mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2013, 20:08 
 
Sparth2 napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Civ5 jest zajebista, nie sluchaj ich :) Jest po prostu inna od Civ4, co wcale nie znaczy, ze gorsza. Jedynie pod wzgledem modow Civ4>Civ5, ale tylko pod warunkiem, ze stack of dooms ci nie przeszkadzaja - mnie np. wlasnie one odrzucily od starych Civek po zagraniu w 5.
Anyway, ja tam kupilbym wszystko osobno bo imho XCOM to srednia gra.


Problem Stack of dooms w modach zostal rozwiazany.
W Civ5 za to jest pojawil sie problem Carpet of Doom :)


Hm, w tym co mnie glownie interesowal i w ktorego gralem czyli Fall from the Heaven II to stack of doom istnialy w najlepsze afair :(

Co do Bioshocka to gra sie u nas oficjalnie odblokowuje o 12, a dzialajacy crack juz jest, hehe.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2013, 20:09 
 
From Caveman to Cosmos bodajże to najlepszy mod do CIV4. Niestety moj lapek wysiada po iluśtam turach( czytałem, że to problem z małą ilością ramu)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2013, 20:10 
 
warhameron napisał(a):
Ten nowy bioshock może być kupą bo tyle gier i bonusów to jeszcze przy żadnym pre orderze nie widziałem. http://www.strategyinformer.com/news/22 ... -to-market
Gra kosztowała 100 mln, a na marketing wywalili next 100 mln ?


A kurwa paru mln. na normalne demo nie mogli przeznaczyc? Niech sie zatem pier... ssam pirata. Nie kupie obecnie zadnej gry AAA jesli nie wiem jak ona bedzie dzialac na moim kompie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2013, 20:40 
 
warhameron napisał(a):
Red Orchestra 2 z każdym miechem coraz fajniejsze (nowe wyjebiste i klimatyczne mapy). Warto kupić na wyprzedaży (prawie zawsze jest około 1k luda on).

o tym mowisz? http://www.heroesofstalingrad.com/2013/ ... -trailers/

ta, plus rising storm w tym roku, na wypasie, za grosze. http://www.gamespot.com/red-orchestra-2 ... r-6405883/


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2013, 20:57 
 
Nie to co zapodałeś to oficjalne nowe mapy, ja miałem na myśli mapy robione przez community. Nie znam nazwy mapy (trza by poszukać> duża mapa w pip domków i umocnień obronnych na wzgórzu). Mapa o tyle wypas ,że zamiast artów dowódca wzywa wsparcie lotnicze (nadlatują sztukasy i bombardują w locie nurkowym + efekty dzwiękowe). Gracze mogą chyba obsługiwać armaty i działa+ moździerze(arty).http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... earchtext= to chyba ta mapa.
Naprawdę fajne nowe mapy to :
Coldsteel
Red Assault
No Man's Hill < na tej mapie jest jazda
Odessa
Kaukasus
Koitos1943
http://steamcommunity.com/workshop/browse/?appid=35450

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2013, 21:00 
 
wypas, tylko na jakich serwerach sa?

ja lubie bridges mape ;]


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2013, 21:14 
 
Highlander napisał(a):
wypas, tylko na jakich serwerach sa?

ja lubie bridges mape ;]


FHW RO2 server + ruskie servy(z reguły są full or 62/64), Redorchestra.ru i Fjg(chyba, or jakoś tak podobnie). Te nowe mapy z czasem będą tak popularne jak most, bo wszystkie one nadal w fazie testowania. Coldsteel i 2 inne mapy sa fajne bo jedna runda trwa 45/60 min or do wyczerpania uzupełnień.(rózne servery inne ustawienia)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2013, 21:38 
 
raggnarok napisał(a):
warhameron napisał(a):
Ten nowy bioshock może być kupą bo tyle gier i bonusów to jeszcze przy żadnym pre orderze nie widziałem. http://www.strategyinformer.com/news/22 ... -to-market
Gra kosztowała 100 mln, a na marketing wywalili next 100 mln ?


A kurwa paru mln. na normalne demo nie mogli przeznaczyc? Niech sie zatem pier... ssam pirata. Nie kupie obecnie zadnej gry AAA jesli nie wiem jak ona bedzie dzialac na moim kompie.


W sumie to fakt. Sam mam lapka i nie wiem jak bedzie chodzilo :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2013, 21:42 
 
lol, juz spiracili?
to, to ma multi?

warhameron - dzieki

btw. festung europa to duchowy nastepca darkest hour moda do RO1.


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2013, 22:22 
 
Nowy bioshock do przejścia podobno w jeden dzień( 7godz ?). Gra niby za prosta , a końcówka taka (ze trza dlc, aby sie dowiedziec o co biega?). Gra podobno dobra i zostawia niedosyt.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 mar 2013, 23:19 
 
Ponoć da się jeszcze przed 1 przejściem odblokować jakiś "1999 hardcore mode".

http://www.gameinformer.com/b/news/arch ... inite.aspx

Dobrze, że się da zwiększyć poziom trudności od razu, tylko czemu jakieś czary-mary wyczyniać?

Na mnie to jeszcze nie półce w pudełku Bioshock 1 czeka, a potem może dwójka (choć słyszałem, że sporo słabsza) także zanim kupie nowego to trochę minie :p

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2013, 23:43 
 
No po trzech godzinach nowego Bioshocka stwierdzam że jest zajebisty. Klimat zupełnie inny niż w Rapture, ale i tak wylewa się wręcz z ekranu.
Walka faktycznie specjalnie trudna nie jest, ale jest super satysfakcjonujaca. Napewno lepsza niż w jedynce.
Co do długości to narazie ciężko mi się wypowiadać ale póki co dobrze wydana kasa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2013, 00:30 
 
Czytalem dzis recki i wszedzie pisza, ze na normalu gre sie przechodzi w 12-15 godzin, czyli nie tak tagicznie. Generalnie polecam recenzje na RockPaperShotgun.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2013, 00:31 
 
warhameron napisał(a):
Nowy bioshock do przejścia podobno w jeden dzień( 7godz ?).


For realz? Mam ochote sobie sprawic, ale poczekam najpierw na opinie szanownego opiniotworczego forum ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2013, 00:36 
 
na allegro ceny nawet 80 zl albo i mniej, scamy jakies czy maja tanio klucze?


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2013, 00:39 
 
Miałem kupić tego "Bioshocka", ale teraz sam nie wiem. Znowu kilkanaście godzin gry za 100zł. Takie coś zapewnił mi bardzo dobry "Tomb Raider". Nie wiem czy mam ochotę na więcej.

"Borderlands 2" też jest strzelaniną a z tego co pamiętam przejście głównej kampanii zajęło mi około 30 godzin.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2013, 00:47 
 
Highlander napisał(a):
na allegro ceny nawet 80 zl albo i mniej, scamy jakies czy maja tanio klucze?


To sa klucze z promocji AMD za kupno ich kart graficznych. Co do kupna samego Bioshocka to chyba jest to najtrudniejsza gra do ocenienia czy komus polecic czy nie :) Jeszcze raz rekomenduje recke na RPS - wywazona i dobrze napisana, jasno opisuje kilka wad, ktorych sie ten tytul nie ustrzegl. Ja osobiscie mam mieszane uczucia po tych recenzjach, bo nie lubie przeintelektualizowanych tworow, a to moze byc taka gra. No nic, jestem ciekaw jak sie sprawdzi ostatecznie w praniu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 mar 2013, 02:04 
 
Obejrzałem z ciekawości pierwsze ~30 min. Bioshocka na najwyższych i dla mnie świetny klimacik, szczególnie w tym sanktuarium.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2013, 14:51 
 
Z reddita od kolesia co gral na PAXie w MMX:

•Plays more like the pre-mandate of heaven games with a grid style movement system instead of free roam.
•there are 12 classes (didn't tell me what they were) and then "advanced" classes for each of them. I suppose this is like the system in 6-7-8 where you do a quest to promote from a Knight to a Champion or whatever.
•there will be 23 dungeons.
•aiming for september release
•there is no training. When you level up you just get your skill points then and there.
•You still will level your skills and have to train to expert, master, and grand master. Expert and master you just go find the trainer and pay gold when you have the necessary skill points, and for grandmaster there will be a quest.
•It will be totally non-linear after the initial area where it teaches you how to play. Kind of like 7, where you were confined to the island until you completed the first quest.
•In the demo you never had more than 2-3 monsters at a time. I asked if this is representative of the whole game, and he said "it depends on the level. Sometimes you will be surrounded, sometimes it is just a few more powerful enemies." Was kind of vague.
•The movement is like Grimrock, but Grimrock was still a real time game. This is turn based 100% of the time, which imo makes the combat much more interesting.
•There is a skill bar, but its not like WoW or other MMOs where you have special attacks... the abilities that were on the skill bar were just melee attack, ranged attack, defend (idk what this did, never used it), and then you can put spells and potions on there too.
•I looked but didn't see any "self" magics in the skill trees of the characters I had, but I didn't pay attention to what classes I had in my party. its possible I just didn't have a character who could learn them.
•No blasters / sci-fi elements.
•There will be hirelings. You can have two in your party at once. They don't fight with you, just provide your party with a bonus. For a price of course.

Jak dla mnie - win.

Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2013, 14:58 
 
Zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie jest szansa, że coś fajnego.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.