, a drugi walić konia we własnym gównie. Z oceną fabuły poczekałbym jednak do wyjścia gry. Te kolorki jednak mi się nie podobają. Postapo powinno być brudne i wyblakłe.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 5 lis 2015, 22:53 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
launch trailer https://www.youtube.com/watch?v=X5aJfebzkrM

dobra, miałem hajp 100%, teraz chyba max 10%, ja pierdolę ale gówno, i nie chodzi mi tu o grafikę

A ją Ciebię rozumiem, zrobili jebaną operę mydlaną w klimacie post-apo XD jak ją się cieszę że nie preorderowałem

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 5 lis 2015, 23:01 
Cytuj  
Cytuj:

Ale przynajmniej tym razem nie przesadzili z klimatem lat 50tych!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2015, 23:13 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
trailer spoko, domki bedom tez spoko :)

jakby ktos znalazl gdzies dostepnego steelboka w rozsadnej cenie to pls info.


Domki zawsze na propsie. W Morku własna wieża maga była zajebista. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2015, 23:41 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
To twoja opinia i nie mierz wszystkich swoja miare. Ja np. gram w RPG takze w duzym stopniu dla fabuly, a watek glowny jest jakby nie patrzec jej bardzo wazna czescia. Dlatego moje /played w F3 to jakies 5h chyba....

Nie mierze. Po to jest chyba forum aby wymieniać opinie? :) Napisałeś że gra narzuca coś czego wg mnei nie narzuca.
Poza tym RPG - czyli role playing game - gramy role, jaką se wybierzemy, czy tą "narzuconą" przez grę czy nie, to już od nas zależy. Cenię ich gry właśnie za to, że można wybrać se dowolną "role".

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2015, 23:54 
Cytuj  
http://www.nukahub.com/tools/special?s= ... =1&a=1&l=1
opisane wszystkie perki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.