mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 51  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2014, 23:01 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
W tej grze nie ma autoattacku? Nawet warriorem gra sie jak magiem, dziwnie jakos. I druga sprawa: grafa mi daje na maxa w tej grze, wczesniej chyba tak nie bylo, nawet z wlaczonym vsynciem i w tutorialu. 5min i 65 stopni, weirdo.


Ano. Nie ma AA :) Wedlug mnie to calkiem good idea.

Pogralem wojem i dobilem ~10lvl. Jest fajnie. Ale. Chyba wyroslem juz z mmorpg :( Nie chce tyle czasu poswiecac na tytul ktory wymaga odemnie az tak duzo zainwestowanego czasu :( A jednak korci :( Skonczy to sie u mnie, ze odpuszcze i wroce do Wowa albo do tego tytulu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2014, 23:39 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
raggnarok napisał(a):
W tej grze nie ma autoattacku? Nawet warriorem gra sie jak magiem, dziwnie jakos. I druga sprawa: grafa mi daje na maxa w tej grze, wczesniej chyba tak nie bylo, nawet z wlaczonym vsynciem i w tutorialu. 5min i 65 stopni, weirdo.


Ano. Nie ma AA :) Wedlug mnie to calkiem good idea.

Pogralem wojem i dobilem ~10lvl. Jest fajnie. Ale. Chyba wyroslem juz z mmorpg :( Nie chce tyle czasu poswiecac na tytul ktory wymaga odemnie az tak duzo zainwestowanego czasu :( A jednak korci :( Skonczy to sie u mnie, ze odpuszcze i wroce do Wowa albo do tego tytulu.


Ta, mam podobnie. No i abonament :) Na szczescie GW2 zaspokoja mojego MMO fixa :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 00:09 
Cytuj  
A mi się jak na razie podoba. Na pewno ciekawsze i nie powoduje odruchów wymiotnych jak ESO.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 05:55 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
A mi się jak na razie podoba. Na pewno ciekawsze i nie powoduje odruchów wymiotnych jak ESO.


Jaki żenujący trolling


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 07:41 
Cytuj  
Kto dzisiaj z normalnych ludzi ma czas na hardkorowe mmo? Ludzie mają jakiś przestarzały pogląd, że żeby się dobrze bawić i żeby gra była dobra to trzeba siedzieć co najmniej 5h dziennie i rajdować - gówno prawda.

WS z tym swoim hardkor podejściem pewnie przyciągnie wow_kids i jakieś hardkorowe gilidie, które grają w każde mmo i czyszczą wszystko jak najszybciej - mi takiej podejście nie odpowiada, nie mam czasu etc.

ESO ma kilka bolączek, głównie chodzi mi tutaj o softcap/customizację postaci w endgame oraz loot z dungów i VR content gdzie robienie VR zone nie jest tak ciekawe jak wbijanie 1-50. Fakt, nie trzeba wbijać VR10 żeby mieć spoko postać ale daje to jakąś przewagę. No i póki co endgame to 3 VR dungi i za kilka dni Craglorn, gdzie ponoć dochodzi kilka ciekawych setów ale przede wszystkim cała zona z "raidami" oraz mnóstwo questów i grupowego contentu. Jakby dodawali taką zonę co miesiąc/półtora to bym się nie obraził.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 07:53 
Cytuj  
To jest wlasnie jedna z najgorszych rzeczy jakie są w mmo obecnie.
Pojawia się jeden ogolny cel, np. wbicia max lvla, wyczyszczenia instancji. brak kompleksowości i wolnosci. Najczesciej jednak sam swiat jest po prostu nudny.

I zamiast otwartego (najlepiej zyjacego) swiata, gdzie gracze robią co chcą zamienia się to w atmosferę grindu i farmy a wyskakujące wszędzie strzałki dopełniają tego feelingu.

Moje początki z mmo sprawialy (albo dalej sprawiają jak jest nowa gra), ze wszystko mnie ciekawilo i probowalem roznych rzeczy, bez zadnego parcia. Ale po bliższym poznaniu sporo z tych rzeczy stawala się zwyczajnie nudna.

Przynajmniej takie EvE ma poczucie, ze mogę robic co mi się tylko podoba, niestety nie potrafie przezyc combatu.

Jak gra ma się sprowadzać np. do battlegroundow to lepiej pograc w CSa czy takiego Panzar.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 08:00 
Cytuj  
Weź no mi proszę rozwiń mistyczne stwierdzenie - żyjący świat.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 08:09 
Cytuj  
Polecialem trochę fantazją.

Ale chodzilo mi o to, ze gracze tworzą jakąs spolecznosc + ekonomie. A ludzie rozkładaja się na pvp, pve, craft, harvesting itp. i jest to interesujące, a nie, ze 90% tych ficzerow jest traktowane jako zlo konieczne bo jest koszmarnie nudne.

Po prostu, by gracze byli zajeci swoimi sprawami, a nie są trochę zmuszani do skupiania się na 1 aspekcie gry. Po prostu wolność. I zebys mogl w najmniej oczekiwanym momencie spotkać kogos w głuszy, bo będzie polowal na sarny czy cos ;p bo mu to sprawia fun.

'zyjący swiat' to na pewno nie 90% ludzi nasrane w miejscu gdzie spawnuja się mobki i wkurwianie się, ze ktoś ci zninjowal moba a brakuje ci 9/10 napletów do końca questa...

a z crpg, zyjacy swiat, który miał dobry feeling to był gothic ;p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 08:45 
Cytuj  
Mam nadzieję, że TESO pójdzie własnie w kierunku "rób co chcesz" - eksploracja/pvp/pve/lore/dungi/group_content etc. I dla mnie właśnie lore i PvE (w sensie questy czyli main story oraz story line danej zony) to jest strzał w dziesiątkę. Niestety większość graczy ma w dupie story i po prostu jedzie żeby wbić w vr10. O ile w WoW te questy były chujowe i raczej bez celu(swoją drogą, bardzo niewdzięczne robota - napisać miliony lini tekstu a potem i tak nikt tego nie czytał...) o tyle już w SWTOR a w TESO najbardziej widać i czuć, że dobrze zrobione i trzymające się kupy lore daje fun o ile ktoś czuje klimat TES.

Dlatego właśnie WS dla mnie odpada - nie czuję totalnie klimatu sci-fi cartoon. Nawej jakby mechanika była zajebista to niestety grafika/design/klimat totalnie mnie odpychają. I o ile w TESCO mechanikę można zmienić o tyle klimat imo już jest i odpowiednia grafika(pomijam animacje).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 08:53 
Cytuj  
TESO ma cos zajebistego w postaci świata, który znamy od dawna i można chętnie pozwiedzać. W wielu mmo tego brakuje.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 10:54 
Cytuj  
A ktos sie zalogowal do wildstara ? ja mam caly czas connection Error


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 10:58 
Cytuj  
Sprawdź ustawienia launchera czy nie masz czasem NA


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 11:01 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Sprawdź ustawienia launchera czy nie masz czasem NA



Dzieki, pomoglo. Tylko nie mam moich charow.
Powiedzcie mi jest jakis spis osob co graja bo nawet bym pobiegal te BG z kims na 14 level i na 28


Edit: Widze ze sa inne serwery jedyny nie DE,FR pvp to Hazak. ktos tam gra ?
i po ktorej stronie ?


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 11:03 
Cytuj  
Był wipe ja gram na hazaku pvp


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 11:06 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Był wipe ja gram na hazaku pvp



Hazak,
Ci dobrzy nick Ropucha

ale moge jeszcze zmienic jak jest wiecej osob


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 11:11 
Cytuj  
A kto to niby jest dobrzy heheh bo dominion wcale tacy nie sa
:-)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 11:19 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Był wipe ja gram na hazaku pvp


Nie było wipe, bo ja swoje postaci mam. Ale ja miałem konto closed bety więc możliwe, że to przez to :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 11:44 
Cytuj  
Ja wszystkie postacie mialem na Nexusie, a teraz go nie widze


_________________
Turbot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 12:09 
Cytuj  
Swoja droga jak juz gracie to naprawde polecam sciagniecie addonow Bjplates, Scastbar i Betterchat log. Dupy moze nie urywaja w porownaniu z tych do WoWa jesli chodzi o customizacje, ale zapewniam was, ze zupelnie inaczej bedzie sie gralo jak ten chujowy Arial, czy tam Times new roman wyleci z chata i z nameplate'ow. Gra przestanie wygladac jak jakis Metin2.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 13:17 
Cytuj  
widze ze gracie w mesjasza to jak tam kiedy relax cartel ? :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.