mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 13:33 
Cytuj  
My będziemy tylko dbali by pojedynek był... fair ;>


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 13:37 
Cytuj  
Zamknąć pizdy.


Co do cracku denuvo to cieszę się, bo będę mógł pograć w DA i jednocześnie mieć na chleb.

A tak na serio to teraz ciekawi mnie porównanie wydajności w Fifie/DA z Drm i bez. Zobaczymy jak bardzo i czy w ogóle to zabezpieczenie było szkodliwe.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 13:41 
Cytuj  
PRZEPRASZAM


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 14:15 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Zamknąć pizdy.


Co do cracku denuvo to cieszę się, bo będę mógł pograć w DA i jednocześnie mieć na chleb.

A tak na serio to teraz ciekawi mnie porównanie wydajności w Fifie/DA z Drm i bez. Zobaczymy jak bardzo i czy w ogóle to zabezpieczenie było szkodliwe.


Ale jakiej wydajności ? Przecież ta gra zapierdala.


_________________
@polygamia

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 15:26 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
takie dobre ze ma tyle stron czy po prostu mmorpg.pl ?


ta gra jest dobra i przez to tyle stron, bo multum osob ma o to nieziemski bul dupy


_________________
steam: Deathel

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 18:27 
Cytuj  
Piszpan - mozna pograc w oczekiwaniu na wiesk.. tfu.. nowa Zelde.
A co? AA juz zdechlo?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 18:58 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
http://pclab.pl/news60802.html

No ten, to tyle z Denuvo ;). Cracka chyba jeszcze nie ma tak czy siak.
Kupiłem oryginał i nie żałuję w sumie. Gra mi się podoba i moim zdaniem warto wspierać ciekawe projekty. Może jak zobaczą, że graczom bardziej podoba się DA:I od DA2 to może w końcu pójdą jedyna słuszną drogą.


o juz mialem kupowac h3h3h3h

xie xie nin , zhongguoren !


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 19:04 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
Piszpan napisał(a):
takie dobre ze ma tyle stron czy po prostu mmorpg.pl ?


ta gra jest dobra i przez to tyle stron, bo multum osob ma o to nieziemski bul dupy

Nie. bol dupy maja tylko ci ktorzy nie grali :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 19:06 
Cytuj  
@up
No tak, to też.


_________________
steam: Deathel

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 19:30 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
o juz mialem kupowac

no way...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 20:12 
Cytuj  
konsolę już miałeś kupować aldatha, nawet preorder był ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 22:38 
Cytuj  
niezle zarabiam a Lodz jest duzo tansza niz Krakow , stac mnie :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 23:34 
Cytuj  
niezle w lodzi to jakies 2k netto, reszte miesiaca alda opierdoli na sloikach od mamusi :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2014, 08:07 
Cytuj  
do Mendola na obiadki sie wpraszaj Alda.

A tak wracajac do DA: po tym tancowaniu w palacu nie mam na mapie dostepnej nastepnej glownej misji? Musze jakis teren odblokowac?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2014, 08:15 
Cytuj  
Gra tak jak ktoś napisał wyżej jest dobra. Byłem co do niej nastawiony sceptycznie bo nie znoszę konsolowych popłuczyn i kastrowania z tego powodu projektów, które na PC mogły by być znacznie bogatsze w opcje (zarówno graficzne jak i pod względem konstrukcji samej gry) ale jak na 35 godzin gry to właśnie tak mogę tę grę ocenić - dobra (4/5).

Gdybym miał wymienić to co mi się nie podoba (tu już wkraczamy w sferę gustów i upodobań) to tak:
- spłycenie walki do maksimum (właściwie niewiele się to różni od typowych ogłupiających konsolowych sieczek), te kilka skilli, które postacie mogą używać poza atakiem standardowym na prawdę nie robi różnicy (za to m.in. nie lubiłem Guild Wars 2 - jak dla mnie walka do kitu),
- brak podejścia taktycznego, w tym brak tego co było bardzo dobrym pomysłem w DA:Origins czyli programowania zachować NPCów w drużynie (szkoda, że tego nie rozwinęli - gra mogłaby wtedy dawać wrażenie sesji MMO),
- masakryczny interfejs rodem z konsoli zamiast standardowego, solidnego, typowego dla RPG (już choćby ten z Origins był o niebo lepszy),
- jak na mój gust to trochę zbyt mało opcji dialogowych albo inaczej - niby są różne warianty ale bardzo często kilka prowadzi do tego samego (czyli jakby ich nie było),
- wkurzający system respawnu przeciwników "znikąd",
- "świecące" powierzchnie metaliczne.

Za niewątpliwy plus uznaję system craftingu. Bardzo dobre podejście, świetny pomysł z łączeniem schematów, różnych materiałów i ich cech w zestaw jaki nam odpowiada. Świetna zabawa - osobiście chyba najwięcej czasu poza lootowaniem skrzynek spędzam właśnie na crafcie.
No i drugi plus za świetną grafikę i stronę audio. Świat jest podzielony na strefy ale te są tak wielkie, że buduje to wrażenie "otwartego" świata.


_________________
For the pony!

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 3 gru 2014, 22:47 
Cytuj  
Ktoś tam pytał wcześniej o dobry setup ziomków do gry. Teraz mam team Inkwizytor (Zaklinacz), Kassandra (Tank), Varrick (łucznik) i Cole (zabójca) i to jest chyba najlepszy setup jak dla mnie na razie. DPS tego teamu jest oszałamiający i przeżywalność niezła. Generalnie zabójca ma tak przejebany dps że to jest bajka. Jak się jeszcze scrafci itemy z odnawianiem wytrzymałości (można mieć 3 takie, dwa sztylety i zbroja) to jest miazga totalna. Cole ma u mnie 55% szansy na crita, 31% szansy na krwawienie, 10% szansy na oszołomienie, zadaje mnóstwo hitów na sekundę, z auto ataku crituje po ok 900 (na 21lvl). A że jeszcze cooldowny się po zabójstwie resetują to już bajka. Jeśli będę tą grę jeszcze raz przechodził to będę grał rogalem zabójcą :>

Jutro powinienem wreszcie skończyć tą grę, zostało mi do wymaksowania tylko Emprise du Lion i trzy questy główne. Mam ponad 100 godzin na liczniku joł.


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2014, 23:27 
Cytuj  
Heh, nieźle - ja mam 39 godzin i 6 poziom :) Zastanawiam się czy Varricka na dual daggers nie przerzucić bo coś mi się ta jego kusza nie podoba.

Pytanie z tematu crafta - znalazłem rzadkie rudy metali (po jednej ze smoczej skały i żelaza, dotknięte przez pustkę czy jakoś tak) - jak można je dodać do przedmiotu podczas tworzenia? Jak wybieram materiał do danej części broni to nie pokazuje mi tych rud na liście wyboru..


_________________
For the pony!

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 3 gru 2014, 23:31 
Cytuj  
Varrik na sztylety jest bez sensu bo nie ma drzewka zabójstwa tylko artefaktora, który jest do tego gorszy. cole'a używaj sobie, najlepszy wybór do rogala z dual daggerami, sprawdzone info! ;)

A jeśli chodzi o to z craftem, to nie będziesz mógł tego użyć dopóki nie będziesz miał w Skyhold Arkanistki.


_________________
steam: Deathel


Ostatnio edytowano 3 gru 2014, 23:32 przez EloNis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2014, 23:31 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Heh, nieźle - ja mam 39 godzin i 6 poziom :) Zastanawiam się czy Varricka na dual daggers nie przerzucić bo coś mi się ta jego kusza nie podoba.

Pytanie z tematu crafta - znalazłem rzadkie rudy metali (po jednej ze smoczej skały i żelaza, dotknięte przez pustkę czy jakoś tak) - jak można je dodać do przedmiotu podczas tworzenia? Jak wybieram materiał do danej części broni to nie pokazuje mi tych rud na liście wyboru..

Dopiero Tier 2 maja na nie slot AFAIR. Wiec troche poczekasz bo one sie zaczynaja gdzies tak od 13 levelu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2014, 23:32 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
Varrik na sztylety jest bez sensu bo nie ma drzewka zabójstwa tylko artefaktora, który jest do tego gorszy. cole'a używaj sobie, najlepszy wybór do rogala z dual daggerami, sprawdzone info! ;)


Nie mam tego gościa jeszcze w drużynie, robię dopiero Zaziemie. Poza tym mogę przecież w każdej chwili zrobić Varrickowi reset skilli więc chcę sobie sprawdzić jak się sprawdzi.


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.