mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2014, 22:55 
Cytuj  
Rzadko to piszę, ale Tor ty i twoje komentarze jesteście pojebani. Nie grać w grę i tak się wypowiadać, a nawet jeśli grałeś to i tak twoje komentarze są z dupy, jaki grind? ja przegrałem 72h i dobrze się bawie przy pobocznych zadaniach i odkrywaniem nowych terenów, chcesz grindu to zagraj w jakieś azjatyckie MMO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2014, 23:05 
Cytuj  
Ile emocji. Rozumiem, ze niema wymogu levelu, żeby kontynuować główny quest, a w każdym regionie nie powtarzamy typowych go fetch misji zajmując teren? Może w recenzjach ludzie kłamią, bo nie lubią bioware. Całe to budowanie zamku i tak ponoć na koniec nie ma znaczenia, zasadniczo nie wpływa na zakończenie. Wiec jeśli to nie sztuczne wypełnienie contenetem to nie wiem co nim jest.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 30 lis 2014, 23:18 
Cytuj  
Nie ma wymaganego levelu dla misji fabularnej, jest zalecany level, ale nie znaczy to że nie możesz wejść i zrobić tej misji nie spełniając zaleceń (i nie jest to wcale nie możliwe). W rejonach jedynymi powtarzalnymi misjami są rzeczy eksploracyjne (zdobywanie obozów, punktów orientacyjnych i odkrywanie rejonów mapy), rifty i odłamki, cała reszta jest zdecydowanie niepowtarzalna, świat jest fantastycznie zbudowany i immersyjny, zdecydowanie nie generyczny co widać na pierwszy rzut oka. Przestań lepiej oglądać jakieś gejpleje idiotów z bulem dupy, kup grę i się przekonasz.


_________________
steam: Deathel

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2014, 23:29 
Cytuj  
no ale po co wydać 130 zł, lepiej pierdolić...... :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2014, 23:43 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
Nie ma wymaganego levelu dla misji fabularnej, jest zalecany level, ale nie znaczy to że nie możesz wejść i zrobić tej misji nie spełniając zaleceń (i nie jest to wcale nie możliwe). W rejonach jedynymi powtarzalnymi misjami są rzeczy eksploracyjne (zdobywanie obozów, punktów orientacyjnych i odkrywanie rejonów mapy), rifty i odłamki, cała reszta jest zdecydowanie niepowtarzalna, świat jest fantastycznie zbudowany i immersyjny, zdecydowanie nie generyczny co widać na pierwszy rzut oka. Przestań lepiej oglądać jakieś gejpleje idiotów z bulem dupy, kup grę i się przekonasz.


Właśnie potwierdziłes, ze gra jest tak skonstruowana jak ci idioci na gejplejach twierdza. I na tej podstawie twierdze, ze jest zjebana w założeniach jak na moje preferencje crpg. Taka konstrukcja jest bardzo popularna w ubisofcie w ostatnich latach. Świat jest mało oryginalny jak w większości crpg. Jest detaliczny i przy dobrej grafice może byc imersyjny.

130 lepiej wydać na kebaby niż te grę.

http://www.forbes.com/sites/erikkain/20 ... ing-games/


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2014, 00:11 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Całe to budowanie zamku i tak ponoć na koniec nie ma znaczenia, zasadniczo nie wpływa na zakończenie. Wiec jeśli to nie sztuczne wypełnienie contenetem to nie wiem co nim jest.


No i co z tego, że nie ma wpływu na zakończenie. WAŻNE, że jego rozbudowa daje dużo satysfakcji podczas samej gry.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 1 gru 2014, 00:13 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Właśnie potwierdziłes, ze gra jest tak skonstruowana jak ci idioci na gejplejach twierdza. I na tej podstawie twierdze, ze jest zjebana w założeniach jak na moje preferencje crpg. Taka konstrukcja jest bardzo popularna w ubisofcie w ostatnich latach. Świat jest mało oryginalny jak w większości crpg. Jest detaliczny i przy dobrej grafice może byc imersyjny.

130 lepiej wydać na kebaby niż te grę.

http://www.forbes.com/sites/erikkain/20 ... ing-games/


Chyba nie rozumiesz co się do Ciebie pisze, a już w szczególności, o co biega z grami cRPG. Nie mamy o czym dyskutować.


_________________
steam: Deathel

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2014, 01:56 
Cytuj  
Ktoś robił tego questa oczy i serce przebiegłe, gdzie w zamku musimy zapobiec zabójstwu?? Nie mogę znaleźć tej 3 halii do ukończenia klucza, ktoś już to przeszedł?

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 1 gru 2014, 02:03 
Cytuj  
w dalszych etapach questa jest tego trochę, ale mnie osobiście nie udało się zdobyć wszystkiego. do achivementa zabrakło mi 1 punkta (żeby mieć pełną aprobatę dworu trzeba mieć 100, miałem 99). Generalnie wszystkiego i tak raczej nie zbierzesz jeśli nie grasz łotrzykiem, bo jest trochę drzwi pozamykanych na klucz.


_________________
steam: Deathel

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2014, 23:01 
Cytuj  
a ja utknąłem na tym etapie, gdzie jesteśmy w ogrodzie i musimy znaleźć tego arlekina. Łażę po całej lokacji i nie mogę go znaleźć :D

Edit. Pokazuje mi znacznik na balkonie, ale ciała nie widzę


Ostatnio edytowano 1 gru 2014, 23:13 przez Kelebglin, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 gru 2014, 23:07 
Cytuj  
tu masz dokładny opis misji - nie pamiętam żadnego ogrodu, ani szukania harlekina:

http://uk.ign.com/wikis/dragon-age-inqu ... ked_Hearts

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2014, 23:27 
Cytuj  
działa, wczytałem jeszcze raz i poszło. Quest miał zwiechę

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 07:05 
Cytuj  
Jestem obecnie z drużyną na Zaziemiu i nazbierałem tyle fajnego sprzętu, że już mi się nie mieści w torbach. Niestety, wszystko o jakieś 3-6 leveli wyżej ode mnie. No i w związku z tym pytania:
1) czy mogę w każdej chwili wrócić do Azylu (tak abym mógł bez problemu wrócić i kontynuować misję)
2) czy w grze jest gdzieś miejsce żeby sobie ten sprzęt przechować? (jakiś stash, najlepiej w Azylu)


_________________
For the pony!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 08:02 
Cytuj  
1. tak
2. chyba nie

masz 60 slotow na sprzet - osobiscie wywalam wszystko co szare i nie ma takiego problemu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 08:18 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
1. tak
2. chyba nie

masz 60 slotow na sprzet - osobiscie wywalam wszystko co szare i nie ma takiego problemu.


Heh, szare to ja też wywalam. Sęk w tym, że niebieskie żal mi wyrzucić, a mam tego sporo - tak na oko po paręnaście z broni, zbroi i akcesoriów. Kurcze, przydałby się stash..
Z drugiej strony żal wydawać perki na zwiększenie inventory o 15 slotów. Heh, decisions, decisions... :har:


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 08:23 
Cytuj  
Akcesoria to syf. Vendorowac. Pierscienie i tak nie beda dzialac bo sa zbugowane. Zreszta dropia jak glupie.
Wiekszosc pasow nie daje nic konkretnego. Zostaw ze trzy najlepsze, reszte sprzedac.

Amulety sa ok.


Bronie i zbroje tak samo. Zawsze mozesz sobie cos lepszego wycraftowac.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 08:27 
Cytuj  
Masz na myśli te ringi z bonusem do skilla? Trochę tego znalazłem. Żal wywalać, premie po 30% w końcu - może naprawią za jakiś czas ;)

Pasków niebieskich jeszcze nie mam (5 lvl), zostawiłem sobie tylko te z +50 HP.


_________________
For the pony!

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 11:05 
Cytuj  
DAI Razor deluxe podobno śmiga, ktoś zaciągał z zatoki ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 11:07 
Cytuj  
A sprawdzę jak wrócę

Fifę by zrobili lepiej :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 11:15 
Cytuj  
I co byś z botami grał ? Przecież tak samo jak w nba chodzi tylko o multi.
100zł zapłaciłem po premierze, za rok grania to chyba nie dużo. Musisz czekać na promo za 50zł, bo to chyba jakaś magiczna bariera. ;P


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.