mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 21:04 
Cytuj  
@zaboleq
za młody jesteś szczeniaku, grafika na konsolach jest lepsza, i chuj


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 21:12 
Cytuj  
imo to zalezy od tego czy na konsole nieco inaczej przemysla mapki na 24 osoby, system spawnow i ich miejsca, czy po prostu zmniejsza ilosc graczy. Bo jesli to drugie to chujnia. Ale mimo wszystko bf3 w sprzedazy na PC tez bedzie mial najwiecej. W przypadku bf3 bralbym PC z powodu wiekszych mozliwosci no i , ze niby to docelowa platforma.

Z drugiej strony pewnie bede mial gorsza grafe niz na konsoli bo moj komp nie wydoli ;)

W chwili obecnej to, gdyby na konsoli dalo sie w kazdego fpsa podpiac myszke, to bym chyba olal gry tego typu na PC. Ale wersja bf3 na konsole to troche żol.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 21:59 
Cytuj  
W BC2 świetnie się grało na konsoli. Do tego stopnia, że potem gra na klawiaturze i myszce wydawała mi się strasznie niewygodna :-)
Ale BF3 kupuję na PC. Głównie dla 64 ludzi na mapie bo na grafikę to i tak nie ma się czasu zwracać uwagę ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 22:08 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
mam konsole, mam pc.
ostatnio coraz czesciej gram na konsoli niz na pc. nie bardzo wiec wiem o czym pierdolisz. ale to u ciebie chyba normalne.
nie znam sie na tym (moze inside sie wypowie) ale jak na razie to uncharted jest dla mnie najlepiej wygladajaca gra wydana na wszystkie platformy.
nie wspominajac o tym, ze pare lat temu wygladalo to dokladnie tak samo.
takze biorac pod uwage twoja argumentacje zaboleq to na pc w tej chwili powinnismy miec mapy na 512 graczy (co najmniej).

To nic dziwnego akurat. Bo grafika na wszystkich platformach jest równana w dól (do konsol). No i Unchaarted to gra o ee zamkniętej strukturze, takie gry z natury są ładne, bo można się skupić na dopieszczaniu konkretnych elementów.
Np. nowe gersy wyglada przezajebiscie. Ale co z tego jak lokacje maja 5x5m i nastepny pokoj ;p.

BF3 to zupełnie inna kategoria. Przy wersji pc nie będzie żadnych kompromisów.

Tak czy inaczej, nie widze najmniejszego sensu w BF3 na konsole. Zrobiony na konsole, bo tak im kazali. Czyt. na odpierdol sie ;p.

Jak dla mnie 64 graczy > 24 graczy. Nie zaleznie od tego jak są pomyślane mapki. No i ofc grafika ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 22:15 
Cytuj  
ee bc2 zalatywal imo konsola i moim zdaniem ta nalecialosc troche pozostanie przy bf3 ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 22:15 
Cytuj  
To zalezy co rozumiesz przez zalatywanie konsolą ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 22:20 
Cytuj  
chocby poruszanie sie i celowanie, moze to kosmetyka ale wkurzalo mnie, ze nie moge tak jakos na skos chodzic i jakies gowniany mouse smoothing. Albo Joya nie moglem uzywac ;p

juz nie bede czepial sie takich rzeczy, ze specjalnie sie odejmuje niektore ficzersy ;p ale nie chce sie rozwodzic nad tym.


_________________
.


Ostatnio edytowano 24 wrz 2011, 22:25 przez Highlander, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 22:24 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
chocby poruszanie sie i celowanie, moze to kosmetyka ale wkurzalo mnie, ze nie moge tak jakos na skos chodzic i jakies gowniany mouse smoothing. Albo Joya nie moglem uzywac ;p

E to jakieś pierdoły. Dla mnie to bez znaczenia ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2011, 22:26 
Cytuj  
Pierdoly? jak nie bede mogl podlaczyc normalnie joya w bf3 to sie wkurwie :P Chodzi mi o ogolna plynnosc jakby ruchow, jak chodzi mysz w takim quaku a w bc2 hyh

W kazdym razie patrzac na gameplay infantry to wyglada bardzo podobnei do bc2.

ale neich Ci bedzie ;p


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 00:44 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
chocby poruszanie sie i celowanie, moze to kosmetyka ale wkurzalo mnie, ze nie moge tak jakos na skos chodzic i jakies gowniany mouse smoothing.

I to jest niby z winy konsol? C'mon stać was na więcej!


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 01:07 
Cytuj  
konsole to demony.


_________________
.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 13:08 
Cytuj  
pc bedzie mialo cholendarne wymagania sprzetowe...... mam nadzieje ze zoptymalizuja gre ,zeby nic nie haczylo
http://g4g.pl/battlefield-3-faktycznie-wymagania-bety


btw wiecie ile bedzie zajmowal miejsca klient do bety?


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 13:20 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
mam konsole, mam pc.
ostatnio coraz czesciej gram na konsoli niz na pc. nie bardzo wiec wiem o czym pierdolisz. ale to u ciebie chyba normalne.
nie znam sie na tym (moze inside sie wypowie) ale jak na razie to uncharted jest dla mnie najlepiej wygladajaca gra wydana na wszystkie platformy.
nie wspominajac o tym, ze pare lat temu wygladalo to dokladnie tak samo.
takze biorac pod uwage twoja argumentacje zaboleq to na pc w tej chwili powinnismy miec mapy na 512 graczy (co najmniej).



Ale nie mamy, bo na rynku są konsole i gry multiplatformowe. Mit brzydkich gier zostanie obalony przez DICE, kiedy pokażą, że BF3 będzie najpiękniejszą grą na PC Ever i prymitywne konsole mogą co najwyżej po odbycie połechtać moc PC. Po prostu reszta jest leniwa albo nieudolna i się im nie chce. A to, że uncharted jest ładny bo jest Exlusivem - też mi coś. Patrcz Crysis i Wiedźmin 2. Pierwszy dopiero zobaczy konsole (po jakim czasie) a drugi zostanie wydany tylko na Xklocka i na pewno graficznie bedzie biedny w porównaniu do PC. Swoją drogą przy zjebanej optymalizacji przez pierwsze pacze.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 13:21 
Cytuj  
Cytuj:
Wyraźnie grę spowalniają dym i efekty atmosferyczne.

To tylko pokazuje ze Dual Hexacore, wcale nie jest wymysłem, jak dla tej gry ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 13:22 
Cytuj  
Cytuj:
So will a top of the range Nvidia GTX580 do the trick? Apparently not. Matros revealed that we’ll need two 580s in SLI to make the most of the Frostbite 2 engine. The minimum system specifications may not be too punishing, but for those who want to see Battlefield 3 at its very best, a hefty upgrade may needed. Battlefield 3 may well be worth the expense. Would you be tempted to upgrade?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 13:24 
Cytuj  
mit zostanie obalony jak wydasz na sprzet 2k zeby pograc w jedna gre.
ja wole miec srednia grafike i grac przez lata w fajne gry.
popatrz sobie kiedy bylo wydane ps3, ile czasu wydales na upgrade pc do tej pory, ile wydasz zeby miec ta super grafike w bf3.
a potem popatrz na to jak wyglada np. killzone 3.
i oczywiscie, ze gry na pc zawsze beda ladniejsze niz na konsolach (co nie oznacza, ze sa lepsze/bardziej grywalne).
ale sprobuj spojrzec na to z troche wiekszej perspektywy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 13:26 
Cytuj  
http://forums.electronicarts.co.uk/batt ... specs.html

goście podają swoje bebechy i ile mają klatek w grze na takim sprzęcie


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 13:28 
Cytuj  
Zuważ, że w cywilizowanych karajach zakup nowej karty graficznej to nie jest aż taki duży wydatek.
Pomijam tu oczywiście rzecz taką, jak fakt, że w cywilizowanych krajach (i w polsce też), umiejetność obsługi PC i jego złożenia, jest naprawde znikoma..

Anyway. Po premierze BF3 ATI i NVIDIA wkońcu będą miały powodó, żeby wprowadzić na rynek naprawde nowatorskie konstrukcje. Bo ciągłe podbijanie ilości tranzystorów i ghz napewno nie pomoże.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 13:37 
Cytuj  
Co do wymagań - Phenome 955 BE nie kręcony to w porównaniu do najtańszej i5 konstrukcja co najwyżej średnia. Już i3-2100 bije tego phenoma w grach, np w Mafii II o 20 fps. Idźmy dalej - koleś gra w 1680x1050 i to zapewne w dx 11. Sorry, ale ten sprzęt do dx 11 się nie nadaje. Może do DX10 ale nie do dx 11. Nie napisał co prawda wiele o teselacji ale skoro jego karta działą z dx11 to pewnie na tym dx-e grał. Podejrzewam, że zjechanie z efektami czastęczkowymi i delikatnie zjechanie z aniso dało by to stabilne 45-50 Fps. Dodatkowo nie gadał jak sytuacja wyglądał z ilością dostępnych ustawień - np kwestia oświetlenia etc. Dodatkowo to beta, pewnie będą jakieś patche, które optymalizacja poprawią. Ja tam się nie boję, że w 1440x900 nie pogram komfortowo - na pewno te 40 Fps będę miał.

A ustawienia High oznaczają.... I czemu tu się dziwić, że na 6850 nie podołał zbytnio:

High oznacza:
AA Medium, Anizo x16, Motion blur =on, motion blur amount = 50, Ambietn occlusion HBAO. Teren, tekstury , efekty, cienie, wszystko na high.

@Mendol

Swoją platformę zmodernizowałem teraz - kosztowało mnie to hmm 1350zł (całe pudło prócz dysku). Granie na PC, majstrowanie przy nim etc traktuje jako swoje hobby i lubię na to wydawać kase. Na konsoli jest ledwie kilka gier, które są warte wydania na nie pieniędzy ale ja tą kasę wolałbym dołożyc do nowej grafy i głośników/słuchawek. Na konsole nie ma moddinu, nie ma OC, nie mam lola, nie ma d2, nie ma cs-a etc etc etc. Skupiam sie na tej platformie, która daje mi najwiecej radochy. I tak czasu na wszystko nie starcza. Poza tym, irytują mnie uproszczenia, które serwują nam konsole bo z reguły grają na nich idioci(to nie do Ciebie, ale tak jest). I nie chce mi sie gadac co jest lepsze bo nic nie jest lepsze. Devsi są leniwi i idą po kasę czyli nie przykładają się do optymalizacji etc. Tytuły jednoplatformowe z reguły dają radę na każdą platformę


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 13:44 
Cytuj  
no ok, tylko nie sadze zebys za te 1350zl byl w stanie zobaczyc bf3 w medium, o high nie wspominajac :)
i z oc i reszta masz oczywiscie racje.
ja sie skupiam na grach, a nie na platformie. bo zmiany hw co 3 miesiace, oc, zabawe w skladanie i konfigurowanie przerobilem juz dawno temu :)
teraz chce odpalic gre i pograc.
i jak dla mnie to w tej chwili konsole wygrywaja z tym co oferuja.
oczywiscie w bf3 bede pykal, a na czym to zobaczymy :)
bo jak sie okaze, ze mam wydac 2k na to zeby pograc komfortowo na pc to kupie na ps3. i tez sie bede cieszyl.

z tymi uproszczeniami to zdajesz sobie sprawe, ze nie do konca masz racje?
MAG, DS i wiele innych gier jest dosc wymagajacych :)

inside u nas kupno nowej karty graficznej to tez nie jest duzy wydatek.
ale juz dawno mam za soba czasy kiedy zmienialem caly pc zeby pograc w jedna gre przez tydzien.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.