mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 109  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 00:46 
Cytuj  
Pytanie do tych, którzy skończyli już questy w Akademii i mają Archmage - dostajemy jakieś lepsze ciuchy? Bo u npców widzę, że są lepsze do kupienia i nie wiem czy brać, czy czekać, bo za darmochę dostanę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 00:46 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
chce isc do kowala i za odpowiednia kase dostac zajebisty sprzet.
takie pierdolenie i dodawanie na sile.


No i możesz dostać. W czym problem?

Natomiast jeżeli chcesz coś lepszego, niż kowal posiada na stanie to albo samemu musisz nauczyć się to wytwarzać, albo musisz to znaleźć. Na prawdę w tej grze nikt Cie nie zmusza do craftowania.

Robo napisał(a):
Pytanie do tych, którzy skończyli już questy w Akademii i mają Archmage - dostajemy jakieś lepsze ciuchy?


Dostajemy i zdobywamy, bez szczegółów. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 00:48 
Cytuj  
nie chce sie uczyc. chce kupic. a od poczatku gra zmusza mnie do skillowania zjebanego craftowania.
w tym problem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 00:51 
Cytuj  
To ciekawe, bo ja od początku gry jedyne co zrobiłem sam to była biżuteria i to też nie w celu levelingu a w celu sprzedaży, żeby trochę zarobić.

Żadnej broni czy armora sam nie zrobiłem, a jakoś mam 31 level, 1/3 świata zwiedzonego i dobrze sobie radzę na poziome expert. I nie czuję, żeby gra mnie do czegoś zmuszała.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 00:55 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Dostajemy i zdobywamy, bez szczegółów. ;)


Dzięki, więc na razie się wstrzymam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 00:55 
Cytuj  
to moze sprawdz sobie roznice w armorze, ktory masz na starcie, a ktory mozesz zupgrejdowac w kuzni w pierwszej wiosce.
bo dla mnie roznica jest zauwazalna.
fajnie, ze masz 31 level i dobrze sobie radzisz.
ja oceniam z wlasnego punktu widzenia, nie z twojego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 01:04 
Cytuj  
No cóż, w takim wypadku jedyne co mogę powiedzieć to l2p, jak nie chcesz levelować smithingu to zrób sobie/kup potki do hp/zwiększające umiejętność w danym armorze, wyleveluj odpowiednią szkołę magii (resto/alteration), kup jakieś scrolle ewentualnie zmniejsz poziom trudności jak nie dajesz rady.

Jęczenie "że gra do czegoś zmusza" nic nie da.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 01:16 
Cytuj  
luzik. daj znac jak znajdziesz dragon armor w jakiejs skrzynce.

bo jak rozumiem nie ma opcji dostarczenia kowalowi matsow oraz kasy, zeby zrobil nam to co chcemy?

ta gra jest na tyle prosta, ze potki nie sa raczej potrzebne. nie wspominajac o magii.

i nie wiem co ma wspolnego poziom trudnosci ze zjebanym podejsciem devsow. ale widocznie nie jestem az tak zakochany w skyrimie jak ty.


Ostatnio edytowano 16 lis 2011, 01:17 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 01:16 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie chce sie uczyc. chce kupic. a od poczatku gra zmusza mnie do skillowania zjebanego craftowania.
w tym problem.


to sobie kup, ukradnij albo wydrzyj z martwych rąk swojego przeciwnika, w czym problem? gram łotrzykiem-iluzjonistą-wampirem, dzięki skradaniu nie mam z pokonaniem większości przeciwników, zbroje dostałem na początku dołączenia do Mrocznego Bractwa, a AR to 85. Płakanie, że nie ma się epików na 20lvl a crafter ma to żal


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 01:20 
Cytuj  
naucz sie w koncu czytac ze zrozumieniem, bo czytanie twoich postow to zal.

szukam odpowiedzi na proste pytanie.
dlaczego nie moge u kowala zrobic 'porzadnego' luku? tylko musze sam sie pierdolic z matsami i upgrejdami?
i nadal nie rozumiem co ma level z tym wspolnego.
skoro na lvl1 moge sobie robie lepsze zbroje. ale nie moge ich zrobic u kowala bo kaze mi wypierdalac.


Ostatnio edytowano 16 lis 2011, 01:21 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 01:21 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
luzik. daj znac jak znajdziesz dragon armor w jakiejs skrzynce.

bo jak rozumiem nie ma opcji dostarczenia kowalowi matsow oraz kasy, zeby zrobil nam to co chcemy?

ta gra jest na tyle prosta, ze potki nie sa raczej potrzebne. nie wspominajac o magii.


No to skoro jest taka prosta to po co Ci ten dragon armor? Bo serio już nie rozumiem, z jednej strony gra wymusza na tobie coś a z drugiej jest tak łatwa, że magia i potki nie są potrzebne?

Mendol napisał(a):
skoro na lvl1 moge sobie robie lepsze zbroje. ale nie moge ich zrobic u kowala bo kaze mi wypierdalac.


Bo tak chce Bethesda. Możesz albo się przystosować, albo czekać na mody które to zmienią, albo dalej jęczeć.

Dla mnie w ogóle debilizmem jest możliwość craftowania np. dwemerowych czy o zgrozo daedrycznych itemów. A smoczy pancerz faktycznie powinien być możliwy do wycraftowania przez jakiegoś zdolnego kowala a że tak nie jest. Trudno się mówi.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 16 lis 2011, 01:24 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 01:23 
Cytuj  
ok, zapytam po raz kolejny.
czy jest opcja zeby armory robil/upgrejdowal kowal w tej grze, z matsow i kasy, ktore ja dostarczam?
czy jedyna opcja jest robienie tego samemu? czyli bawienie sie w craftowanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 01:47 
Cytuj  
Fajna czapke znalazlem przed chwila. Light Armor, wartosc pancerza jak elficka czapka, dodaje 20% do Lockpickingu, Arhery i Alchemy :)

Obrazek

Wygladem przypomina mi Szkieletora z He-Mana :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 02:10 
Cytuj  
Jesli to to co mysle to takich masek jest ingame osiem (a wlasciwie dziewiec ytylko jedna jest very special).

Mendol nie jojcz juz. NIe ma mozliwoscie zaplacenia kowalowi aby ci zrobil armor. I nie, gra nie zmusza do craftingu, kazda zbroje i bron oprocz smoczej mozesz zdobyc bez craftu.
A wogole to gra jest tak prosta ze nie trzeba uzywac ani potek ani scrolli ani broni ani armorow wiec mozesz grac spokojnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 02:29 
Cytuj  
Mowisz o maskach jakichs tam Priestow? Mozliwe, mozliwe, maska ma nazwe wlasna i spadla z jakiegos latajacego upiora, ktory majac Staff Fireballa probowal zabic mnie wzrokiem, dopiero jak podszedlem w melee zasieg zaczal mnie napizdzcac Fireballami, ale wtedy juz go tak podziurawilem z luku i podpiekl go Atronach ognia, ze zlozyl sie po 3 hitach toporkiem. AI mobkow to chyba najwieksza bolaczka Scrollsow :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 03:11 
Cytuj  
jakos lootu reguluje jeden z perkow z drzewka lockpick , ktos to ma moze ?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 06:03 
Cytuj  
Ja tam na maga założyłem zenchantowana na magię elficką zbroję co mi wypadła z elfów które próbowały mnie ukatrupić i nie narzekam na brak szmatek.

Mam problem z moim summonem lorda bo tak szybko składa moby że nie nadążam Soul Trap spella rzucać na nie :( , smoka złożył na 3 hity...


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 07:21 
Cytuj  
Ja mam na magu jakąś szmatę z początku gry. Jakieś penalty są za założenie armora?;p


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 08:13 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Jakieś penalty są za założenie armora?;p


Większy ciężar zbroi i nic więcej , tyle ża ja mam swoją zenchantowana pod maga :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 09:01 
Cytuj  
mając odpowiednie perki możesz sobie usunąć ciężar zbroi (tak, dzięki temu możesz się równie dobrze skradać w ciężkiej zbroi co w jakiś szmatach).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 109  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.