mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 10:49 
 
Nie czuję tego hype'a na Dead Space'a :< Wcale mnie ta gra nie straszy, a jako shooter jest średnia. A szkoda, bo "świat" ma zajebisty...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 10:51 
 
raggnarok napisał(a):
Dead Space 2 - dopiero zaczalem, ale juz mi sie podoba :) Jedynki nie przeszedlem ze wzgledu na tragiczne sterowanie mycha, ale DS2 juz ten blad naprawia i na pewno mnie postraszy dluzej :)

Mnie ten sam element zniechecil. Niestety w dwojce ponoc gra polega juz tylko na: ciagle do przodu, dojdz do drzwi, zabij potwory, idz dalej. Oczywiscie recenzentowi to zupelnie nie przeszkadzalo i dal 9/10.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 10:55 
 
niby trochę za bardzo shooterowo, ale i tak noc + słuchawki + psychoaktywne wspomagacze = kupa w majtkach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 11:06 
 
Magicka Update 4 info:
Cytuj:
Issues

- Fixed Move orders such as the one in Chapter 12 (For real this time).
- Fixed trigger ID sync over network (Should fix Chapter 7 crash).
- Fixed uninitialized AI crashing.
- Fixed crashes due to messages arriving early in high latency games.
- Fixed Vlad incorrect clothes in Chapter 3.
- Fixed server list bug, which caused users to connect to wrong game.
- Fixed joining a password protected game through steam overlay.
- Fixed falling damage not working properly.
- Fixed "OMG they killed yellow.." achievement awarded when killing purple (Good theory on the LA Lakers)
- Improved disconnect notice.
- Improved damages over network.
- Improved cut scene skip in early Chapter 1.
- Improved chat position.
- Improved challenge level selection indicator.

Features/Balance

- Added Checkpoint to the party in Chapter 1
- Added missing boss titles in Chapter 1 and 12.
- Balanced Dwarf Priests (Swedish Chef Brigade); is now more difficult.
- Balanced Chapter 9 boss; is now more difficult.
- Balanced Chapter 12 boss; is now more difficult.

Known Issues

- Beam spells merging sometimes crashes game with stack overflow (for real)
- Self-shields sometimes get out of sync
- Players are still able to have too many summons (Changed because of community feedback)
- Server list sorting not implemented
- Network congestion on high ping (>400ms) connections still problematic.
- Game stutters slightly on some systems despite good performance (cause known, fix pending)
- Steam attempts to install XNA framework every time game is launched or rare occasion
- Game sometimes hogs uplink bandwidth - (Being researched)
- "Too fancy for fireballs" achievement is sometimes not awarded
- Quitting the game while the credits are rolling will not award a game complete.
- Mouse outside screen in full screen with multiple monitors will minimize the game.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 144
Dołączył(a): 14.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 12:56 
 
Właśnie... chciałem się zapytać jak prezentuje się tryb MUltiplayer ? Jest tak jak w diablo, że im więcej graczy tym potwory stają się silniejsze ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 13:31 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Dead Space 2 - dopiero zaczalem, ale juz mi sie podoba :) Jedynki nie przeszedlem ze wzgledu na tragiczne sterowanie mycha, ale DS2 juz ten blad naprawia i na pewno mnie postraszy dluzej :)

Mnie ten sam element zniechecil. Niestety w dwojce ponoc gra polega juz tylko na: ciagle do przodu, dojdz do drzwi, zabij potwory, idz dalej. Oczywiscie recenzentowi to zupelnie nie przeszkadzalo i dal 9/10.


Hmm a to na czym ma polegac survival horror?? Amnesia tez caly czas powielal to samo : idz, podnies item, schowaj sie przed potowem albo spierdalaja i tak do znudzenia - wytrzymalem kilka godzin z Amnesią.

W dead space 2 jest momentami strasznie, do potworów się fajnie strzela ale polecam wyzszy poziom trudności niz normal bo jest za latwo na "normalu". Jest sporo fajnych momentow w ktorych adrenalina skacze i o to chodziło.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 13:50 
 
zaboleq napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Dead Space 2 - dopiero zaczalem, ale juz mi sie podoba :) Jedynki nie przeszedlem ze wzgledu na tragiczne sterowanie mycha, ale DS2 juz ten blad naprawia i na pewno mnie postraszy dluzej :)

Mnie ten sam element zniechecil. Niestety w dwojce ponoc gra polega juz tylko na: ciagle do przodu, dojdz do drzwi, zabij potwory, idz dalej. Oczywiscie recenzentowi to zupelnie nie przeszkadzalo i dal 9/10.


Hmm a to na czym ma polegac survival horror?? Amnesia tez caly czas powielal to samo : idz, podnies item, schowaj sie przed potowem albo spierdalaja i tak do znudzenia - wytrzymalem kilka godzin z Amnesią.

W dead space 2 jest momentami strasznie, do potworów się fajnie strzela ale polecam wyzszy poziom trudności niz normal bo jest za latwo na "normalu". Jest sporo fajnych momentow w ktorych adrenalina skacze i o to chodziło.


Gram na normal i też na początku myślałem że jest fchuj łatwo. Miałem sporo amunicji i masę apteczek. Potem zaczyna się robić ostro, nekromorfy sporo tracą, a jak Cie dobrze złapie to od razu musisz używać średniej apteki.

Poczekajcie na 10 chapter. Bez spojlerów, ale totalny kozak wg mnie :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 19:16 
 
Bo to nie jest w sumie survival horror, tylko shooter gdzie przeciwnikom z brzucha wyrastaja lapy. To samo Alone in the dark( ten nowy, zeby nie bylo), Resident Evile( 4,5). Trudno sie przestraszyc, ale mnie to nie przeszkadza- ba, wole pograc w niestrasznego Dead Space'a niz w Silent Hilla i bac sie do kibla pojsc.

Jedynka Dead Space'a denerwowala paroma rzeczami, ale fajnie bylo postrzelac w warunkach bez grawitacji( i walka z bossem przypominajaca walke w pralce) i poczuc sie jak bohater jakiegos Event Horizon. Dead Space 2 pewno bedzie mi sie z Pandorum teraz kojarzyl. Gra pewno wybitna nie bedzie( bo jeszcze w dwojke nie gralem wiec z cala pewnoscia nie mowie), ale przeciez malo jest gier o podobnym klimacie( kosmos, horrorowate)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 30 sty 2011, 00:09 przez kozas15, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 19:33 
 
Alone in the Dark kiepskie? zajebista przygodówka noobie


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 19:38 
 
No to fajnie, grunt na dobra gre byl jak najbardziej, ale jak po bardzo nudnym i bardzo denerwujacym zniszczeniu kilku drzewek( czy cos takiego) wyskoczylo mi na mapce ich z 20... Gra mogla byc zajebista, a wyszla kiepska. Moje zdanie i wiekszosci recenzentow. Poza tymi drzewkami jeszcze utrwalilo mi sie tragicze spolszczenie( glosy pewno w oryginale tak zle nie byly, ciekawe czy dialogi), oraz kiepska fabula. Chcialem zobaczyc koncowke, ale jako ze zadanie z drzewkami doprowadzilo by mnie do walenia glowa w sciane to zobaczylem oba koncowe filmiki na youtubie. Haha. Nie pamietam gorszego zakonczenia w jakiejkolwiek grze poczawszy od 1995. Wiadomo, ze nie gram we wszystko, ale ja gorszego zakonczenia nie widzialem.

Edit I moze zle sie wyrazilem, bo dalbym grze 4/10, 5/10 a to oznacza przecietnosc. W porownaniu jednak do Resident Evil 4 i Dead Space Alone in the Dark bylo dla mnie kiepskie


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 23:56 
 
1. Gra przeciętna to 7/10
2. Nie porównuj gier które mają ~15lat różnicy

/facepalm


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 23:59 
 
Przecież można się domyślić, że kozas mówi o tym nowym o tym nowym Alone in the Dark...


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 sty 2011, 00:01 
 
Keii napisał(a):
Przecież można się domyślić, że kozas mówi o tym nowym o tym nowym Alone in the Dark...


po streszczeniu fabuły czy po czym? :roll:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2011, 00:02 
 
Po tym, że idiotyzmem byłoby porównywanie gier, które dzieli 15 lat chociażby. Masz go za idiotę?


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 sty 2011, 00:03 
 
Keii napisał(a):
Po tym że idiotyzmem byłoby porównywanie gier, które dzieli 15 lat chociażby. Masz go za idiotę?


nie dając czwórki to mówi o jedynce oczywista oczywistość
tak, mam, po zdjęciu z bratem na którym wygląda jakby coś chwilę wcześniej wziął


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2011, 00:05 
 
Eh, mowilem o nowym Alone in The Dark... Myslalem ze to logiczne, skoro mowilem o NOWEJ modzie na survival horrory i gry obok Dead Speace ktore do niej naleza. Alone in the dark ta calkowicie pierwsza pamietam jak przez mgle, w trojke wiecej gralem( ale to i tak bylo z 10-12 lat temu), ale piszac o NOWYCH survival horrorach i o NOWEJ modzie MYSLE ZE mozna bylo sie zorientowac o ktorego Alone in the Dark chodzi. Moglem napisac, ze chodzi o remake'a, ok.

Edit. No i mogli jebnac ten numerek kolo tytulu, bo sie potem rodza takie nieporozumienia.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 30 sty 2011, 00:07 przez kozas15, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2011, 00:05 
 
Tyle że oficjalny tytuł nie ma numerka (a nieoficjalnie jest to 5, nie 4). No ale mniejsza o to, skoro sprawa się wyjaśniła.
Cytuj:
Edit. No i mogli jebnac ten numerek kolo tytulu, bo sie potem rodza takie nieporozumienia.

Nie, bo to "reset" - twórcy ostatnio lubią robić zamieszanie dając grom tytuły takie same jak miały ich poprzednie części.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2011, 00:10 
 
No wlasnie wiem, wiele gier ostatnio tak ma. Ale jak nie cyferke to chociaz podtytul. Z tego co pamietam ten nowy Alone nawet tego nie ma.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2011, 04:04 
 
http://www.youtube.com/watch?v=g_XP9OBW ... re=related

Apropo Magicki.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2011, 14:09 
 
http://www.ps3site.pl/gamingowa-rozklad ... more-61474

PC ma tyle samo exclusives co Ps3 HEHE , xbox - 3 lolz


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.