mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 109  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 19:05 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Robo napisał(a):
Ile trzeba mieć w przywoływaniu na Dremora?


75 level i perk na experta.


Bzdura. Wystarczy mieć 243 pkt many i nauczony spell.

Ps. Można nosić tylko jeden pierścień na raz... Srsly...

Ps 2. Dremora wygląda pedalsko niestety, ale za to atronach burzy niszczy wyglądem.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 19:31 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Summon Dremora Lord i moby pozamiatane, nareszcie mi się lajtowo magiem gra, aż za lajtowo nawet na expercie ma moby na 1 hit :(


Gdzie to kupic i sa jakies inne ciekawe spelle?

Co do zarabinai ato imho 4:1 sie nie oplaca ja biore minimum 10:1 plus warto zbierac badziewia kwiatki itd. i robic mikstury z tego sporo kasy jest tez.

Co do merchantow jesli jestem zawalony razem z kompanem to:
1. Trader w tym 1 miescie riverwood.
2. Pozniej to 2 miasto whiterun bodajze i tam najpierw kowal pozniej alchemiczka na koniec magik w zamku (po drodze tez warto zostawic kosci i luski w swoim domku)
3. Skok do zimowej twierdzy i tam ta jedza skupuje wszystko ostatni domek po lewej.

zwykle sie wyprzedaje ze wszystkiego jesli nie to u magikow trener od zniszczenia tez skupuje wszystko.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 19:33 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):

Gdzie to kupic i sa jakies inne ciekawe spelle?
.


W College. Im wyższy level masz, tym więcej mają do sprzedania.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 19:54 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
Summon Dremora Lord i moby pozamiatane, nareszcie mi się lajtowo magiem gra, aż za lajtowo nawet na expercie ma moby na 1 hit :(


Gdzie to kupic i sa jakies inne ciekawe spelle?

Co do zarabinai ato imho 4:1 sie nie oplaca ja biore minimum 10:1 plus warto zbierac badziewia kwiatki itd. i robic mikstury z tego sporo kasy jest tez.

Co do merchantow jesli jestem zawalony razem z kompanem to:
1. Trader w tym 1 miescie riverwood.
2. Pozniej to 2 miasto whiterun bodajze i tam najpierw kowal pozniej alchemiczka na koniec magik w zamku (po drodze tez warto zostawic kosci i luski w swoim domku)
3. Skok do zimowej twierdzy i tam ta jedza skupuje wszystko ostatni domek po lewej.

zwykle sie wyprzedaje ze wszystkiego jesli nie to u magikow trener od zniszczenia tez skupuje wszystko.


Kolo alchemiczki jest tez general store, gdzie typ wciaga wszystko jak leci.

Protip, w Stormcloak/Imperial camps sa quartermasterzy, ktorzy sprzedaja kowalski stuff i kupuja tez. Dobre jak ktos szybko potrzebuje ingotow na nowy gear ;-)


_________________
Nestor#1522

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 19:58 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Bzdura. Wystarczy mieć 243 pkt many i nauczony spell..


No tylko ze książkę ma na sprzedaż dostępna dopiero jak wyuczysz się perka na expercie, no i u mnie nie pobiera to 243 many tylko 70.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 20:00 
Cytuj  
Kaj można dorwać jakiegoś mounta i ile to kosztuje?


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!


Posty: 1
Dołączył(a): 15.11.2011
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 20:06 
Cytuj  
Mam problem i szukałem już wszędzie rozwiązania, ale nigdzie niemoge go znaleźć.
Mam 6 dragon soul'i i 4 nieodblokowane krzyki: Fire Breathe , Become Ethernal , marked for death i jeszcze jakis osłabiający.
Niemoge odblokować żadnego z nich, to znaczy jak klikam na któryś LPM to wyskakuje okienko "You need dragon souls to unlock" i mozliwosc zaznaczenia "Ok" gdy klikam ok LPM nadal pozostaje okienko takie samo, wiec jeszcze raz klikam ok, wtedy ono znika, a krzyk nie zostaje odblokowany. Szukałem więc na różnych forach o co chodzi, na wiekszości było że trzeba kliknąć "R" no więc powtarzam procedure, zaznaczam myszką shout i klikam R, nic sie nie dzieje - nie wyskakuje nawet to okienko co poprzednio, spróbowałem więc inaczej - najpierw kliknać LPM a potem R jak juz wyskoczy okienko - nic , moge klikać R caly czas i nic to nie daje tak jakby ten klawisz poprostu nie działał, a pod R mam ustawione również używanie krzyku i normalnie działa, próbowałem też klikać E, wtedy wyskakuje okienko i po ponownym wcisnieciu E poprostu sie zamyka, a krzyk dalej pozostaje nieodblokowany. Pomocy!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 20:14 
Cytuj  
Kim jestes? Co tu robisz? Naucz sie pisac jak czlowiek i wroc do nas. Ogarnij sie ;[


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 20:16 
Cytuj  
Czy rogale archerzy i wojowie tez maja taki nudny combat jak magowie? (Sporo smokow utrzaskalem, w "koledżu" questy mam z bani, fabuła tez juz troche popchnieta.. ) I w zasadzie kazda nastepna walka juz mnie nudzi. Przez co mniej mi sie chce nowe obszary pladrowac.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 20:18 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
przenosil ktos save'y z wersji "zakupionej w sieci sklepow torrent" do wersji steam?

Wlasnie zakupilem i sciagam na Steamie. Jak sie uda zgrac save'y to jutro napisze ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 20:26 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
[
No tylko ze książkę ma na sprzedaż dostępna dopiero jak wyuczysz się perka na expercie, no i u mnie nie pobiera to 243 many tylko 70.


Kolejna bzdura, tak jak napisałem - potrzebny jest określony level postaci. Level w conjuration i perki nie mają żadnego znaczenia.

Skill mam nabity do 70, perk mam w adept i mogłem kupić spell oraz użyć go bez problemu..

Dlatego tak jak napisałem - potrzeba 243 many i unlocknięty spell, takie są minimalne wymagania. No i wysoki level postaci, nie wiem który dokładnie. Ja kupiłem na 28.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 20:28 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
Czy rogale archerzy i wojowie tez maja taki nudny combat jak magowie? (Sporo smokow utrzaskalem, w "koledżu" questy mam z bani, fabuła tez juz troche popchnieta.. ) I w zasadzie kazda nastepna walka juz mnie nudzi. Przez co mniej mi sie chce nowe obszary pladrowac.

Ty wyjdz czasem z domu noobie ;F

Tu chyba nie o combat chodzi, zmienilem maga na warriora - gra polega na sprincie do wroga i CIACH HAŁABAŁA toporem po głowie. Czasem jak mi sie chce to wystrzele 3 strzaly zanim ktos dobiegnie.

Moze mody zrobia fajnego maga kiedys, bo marzylem o jakims necro-knighcie z tacza i zombie wysysajacym sily wrogow aby rozplatac im czaszki w imie ciemnosci.
No ale mamy zwykle ozywienie i summony w jednym drzewku (a elemental summonow z kolei nie lubie).



EDIT: A ile many wiecej wymagaja dual cast Oakfleshe? Okazalo sie ze o ile oakflesh potrzebuje 1/3 many, to duala w ogole nie moge wycastowac. Dobilem 2 levele w mane (120 mam) i dalej dupa. Teraz zastanawiam sie czy wyzszego levelu spelle w Alternation w ogole bede mogl castowac ;[


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 20:32 
Cytuj  
Mówcie co chcecie o koniach - mój właśnie przytankował mi Krwawego Smoka. Dodatkowo go bił. Nie wiem jak on to wytrzymał, ale oddaję mu hołd :D.

Edit: Zaraz po pierwszym przyleciał drugi, a po drugim trzeci. Taa... ^^.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 21:56 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Kolejna bzdura, tak jak napisałem - potrzebny jest określony level postaci. Level w conjuration i perki nie mają żadnego znaczenia.

Skill mam nabity do 70, perk mam w adept i mogłem kupić spell oraz użyć go bez problemu..

Dlatego tak jak napisałem - potrzeba 243 many i unlocknięty spell, takie są minimalne wymagania. No i wysoki level postaci, nie wiem który dokładnie. Ja kupiłem na 28.


Też bym mógł napisać bzdura, kupiłem spell na levelu 22, jak miałem perk Adept w conju i level 22 oraz 73 w conjuration to nie miał książki po nabiciu levelu 75 w conju nadal nie miał książki, po wsadzeniu perków aż do expert książka nagle sie pojawiła.



Na stronach poświęconych Skyrim i forach też pisze że trzeba mieć odpowiedni perk aby kupić książki, z destruction miałem identycznie to samo musiałem władować perki aż do expert żebym mógł kupowac książki z tego levelu magii.


@Tomu wsadź sobie coś co ci obniża koszt spelli, ten najlepszy summon na zombie jest super ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 21:59 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Icekk napisał(a):
Czy rogale archerzy i wojowie tez maja taki nudny combat jak magowie? (Sporo smokow utrzaskalem, w "koledżu" questy mam z bani, fabuła tez juz troche popchnieta.. ) I w zasadzie kazda nastepna walka juz mnie nudzi. Przez co mniej mi sie chce nowe obszary pladrowac.

Ty wyjdz czasem z domu noobie ;F

maybe this...

Kazdy ma swoj sposob na doswiadczanie tego rodzaju produktu. Moj jest nalogowy i szybko mi intesywnosc eksplorowania swiata spadla, kosztem monotonnego i powtarzajacego sie systemu walki.
Gra oferuje bardzo duzo, poprostu nie trafia w moj "magiczny" gust.

Dlatego pytam, czy ktos moze porownac magic 2 sword&bow?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 22:01 
Cytuj  
http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=159
perk planer

http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=235
realism mod - no quest tracking - to ja podziekuje, nie mam tyle czasu ;d

http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=145
Mapa w full 3d


_________________
.


Ostatnio edytowano 15 lis 2011, 22:06 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 22:01 
Cytuj  
o, icek prawde ci powie :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 22:04 
Cytuj  
Nie wiem ile Wy macie played, ze macie po 70-80 przywoływania albo 90 zniszczenia. Nie macie pracy/dziewczyny/szkoły??

Zapewne jak ma się wymaksowaną postać to gra staje się prosta - to normalne chyba, że jak jesteś koksem to nikt Ci nie podskoczy.

W morku też na pewnym lvl był easy mode i ruchałeś każdego jak chciałeś.


Pytanie - jak ulepszać krzyki. Bo wiem, że trzeba kolejne słowo z krzuku znaleźć tylko pytanie gdzie...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 22:05 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Nie wiem ile Wy macie played, ze macie po 70-80 przywoływania albo 90 zniszczenia. Nie macie pracy/dziewczyny/szkoły??



Zabloeq ale ja mniej niż ty grałem w Skyrima .... Conjuration wybiłem na kozach.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 22:08 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
Kazdy ma swoj sposob na doswiadczanie tego rodzaju produktu. Moj jest nalogowy i szybko mi intesywnosc eksplorowania swiata spadla, kosztem monotonnego i powtarzajacego sie systemu walki.
Gra oferuje bardzo duzo, poprostu nie trafia w moj "magiczny" gust.

Dlatego pytam, czy ktos moze porownac magic 2 sword&bow?


Chodzilo mi o czwartek o.O

To napisalem ze bardziej spodobalo mi sie 2h + bow, chociaz finezji w tym nie ma ;]


EDIT: gdzie widac played time? bo ja zostawiam czasem postac afk (godzine wczoraj).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 109  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.