mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 16:55 
Cytuj  
To da sie zmienic poziom trudnosci w trakcie gry? lol, jak?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 17:04 
Cytuj  
ja mam az 2 healerow to tlumaczy czemu nie zuzywalem za duzo potow , dzewce to jeszcze nic ale revenant , czy spellcasterzy undeadow w elfich ruinach to jest przeprawa , paradoksalnie najlepiej mi tankuje morri w insect swarm , darmowy mana shield :) , ali nawet w ironbark armorku jak sie skladal tak sie sklada jak scyzoryk

hubens na xboxie bez problemu mozna sobie przelaczac na jaki chcesz , dynamicznie , nawet sama gra sie pyta gdy zdechniesz na hard+ czy nie zmniejszyc poziomu trudnosci :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 17:06 
Cytuj  
czy rogue z ukiem jest jako taki? Moze zaczne odpoczatku bo magiem jakos ujowo mi sie gra.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 17:07 
Cytuj  
A mnie nieraz wnerwia, że alister ucieka z walki. mam go ustawionego na obrone, zaczynam tankowac bossa, przeskakuje na siebie i w tym momencie koles odbiega i stoii jak debil. ale hity ladnie wytrzymuje. Dałem mu zbroje z żelazodrewna :). Jakaś zbroja jeszcze leżała w pudle przy wilku/wilczycy w grobowcach w lesie. Ale wszystko crap dla rogala.

W ogóle szkoda że nie ma systemu aggro. Takim gościem tankujesz i boss nigdzie nie idzie, a dostajesz ogłuszenie i dupa, boss wskakuje na mnie w skórze albo na magówe ; /

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 17:41 
Cytuj  
Pytanie jak to jest z tymi smokami.3 smocze luski dostalem ze smoczkow z questa z urna(ale one byly na zolto).Jedna jakas spopielona smocza luska jest z tego dragona co mozna rogiem przyzwac .Bo ja jestem ciekaw czy mozna zrobić z tego jakas pełna płytówkę co będzie miała chociaż z 18-19 armora + jakieś bonusy do statów?Wiem, że jako smok jest jeszcze matka Morrigan ale ona tez dropi łuske ?To by były 2 dragony a cała reszta;p?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 17:57 
Cytuj  
A właśnie, miałem smoka z tych kryptach w elfickim lesie. Dość ciężki do ubicia, dookoła ogrom pułapek.

Mam rozumieć, że to dopiero początek ze smoczkami? był naprawdę ciężki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 18:04 
Cytuj  
Ten smok to nic:P - zobaczysz potem.BTW nie wiem czy jestem koxem ale walke z Matką lęgu u krasiow przeszedlem nie zabijając żadnej macki i nikt nie padł:P.Jest jakis lepszy armor niz legionu(u mnie 22 defa)

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 18:05 
Cytuj  
Sa, armor legionu ma niezly def, ale prawie zadnych fajnych dodatkow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 18:13 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ten smok to nic:P - zobaczysz potem.


Zaciera ręcę, nic więcej nie mów :)

BTW
Zastanawialiście się dlaczego ta gierka tak wymiata? bo ja mam odpowiedź. Tryb kamery z NWN etc. + tryb WoWa. Dosłownie, jak zaczynam koksić moby tym swoim łotrem, czuje się jak w wowie ;P jeszcze jak sobie teraz zakląłem bronie runami to już w ogóle jest masakra :) szkoda tylko, że się nie stackują wizualnie te runy z czarami magów (płonąca broń, ostrze mrozu). No ale i tak jest bajecznie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 18:14 
Cytuj  
Kurde, tyle fajnych itemow w sklepach, ale ceny szatanskie. U dwarfow jest zajebisty ring do tankowania za 90g, a ja z marnymi 40g sie paletam ehh.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 18:17 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Kurde, tyle fajnych itemow w sklepach, ale ceny szatanskie. U dwarfow jest zajebisty ring do tankowania za 90g, a ja z marnymi 40g sie paletam ehh.


:)

Szkoda, że kurde molek łotr nie może nosić 2x1h swordów... swordy mają "główna ręka" bo też bym zainwestował w coś konkretnego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 18:45 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Zastanawialiście się dlaczego ta gierka tak wymiata? bo ja mam odpowiedź. Tryb kamery z NWN etc. + tryb WoWa. Dosłownie, jak zaczynam koksić moby tym swoim łotrem, czuje się jak w wowie ;P

Wyjdz. Prosze.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 18:55 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Zastanawialiście się dlaczego ta gierka tak wymiata? bo ja mam odpowiedź. Tryb kamery z NWN etc. + tryb WoWa. Dosłownie, jak zaczynam koksić moby tym swoim łotrem, czuje się jak w wowie ;P

Wyjdz. Prosze.


Jakbyś dostał DA w trybie kamery z NWN, to byś miał NWN 3. A tutaj masz zupełnie inne sterowanie postacią. Więc nie wyjdź proszę, tylko przyznaj mi tutaj ładnie rację. Reszta jest identyczna jak pozostałe rpgi, w każdego z nich grałem i nie widzę różnicy oprócz kamery. Aktywna pauza była wszędzie, statystyki postaci są takie same, dialogi mogą się tylko różnić. Gra oprócz kamery jest identyczna jak poprzednicy.

A jak chcesz podyskutować, to napisz mi ładnie co takiego jest w niej innego od innych rpgów. Czekam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 19:15 
Cytuj  
nie sadze zeby komukolwiek chcialo sie z toba dyskutowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 19:19 
Cytuj  
Ej, no ale nie umiecie odpowiedzieć? skoro się nie zgadzacie to słucham, jaka jest różnica?

Albo inaczej. Po co została zaimplementowana taka kamera? przecież zawsze się nam dobrze grało w kamerze 3d z obrotem jak w NWN, bez możliwości przybliżania do postaci i biegania w taki sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 19:23 
Cytuj  
nie, nie umiem ci odpowiedziec dlaczego sie nie zgadzam.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 19:54 
Cytuj  
Mendol albo ktoś kto przeszedl niech mi zepsoileruje na pw jakie smoki gdzie sa i co trzeba miec na armor plytowy ze smoczych lusek?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 19:55 
Cytuj  
Dawno nie miałem takiego funu z gry, od radcliffe się dopiero zaczyna zabawa.
Pierwsze co to uwolniłem Shale i dopiero na radcliffe ruszyłem.
Oczywiście w trybie defensywnym tankuje lepiej niż Ali.. a z obroną wioski nie miałem najmniejszych problemów, nikt nie padł (nie wiem na co narzekacie ;F).
Już gorzej szło z tymi questami z chantry w radcliffe, gdyby nie shale to misia albo tego pomarańczowego genlocka bym nie wytankował.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 20:46 
Cytuj  
Ludzie napisz ktoś w końcu jak to jest z tym dragon armorem - jest w wersji plytowej czy nie .I gdzie sa te wszystkie smoki (ponoc jeden jest w random encounter)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 20:49 
Cytuj  
ojacie, jestem noobem :cry: . Idę sobie stąd, bo podyskutować nie można. Każdy tutaj jest najlepszy, ogromnie duża ilość godzin spędził w rpgach i każdy kto napiszę coś prawdy o rpgach które przez ostatnie lata są odgrzewanymi kotletami (fajnymi) to już jest kręślony przez elo tomugenów/mendolików i resztę... Ktoś użyje więcej potki o jeden raz na jakimś encounterze to już jest cienki. Żenada.

Idzcie robić sobie smoczą zbroję, ja tymczasem idę sobie troszkę połotrzykować swoim elfem, tylko przepraszam Was że się nie wczuwam tak jak wy i gram kamerą w trybie tpp.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.