mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2010, 16:33 
 
Highlander napisał(a):
gothic skomplikowany lolz ;] ale dobra moze faktycznie sa tacy ludzie. Arcania, To co warto nie warto?

Jak tam plynnosc tej gry? Bo jak to kodowy crap jak G3 to ja dziekuje.

A TW2 raczej musze obadac.

Technicznie lepiej od G3, ale ja bym nie kupil. Lepiej czekac na TW2.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2010, 18:26 
 
iniside napisał(a):
Technicznie lepiej od G3, ale ja bym nie kupil. Lepiej czekac na TW2.


Dokładnie. Highlander, jak masz wątpliwości to ściągnij demo - rozczarujesz się widokiem samych skilli, których jest co kot napłakał. Walka jest bardzo powtarzalna, a gra tak jak napisał Zaboleq liniowa.


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2010, 18:44 
 
Ok, dzieki nie bede sobie glowy zawracal. Ale TW2 obczaje.

ktos tu chcial symulatora wojennego, jedyne 1500$ ;)
http://www.youtube.com/watch?v=afRvINpy ... re=related


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2010, 18:48 
 
Jest wersja free.

http://www.jcove-lite.co.uk/

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 14 paź 2010, 19:49 
 
Highlander napisał(a):
Ok, dzieki nie bede sobie glowy zawracal. Ale TW2 obczaje.

ktos tu chcial symulatora wojennego, jedyne 1500$ ;)
http://www.youtube.com/watch?v=afRvINpy ... re=related


Pewnie graja w to na tych ps3 co maja złączone do kupy ; D


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 paź 2010, 19:54 
 
Highlander napisał(a):
Ok, dzieki nie bede sobie glowy zawracal. Ale TW2 obczaje.

ktos tu chcial symulatora wojennego, jedyne 1500$ ;)
http://www.youtube.com/watch?v=afRvINpy ... re=related


Na podstawie VBS powstala ARMA1/2 i OFP1;)
O ile pamietam to tych samych tworcow.

A zaryzkuje nawet stwierdzenie ze ARMA i OFP z modami fanowskimi>VBS pod wzgledem realnosci, a na pewno funy z gry :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2010, 21:07 
 
zabawne jak pojawiaja sie coraz to nowe gry i co nastepna to coraz wieksze marudzenie :)

nie moge sie doczekac kolejnych QQ posts od ragnaroka i reszty :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2010, 21:19 
 
Akurat Arcania zasluguje w 100% na QQ bo jest zwyczajnie slaba.

Moje szybkie wrazenia z Singla Medal Of Honor.

Grafika: Slaba (misje nocna) w porywach bardzo dobra (misje w gorach) i genialnej (efekty nalotow mysliwcow, ostrzalu artyleryjskiego, niektore miejscowki maja genialne oswietlenie, itp..) Do tego naprawde dobre filmiki, ktore ja glupi bralem przed premiera za fragmenty gry (dlatego sie dziwilem jak ludzie moga narzekac na grafe jak tu takie cuda sie dzieja). Hehe. Ale ogolnie Video na plus.

Audio: Bardzo Dobre. Swietna muzyka.

Fabula: No napewno 10 razy lepsza niz w MW2. :) Fajna historia opowiadajaca o zolnierzach - bez SF i innych cudow. Jak na FPS to ujdzie.

Gameplay: Gra jest krotka (ok. 5h mi zajelo skonczenie) do tego kurna konczy sie tak jakby sie miala dopiero zaczac - mega niedosyt, latwa - poziom medium, zginalem ze 4 razy moze, strzelanie jest takie troche bezplciowe ze wzgledu na wlasciwie brak recoila. Ale za to misje sa swietne, zroznicowane, fajnie pomyslane i chyba (wydaje mi sie tak) dluzsze niz w MW2.

Podsumowujac gra jest na mocne 7/10 a ja od siebie dalbym nawet 8-/10 bo ogolnie dobrze sie bawilem i przez ta 5godzinne posiedzenie nie czulem ani chwili znuzenia. Szkoda tylko ze tak krotko. :) Na pewno MOH nie jest warty swej ceny (zwlaszcza w wersji konsolowej) ale jak gra stanieje o 50% to polecam zakup.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2010, 23:05 
 
Aldatha napisał(a):
zabawne jak pojawiaja sie coraz to nowe gry i co nastepna to coraz wieksze marudzenie :)

nie moge sie doczekac kolejnych QQ posts od ragnaroka i reszty :)


Narzekamy Alda, bo niestety prawda jest taka, ze konsole splycaja coraz bardziej pewne gatunki gier i potem wlasnie tworza sie takie gry jak Arcania, nastawione na tak naprawde nie wiem na co, na szersza publike? Troche to bez sensu, bo co, raptem ktos kto nie gra w crpgi zagra w taka Arcanie? Mocno watpliwe, a devsi potem sa bashowani za to, ze ulatawiaja i upraszczaja bo chca trafic do szerszej publiki - problem jest taki, ze takie gry wciaz sa nazywane 'crpgami' i ktos kto lubi strzelanki/gry przygodowe/etc. nie siegnie po taka gre, a osoby lubiace ten gatunek tylko dostaja po dupie.
Co do samej Arcanii to ja jeszcze za malo pogralem, zeby powiedziec cos wiecej, ale wystarczy spojrzec na liste umiejetnosci, zeby zrozumiec ile wysilku wlozyli devsi w ta gre - pare skilli na krzyz, kilka prawie identycznych, nie mam za bardzo motywacji zeby w ogole rozwijac swoja postac...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2010, 23:21 
 
nie konsole tylko my sie postarzelismy ragna :) , zauwaz kto najmocniej rantuje na forum , gracze z duzym stazem z rocznikow 70-80

zauwaz jak szybko sie tacy gracze nudza nowymi tytulami , widze to po sobie i po was :) , nawet civ 5 predko sie znudzila , gdzie tam jej do poprzedniczki gdzie temat na 20 podstron byl poswiecony temu jak i gdzie postawic settlera :)

stacjonarne zabawki podlaczane do tv maja swoj udzial w splycaniu gier ale glownie to po prostu devsi inwestuja w swoj nowy target $$$ czyli pokolenie 90+

druga sprawa to DLC ktore promuja wypuszczanie half-arsed tytulu , szczegolnie w mafia 2 bylo to ordynarnie wprost widoczne :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2010, 23:37 
 
alda ma troche racji, jakbym mial z 14 lat napierdalalbym pewnie w MW2 az by sie kurzylo. Tylko, ze wtedy to starczylo "odrobic lekcje" i pozniej juz byl luzik ;]

Akurat MoH uwazam, ze to mega kupa, porownujac to od innych nowych tytulow. IMO BC2 jest znacznie lepsze.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 00:52 
 
Nie zgadzam sie z wami. Dlaczego szybko nudzimy sie nowymi tytulami? Wlasnie dlatego, ze sa splycane i rozmieniane na drobne, a nie dlatego, ze gralismy juz w tyle gier, ze ciezko nas czyms zaskoczyc. Wspolczesne pokolenie graczy (mowie tu o crpgach/strategiach) nie ma pewnie pojecia co to Betrayal at Krondor, seria Wizardry, Baldury czy Might and Magic. Wiadomo, ze wszystko idzie do przodu, podobnie z grami, kiedys oprawe graficzna nadrabiano contentem, dzisiaj wszystko idzie w druga strone, ale sa wciaz tworzone gry na tyle zlozone, ze wciaz potrafia nas cieszyc: KOTORy, Dragon Age, Mass Effecty, Fallout 3 i inne.
Dorabiace imho ideologie do narzekania na zwyczajnie slabe/niedpopracowne gry. Prosty przyklad z Modern Warfare - kampania w jedynce byla swietna, w dwojce juz devsi poszli po najmniejszej linii oporu, i co, tez narzekamy na nia dlatego, ze mamy po 30 lat i gralismy w System Shock 2? :) Slaba/glupia/niedopracowana/spycona gra jest jaka jest, to ile mamy lat nie ma nic do tego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 07:41 
 
Rag ma racje.
SupCom1 swietna gra, fajnie sie gralo, chociaz dla przecietnego zjadacza chelba byla zdecydowanie nie do przelknięcia.
SupCom2, takie niewiadomo co. Nudne to jak cholera bylo, zagralem jeden skirmish i gra wyleciała z dysku. Teraz ze strachem oczekuje Dungeon Siege 3.. ;p.
Niestety fakty a takie ze gry sa coraz prostsze i naprawde ciezko znalesc cos, co chcialoby sie grac ;/. Powiem szczerze ze jedynce co ostatnio przeszedlem do konca do Lost Planet 2. I dalej mam ochote przechodzic ze wzgledu na kosmiczna ilosc unlockow jakie mozna zrobic i bardzo fajne walki z bosami.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 08:01 
 
Kabraxis napisał(a):

Fabula: No napewno 10 razy lepsza niz w MW2. :) Fajna historia opowiadajaca o zolnierzach - bez SF i innych cudow. Jak na FPS to ujdzie.
.


Fabuła w MW slaba? SŁABA?! SŁABA?!Generalnie fabuła byla jednym z glownych powodow dlaczego po mw1 rzucilem sie na mw2. I zlego slowa o niej nie powiem. Nie sa to jakies wodotryski i genialne zwroty akcji ake fabula to mocne 8/10. A w polaczeniu z mocno zarysowanymi glowynmi bohaterami i ogolna jej wizualizacja to 10/10.

Nie wiem, ale ty moze innej fabuly od gry akcji oczekujesz, jakiejs spokojniejszej, cos w stylu "Ooo, jedziemy zabic zlego taliba, oooo franek umarl... szkoda, lubilem z nim pic piwo. OoooOoo Taliby nas atakuja x_X"
Ja zdecydowanie wybieram ociekajaca epickoscia i rozmachem fabule z MW1/2:P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 08:35 
 
imo role odgrywa jedno i drugie, splycenie gier i starzenei sie graczy ;p


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 08:52 
 
No nie wiem, ja bym się tutaj jednak Bardziej przychylał do zdania Aldy, wiek robi swoje, a właściwie ilość gier które przez ten czas "przerobiliśmy" i nadal wspominamy z łezką w oku, wiem że gdybym kiedyś nie grał w te tytuły to dziś bym "łykał" nowości jak landrynki.

I fakt że większość narzekań wychodzi od takich starych pierników jak ja ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 09:01 
 
Bloodleaf napisał(a):
No nie wiem, ja bym się tutaj jednak Bardziej przychylał do zdania Aldy, wiek robi swoje, a właściwie ilość gier które przez ten czas "przerobiliśmy" i nadal wspominamy z łezką w oku, wiem że gdybym kiedyś nie grał w te tytuły to dziś bym "łykał" nowości jak landrynki.

I fakt że większość narzekań wychodzi od takich starych pierników jak ja ;)

E tam dalej sie zdarzaja dobre gry, ktore chce sie skonczyc. Mass Effect 2 chociazby. Ale jesli ME3 bedzie powielał częśc durnowatych rozwiazan z 2, to nie wiem czy bedzie mi sie chcialo go konczyc, ani nawet instalowac ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 09:05 
 
ta. durny inside ma troche racji.
metal gear solid, gran turismo, mass effect, dragon age.
cos tam jednak wychodzi i od czasu do czasu mozna spokojnie przysiasc na dluzej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 09:10 
 
tiomor napisał(a):
Kabraxis napisał(a):

Fabula: No napewno 10 razy lepsza niz w MW2. :) Fajna historia opowiadajaca o zolnierzach - bez SF i innych cudow. Jak na FPS to ujdzie.
.


Fabuła w MW slaba? SŁABA?! SŁABA?!Generalnie fabuła byla jednym z glownych powodow dlaczego po mw1 rzucilem sie na mw2. I zlego slowa o niej nie powiem. Nie sa to jakies wodotryski i genialne zwroty akcji ake fabula to mocne 8/10. A w polaczeniu z mocno zarysowanymi glowynmi bohaterami i ogolna jej wizualizacja to 10/10.

Nie wiem, ale ty moze innej fabuly od gry akcji oczekujesz, jakiejs spokojniejszej, cos w stylu "Ooo, jedziemy zabic zlego taliba, oooo franek umarl... szkoda, lubilem z nim pic piwo. OoooOoo Taliby nas atakuja x_X"
Ja zdecydowanie wybieram ociekajaca epickoscia i rozmachem fabule z MW1/2:P


Jedynie czym ocieka "fabula" MW2 (podkreslam DWA - nie JEDEN) to glupota. To takie "2012" wsrod gier video, ladnie, szybko i widowiskowo ale w sumie bez ladu, skladu i sensu i w sumie to mozna z czystym sumieniem powiedziec ze to lekkie Science Fiction. Wole talibow - sorry. :)
Mam nadzieje ze w Black Ops pojda bardziej w strone nieco bardziej wywazonej fabuly "jedynki".

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 09:15 
 
Oj tam pierdzielisz:D
Ja tam lubie takie rozdmuchane fabuly;). Nie powiem zeby byla bez ladu i skladu. Bo jak dla mnie taka nie byla. Jej minusem moze byc to ze strescili fabule na 20h gry w 5-6h:P. Stad takie odczucia ze jest mocno popieprzona;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.