mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 74  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 17:05 
Cytuj  
Wlasnie doczytalem ze Fargo znow (??) daje 100k ze swojej kieszeni... nice. Lubie goscia :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 17:10 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Wlasnie doczytalem ze Fargo znow (??) daje 100k ze swojej kieszeni... nice. Lubie goscia :)

Na bank ta inwestycja mu się zwróci.

Some planned Stretch Goals include adding more writing talent (including some names you may find familiar), increasing the number of companions, and adding more Mark Morgan music (including some live orchestra pieces).

Zaraz będzie połowa lol.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 19:58 
Cytuj  
dzisiaj zbiorą. Co kilka sekund wpada im 1k USD.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 20:00 
Cytuj  
Nieźle idzie ;). Nie wiem dokładnie o której zaczęli, ale już 800k. 100k to pryszcz, w godzinkę zbiorą, tym bardziej, że hamerykańce powoli kończą pracę i zaczynają się relaksować przed komputerami, więc zbiórka powinna przyśpieszyć ;).

Edit: Zaczęli chyba o naszej 2 w nocy, więc milion powinien pęknąć w mniej niż 24 godziny ;).


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 20:52 
Cytuj  
Zaczęli o naszej 16 or 17. Kilkanaście min i będzie 900k. Będzie nowy rekord na bank.

W 6 godzin i 1 minutę zebrali 900k :D Kurdę w 24 godziny może być 1,5mln or więcej.
http://www.kickstarter.com/projects/inx ... nera/posts

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 21:51 
Cytuj  
Właśnie znowu zainstalowałem starego tormenta co zmotywowało mnie do dania im siana. Na pewno gra będzie tego warta.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 17:23 
Cytuj  
http://www.kickstarter.com/projects/por ... scover_rec
Nowa ultima. Jakieś takie nijakie te shroud ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 18:35 
Cytuj  
Wyglada biednie w chooojjj (ale jak to mowia... nie szata zdobi RPGa). Pomijajac to to jakies dziwne to: niby story RPG ale persistent world jak w MMO (jakw GW1?)? Niby solo bede mogl grac ale domek mi zajma i juz nie moge kupic real estate? Jakies powtarzalne misje czy cus? Ogolnie uj wie ocb.

No i drogie, nie liczac ograniczonege za 25$ to cenia sie na 40$ za gre. Duzo jak na Kicka.

Swoja droga smutne troche jest to ze koles ktory wylozyl prywatnie 30 milionow baksow na przejazdzke na orbite, zbiera 1/30 tego od wielokrotnie ubozszych ludzi na gre a pewnie moglby ja ufundowac jednym podpisem i by nie zbiednial.

No thx Richard. I dont like you.

Cytuj:
it's a fantasy world with a heavy emphasis on sandbox elements, exploration, combat, and storytelling.
taa... i jeszcze na robieniu laski i wyprowadzaniu psa. ;)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 18:43 
Cytuj  
Mnie się podoba, ale to tylko słowa i pierwsze zapowiedzi. Tysiąc razy będzie się to jeszcze zmieniało więc nie ma czym się podniecać. UO było swego czasu super, Tabula Rasa była ok, w resztę MMO przy których pracował nie grałem za długo - może będzie w co grać za kilka lat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 18:47 
Cytuj  
HEHEHE

teraz zacznie się wysyp starych IP na kicku bo każdy chce zdobyć 1 mln w 6 godzin

ludzie to jednak jak wirusy :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 18:49 
Cytuj  
Lord a Britisha stać na pełne sfinansowania, o ile wiem ma firmę zajmującą się grami hazardowymi(online?) i trzepie co roku mln $. Ten kick to darmowa reklama nic więcej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 18:54 
Cytuj  
Obejrzalem jeszcze raz filmik - naprawde biednie to wyglada. Najlepsze jest ze gada o story, wyborach, interakcjach, itd... a na ekranie jednolinijkowe dialogi Yes/No... :wtf:
Wogole ten filmik to mi ise kojarzy jakbym ogladal Alpha wersje pierwszego Fable.

Tym razem jestem na nie. Przynajmniej na ten moment.

PS. Chyba to nawet lepiej ze wiekszosc kickow nie pokazuje od razu gameplaya. Bo moze odrzucic. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 18:54 
Cytuj  
Moze i go stac, ale podstawowa zasada biznesu to "nigdy nie inwestuj swoimi pieniedzmi" :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 18:56 
Cytuj  
Jasne, ze go stac, przeciez on sobie w kosmos polecial za wlasna kase, takze 1 banieczka to dla niego tyle co nic, no ale po co samemu inwestowac, jak szara masa sfinansuje :)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 19:00 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Moze i go stac, ale podstawowa zasada biznesu to "nigdy nie inwestuj swoimi pieniedzmi" :)

To.

Molyneuxa też przecież stać z palcem w kakałku, a kicka też zrobił. Przecież kick to kasa za darmo praktycznie. To nawet nie chodzi o to, że inwestowanie swoją kasą to ryzyko, ale to, że po co swoją kasę wydawać? Z kolei kredyty trzeba zwrócić, a często i zabezpieczyć swoim osobistym lub / i firmy majątkiem, a kasa od funduszy venture capital też za darmo nie jest delikatnie mówiąc.

Jak bym umiał zrobić coś co na kicku by miało szansę, to bym już dawno próbował tam kasę pozyskać.


PS. Ja się zastanawiam co będzie jak pierwszy drogi mega-fail na kicku się zdarzy. Mam na myśli dysfunkcyjny produkt nie spełniający obietnic w drastycznym stopniu albo updek projektu / firmy. Ciekawe czy wtedy jakiś pozew zbiorowy ma szansę na pozytywne rozstrzygnięcie w sądzie (już abstrachując od kosztów sądowych w USA czy szansie na odzyskanie kasy nawet w przypadku wygranej)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 19:14 
Cytuj  
Slabo Panie British. Nie dosc, ze nic do pokazania to jeszcze klapanie jadaczka sztampowe i nudne w choinke. Torment brzmi dobrze. Moze bedzie to pierwszy kick, w ktorego zainwestuje + dodatkowo Wasteland 2. Nice ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 19:20 
Cytuj  
Nic tak nie cieszy jak cudze nieszczęście... ale z ciebie czarnowidz Sula :P

Jak na razie dałem na 5 kicków. W2 i SR maja bardzo obiecujące gameplay e tu raczej nie ma strachu. The Banner Saga poślizg, ale wydali F2P testową gierke więc wiadomo jak gra będzie wyglądać ( przegięcie do zaakceptowania). Obsidian z PE zwłaszcza,że uzbierali sensowną kwotę raczej nie upadnie z Tormentem podobnie( według mnie 3 mln uzbierają z palcem w 4 literach, a prognozy mówią o 5mln). Paroma innymi grami jestem zainteresowany, ale raczej kupie jak będą na wyprzedażach (po wyjściu). Parę projektów juz upadło i tu o tym pisaliśmy ( jakis rpg izo czarnobiały) i z głośniejszych podstawki uchwyty pod tablety.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 19:23 
Cytuj  
Ultima 7 dla mnie i kuzyna to był życiowy "landmark" w wieku 10-11 lat jak w to graliśmy w 1992 :)
nawet dzisiaj żadna gra nie zbliżyła się stopniem komplikacji do U7 the black gate

zresztą obejrzyjcie recenzje spoonego

Gariott czekam w wieku 30 lat na to żeby to powtórzyć :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 19:29 
Cytuj  
@warhammeron

E tam wcale żadnego faila żadnego projektu nie chcę. Wcale nie chcę czyjegoś nieszczęścia. Wręcz przeciwnie trzymam mocno kciuki za kilka projektów, bo jednak część tytułów z kicka może dać to czego 'normalna' branża gier nie chcę od dłuższego czasu.

Tylko zauważam, że kasa z kicka jest absolutnie najtańszym i najmniej ryzykownym dla producentów środkiem pozyskania kasy, także wcale mnie nie dziwi, że są osoby które próbują pozyskać z niego kase mimo, że nie muszą. Czekam aż EA odpali swojego pierwszego kicka :wink:

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 19:37 
Cytuj  
sula napisał(a):
@warhammeron

E tam wcale żadnego faila żadnego projektu nie chcę. Wcale nie chcę czyjegoś nieszczęścia. Wręcz przeciwnie trzymam mocno kciuki za kilka projektów, bo jednak część tytułów z kicka może dać to czego 'normalna' branża gier nie chcę od dłuższego czasu.

Tylko zauważam, że kasa z kicka jest absolutnie najtańszym i najmniej ryzykownym dla producentów środkiem pozyskania kasy, także wcale mnie nie dziwi, że są osoby które próbują pozyskać z niego kase mimo, że nie muszą. Czekam aż EA odpali swojego pierwszego kicka :wink:


Podobno pierwszy będzie Interplay.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 74  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.