mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 12:13 
Cytuj  
Generalnie to na hardzie każda postać powinna mieć melee skilla(nie koniecznie wymaksowany ale być powinien) i to nie ze względu na ammo a na efektywność w walce. W LA melee są słabsze, ale crowbar który jest w twierdzy wymiata przez całą arizone, to samo combat knife, oczywiście przerobione na 2 ap.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 12:18 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Hmm na hardzie mam problemy z ammo. Praktycznie nie missuje ale nie mam zadnego melee i juz w agrocentrum po radio tower moi snajperzy nie mieli ammo :E. Mialem 300$ to mowie pojde sobie kupic ale jak sie okazalo, kupilem za to 10 sztuk xD. Nie wiem w sumie czy grac od nowa i zrobic jednego solidnego meele czy jak.


Żaden problem do postaci co ma najwięcej siły dodać po prostu meele skilla. Ile to 2 levele i masz 4 punkty w skillu co na tym etapie to wystarczająco. Na tym etapie to luz. Ja mam mnóstwo zmarnowanych punktów i zyje ;]

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 12:36 
Cytuj  
Nie mam melasa, ale u mnie lopata + percepcja i sie plywa w ammo na etapie po AG :)
Az sie zastanawiam, czy nie wziac ciezkich broni jednemu :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 12:41 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Nie mam melasa, ale u mnie lopata + percepcja i sie plywa w ammo na etapie po AG :)
Az sie zastanawiam, czy nie wziac ciezkich broni jednemu :wink:


To przychodzi etapami. Czasem nie ma gdzie robić zakupów, a czasem się okazuje, że 3 osoby korzystają z tego samego ammo ( rifle, snajperka, ckm) i jak zaczniesz walić seriami to naprawdę nie wiesz kiedy i ammo nie ma. Dywersyfikacja to podstawa. Teraz w LA zdobyłem nowe meele bronie i też są wypas. Lepsze niż ckm;]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 12:54 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Nie mam melasa, ale u mnie lopata + percepcja i sie plywa w ammo na etapie po AG :)
Az sie zastanawiam, czy nie wziac ciezkich broni jednemu :wink:


No mi tylko do snajperek brakuje ale juz sobie powoli radze - po prostu wiecej latam i dalem mojemu w meele skilla i tyle.


P.S

Mozna potem jakos atrybuty zwiekszyc jakos??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 12:57 
Cytuj  
Ja mam:

-snajpera
-2x assault
-pistole
-energetyczna
-strzelba

Teraz jakos chwile temu u kolejarzy jakis melas mi sie dolaczyl, dalem mu combat knife z modem -1AP i w sumie daje rade.

+1 atrybut co 10 leveli

A co do snajperek, to ja po prostu staram sie strzelac z tego co mam najwiecej aktualnie. Czasem sie wycofam i dopuszcze przeciwnika tak, zeby go podobijac pistoletem + strzelba, mimo ze plywam w ammo do assaultow, to nie nawalam z serii zeby dobic przeciwnika. I jakos idzie :)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 15:40 
Cytuj  
Ja mam:
Assault / shotgun
Snajper / energy ( bezsensu połącznie, energy mają duże zasięgi z reguły)
Młoty / CKM ( ckmy narazie bez szału, zacinają sie zuzywają dużo ammo i dmg nie zachwyca. Młoty super )
Noze / pistolety ( kolejne beznadziejne połączenie bo oba ma meele range nastawione. Noże słabsze niż młoty. Pistolety też bardziej do dobijania. Z reguły tym kolesiem rzucam granaty )
Hobo with a Shotgun ( shotguny to moc jako, że to jedyna broń za normalna amunicje robiące aoe, mając dużo punktów w tym skillu i waląc serią masakruje się przeciwników)
Na dopałkę koleś tylko melee i tylko z laserami.

Żałuję, że nie mam nikogo z smg, ciekawa opcja acz amunicjożerna. Jak wcześniej chwaliłem assaulty teraz najwięcej dgm biją mi shotguny, laser, snajpa i młot ( kolejność losowa). Najsłabsze całą gre pistolety (strzał 4 ap teraz kązdy - żart i tylko 2 upgrejd sloty i jeszcze mało ammo w magazynku).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 16:53 
Cytuj  
Mnie już tak znudziły psy na początku LA że odpuściłem. Nie chce mi się z deskami biegać i zabijać psy.


_________________
psn

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 18:13 
Cytuj  
przemęcz się, bo to jest JEDYNA taka nudna część LA, potem się zaczyna najlepsza część gry, te psy zupełnie ni w pizdę ni w oko tam pasowały, patrząc co będzie dalej

u mnie było sniper/shotgunx2/energy/heavy/2xsmg, jednego z szotów zamieniłem później na assaulta i pod koniec gry assault robil najslabszy dmg, ale to może dlatego, że na siłę chciałem, by korzystał z 5.56 a te lepsze rifle to już tylko 7.62 potem, ale i tak głównie sniper, energy i typ z minigunem robili glowny dmg, pozostali to albo do leczenia byli albo do dobijania/eliminowania najslabszych

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 18:18 
Cytuj  
Dzięki :-) to dzisiaj powalczę


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 18:22 
Cytuj  
Ja mam 2x sniper i sie zastanawiam czy to dobry wybor byl. O dziwo assualt ammo znajduje co chwile a do snajperek to bieda. Moze to dlatego, że koleś co otwiera wszystko ma skille w assault i sam używa tej broni?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 18:25 
Cytuj  
Kup sobie 300 naboi i po problemie


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 18:41 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Kup sobie 300 naboi i po problemie


Za co :D? Po agro mam nieduzo kasy chociaz w sumie nic nie kupowal za bardzo a ammo do snajpy jest jakos chorendalnie drogie w twierdzy. Mialem mnostwo gratow bo otwieram wszystko w sumie.

Pamietam, ze ktos gadal o jakims przepakowanym npcu co ma 140hp. Rose ma chyba 44pkt wiec rozumiem, ze to nie ona.

P.S

Kroliki szablozebne są przejebane... Na hardzie w agro mam problem w miejscu gdzie jest ich 5. Biegna przez pol planszy a potem jeszcze atakuja. No przejebane:P. Nie chce tracic tnt albo bombek na nie :P. Moze sie tam wroce i ich pomecze. W sumie amo nie mialem to bylo ciezko.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 18:45 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Za co :D?

Zbieraj gówno i rozwalaj bronie, których nie używasz, na części. Za gówno i złom z broni płacą konkretny hajs w cytadeli.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 19:45 
Cytuj  
rady z dupy , zabol niestety AG daje malo broni/ammo a te gowna tam dropuja syf

farm raidersow z random encounter


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 20:20 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Moze to dlatego, że koleś co otwiera wszystko ma skille w assault i sam używa tej broni?

Nope, mój koleś od otwierania specjalizuje się w shotgunach, a amunicja do nich trafia się chyba najrzadziej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 20:36 
Cytuj  
Ok pozbieralem troche ammo/gratow i ogolnie bylo by ok gdyby nie to, ze po "grzybiarni" skonczylo mi sie ammo dla snajpera i mam malo bandazy a nie moge sie wrocic do twierdzy bo rose odchodzi a potem jej przylaczyc nie mozna...

Mozna gdzies w agro kupic ammo? Na poczatku ten inwalida na wozku handlował ze mna ale odkad poszedl z kaith do laba to tylko ma glowe w dol spuszczona i nie chce gadac :0.

Mam milino gratow i bym sobie cos kupil ale nie mam gdzie :F


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 21:17 
Cytuj  
Zabol w twierdzy jest wszystko.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 22:17 
Cytuj  
Ok ale ja nie moge tam pojsc jak mam rose w teamie bo jeszcze nie oczyscilem AG. Jak pojde tam w trakcie to rose sie odlaczy... A ja potrzebuje kupic koniecznie kilka rzeczy - inaczej dupa bedzie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 22:23 
Cytuj  
zabol czasem randomowo sie pojawia traveling merchant i u niego mozesz uplynnic / kupic stuff


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.