mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 08:16 
Cytuj  
Jestem w LA. Mam dwie snajperki, dwa shotguny, energy, pistolety i assault.
Jakbym grał trzeci raz to robilbym 2 snajpy i 4+ assault


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 12:51 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
I sprawa z Dickiem, czyli "Czy androidy marzą o elektrycznych owcach".
W F3 jest rozbudowany quest o replikancie, z dupy kompletnie. W bibli fallouta zaawansowane SI, jak też androidy, zostały wyeliminowane ze świata F. Dlatego F: Tactics nie jest kanoniczny. Bo goście z 17 wzorowali się na Wasteland 1.

Skynet i Imperator Shi?
Ale fakt, androidy nie pasują do tego settingu, świat Fallouta odzwierciedla wyobrażenia i lęki amerykanów z lat 50 tych. Wtedy bano się zmutowanych mrówek, a nie Rutgera Hauera.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 14:53 
Cytuj  
No ja właśnie wybrałem się w podróz do LA. Naprawdę fajny motyw, czuje mega klimat chce się grać. Questy naprawdę świetnie rozwiązane;
Spoiler:


Koleś co ma u mnie pistolet i nóż to już nawet punkty w combat przestałem mu dodawać i tak nic nierobi;p granaty rzuca albo dobija kogos kto ma końcówke HP. Pistolet co kosztuje 4 AP strzał... toż to żart.

Za to znalazłem w rozwalonym barze zajefajny klimatyczny unikatowy młot. Z wygrawerowanym "in case of chaos" a nazywa sie ORDER. Wypasik. 6 AP użycie tylko... ale dmg daje radę. Myślę, że to miało tak być ja kolega napisał wyżej. Kalach to król, uniwersalna broń jak irl. Pistolety to support fire power, coś na bliski zasięg i tyle a nie main weapon.

Laser ten specjalny z threshold 2 to jakiś kosmos. Pewnie do końca gry będę go używał. Taki eksperyment to lubię :] Jeszcze nietestowałem szotguna na siatkę zobaczymy czy to działa.

Podoba mi się, że klimat jest mocno brudny i ciężki. Jakiś koleś kopie rów dla żony gadasz z nim odchodzisz dalej i tylko opis "w oddali słychać pojedyńczy strzał". W ogóle cięzko kogoś uratować, a jak już to złotem Cię nie obsypują - w końcu to Twój obowiązek jako rangera. Wybory między jedną frakcją bardziej popieprzoną od drugiej też nie są łatwe.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 15:59 
Cytuj  
Z innej beczki: Mark Morgan się nie postarał. Szkoda, bo w Falloutach 1 i 2 90% klimatu budował genialna muzyka w każdej lokacji. Obok Tormenta uważam ją za najlepszą ścieżkę dźwiękową zrobioną na potrzeby komputerowej rozrywki. Tutaj jest po prostu ok. Myślałem, że się starzeję, ale kolega, który nigdy nie grał w FO i często słucha soundtracku jest podobnego zdania.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 16:05 
Cytuj  
Najlepszą ma Warrior Within, na kolejnych miejscach Chaos Gate i DoW, pozostałe przy nich to badziew i tandeta.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 16:35 
Cytuj  
Hehe na Polygami w sumie koleś objechał W2 za niedoróbki/babole/ i ogólnie słabe wykonanie. Z częścią zarzutów trudno się nie zgodzić ale wtf, taki BF4 miał więcej baboli niż W2 np :0. Fakt faktem, że starych gier Interplaya W2 raczej startu nie ma ale mimo wszystko W2 było tworzone przez kilka/naście osób? Chłopaki na pewno uczą się na błędach i z Tormentem pewnie będzie wszystko ok. Może kolejnego Wastelanda się doczekamy;)?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 17:09 
Cytuj  
Bo to nie jest gra dla każdego, tylko dla elity :wink: , patrz taki mareczek.
Jak taki Janusz co wykłada łazienki w UK a po godzinach obala Einsteina, co to w gry gra od czasu do czasu, zagra w W2 to ma prawo mu gra nie podejść. Więc recka z tego punktu widzenia obiektywna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 17:46 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Bo to nie jest gra dla każdego, tylko dla elity :wink: , patrz taki mareczek.
Jak taki Janusz co wykłada łazienki w UK a po godzinach obala Einsteina, co to w gry gra od czasu do czasu, zagra w W2 to ma prawo mu gra nie podejść. Więc recka z tego punktu widzenia obiektywna.



Hehe Łazienki + obalanie Einsteina = win


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 18:01 
Cytuj  
Co w tym LA jest takie super? Wylądowaliśmy i jakoś nie mogę się zebrać żeby dalej...


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 18:54 
Cytuj  
jestes stary i pomarszczony deszu , wiecej fun ci sprawia ze blizniaki postawily pierwszego klocka na nocniku niz Wasteland 2 :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 19:11 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Bo to nie jest gra dla każdego, tylko dla elity :wink: , patrz taki mareczek.
Jak taki Janusz co wykłada łazienki w UK a po godzinach obala Einsteina, co to w gry gra od czasu do czasu, zagra w W2 to ma prawo mu gra nie podejść. Więc recka z tego punktu widzenia obiektywna.



rotfl, powiało tą elitarnością że hohoho.
łał jaki jestem zajebisty bo zagrałem w W2 i mi się podobało :wtf:

Spoiler:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 20:03 
Cytuj  
ja niestety nie mam az tak pozytywnych odczuc,
jestem dopiero na etapie Prison i ciagle czekam az sie zacznie ... ok klimat jest calkiem ok, mozna sie czasami usmiechnac

ale ogolnie to jest przecietnie/biednie

tzn rpg calkiem ok, ale AI, balans, walka , grafa wszystko to ssie palke , technicznie ta gra potrzebuje jeszcze 6 miesiecy developerki


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 20:47 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
ja niestety nie mam az tak pozytywnych odczuc,
jestem dopiero na etapie Prison i ciagle czekam az sie zacznie ... ok klimat jest calkiem ok, mozna sie czasami usmiechnac

ale ogolnie to jest przecietnie/biednie

tzn rpg calkiem ok, ale AI, balans, walka , grafa wszystko to ssie palke , technicznie ta gra potrzebuje jeszcze 6 miesiecy developerki


6 miesięcy xd nieprzesadzajmy. I wszystko ssie pałkę? To już grube przegięcie. Na combat można ponarzekać ale napewno nie ssie. Balans jest rzeczą dyskusjną i dużo jak to w rpg zależy od postaci i drużyny i gearu. Ja uważam, że jest ciężko tak jak powinno być i to na podobnym poziomie cały czas. Nie ma easy mode i jak wbiegam na pałę to często dostaje bęcki albo niepotrzebnie tracę dużo hp. Dobre rozstawienie, użycie granatów czy whisper/hack daje dużo i o to chodzi. Wszystko się przydaje.
AI złe? Ai biedne to było w xenonautach tutaj jest ok. Dupy nie urywa, ale kolesie się chowają, rzucają bombami normalnie walczą nie wiem czego oczekujesz w tej kwestii.
Walka turowa jako taka też jest dobrze wykonana. Można przyspieszyć animację i na prawdę szybko i sprawnie idzie a przecież często 20 jednostek bierze udział w walce a to turówka! i idzie gładko ( nie jak w xenonautach czy nawet w falloucie gdzie przy większych akcjach można było książke czytać). Brakuje wybrania formacji najbardziej i buttona "start combat".

Total wary Battlefieldy wychodzą w takim stanie, że dosłownie grać się nie da i ludzie kupuja milonami. Tutaj narazie jedyny feler to skrypty questowe czy wydarzeniowe które czasem "Zgrzytają" ale i to rzadko. Grafy już by i tak za bardzo nie poprawili. Nie wiem czemu zdecydowali sie na 3d, ale serio mi sie juz podoba. Ma swój klimat. Napewno ładniejsza jest niż F3.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 22:21 
Cytuj  
Pytanie co do dziennika Ace'a

Spoiler:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 22:39 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Pytanie co do dziennika Ace'a

Spoiler:


Spoiler:


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2014, 15:24 
Cytuj  
Doktor jest super, ale ja szedłbym tam gdzie uważasz i grał klimatycznie na hardzie i tak dasz radę jeśli nie zjebałeś totalnie postaci ;]
Ktoś mówił, że w tej grze nikt nie nosi pancerzy, sory ale w LA nawet szopy mają 7 pancerza (co jest idiotyczne swoją drogą). Najmniej to widziałem 5 u psów.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2014, 15:26 
Cytuj  
da sie kierowac zwierzetami podczas walki ? mam ze soba krowe , koze , psa, i ciagle mi kurwa gina , prawie zawsze musze zostawac jedna postacia z tylu bo npc rozpierdalaja je w pierwszej kolejnosci


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2014, 15:32 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
da sie kierowac zwierzetami podczas walki ? mam ze soba krowe , koze , psa, i ciagle mi kurwa gina , prawie zawsze musze zostawac jedna postacia z tylu bo npc rozpierdalaja je w pierwszej kolejnosci


Nie da się, ale tych zwierząt pospolitych jest dużo To, że padają w fightach to norma.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2014, 21:21 
Cytuj  
skończyłem, zakończenie ogólnie średniawka, zbugowane slajdy, opowiadające nie tę historię co grałem to wtf, hollywood jest KURWA tak zbugowane, że zjebałem se tam kilka questów conajmniej na amen, nierówna ta gra, dobry początek, bardzo dobry środek i chujowa końcówka

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 11:58 
Cytuj  
Hmm na hardzie mam problemy z ammo. Praktycznie nie missuje ale nie mam zadnego melee i juz w agrocentrum po radio tower moi snajperzy nie mieli ammo :E. Mialem 300$ to mowie pojde sobie kupic ale jak sie okazalo, kupilem za to 10 sztuk xD. Nie wiem w sumie czy grac od nowa i zrobic jednego solidnego meele czy jak.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.