mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 162  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 14:16 
Cytuj  
nie mowie, ze wazniejsza, tylko rownie wazna. Z COD-em chodzilo o to, ze chociaz dziala na enginie Q3, to wyglada duzo lepiej (bo wytknales mi, ze Warsaw to Q2 eng).


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 14:20 
Cytuj  
Nie wiem jak chcesz porownywac w ogole grafe z CoD i Quake w sensie co jest ladniejsze....
I nie, zawsze gameplay będzie dla mnie ważniejszy niż grafa.

Morgul - a na DH nie uzyli max settings. I co kto lubi... mi mój "lego" config się podoba, wiec...

PS. ludzie grający duelki i nie wygrywający nagrod to w sumie tez są tam casualami... jak pisałem, tego typu gra jest specyficzna.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 14:24 
Cytuj  
Jak to kurwa jak chce porownywac? Normalnie. Ja pierdole /rence.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 14:28 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
ale nie casualom.


Ale ja mam w dupie casuali, gra nie jest dla nich robiona.
Jak sama nazwa wskazuje "Reflex" tutaj będzie potrzebne trochę więcej niż konsolowy auto-aim czy BF'owy spamalot.


Ostatnio edytowano 9 gru 2013, 14:28 przez Oyci3C, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 14:28 
Cytuj  
Ja tam nie rozumiem problemu, po to człowiek wymyślił opcje graficzne. Grafa powinna być najlepsza jaką są w stanie zrobić na min to może wyglądać jak ql. Pro sobie grają z ustawieniami minimum, każuale full ultra uber hiper i wszyscy są szczęśliwi, a do tego nie będą oczy boleć podczas oglądania zawodów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 14:29 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Ja tam nie rozumiem problemu, po to człowiek wymyślił opcje graficzne. Grafa powinna być najlepsza jaką są w stanie zrobić na min to może wyglądać jak ql. Pro sobie grają z ustawieniami minimum, każuale full ultra uber hiper i wszyscy są szczęśliwi, a do tego nie będą oczy boleć podczas oglądania zawodów.


No nie rozumiesz.
Gra ma specyficzny target więc nie widzę sensu marnować resources żeby komuś dogodzić w blink-blink.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 14:30 
Cytuj  
No to już na starcie mogą ją zamykać bo ten cały target to jakieś niedobitki z ql.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 14:32 
Cytuj  
Możliwe:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 14:32 
Cytuj  
Jebnij się candidoser, gdy te gry wygladaja zupełnie inaczej, setting, ja pierdole. Jakosc tekstur? wcale miejscami nie jest jakas o wiele lepsza od QL... a wiadomo, ze cos tam jest lepsza o w końcu Quake 3 jest z 99r. I nie można powiedzieć, ze IWD nie modyfikowalo grafiki w ogole inaczej wygladaloby jak ET. Ale od 2007r. nei zmienia się wcale.

A warsow to po prostu produkcja robiona w mękach.

Taka gra jak Reflex musi pojsc na większości konfiguracji, dlatego grafa CoD, doty, lola, jest jak najbardziej do przyjęcia.

srsly, nie wiem o czym ta dyskusja jest.

Morgul - to co napisales ma sens tylko gdy jest matchmaking, to wtedy są wszyscy szczesliwi. Jak Ql oglada na twitchu dreamhacka 13,5 tys ludzi, to mi w pełni wystarczy, a nawet połowa i będę happy. Ludzie z QW, Q3, QL, Q2, Q4 - bo dalej ktoś tam wszędzie walczy, ludzie z Unreala + nowi, to wcale nie musi być az taka garstka. To jest potencjal do wykorzystania i uwolnienia. Ale nikt nie powiedział, ze będzie latwo.

generalnie koles o nicku newborn na esreality, poki co rozwiewa większość watpliwosci. tylko czekac na gameplaye i alpha/beta testy. imo


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 14:45 
Cytuj  
Idź do okulisty High.
Morgul to wszystko bardzo ładnie podsumował.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 14:46 
Cytuj  
Cytuj:
Ludzie z QW, Q3, QL, Q2, Q4 - bo dalej ktoś tam wszędzie walczy, ludzie z Unreala + nowi, to wcale nie musi być az taka garstka. To jest potencjal do wykorzystania i uwolnienia. Ale nikt nie powiedział, ze będzie latwo.


i liczysz ze wszyscy albo chociaz polowa zapakuje manatki i sie przeniesie?
juz to widze hiehie

No nic, respekt za to ze ciagle chce ci sie hypowac te zapowiedzi na papierze i jeszcze liczysz na cos nowego pod siebie

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 14:55 
Cytuj  
W quaku 4 nie była zla grafa
http://www.youtube.com/watch?v=Um5HE1w-0YE
i co z tego? jakos ludzie woleli grac w brzydala Quake 3.
Wiec, nie mow, ze grafika jest tak samo wazna jak grafika.


Arturnik- jakie tam hypowac jak nic nie wiadomo? Sam napisałem, ze cholera wie, ze to kiedyś wyjdzie. Na nic nie licze, ale jest to możliwe, bo nic dawno nie wyszlo. Ludzie w QL są wkurwieni na id/ql. Unreal praktycznie zdechl. Wiec tak, istnieje cień szansy. Bo dawno nic takiego nie wyszlo. A myślicie, ze wszyscy to są jakies super prosy i kurczowo się trzymają swoich gier.

A ja nie wiem czemu krytykujecie jak nawet nie zamierzacie zagrac, ani nic nie wiecie o projekcie. Ani nawet pewnie w głupiego Quake nie pograliscie z sensem.

Tak samo Wy będziecie 'hypowac' potencjalnego UO2. Chociaz to raczej mniej prawdopodobne niż arena fps.

PS. idzcie sobie grac w CoDa.


_________________
.


Ostatnio edytowano 9 gru 2013, 14:55 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 14:55 
Cytuj  
highlander to juz chyba tylko z rozpedu robi, bo nikt normalny nie wierzy w te bajki :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 14:57 
Cytuj  
A co Ty możesz o tym wiedzieć jak przenigdy nie czekales i nie będziesz czekal na competitive fpsa tylko wolisz sobie poszczelac z move na PS3? Wiem dobrze, ze Cie taka gra nie obchodzi i nie jesteś targetem. A zapomniałem, ze dla Ciebie nie ma roznicy, w końcu i tu i tam się sczela.

Robicie to samo, tylko z mmorpg, ale już mniej bo wyszlo znacznie więcej faili niż odnośnie arena fpsow, bo nie wychodzilo praktycznie nic z tego gatunku. Nie ma co liczyc warsowa, nexuiz, open arena, xonotic itp. o których nawet ja ledwo slyszalem.

I już nie chce mnie się grac w team based fpsy za bardzo, bo nie ma kiedy i z kim.

A CSGO ma grafe chyba nawet gorsza od CSGO. I tak jest dobra gra na te czasy i popularność wzrasta.


_________________
.


Ostatnio edytowano 9 gru 2013, 15:19 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 15:19 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Robicie to samo, tylko z mmorpg, ale już mniej bo wyszlo znacznie więcej faili niż odnośnie arena fpsow, bo nie wychodzilo praktycznie nic z tego gatunku. Nie ma co liczyc warsowa, nexuiz, open arena, xonotic itp. o których nawet ja ledwo slyszalem.


no wlasnie od lat juz tak nie "robimy".

Co do FPSów to najdluzej z grupa znajomych zasiadlem w Q2 a potem bylo przejscie na UT99, jakies tam turnieje w CB byly, scrimy kilka razy w tygodniu, ale sie skonczylo, no i JK2 na koniec.

w QW gralem juz z ciekawosci nigdy się nie wkręciłem, fala na Q3 mnie ominela kompletnie, bo albo gralem w UT, albo przesiadlem się na zupelnie inny typ rozgrywki - jedi knight 2 gdzie z klanem nawet polska lige udalo sie wygrac, no ale scena byla bardzo malutka, a szkoda bo gra jest nadal jedyna w swoim rodzaju :<

poza tym sporo rozegranych scrimow ze znajomkami w MoHAA i CoD + UO, dlatego wybacz, ale dziwi mnie jak ktos zasmakowal z CoD4 grania w FPS powazniej zaczyna skakac po starszych grach i prawic kazania na ten temat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 15:24 
Cytuj  
Nie prawie zadnych kazan.
I sry ale Twój post jest z dupy wzięty. Nie widze tu argumentow ani co chcesz udowodnić.

Powazniej, nigdy to nie było nic poważnego, ani teraz nie jest.
Jest porządny fps, to jest CSGO, ale czekam tez na powiew swiezosci i nie team based + nowego.

Jeśli chodzi o arena fpsy to od 2006 /2007 nic nowego za bardzo nie wyszlo i tyle.

Ja napisałem o wszystkich fpsach, nie mainstreamowych, w tym cale mnóstwo casualowych.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 15:58 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A co Ty możesz o tym wiedzieć jak przenigdy nie czekales i nie będziesz czekal na competitive fpsa tylko wolisz sobie poszczelac z move na PS3? Wiem dobrze, ze Cie taka gra nie obchodzi i nie jesteś targetem. A zapomniałem, ze dla Ciebie nie ma roznicy, w końcu i tu i tam się sczela.

Robicie to samo, tylko z mmorpg, ale już mniej bo wyszlo znacznie więcej faili niż odnośnie arena fpsow, bo nie wychodzilo praktycznie nic z tego gatunku. Nie ma co liczyc warsowa, nexuiz, open arena, xonotic itp. o których nawet ja ledwo slyszalem.


no wole sobie postrzelac w to co jest dostepne i przeznaczyc ta chwile, ktora mam na czyste granie, a nie slinienie sie do artow i filmikow :)
przenigdy nie czekalem, bo jak w nie gralem to akurat juz byly no i to zupelnie inne czasy.
chociaz z q3 pamietam, ze niezla jazda byla.
a z ciebie sie smieje bo serio zabawne jest to, ze stary chlop, ktore swoje przegral, siedzi jak dzieciak i czeka czy swiety mikolaj przyjdzie czy nie.
codziennie piszesz to samo, praktycznie w kazdym temacie, wiec juz wieje nuda. wezno sie lepiej poe zainteresuj ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2013, 16:03 
Cytuj  
lol8 ze swietym mikolajem, nudze się przy grach jak poe czy diabolo.

Pierwszy raz napisałem o grze w stylu quake. Pisalem o wszystkich grach poza tymi, które każdy sam usłyszy. Lubie grac w fpsy, roznego rodzaju, i tyle. Jedne lubie bardziej, inne mniej. Gram tyle ile potrzebuje i chce. O reflex wspominam, bo nikt inny o tym tutaj nie napisze i tyle. Żadna filozofia.
Jest w co grac, ale tez chce mieć wybor i by wychodzilo cos nowego i dobrego. Nie tylko nowy CoD i BF.

A casualowych fpsow tez wymieniłem cale mnóstwo.


_________________
.

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2013, 21:14 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=R4mO88cEA7Q&hd=1


przejście najtrudniejszej mapy z defraga q3

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2013, 21:53 
Cytuj  
O kurwa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 162  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.