mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 22:12 
Cytuj  
Hard to Strażnik w wersji PL? Jakiś przegięty ten poziom czy w razie w(tak, opcja dla pussies) można zmienić poziom trudności w grze?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 22:28 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Hard to Strażnik w wersji PL? Jakiś przegięty ten poziom czy w razie w(tak, opcja dla pussies) można zmienić poziom trudności w grze?


Można. Jak po PL jest to nie wiem. ja gram na ranger. Na początku było trudno w huj ( jak zawsze na początku szczególnie jak się nie wie o co chodzi i sie nie przyłącza laski z 15 lvlem do teamu :). Teraz mam 15 lvl (max 50 ludzie kończa przy 40 ponoć) i czuje się dość mocny. Jak ktoś robi problem walę z bazooki/granatów ( które są mocne i głupia sprawa - nie da się nie trafić. Nie rozumiem czemu Wyrzutnie nie podpadają pod Heavy weapons)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2014, 00:54 
Cytuj  
Poczekaj az polecisz do LA :) Do tego momentu tez gralem na Hardzie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2014, 06:47 
Cytuj  
Dosyć długa ta gra. Jestem w kanionie to chyba gdzieś połowa.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2014, 07:49 
Cytuj  
Ja sie wczoraj zgarbilem, jak trafilem na robota z 500hp. Mowie, ok pewnie mnie rozjebie, ale sprobuje. Zaczalem walke, a tu jeszcze 3 przylazly:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2014, 08:02 
Cytuj  
To jest to miejsce w arizonie które odpuscilem :-)


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2014, 08:08 
Cytuj  
Ja dostalem zgloszenie o robotach, ktore kreca sie po okolicy, i se mysle, "ja mam te roboty sprzatnac? Teraz? :o ". Ale okazalo sie, ze to chodzilo o inne. Tamte mialy jedynie 100hp.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2014, 08:17 
Cytuj  
W kanionie hp ludzi zaczyna sie od 250. Np lupieżca ma 250


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2014, 09:10 
Cytuj  
Dla mnie te przeskoki HP są dziwne. Nienaturalne.

Bardzo mi się nie podoba co zrobili z brońmi. Na starcie gry mamy Famasy, M4, M16.. to co będziemy mieli potem? I czemu M16 jest 2x lepsze od Famasa? Gdzie są jakieś ledwo sklekotane taśmami z randomowych cześci giwery? Wszystko top notch na samym początku 'chance to jam' max 4% - wkładasz magazynek i masz z bani. No to chyba nawet dzisiaj nówki z fabryki się częściej zacinają :P

Statsy też są dziwne. INT jest OP. Nasz pijaczyna ma 1 inteligencja co robi go bezużyteczna postacią (po prostu się nie rozwija).
Ten pierwszy skill można mieć na 1. Nic nie daje, więcej 'chance to hit' z 1 punktu w skillu będziesz miał czy z innych bonusów niż Ty za 5 atrybut pointów.
Fajnie, że luck daje dodga dodatkowo oprócz krita co czyni go trochę bardziej praktycznym.
Ciekawe jak to jest z ukrytymi skillcheckami na charyzmę luck etc. Ponoć nie ma śmiesznych random encounterów jak w falloucie. Narazie to same studnie i hidden stashe. Raz wezwanie do kopalni i tyle. Radio jest super. Jakieś ruskie na zachodzie wyłapałem.

W darwinowie:
Cytuj:
Co z tym ufokiem? Olałem bo miałem z 38% chance na crit failure a kodów nigdzie nie widziałem ( a 7 hacking mam, wróce potem może) Lek na raka znalazłem i Screen monitor. Easy lokacja. Szkoda, że miałem za mało skilla żeby przejść na około i musiałem wybić większość mutantów;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2014, 09:31 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Dla mnie te przeskoki HP są dziwne. Nienaturalne.

Bardzo mi się nie podoba co zrobili z brońmi. Na starcie gry mamy Famasy, M4, M16.. to co będziemy mieli potem? I czemu M16 jest 2x lepsze od Famasa? Gdzie są jakieś ledwo sklekotane taśmami z randomowych cześci giwery? Wszystko top notch na samym początku 'chance to jam' max 4% - wkładasz magazynek i masz z bani. No to chyba nawet dzisiaj nówki z fabryki się częściej zacinają :P

Statsy też są dziwne. INT jest OP. Nasz pijaczyna ma 1 inteligencja co robi go bezużyteczna postacią (po prostu się nie rozwija).
Ten pierwszy skill można mieć na 1. Nic nie daje, więcej 'chance to hit' z 1 punktu w skillu będziesz miał czy z innych bonusów niż Ty za 5 atrybut pointów.
Fajnie, że luck daje dodga dodatkowo oprócz krita co czyni go trochę bardziej praktycznym.
Ciekawe jak to jest z ukrytymi skillcheckami na charyzmę luck etc. Ponoć nie ma śmiesznych random encounterów jak w falloucie. Narazie to same studnie i hidden stashe. Raz wezwanie do kopalni i tyle. Radio jest super. Jakieś ruskie na zachodzie wyłapałem.

W darwinowie:
Cytuj:
Co z tym ufokiem? Olałem bo miałem z 38% chance na crit failure a kodów nigdzie nie widziałem ( a 7 hacking mam, wróce potem może) Lek na raka znalazłem i Screen monitor. Easy lokacja. Szkoda, że miałem za mało skilla żeby przejść na około i musiałem wybić większość mutantów;p


A co byś chciał na początku z kijkiem chodzić albo procą ? :> Niby post apo ale kto ma dostęp do broni ten ma, w tym my. :D Później już tylko energetyki. Przeskoki hp ? Trzeba chodzić tam gdzie aktualnie jest dostosowane pod swój lvl.


_________________
@polygamia

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2014, 09:34 
Cytuj  
To nie fallout gdzie zaczynasz jakims randomem z jakiegos bunkra.
Tu zaczynasz jako Straznik i masz za soba baze ludzi, zywnosci i sprzetu budowana przez lata przez innych Straznikow.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2014, 11:10 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Wszystko top notch na samym początku 'chance to jam' max 4% - wkładasz magazynek i masz z bani.

Zacinanie broni to taki smaczek, zdarza się stosunkowo rzadko, ale i tak powinno być.
Z drugiej strony już parę razy rozjebała mi walkę albo uratowała życie członka drużyny.

Cytuj:
Później już tylko energetyki.

Serio później jedyną opcja są energy weapons? W F2 do końca można było biegać ze small weapons i karać żołnierzy Enklawy critami w oko z gauss rifle.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2014, 11:47 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Później już tylko energetyki.

Nie jest tak. Pistolety i SMG sa słabe, ale reszta jest git. Zwłąszcza shotguny są ciekawe później.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2014, 12:03 
Cytuj  
A heavy weapons? Bo na poczatku to tak posysa, ze w nowym team'ie olalem zupelnie.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2014, 12:05 
Cytuj  
Karabiny szturmowe później też są ok, zresztą karabiny są chyba najlepsze w całej grze, bo energetyki są zbyt dobre na początek. Ten system z klasą pancerza (dla energetyków) się nie sprawdza za dobrze, bo szybko mam laser z progiem 3, a nygusy w Arizonie mają pancerz 0 albo 1 w większości. I z imba lazera biję golasów po 6...
Snajperki też jakoś super nie są, AR ma podobny zasięg i dmg, ale z karabinka można pociągnąć z serii. I to z celowaniem w głowę. Mają też lepszy koszt AP, 5/7 to 7 hitów/2 tury (z 10AP), a lekka .50 ma koszt 7AP. Nawet ta nie najlepsza snajperka ma koszt 5AP, więc to i tak 4hit/2tury, prawie 2 razy mniej od AR.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2014, 12:06 
Cytuj  
Ja skończyłem mając tylko dwóch ludzi z energy. Assaulty są w zupełności wystarczające w każdej sytuacji.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2014, 12:09 
Cytuj  
No wlasnie mi tez na razie najlepiej podchodza assaulty z imba przelacznikiem seria/pojedynczy strzal.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2014, 12:44 
Cytuj  
No ja mam 2 kolesi z niezłymi riflami i mam wrażenie, że robią tyle dmgu co reszta teamu. Nie widzę za bardzo różnicy w zasięgu snajperka a rifle. Ogólnie mam wrażenie, że balans w tej grze troszkę posysa, szczególnie, że jest dużo bardziej nastawiono na combat niż np. fallout. :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2014, 14:02 
Cytuj  
Assaulty przez całą gre są najlepsze, zmodyfikowany g41 z high skillem potrafi walić serią na 40m z szansą 90%.
Z jednego tostera w Arizonie wypada uran i w cytadeli można go zamienić na broń energetyczną, która jest najlepsza bronią w grze, więc napewno warto mieć jednego gościa z energy.
Heavy nie jest złe, ale w uj amunicji zrzera, więc można olać.

Ale combat generalnie nie błyszczy w tej grze, więc ja żałuje że na hard grałem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 02:30 
Cytuj  
Idę 2 raz i generalnie jestem strasznie rozczarowany energetykami. Nawet w LA (początek). Mam jedną broń za toster (trzeba wybrać ścieżkę, więc nie dla każdego) która ma sensowny próg (2). Cała reszta z sensownym dmg operuje na 4,5 progu... Kto kurwa nosi pancerz 5+ poza mną w tej grze?! W porównaniu do AR to jest gimp straszny, bo przebijanie na ammo 7,56 nigdy nie jest problemem, a na niej można operować już w Arizonie. Może był w tym cel - Wasteland nie dla lazerów, Kałach twoją matką, 7,56 ojcem. Ma to sens.

Podobają mi się nawiązania do F. W LA jest kapliczka z działkami i zwłokami. Na końcu jest właz
Spoiler:

Gdzieś znalazłem hydroprocesor - tekst npca "komuś pewnie by się przydał"

I sprawa z Dickiem, czyli "Czy androidy marzą o elektrycznych owcach".
W F3 jest rozbudowany quest o replikancie, z dupy kompletnie. W bibli fallouta zaawansowane SI, jak też androidy, zostały wyeliminowane ze świata F. Dlatego F: Tactics nie jest kanoniczny. Bo goście z 17 wzorowali się na Wasteland 1. Ale...
W W2 'Blade Runner' odgrywa ważną rolę. Jako ciekawostka - po sukcesie filmu książka "Czy androidy marzą o elektrycznych owcach" dostała tytuł Blade Runner, przy aprobacie autora.
W grze kwestia android, transhuman, człowiek - ma znaczenie. W sumie to jest przesłanie gry.Mocno zaakcentowane
Spoiler:

Betha zajumała fragmenty pomysłów Chrisa na W2 za czasów przejęcia? Te kompletnie nie Falloutowe Si.. Może tam są ludzie tak glupi, że dla nich post apo, to post apo i tyle. "Czy androidy..." to też post apo, o czym często się zapomina. Jedna z najlepszych. W W2 odnalazlem nawiązania do "Chłopiec i jego pies" i "Czy androidy...". Dla mnie to są najlepsze opowiadanie i powieść w klimacie post apo.
Po W2 nie chcę F4 od bety. To ich przerośnie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.