mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2010, 12:17 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
w sc1 tez bylo od cholery strategii ;] ale zrecznosciowki tez jest raczej duzo, bindyi 100 klikow na sekunde raczej bedzie przydatne. Mozna to raczej stwierdzic i bez BN.

Ta, ale zeby jej posmakowac musiales opanowac bardzo dobrze ruchy myszka i klawiatura bo inaczej ginales w kilka minut. :> Ja od SC1 nie gralem w rtsy multi i rece "dretwe" juz hehe. Z reszta z wiekiem jest coraz gorzej, szczyt sdolnosci manualnych gracza to cos kolo 21 lat z tego co pamietam.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2010, 12:32 
Cytuj  
Ja bym powiedział, że 50/50. Zależy na kogo trafisz. Strategie są już raczej oklepane, robisz jednostki pod rasę przeciwną. Bardziej się liczy, jak szybko je zrobisz i czy zrobisz na nie upgrady. Ja np. robię przez zealotem 1-szym 2 kopalnie gazu, przez co od razu po 6 zetach lecę 2 upgrady które bardzo dużo dają.

Głównym elementem grania na BN jest scan gościa i trafienie w jego jednostki.

P.S
Najbardziej lamerską strategią zlikwidowania PvP jest postawienie wieżyczek w bazie wroga. Kurwicy można dostać, dlatego w czasie grania PvP nie można pozwolić żeby probe się przedostał do nas, a jeżeli już to zrobi to mieć oko na niego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2010, 12:38 
Cytuj  
lamerska? imo zajebisty fun :)
chociaz bunkier tez jest calkiem wesoly.

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2010, 12:43 
Cytuj  
Cytuj:
Do tych co graja na BN: dalej apm ma tak duze znaczenie w grze? Czy moze wiecej strategii mniej zrecznosciowki?



Ma mniejsze znaczenie niż w sc:bw, jest bardzo dużo uproszczeń, a raczej udogodnień.

Można łatwiej kontrolować większą armię, nie ma już słynnego ograniczenia 12 jednostek. ;]

Z takich ważniejszych to jeszcze można wszystkie fabryki/gate'y zbindować pod 1 klawiszem.

Jest dużo umiejętności specjalnych, no ale je ciśniemy z klawy.

Nie można powiedzieć, że zręcznościówki nie ma - to ważny element gry.
Mimo wszystko bym powiedział, że względem brood war'a to jest mniej zręcznościówki i więcej taktyki.


Cytuj:
Najbardziej lamerską strategią zlikwidowania PvP jest postawienie wieżyczek w bazie wroga.


Gra się tak jak przeciwnik pozwala. :]


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 3 mar 2010, 12:46 przez Yanglegend, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2010, 12:43 
Cytuj  
Ruszy to chlopaki na core2duo 1.83, radeon x1800xt i 3 giga ramu? Bo otherwise nie chce mi sie kombinowac:<. Chyba ze na lapie dell xps1710, trohe mocniejszy jest niz ten wyzej wymieniony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2010, 12:44 
Cytuj  
Yanglegend grasz na BN?

Yanglegend napisał(a):
Gra się tak jak przeciwnik pozwala. :]


Dlatego napisałem, że trzeba go obserwować żeby w żaden róg nie wszedł sobie ;P

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2010, 12:49 
Cytuj  
nah


Edit: No dobrze mówisz, dobrze mówisz. :D

Wiadomo jak frustrująca jest przegrana przez jakiś śmieszny rush, no ale na ogół to trzeba winić siebie, bo się nie przypilnowało. ;]

Ogólnie to nic nie wk()rwia jak przegrana w sc, nawet full looty i inne takie tego nie przebiją.
:D


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 3 mar 2010, 12:52 przez Yanglegend, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2010, 12:49 
Cytuj  
Yanglegend napisał(a):
nah


Czyli mało wiesz a piszesz. Peace.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2010, 12:52 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ja bym powiedział, że 50/50. Zależy na kogo trafisz. Strategie są już raczej oklepane, robisz jednostki pod rasę przeciwną. Bardziej się liczy, jak szybko je zrobisz i czy zrobisz na nie upgrady. Ja np. robię przez zealotem 1-szym 2 kopalnie gazu, przez co od razu po 6 zetach lecę 2 upgrady które bardzo dużo dają.

Głównym elementem grania na BN jest scan gościa i trafienie w jego jednostki.

P.S
Najbardziej lamerską strategią zlikwidowania PvP jest postawienie wieżyczek w bazie wroga. Kurwicy można dostać, dlatego w czasie grania PvP nie można pozwolić żeby probe się przedostał do nas, a jeżeli już to zrobi to mieć oko na niego.

Hahahah. PAmietam jak kumpla koles podbunkrowal. To byl fun dopiero :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2010, 12:55 
Cytuj  
jest pelno rozwiazan z sc1, od wiezyczek w bazie, poprzez zabudowanie bunkrami, zbudowanie wiezy zergiem, dwa mariny i dostac sie za proby, ale z tego co widizalem to proby znacznie pozniej pekaja niz w sc1.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2010, 12:55 
Cytuj  
No wkurza wkurza, ja generalnie pale pół paczki dziennie fajek. Ale przy SC2 po przegranej od razu idę zajarać.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2010, 12:55 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Yanglegend napisał(a):
nah


Czyli mało wiesz a piszesz. Peace.

Akurat to co napisał można było wywnioskować po grze z AI + komentarze w necie.
Więcej taktyki wynika z tego że jest więcej specjalnych zdolności jednostek i są one bardzo zróżnicowane. Poza tym micro już nie schodzi do poziomu pojedynczych jednostek, bardziej do odpowiedniego manewrowania całym wojem i flankowania.

I Sob nie ma czegoś takiego jak lamerska strategia, po prostu tanim numerem Cię ktoś podszedł a wynika to z tego że się dałeś :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2010, 13:01 
Cytuj  
Cytuj:
Czyli mało wiesz a piszesz. Peace.


Mam z 80 gier zagranych na bn w sc2, nie mam swojego kluczyka niestety.
Grane na koncie z top 100 Europe, także z w miarę dobrymi przeciwnikami.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2010, 13:08 
Cytuj  
AI glupieje mega przy zabuowaniu bunkrami. Podoba mi sie to udogodnienie, ze budujac supply, moga sie chowac pod ziemie ;] terran moze sie spokonie okopywac. Te reapery na poczatku i wbicie by proby rozwalic są mega. Zreszta widz,e ze w sc2 ukaze sie kilka nowych rozwiazan.

Pamietam jak byla kiedys taka walka w sc1, jakis turniej co jeden ani drugi nie mogl wprost rozwalic drugiego i zerg wpadl na pomysl, ze bedzie dosylac pojedynczo jednostki na jego tyly i zakopywac. I pozniej nagle koles mial na swoich tylach cala armie ;d

A wiezyczki w W3 human stawial prawie zawsze ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2010, 13:31 
Cytuj  
Rouchami tak można zrobić jak nie ma żadnych detectorów, przełazisz 20 rouchami pod gościem na tyły w bazie mu :) fajny efekt i zaskoczenie gościa.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2010, 14:19 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ja robie tak:
1. Instaluje i updatuje
2. instaluje http://darkblizz.org/Forum2/sc2-tools/s ... -launcher/ wersja 0.17
3. wgrywam wszystkie mapy z http://darkblizz.org/Forum2/ai-scripts/ ... 9/#msg4109 do Maps
4. Mi cos nie chcialo dzialac i wgralem jeszcze lazylauncher2 do katalogu sc2 http://darkblizz.org/Forum2/sc2-tools/l ... 0-is-out!/

A AI powinienes miec bardzo rozne do wyboru, launcher sam wgrywa, jesli nic nie masz w folderze AI to wrzuc tam: http://darkblizz.org/Forum2/ai-scripts/ ... al-thread/


***
Jesli Ci nei dziala to wgraj to:
http://darkblizz.org/Forum2/sc2-tools/s ... fline-mode)/
ale nie rob, ze ma sie instalowac w katalogu SC2, bo samo nie tworzy folderu i skasuje Ci bete.
Musi byc calosc w katalogu SC2ALLin1 czy cos.

Ja chce Goosie's AI mod sprawdzic ;]




Działa :) Dzięki wielkie

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 14:23 
Cytuj  
http://www.komputerswiat.pl/nowosci/gry ... sieci.aspx

Taka mała ciekawostka : )

Eh, coś się link kaszani, to skopiujcie cały i wklejcie w pasek przeglądarki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 14:26 
Cytuj  
nie dziala.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 14:33 
Cytuj  
Jaka ciekawostka? Jaki news? Przeciez o tym piszemy od 2 stron.
Launcher i AI.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 16:18 
Cytuj  
Cytuj:
W połowie lutego do sieci wyciekła beta wersja Starcrafta 2. Prawdopodobnie źródłem był jeden z beta testerów.


Przyznac sie ktory to!
:lol:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.