mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2010, 23:02 
 
Kupiłem Oddbox i pograłem chwilę w Muncha i Stranger's Wrath - niestety, graficznie potwornie się zestarzały. O ile Muncha może przejdę (grając na padzie, sterowanie klawiaturą to pomyłka), to Strangera chyba już nie ruszę.

Edit:
Z drugiej strony, z graniem w Strangera chyba poczekam po prostu na HD patcha.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2010, 23:14 
 
Niech sie w crysisie dwojce skupia na grywalnosci, bo grafika to tylko otoczka. Nawet dla FPSa. Fajnie gdy jest dobra, ale inne aspekty sa najwazniejsze. Ladnie wychwycil to Infinity Ward przy Call of Duty MW 1 i 2( wiadomo, troche inny typ fpsa). Nawet taki juz w koncu nienowy Half-Life 2 niszczy Crysisa.

Albo w sumie whatever i tak pewno nie bede mial czasu zagrac w Crysisa 2, skoro tyle fajnych gier sie zapowiada :] Deus ex 3... ostatnio gralem 1( na necie sa chyba jakies mody do tweakowania tekstur, ale gralem bez tego) i ta gra nadal miazdzy. Wystarczy ze unowoczesnia troche te gre, dodadza pare ficzerow i epickich scen, a gra wyjdzie bajerancka. Musza tylko zachowac ten klimat. Nie wiem tylko czy im sie uda, bo w Deus Ex jedynce po prostu czuc bylo to, ze, jak to ktos napisal " dzialamy w przeddzien apokalipsy"


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 17:55 
 
iniside napisał(a):
Mendol napisał(a):
haha. kurwa inside serio pierdolnij sie w glowe.
odpal sobie bete multi i pograj chwile.
a potem oceniaj grafike, klimat i cala reszte.
i c2 pewnie na wypasionym pc bedzie wygladal zajebiscie.
ale k3 wyglada tez wypasne.

Cala reszya mnie nie obchodzi. Tylko grafika -;-.

A ta Crysis 2 wiadomo, ze bedzie zmiatal konkurencje ;p.


ale pierdolisz :(

moja karta graficzna ma 4x wiecej ramu niz cale ps3/xbox360 i co z tego?
uncharted 2 , GoW 2 i inne blockbusters dalej wygladaja zajebiscie na 6-letnich sprzetach , w nowym roku Uncharted 3 / GoW 3 ktore na pewno nie beda mialy sie czego wstydzic . Dalej jak odpale na X Forze czy Gears to z przyjemnoscia patrze w ekran i uwazam ze grafika jest bardzo ladna

nie sztuka zrobic gre ktora bedzie chodzic w 20 fpsach ledwo na wyjebanym setupie , sztuka zrobic plynne 30 fps wyciskajace ostatnie soczki z sprzetu


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 17:57 
 
Przypomne, ze jak wyszedl Crysis to nie bylo w sumie rozsadnego setupu, ktory by go pociagnal na maksa. Takze nie podniecalbym sie, a na pewno nie mowil o zmiataniu konkurencji.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 19:00 
 
Przecież Crysis 2 to będzie nuda nuda nuda nuda z cudownie piękną grafiką która zarżnie każdą możliwą maszynę, super gra naprawdę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 19:02 
 
nowe na steamie od 3 minut

zastanawiam sie nad wiedzminem za 4 eur
http://cdn.steampowered.com/v/gfx/apps/ ... 1292716402

nie skonczylem normalnej wersji a ta wyglada duzo lepiej. warto ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 19:05 
 
Nie Desh, daj sobie spokój, ja z pół roku temu odpaliłem i nie nie, to już nie jest gra na dzisiaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 19:07 
 
Sobtainer napisał(a):
Przecież Crysis 2 to będzie nuda nuda nuda nuda z cudownie piękną grafiką która zarżnie każdą możliwą maszynę, super gra naprawdę.


Przecież z tego co pamiętam, to ciebie zawsze głównie grafika interesowała w grach komputerowych, czego dowodem jest chociażby twój tekst na temat pierwszej części Crysisa:

Sobtainer napisał(a):

EDIT:
Najlepszy FPS w jakiego gralem, historia grafiki i fpp - czas na zmiany.



Więc nie wiem skąd ta niechęć do dwójki.

Dla mnie jedynka to był kawał dobrej gry, sztampowa historia zrealizowana w zajebisty sposób imho (z tym że grałem dłuuuugo po premierze). Mocne 8/10. Zastanawiam się co tam w części drugiej fajnego będzie.

I pytanie: jak ten sam engine, z paroma nowymi bajerami i optymalizacją która pozwoli na odpalenie gry na takich starociach jak PS3/XBOX360 ma zarżnąć każdą możliwą maszynę?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 21 gru 2010, 19:22 przez Razoth, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 19:11 
 
Deshroom napisał(a):
nowe na steamie od 3 minut

zastanawiam sie nad wiedzminem za 4 eur
http://cdn.steampowered.com/v/gfx/apps/ ... 1292716402

nie skonczylem normalnej wersji a ta wyglada duzo lepiej. warto ?

Za te cene ? Dlaczego by nie w sumie ;/. Chociaz z drugiej strony kto wie co jutro bedzie w promo :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 20:51 
 
Mi crysis 1 i nawet warhead byl zajebsity jak usiadlem to odszedlem od kompa az przeszedlem cala gre , ostatnia scena na lotniskowcu to przeciez bylo ":O!" chyba polowa co sie wypowiada na temat Crysisa w ogole w niego nie grala oO,

Druga czesc dzieje sie w Nowym Jorku , kosmici opanowywuja swiat , wojna toczy sie w meiscie ,

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 21:27 
 
iniside napisał(a):
Deshroom napisał(a):
nowe na steamie od 3 minut

zastanawiam sie nad wiedzminem za 4 eur
http://cdn.steampowered.com/v/gfx/apps/ ... 1292716402

nie skonczylem normalnej wersji a ta wyglada duzo lepiej. warto ?

Za te cene ? Dlaczego by nie w sumie ;/. Chociaz z drugiej strony kto wie co jutro bedzie w promo :D.


Nie warto wersji angielskiej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 21:28 
 
btw. czy ta pierwsza, kolekcjonerska wersje wiedzmina mozna spaczowac jakos sensownie? czy lepiej kupic kolejna, poprawiona kopie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 21:42 
 
Wersja Enhanced to nic innego jak wersja już spaczowana do 1.5.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 21:48 
 
ok dzieki

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 21:59 
 
Dana napisał(a):
iniside napisał(a):
Deshroom napisał(a):
nowe na steamie od 3 minut

zastanawiam sie nad wiedzminem za 4 eur
http://cdn.steampowered.com/v/gfx/apps/ ... 1292716402

nie skonczylem normalnej wersji a ta wyglada duzo lepiej. warto ?

Za te cene ? Dlaczego by nie w sumie ;/. Chociaz z drugiej strony kto wie co jutro bedzie w promo :D.


Nie warto wersji angielskiej.
napisane jest że jeden z języków to polski


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 22:08 
 
Deshroom napisał(a):
Dana napisał(a):
iniside napisał(a):
Deshroom napisał(a):
nowe na steamie od 3 minut

zastanawiam sie nad wiedzminem za 4 eur
http://cdn.steampowered.com/v/gfx/apps/ ... 1292716402

nie skonczylem normalnej wersji a ta wyglada duzo lepiej. warto ?

Za te cene ? Dlaczego by nie w sumie ;/. Chociaz z drugiej strony kto wie co jutro bedzie w promo :D.


Nie warto wersji angielskiej.
napisane jest że jeden z języków to polski


A to jak kupisz to napisz czy na pewno jest, sam się skuszę :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 22:11 
 
no własnie grałem do polowy w wersje eng dlatego kusi mnie pl, poczekam az ktos inny kupi i potwierdzi :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 23:37 
 
Razoth napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Przecież Crysis 2 to będzie nuda nuda nuda nuda z cudownie piękną grafiką która zarżnie każdą możliwą maszynę, super gra naprawdę.


Przecież z tego co pamiętam, to ciebie zawsze głównie grafika interesowała w grach komputerowych, czego dowodem jest chociażby twój tekst na temat pierwszej części Crysisa:

Sobtainer napisał(a):

EDIT:
Najlepszy FPS w jakiego gralem, historia grafiki i fpp - czas na zmiany.



Więc nie wiem skąd ta niechęć do dwójki.

Dla mnie jedynka to był kawał dobrej gry, sztampowa historia zrealizowana w zajebisty sposób imho (z tym że grałem dłuuuugo po premierze). Mocne 8/10. Zastanawiam się co tam w części drugiej fajnego będzie.

I pytanie: jak ten sam engine, z paroma nowymi bajerami i optymalizacją która pozwoli na odpalenie gry na takich starociach jak PS3/XBOX360 ma zarżnąć każdą możliwą maszynę?


Masz mnie :) ok, grafika była super i dużą uwagę na nią zwracam, ale co z tego jak się nudzę....

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 10:05 
 
Dead Space 2 Demo Gameplay

http://g4tv.com/videos/50486/Dead-Space ... lay-Video/

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 10:50 
 
Saw666 napisał(a):
Mi crysis 1 i nawet warhead byl zajebsity jak usiadlem to odszedlem od kompa az przeszedlem cala gre , ostatnia scena na lotniskowcu to przeciez bylo ":O!" chyba polowa co sie wypowiada na temat Crysisa w ogole w niego nie grala oO,

Druga czesc dzieje sie w Nowym Jorku , kosmici opanowywuja swiat , wojna toczy sie w meiscie ,

Ano, wiekszosc pewnie albo nie grala, albo miala tak zalosny FPS ze nie dali rady grac ;p.

Crysis to imo bardzo fajny FPS, duzo lepszy niz te wszystkie CoDy MoHy i inne skryptowane gowno, gdzie idzie sie jak po sznurku.

Mnie sie tam podobalo ze mozna sie bylo chowac po krzakach i np. przechodzic obok.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.