mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 109  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 15:36 
Cytuj  
wciaga ten skyrim , pogralem wczoraj 3 godzinki i ocknalem sie dopiero kolo 2 nad ranem , w pracy zombie :)

obecnie robie zadania dla magow i jestem pod duzym wrazeniem , dungeony sa najlepiej zrobione , wg nie ani Morrowind ani Oblivion nie maja startu , zero powtarzalnosci praktycznie co bylo nagminne w starszych czesciach


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 15:38 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Jest level cap?


MAX lvl to chyba 70 albo 80 ale 50lvl to max z perkami, po tym lvlu nie ma juz przyznawanych :) Mamy wiec 50 perkow warto z glowa rozdysponowac :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 15:47 
Cytuj  
max jest chyba 50, ale można perki dalej wbijać, dostaje się perki do takiego momentu jak mamy wszystkie staty na 100 i więcej po prostu wbić się nie da.

co do dungów w skyrimie to plecam sobie pooglądać jakieś jaskinie w górach, takie jakby wyryte w lodowcu. wyglądają masakrycznie. nie sądzę by gdziekolwiek można znaleźć lepsze dungi niż w skyrimie. jedyne co w nich jest nie tak to to, że nie mają w sobie nic ciekawego (w sensie po przejściu dunga rzadko zdarza się by znaleźć coś konkretnego, jak już to jakiś randomowy magiczny item, ale o jakichkolwiek artefaktach nie ma mowy).


Ostatnio edytowano 15 lis 2011, 15:51 przez EloNis, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 15:47 
Cytuj  
Jaki bezsens, jak jesteś przeciążony że nie można fast travel użyć to ok ale że nie można z wozu skorzystać to już imo przesada.

Co do dungów to na razie znalazłem jeden w którym się zgubiłem.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 15:51 
Cytuj  
Hihih, ta, ale kuniem mozna jezdzic na szczescie :) Moze jak powstanie modzik, ktory dodaje koniowi sakwy z dodatkowym udzwigiem to bedzie sie go w koncu uzywac :)

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 16:01 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Jaki bezsens, jak jesteś przeciążony że nie można fast travel użyć to ok ale że nie można z wozu skorzystać to już imo przesada.

Co do dungów to na razie znalazłem jeden w którym się zgubiłem.


jak już wdrapiesz się na szkapę (przeciążony) to jest możliwość skorzystania z fast travel

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 16:40 
Cytuj  
To ze dungi nie gwarantuja super epic lootu nadaje grze kolorytu. Wchodzac w jakas dziure nigdy nie wiesz na co tam trafisz, czy bedzie jakikolwiek loot, quest itemy czy inne bzdurki. Dzieki temu ta gra jest ciekawa :)


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 17:01 
Cytuj  
Mały (a właściwie duży) hint: jak będziecie robić questy u Companionów w Whiterun, a konkretniej u Aeli na totemy, to nie bierzcie żadnego innego questa od innych członków. Zrobiłem tak i nie mogłem popchnąć dalej questa, jak już zlootowałem totem, bo stwierdziła, że juz robię questa u kogo innego. Za drugim razem (jak nie miałem innych questów od nich) poszło bezproblemowo. Głupota straszna. Musiałem szukać wcześniejszych savów ;x.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 17:21 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Jest level cap?

Hard level cap to 255.
Game level cap to 81
Max ilosc perkow to 74.
Jeno nie wiem na ktorym levelu jest capniety scaling.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 17:26 
Cytuj  
W tej grze co 5 leveli powinien być dodatkowy perk imo, aktualnie jest ich za mało.

Poziom trudności wciąż zjebany, nic się od Obliviona niestety nie zmieniło. I mam to na myśli: wchodzę do jednej z początkowych stref odkrytych już dawno a tam się na mnie rzuca miś polarny który ma mnie na 3 hity - chyba nie tak to miało wyglądać?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 17:59 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
W tej grze co 5 leveli powinien być dodatkowy perk imo, aktualnie jest ich za mało.

Poziom trudności wciąż zjebany, nic się od Obliviona niestety nie zmieniło. I mam to na myśli: wchodzę do jednej z początkowych stref odkrytych już dawno a tam się na mnie rzuca miś polarny który ma mnie na 3 hity - chyba nie tak to miało wyglądać?


WLASNIE TAK TO MIALO WYGLADAC _____KURWA____.

Dokladnie tak. Wczesniej gdzie sie nie weszlo, to spotykalo sie przeciwnika ktorego mozna bylo lajtowo pokonac, albo pokonac po sredniej walce. Nigdy nie bylo tak zebys sie zastanawial z ktorej strony podejsc przeciwnika. Bandyci po pewnym czasie chodzili w glass armorach, tutaj tego nie ma i bardzo dobrze.


_________________
Nestor#1522

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 18:06 
Cytuj  
Jk gdzieś byłeś to ileś growych dni temu - już mogło coś tam przyjść/zagnieździć się.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 18:15 
Cytuj  
Nestor napisał(a):

WLASNIE TAK TO MIALO WYGLADAC _____KURWA____.

Dokladnie tak. Wczesniej gdzie sie nie weszlo, to spotykalo sie przeciwnika ktorego mozna bylo lajtowo pokonac, albo pokonac po sredniej walce. Nigdy nie bylo tak zebys sie zastanawial z ktorej strony podejsc przeciwnika. Bandyci po pewnym czasie chodzili w glass armorach, tutaj tego nie ma i bardzo dobrze.


Mylisz się. Miało to wyglądać jak w Falloucie. Wchodzę do danej strefy, lockuje się w niej level mobów i gdy wejdę ponownie - level zostanie. Tak niestety nie ma.

Co więcej smoki to śmiech na sali, nie ma z nimi problemów, główny problem to "trash moby" którym odbieram jednym hitem 5-10% życia a same mają mnie na 1-2 hity. Tak jak teraz na 2 queście od Companions - 5 wojowników Silver Hand z czego każdy miał mnie na 1-2 hity, ja im gówno robiłem, pola do manewru mało - bo to korytarze w dungeonie.

W Morrowindzie było to jakoś logiczniej rozwiązane, siłę wroga można było poznać po jego wyglądzie, jak widziałem w tle daedryczne ruiny to wiedziałem, że jak podejdę to spotkam jakąś Dremorę która spuści mi wpierdol.

A jak jest tutaj? "O biegnie sobie jakiś niedźwiadek/bandyta" a za 10 sekund reload bo magicznym sposobem bandyta z mieczem robiącym 25~ dmg ściąga mi jednym hitem 100, za to ja mu gówno robię. Ogólnie poziom trudności jest w miarę wyważony, tylko co jakiś czas trafia się na przeciwników "z dupy".


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 18:26 
Cytuj  
Summon Dremora Lord i moby pozamiatane, nareszcie mi się lajtowo magiem gra, aż za lajtowo nawet na expercie ma moby na 1 hit :(


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 18:35 
Cytuj  
Ile trzeba mieć w przywoływaniu na Dremora?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 18:43 
Cytuj  
Robo napisał(a):
Ile trzeba mieć w przywoływaniu na Dremora?


75 level i perk na experta.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 18:45 
Cytuj  
Ło cholera, ledwie zaczęte mam :D.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 18:47 
Cytuj  
Na czym robicie kasę, bo ja cierpię na chroniczny brak przez kupowanie spelli a moi merchanci nie mają chronicznie kasy żeby kupować przedmioty.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 18:50 
Cytuj  
Jeno mowilem ze trzeba na mody czekać..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 18:51 
Cytuj  
ja mam iluzje na 90 i dalej nie mam fajnego spella :/

Bloodleaf napisał(a):
Na czym robicie kasę, bo ja cierpię na chroniczny brak przez kupowanie spelli a moi merchanci nie mają chronicznie kasy żeby kupować przedmioty.


na itemach które mają stosunek wartości do ciężaru powyżej 4:1


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 109  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.