mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 911 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 46  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 07:08 
Cytuj  
http://bashandslash.com/index.php?optio ... Itemid=131

seta compassFriendlyHeight "9"
seta compassFriendlyWidth "9"
seta waypointIconHeight "15"
seta waypointIconWidth "15"

zmiencie/dopiszcie w configu jesli chcecie miec normalny kompas a nie ten standardowy shit na ktorym nic nie widac ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 10:35 
Cytuj  
@High

Ty sam zrób grę. Wydaje mi się że już masz głębokie skrzywienie. za duże stężenie pro w pro - oby pro Ci nie zniknęło bo zostanie samo skrzywienie :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 11:25 
Cytuj  
a mi sie wydaje, ze jak na razie to High podaje rozne przyklady config'ow, ktore moga pomoc innym.
a deshroom skupia sie na wklejaniu swoich zajebistych pro wynikow z mapek.
i kto jest bardziej skrzywiony?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 11:49 
Cytuj  
wydaje mi się że patch był kilka dni temu i on zmienił problem lagów.

Cytuj:
LIVE FIXES

11/10
* - GameServers.com has bumped sv_maxrate to 25000 across all servers to reduce lag.
* - GameServers.com continues to improve official server distribution in various worldwide regions.

11/11
* - Friends fix for join in progress and Friends tab in server browser.
* - Performance improvement for dual and quad core.
* - Improved connectivity with Black Ops Rcon tool.


IN PROGRESS

* - GPU hitching on certain graphics cards.
* - Incomplete server browser results.
* - Improvements to Quickmatch joins (results with better ping and reduced lag).
* - Zombies "The game session is no longer available" error.


btw roball radzi sobie coraz lepiej :wink:
faktycznie widziałem killcama na którym było widać co ci robi ten lag, takie coś to nie twoja wina


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 12:09 
Cytuj  
No Robal wskoczył do mnie na serwer wieczorkiem i nawet mnie wyprzedził w score parę razy :D

Robaku weź dla pewności wklep w cfg, seta rate 25000. Chociaż ja mam a i tak mi przeciwnicy się teleportują.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 13:02 
Cytuj  
gadasz Desh, kiedys sporo naparzalem w coda i zainteresowalem sie konfigami. Wiec lubilem podbajerzyc. Tak jak niektorzy UI w WoWie... ;] I niektore rzeczy bede chcial sobie przywrocic z cod4. I jak ktos chce to moze pozmieniac cos jak ja, nikogo nei zmuszam. Haxowaniu temu bardzo daleko. Po prostu coda znam dosc dobrze. I to

a roball faktycznie prawie wymiata ;d


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 13:16 
Cytuj  
bylem z nim wlasnie w 3ech grach na jakims chujowym polskim serwerze i jakos nie widac tego (albo ma gorszy dzien po prostu) :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 13:42 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
gadasz Desh, kiedys sporo naparzalem w coda i zainteresowalem sie konfigami. Wiec lubilem podbajerzyc. Tak jak niektorzy UI w WoWie... ;]
tu mnie masz. jeżeli tak to traktujesz to faktycznie, wycofuje swoje docinki :P
myślałem że modyfikacje biorą się z Twojego niezadowolenia, a nie z chęci pogrzebania !

co do roballa takie ma lagi że mi go żal przez co zaczynam go darzyć sympatią za determinację, osobiście widziałem jak wpakował kolesiowi cały magazynek w dupe z jednego metra a koleś sie odwrócił i mu pojechał


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 14:03 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
bylem z nim wlasnie w 3ech grach na jakims chujowym polskim serwerze i jakos nie widac tego (albo ma gorszy dzien po prostu) :P

cicho powiem, ze zartujemy :P

Desh- co do niezadowolenia, no to nie jestem w pelni zadowolony. Glownie z powodu wydajnosci. Poza tym, mam wrazenie, ze niektorzy, nie mowie, ze Ty zaczynaja sie cieszyc z niedorobionych gier. Czuje, ze producenci gier nas do tego przyzwyczaili juz i pozniej absurdalnei akceptujemy niedorobki...

Black Ops od cod4 to najlepsza czesc raczej i tak, chyba, ze nic nie poprawia.

co do mnie to, im dluzej w cos grasz tym bardziej sie zaglebiasz, rowneiz w kod ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 14:47 
Cytuj  
roball napisał(a):
Spike za spikiem, kurwica mnie juz brala jak wybiegam na typa z nozem i nagle spike mam. ja pierdole.


Mi się też to zdarza, to nie wina kompa zrozumiesz to?

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 14:55 
Cytuj  
pytanko bo moze ktos sie z tym uporal - pozyczylem od kumpla steam zeby sobie zassac, steam od dziada pradziada mialem po angielsku, wiec tak sciagnalem gre, chce odpalic i wyskakuje error exe_cannot_fine_zone - blad ponoc spowodowany tym ze gra byla kupiona po polsku a ja zainstalowalem gre gdy jezyk w steamie byl po ang(wtf!?, nie wolno mi miec po ang steama bo takie problemy beda)
da sie cos zrobic bez pobierania na nowo 7gb?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 14:57 
Cytuj  
roball napisał(a):
JEEEEZZZZZZZUUUUUU. TO ZE MAM 20FPS TO TEZ NIE JEST WINA KOMPA, TO ZE JAK POJAWIA SIE DYM NA EKRANIE TO MI SPIKUJE W CHUJ TEZ NIE WINA KOMPA

RAAAAAAAAAAA FURRRIAAAAA.


Pisałeś wcześniej, że gra się komfrotowo, więc myślałem że jest git. No ale jak masz 20 fps to GL :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 15:04 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
pytanko bo moze ktos sie z tym uporal - pozyczylem od kumpla steam zeby sobie zassac, steam od dziada pradziada mialem po angielsku, wiec tak sciagnalem gre, chce odpalic i wyskakuje error exe_cannot_fine_zone - blad ponoc spowodowany tym ze gra byla kupiona po polsku a ja zainstalowalem gre gdy jezyk w steamie byl po ang(wtf!?, nie wolno mi miec po ang steama bo takie problemy beda)
da sie cos zrobic bez pobierania na nowo 7gb?

Zmień język w opcjach Multi na polski, powinno pomóc.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 15:04 
Cytuj  
roball napisał(a):
JEEEEZZZZZZZUUUUUU. TO ZE MAM 20FPS TO TEZ NIE JEST WINA KOMPA, TO ZE JAK POJAWIA SIE DYM NA EKRANIE TO MI SPIKUJE W CHUJ TEZ NIE WINA KOMPA

RAAAAAAAAAAA FURRRIAAAAA.


zacznij sie bawic configiem imo ;] lub po prostu copy paste zrob z jakiegos gotowca. Chociaz troche zyskasz plynnosci gry.
http://bashandslash.com/index.php?optio ... Itemid=131

steam/steamapps/common/blackops/players/config_mp.cfg

czy jakos tak.


_________________
.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 15:11 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Kole0 napisał(a):
pytanko bo moze ktos sie z tym uporal - pozyczylem od kumpla steam zeby sobie zassac, steam od dziada pradziada mialem po angielsku, wiec tak sciagnalem gre, chce odpalic i wyskakuje error exe_cannot_fine_zone - blad ponoc spowodowany tym ze gra byla kupiona po polsku a ja zainstalowalem gre gdy jezyk w steamie byl po ang(wtf!?, nie wolno mi miec po ang steama bo takie problemy beda)
da sie cos zrobic bez pobierania na nowo 7gb?

Zmień język w opcjach Multi na polski, powinno pomóc.


tzn? ja wogle gry nie moge odpalic. jesli zmienie steam na polski, albo jezyk na polski tylko w grze to chce mi pobierac jakies 2 gb. Zawsze uwazalem ta platforme za popierdolona ale zeby az tak? bylem pewien ze majac przypisana wersje polska zawsze mi taka sciagnie chocby sobie popieprzal na steamie po chinsku w celu nauki jezyka -.-.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 15:19 
Cytuj  
Na liście gier na steamie prawym na BO Multi -> język -> Polski.
Niczego innego zrobić nie możesz chyba.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 15:24 
Cytuj  
w takim razie trzeba bedzie sciagac extra 2gb. ja pierdole jaki ten steam jest posrany. skoro wie od poczatku ze mam zarejestrowana PL kopie to czemu nie wyjebie ostrzezenia przy probie sciagania gry ze steamem w jezyku ang ze nie bedzie dzialac przez bledna wersje jezykowa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 15:26 
Cytuj  
To nie to. Ja mam też od zawsze Steam po angielsku i gram w kopię PL bez problemów.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 15:35 
Cytuj  
zapewne zainstalowales gre w plytki. ja natomiast sciagnalem gre poprostu ze steam majac wszystko ustawione na ang. konto jest pozyczone wiec nie mialem pojecia w jakiej wersji jest gra, ale naprawde steam moglby sie ogarnac i sciagnac wersje ktora sie zgadza z zarejestrowana wersja niezaleznie od ustawionego jezyka w danym czasie.

mialbym natomiast prosbe - jesli ktos by mogl uploadnac gdzies plik localization.txt z steamapps -> common -> blackops
moze jesli w nim zmienie ustawienia na ang to cos z tego wyjdzie, a pliczek chyba tworzy sie dopiero jak sie gre odpali czego ja uczynic nie moge ;<

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 15:37 
Cytuj  
Nie, kupiłem klucz i grę ściągnąłem bezpośrednio ze Steama.

A weź spróbuj wyłączyć Steam cloud.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 911 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 46  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.