mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2010, 13:56 
 
Dana napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=OEg-d88ZnU4

Cholera no podoba mi się to nowe Fable.


Gief, now.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 24 paź 2010, 14:01 
 
Fable 3

http://g4tv.com/thefeed/blog/post/70813 ... ideos.html

Combat jest najlepszy z tego wszystkiego, video z emotkami już mniej :-/

*

Posty: 124
Dołączył(a): 24.09.2008
Offline
PostNapisane: 24 paź 2010, 14:24 
 
Ja tam w TFU grałem na PC i się bardzo podobało. Przeszedłem grę z dziesięć razy. Gra działała dobrze ale jakoś tak przez pierwsze pół godziny, potem strasznie zaczynała mulić i trzeba było ją uruchamiać ponownie :/ Teraz chyba kupię na konsolę, żeby uniknąć tych pecetowych upierdliwości.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2010, 14:32 
 
fable juz jest na x360

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2010, 15:29 
 
TFU miało cos takiego jak "Sith Edition". Pozatym, wyszedł patch ważący chyba 1gb i zmienil performance na + o 180 stopni.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2010, 18:17 
 
iniside napisał(a):
Tidus napisał(a):
Star Wars: TFU2, przyjemna gra, bardziej jakos pociaga mnie niz czesc pierwsza ;)

NA konsole ?


Tak, na konsole, ale to moze dlatego ze w pierwsza czesc gralem na PC co nie bylo zbyt przyjemne, ale druga na X0 jest poki co swietna ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2010, 13:31 
 
Pogralem troche w TFU2 (na PC), konkretnie to przeszedlem pierwszy level
Narazie powiem tak:
1) Strasznie ale to strasznie nie podoba mi sie mocne uproszczenie rozowju bohatera
2) Dwa mieczne swietlne od jednego rozni tylko animacja ;p
3) Fixneli menusy, mozna pomiedzy nimi sie normalnie przelaczac
4) Mam wrazeie ze troche lepiej sie steruje wkoncu, nie jest to jakies super wygodne imo, ale i tak lepiej niz bylo.
5) Nie wiem czy te wszystkie moce-combo ktore byly w jedynce sa, bo tam byly przedstawione w formie rozdawanych punktow tutaj punktu mozna rozdawac tylko w 5 czy 6 umiejetnosci. Według mnie jest to ogromny krok wstecz.
6) Grafika ładna ;p
7) Są dodatkowe opcje graficzne.

Ogolnie calkiem fajne. Zgniatanie TIE Figtherow i rzucanie nimi w inne - bezcenne ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 21:29 
 
może kogoś zainteresuje

http://store.steampowered.com/sub/402/
Titan Quest + Immortal Throne w pakiecie za 2,49 euro


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 21:33 
 
TFU2 ma dwie zasadnicze wady
1) Brak multi. Walka co prawda nie jest tu tak skilowa jak w Jedi Academy,ale IMO gra ma potencjał, szczególnie jakby zachować rozwoj postaci z jedynki i dac mozliwosc wesłoego siekanie sa na wzajem przy pomocy mieczy.
2) Brak saberstaffa ;p. Dwa miecze sa fajne, ale styl walki staffem bardziej mi sie podoba ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 21:37 
 
Moim zdaniem koniec końców TFU2 okazało się dużo gorsze od 1.
Dużo mniejsze zróżnicowanie poziomów, przeciwników, straszna bieda fabularna i szybko wkradająca się monotonia. Do tego bugi graficzne, przynajmniej w wersji na PC. Do tego gra jest strasznie krótka - przejście na normalu zajęło mi chyba mniej niż 5h.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 23:37 
 
Ja dalem sobie spokoj po 20min. Takiego gowna sie nie spodziewalem w najgorszych snach...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 23:45 
 
Poczekam na TFU2 Platinum w takim razie. :3


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 08:14 
 
a nie mowilem...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 10:29 
 
Jedynka byla syfna, to dlugie ladowanie sie (gralem na ps3) wchodzac do menu i ogladajac swoje zdolnosci. Jakies dziwne niewidzialne sciany, ragdoll spieprzony calkowicie (ciala dziwnie lataly w powietrzu). A samo poruszanie sie bylo jakies takie niemrawe porownujac do innych gier tego typu.

Mialem jednak nadzieje, ze cos sie poprawi w dwojeczce bo sam swiat przeciez jest zajebisty... ale jak widac sam swiat to nie wszystko. Szkoda.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 10:51 
 
Ja tam grajac w TFU2 mialem dzika radosc z siekania. Na inne elementy nie zwracalem uwagi ;p. Najlepiej imo sprawdzic samemu.

Ale faktem jest ze kampania jest krociutka i latwa (Medium). Nie ma w tej grze replayability. Odblokowywanie costumes ? No cool, ale co ja z nimi bede robil konia walił ? Zebym mogl sie chociaz w internecie flexowac w jakims multi to co innego by bylo ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 22:19 
 
moc jest w was slaba starcy :)

jedynka mi dostarczyla mase fun , zwlaszcza walka z proxy :) , dwojka mysle ze mnie nie zawiedzie , w weekend obadam


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 00:28 
 
Oj nie, Alda. Mi sie jedynka tez bardzo podobala. TFU2 totalnie mnie rozczarowalo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 12:41 
 
Na pierwsza czesc TFU tez bylo sporo hate'u w sumie, a mi sie bardzo podobala, wiec dwojke tez na pewno kupie, tylko wole zaczekac troche az stanieje po takich recenzjach. ;)

Poza tym moze jakis wiekszy patch sie w miedzy czasie trafi, ktory poprawi co nieco, kto wie... a multi i tak na razie nie ma, wiec tym bardziej nie ma co sie spieszyc.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 13:08 
 
Mac napisał(a):
Na pierwsza czesc TFU tez bylo sporo hate'u w sumie, a mi sie bardzo podobala, wiec dwojke tez na pewno kupie, tylko wole zaczekac troche az stanieje po takich recenzjach. ;)

Poza tym moze jakis wiekszy patch sie w miedzy czasie trafi, ktory poprawi co nieco, kto wie... a multi i tak na razie nie ma, wiec tym bardziej nie ma co sie spieszyc.

Patch nie ma co poprawiac. Bo technicznie gra jest dopracowana.
Chodzi o to, że jest wtórna. Mamy to samo co w jedynce, z tym ze mniej, gorzej, słabiej.
Powiem tak:
1) Gra jest zdecydowanie za krótka.
2) Destrukcja otoczenia daje dużą radość.. Do momentu którym sie nie zauważy, że większość otoczenia jest calkowicie niezniszczalna. Rzucanie skrzyniami moze sie naprawde znudzic jak sie okaze po rzuceniu w sciane, sciana wyglada jak nowa.. i skrzynie w sumie tez.
3) Walka na miecze. Naprawde to juz jest gruba przesada. Jest monotonna i w zasadzie repzentuje tylko TYLKO jeden styl walki. Zaden Jedi i Sith nigdy nie ograniczał się do jednego stylu. Pozatym sama walka dwoma mieczami niczym nie rozni sie od walki jednym. Poza animacjami.
To jest troche smieszne. Bo gra która polega w sumie na siekaniu wroga, ma strasznie prosty i monotonny combat. Ja jebie. Przeciez to Staruskiemu Jedi Academy do pięt niedorasta.
4) Rozwoj bohatera został straszliwie uproszczony, ilość kombosow zredukowana, a sama walka sprowadza sie do LPM LPM Q, LPM LPM LPM Q, LPM LPM E. Tym kombem przez wrogow przechodzi sie jak przez masło. Jak komuś niechce się męczyć do daje 3 punkty w lighting, 3 w Grip, podnosi rozne rzeczy elektryzuje i siuuuu na wroga.

Nie moge powiedzieć, grało się całkiem przyjemnie, ale jakbym kupił to bym sie wkurzył. Bo gra nie jest warta kupna. Co tu duzo mowic jest duzo gorsza od TFU. Naprawili strone techniczna i zjebali wszystko inne..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 13:39 
 
iniside napisał(a):
Jak komuś niechce się męczyć do daje 3 punkty w lighting, 3 w Grip, podnosi rozne rzeczy elektryzuje i siuuuu na wroga.

Jak się komuś nie chce męczyć z silniejszymi przeciwnikami (sithowie + zabójcy) to wystarczy używać podstawowego rzutu (tego na cios i skok).
Po 2 rzutach pada każdy, a ogólnie leżącego wroga można podnieść i wywalić za barierkę. Oczywiście podczas animacji rzutu jesteśmy nieśmiertelni.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.