mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 14:13 
 
@tor jak mnie cos wciaga to zwykle na dluzej. dzis wlasnie sobie postanowilem ze odpuszczam sobie rifta. pykne pewnie runa w d3 :) zagram w dote2, moze zajrze do gw2 na chwile. Z singli chyba oblukam port royale 3, odpale tez steama moze jakas promocyja bedzie. w wota wogole nie gralem takze chyba tez sprobuje ale ogolnie qpa qpa pogania. acha no i farcry 3 chyba lukne bo kiedys sie zagrywalem w 1.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 14:16 
 
jeśli podobał się tobie fc1 to nie polubisz fc3, możesz jeszcze wbić do lola


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 14:26 
 
FC3 jest nawet spoko. Lepszy od jedynki pod tym wzgledem ze nie ma obcych/mutantow.

Kilka rzeczy, ktore nie podobaly mi sie w FC3.

1. Polowanie na zwierzeta. Jako sidequest, bylo by to ok. Przymus zeby biegac i polowac na swinie, bo mamy portfel w ktorym nie miesci sie kasa to juz paranoja jest. Spedzilem ze 3h na bieganiu za zwierzyna, jak juz mialem portfel, bandolier i plecak, to cala reszta byla tak naprawde wtorna.
2. Gra zrobila mi autosave jak spadalem z klifu. Z racji tego ze ma zretardzialy system sejwow prosto z crapboxa, nie mialem innego save..
3. Po wylaczeniu, gra usunela rzeczony save.
4. Nie ma wala zebym wrocil do biegania za swiniami znowu.

Generalnie gra sie spoko, da sie ambushowac czarnych i robic rozpierduche. Jak juz ma sie komplecik broni z tlumikami, to cala gra zamienia sie w wielka piaskownice, w ktorej mozna zrobc wszystko.


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 14:27 
 
Ravushimo napisał(a):
PC jest martwy dla fabryk nastawionych na AAA tytuly.


Nic tylko sie cieszyc.


@up -> Rzadko sie zgadzam z nestorem ale tym rtazem madrze pisze.. FC3 to bardzo dobry sandbox. Ja stawiam go na rowni z jedynka. Wada jest poziom trudnosci, ktory jest niestety taki jak w wiekszosci gier AAA co powoduje ze pisze takie zdania jak to do ravushimo. Pro tip - gra jest smiesznie latwa, nawet biorac pod uwage ze all sandboxy maja moment po ktorym sa mega latwe i jest to niejako specyfika gatunku.

No i ogromny plus za Vaas'a ;) Kazdy scenarzysta i rezyser filmow i gier akcji (i nie tylko) powinien zagrac w FC3 i zobaczyc jak sie robi zajebistego villaina. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 14:46 
 
@Piszpan FC był świetny. FC3 jak i 2 to nudny, powtarzalny pseudo sandbox. Do tego jakiś chujowy ubi drm w pakiecie. Co do WoT to gra jest fajna jak masz t8 i wyżej, a to sporo grindu. Choć pewnie sporo osób lubi low tiery. Moba jest fajna jak masz team, chyba akurat lole się na forum aktywowały więc będziesz miał z kim. W Docie same prosy i nie ma z kim grać. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 14:56 
 
@Piszpan

Musisz się zastanowić co chcesz. Jakie ma warunki ta gra / gry spełniać. 'Jakąś fajną grę' przy takiej ilości tytułów, crapu i prefencji to jednak za mało aby cokolwiek polecić.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 17:17 
 
t8 w wot na premce po 3-4h dziennie w ile da sie wyfarmic? i czy jest ciagle pozniej cos robic czy juz for fun?
mimo wszystko chyba sprawdze fc3 (nawet dla testniecia swego nowego kompa)

sula warunki srunki, po prostu bo jest fajna dla ciebie bo sie fajnie gra bo mozna napierdalac kombosy czy inne heady itd. ja prosty czlowiek jestem. no moze lubie troche czasem pofarmic jak sa z tego efekty (takie skrzywienie z l2) .


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 17:39 
 
Jak nastawiony jesteś na farmowanie tylko i wyłącznie to nic poza PVE MMO do Ciebie raczej nie trafi.
Single odpadają bo niby po co farmować w single? ^^
Nie wiem, możesz do upadłego robić wszystkie drzewka w WoT HEHEHEHEH.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 17:50 
 
jezu ociec gdzie ja napisalem ze jestem nastawiony na farmienie i to jeszcze w pve (farmienie pve w l2 dawalo ci przewage w pvp wtedy tak, tylko ze akurat podczas farmienia pve mogles dostac wpierdol pvp ;D)

widzisz sula zacznij pisac o warunkach to sie zacznie bezplodna dyskusja.

btw. klucze do planetside 2 jakos mozna wyhaczyc? cos gdzies chyba kiedys przeczytalem ze fajne.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 17:54 
 
PS2 jest free instalowane ze steam, nie potrzebujesz żadnego klucza.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 18:04 
 
Co do FC3: zacząłem na największym poziomie trudności i żadne tłumiki nie pomagają jeśli wróg zobaczy ciało czy zabijanego wroga. Nie wiem jak jest na innych.
Piszpan napisał(a):
t8 w wot na premce po 3-4h dziennie w ile da sie wyfarmic? i czy jest ciagle pozniej cos robic czy juz for fun?

Zależy od skila. Licząc średnio z 50k + na czysto na bitwę to i z milion.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 18:51 
 
Drusek napisał(a):
Co do FC3: zacząłem na największym poziomie trudności i żadne tłumiki nie pomagają jeśli wróg zobaczy ciało czy zabijanego wroga. Nie wiem jak jest na innych.
Piszpan napisał(a):
t8 w wot na premce po 3-4h dziennie w ile da sie wyfarmic? i czy jest ciagle pozniej cos robic czy juz for fun?

Zależy od skila. Licząc średnio z 50k + na czysto na bitwę to i z milion.


Na innych tez tak jest. Dlatego rozkminiasz kazdy outpost jak casualowego puzzla. Analizujesz jak chodza i gdzie sie patrza, i zabijasz ich po kolei, tak zeby ten zabity byl poza wzrokiem pozostalych. Przy zabjaniu nozem, z odpowiednim perkiem, mozna odciagnac cialo na bok.
W wielu przypadkach wystarczy przykampic gdzies na gorze ze snajperka i po sprawie. Zabawa sie zaczyna jak spudlujesz i zaczna biegac po okolicy ;-)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 21:14 
 
piszpan: ps2 jest fajne i dobre do dlugiego grania.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 21:20 
 
Perrin napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pDhcrgBSM2U

Chaos Chronicles - zapowiada się bardzo miodny RPG w starym stylu, bez żadnych kickstarterów i całkiem "niedługo" ;).


Zajedwabiście. Dokładnie czegoś takiego właśnie mi brakuje - starej, dobrej, rpgowej turówki. Mam nadzieję, że lochy będą z mnóstwem secretów i pułapek, a do tego skrzyneczki pełne różnych różności :D Jeszcze jakby do tego zrobili edytor coby można było własne scenariusze (ala Neverwinter) robić ... byłby czadzik ;)


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 21:28 
 
Kurewa!

Wie ktoś może co jest przyczyną braku widoczności Army 2 na Steamie?
Ostatnio ponownie Steam zainstalowalem i chcialem sobie pyknac DayZ + przetestować WarZ i zobaczyć co mi bardziej podejdzie(choć Arma2>All) bo w koncu mam cos na czym da rade pograc w Arme na wyzszych detalach. No ale do rzeczy, ni chuja nie ma Army 2 Combined Operations czy jak to sie tam zwalo na liscie steam, why?
Co zabawne, wpisujac kod aktywacyjny ktory posiadam wyskakuje mi ze juz jest i moge odzyskac konto na ktorym jest ten numer aktywny, wiec to robie i... chuj, odzyskuje swoje konto na ktorym nie ma Army.
Moze to byc spowodowane tym ze konto Steam i PSN pokrywa sie w 100% pod wzgledem danych?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 21:31 
 
Może w opcjach masz pokaż tylko zainstalowane i dlatego nie widzisz ? (zmień na pokaż wszystkie gry) ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 21:33 
 
Nope, pokazuje mi wszystkie dostepne gry, a nie mam zainstalowanej zadnej :<

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 23:52 
 
Bywa ze gry znikaja z listy :D sprawdz czy na community sajcie na twoim profilu gra jest na liscie, jak jest to tam powinien byc przycisk do instalacji. Jak nie ma to pisz do supportu.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2012, 00:06 
 
Co tak właściwie jest główną bolączką War Z/brakiem względem DayZ?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 gru 2012, 00:25 
 
Nie tyle względem DayZ. Co ogólnie.

Tak na początek:
http://i.imgur.com/j9Q3f.jpg?1
oraz
http://warzscam.tumblr.com/

Poza tym, cash shop i survival game. Przecież to nawet brzmi tragikomicznie.

Zresztą poczytaj sobie fora i pooglądaj filmiki z gry, jakim chłamem całe to przedsięwzięcie pod nazwą WarZ jest.
DayZ mógłby nie istnieć, a WarZ byłoby tak samo ch***we.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.