mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 13:37 
Cytuj  
"Porywajace" to video.
Coraz czesciej sie zastanawiam czy to wogole kupowac


_________________
Sathorn#2230

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 13:39 
Cytuj  
Ja sie zastanawiam kto to kupi


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 13:57 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
"Porywajace" to video.
Coraz czesciej sie zastanawiam czy to wogole kupowac

Przeciez juz po pierwszym ideo byo widać, że ta gra będzie ciężkim failem.

A po rewelacjach rage employee chyba tylko totalni fanboje moga miec watpliwosci ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 14:11 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Sathorn napisał(a):
"Porywajace" to video.
Coraz czesciej sie zastanawiam czy to wogole kupowac

Przeciez juz po pierwszym ideo byo widać, że ta gra będzie ciężkim failem.

A po rewelacjach rage employee chyba tylko totalni fanboje moga miec watpliwosci ;/.


Ja jestem fanbojem SW ale i tak pewnie nie kupie.. :har:


_________________
Obrazek

*

Posty: 124
Dołączył(a): 24.09.2008
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 17:10 
Cytuj  
Ja tam się spodziewam KotOR3, jeśli questy i fabuła będą równie ciekawe co w poprzednich częściach to TOR na pewno kupię.

A to czy gra okaże się finansowym (!) failem to już mnie mało interesuje. A może tak być bo jeśli mają tylko przyciągnąć samą fabułą to raczej nie pogram w to dłużej niż miesiąc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 18:43 
Cytuj  
Wychowałem się na premierach starych sw, wiec oczywiście interesuje mnie tez i ta gra, do tej pory twierdziłem ze to wygląda dennie i nic z tego nie wyjdzie.
Teraz pierwsze pozytywne rzeczy widzę, pierwsze ciekawe informacje na temat rozgrywki i po wcześniejszym przekreśleniu projektu teraz jestem optymistycznie nastawiony.
Dla mnie spora nadzieja tkwi w pomyśle na grywalność jaki przedstawili devsi, nie ma to byc korean style z wiecznym lvlowaniem ani wow style z endgame, ma to być dynamicznie rozwijająca się fabuła z ciągłym rozbudowywaniem i pchaniem wydarzeń do przodu przez graczy.
Animacje postaci nabierają akceptowalnej jakości, grafika ma swój styl i mimo że kojarzy się z animowanymi sw to jednak jest porządnie wykonana, dźwięk wysokiej jakości, no i to co wydaje się podstawą tej gry to gigantycznie rozbudowana fabuła.

Warto tu przypomnieć że w ta produkcje inwestuje LucasArts i Bioware, no i EA, to nie są jacys partacze pokroju funcom, mythic, aventurine itp.
Co prawda ostatnio pojawiło się sporo negatywnych opinii, jednak nie wiem czy można wierzyć ludziom, którzy zostali wywaleni z mythic po ich przejęciu przez bioware.
Dla w/w firm jest to być albo nie być na rynku gier mmo, podobnie jak GW2 dla ArenaNet.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 19:08 
Cytuj  
embe napisał(a):
Warto tu przypomnieć że w ta produkcje inwestuje LucasArts i Bioware, no i EA, to nie są jacys partacze pokroju funcom, mythic, aventurine itp.
Co prawda ostatnio pojawiło się sporo negatywnych opinii, jednak nie wiem czy można wierzyć ludziom, którzy zostali wywaleni z mythic po ich przejęciu przez bioware.
Dla w/w firm jest to być albo nie być na rynku gier mmo, podobnie jak GW2 dla ArenaNet.


qft


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 19:36 
Cytuj  
Warto rownierz przypomnieć, że żadna z tych firm nie ma pojęcią o robieniu mmo. A z Mythica wyjebali wszystkich którzy jakieś pojęcie mieć mogli ;p.

Tak czy inaczej dla mnie ta gra jest skreslona. Do tej pory nie pochwalili się absolutnie niczym godnym uwagi. Tylko tym jaką to będzie miało świetną fabułe i VO (jakby komuś VO był potrzebny w mmo.., a wyobrazcaie sobie jak ciezko bedzie z tym zmieniac i dodawac nowy content ? ;p).

A jeszcze jak zobaczyłem w jaki sposób ty się bierze questy, to moją pierwszą myślą było (ZOMG i ja mam tyle klikac, chyba was pogieło..).

A najgorsze w tym wszystkim jest, ze nie ma tu żadnych porywających pomysłów, ot taki WoW w swiecie SW, z tym, że wygląda gorzej ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 19:42 
Cytuj  
embe napisał(a):
Warto tu przypomnieć że w ta produkcje inwestuje LucasArts i Bioware, no i EA, to nie są jacys partacze pokroju funcom, mythic, aventurine itp.


Mythic jest czescia EA. W dodatku po fuzii z BioWare z poczatku tego roku.

Poza tym nie nazwal bym Aventurine partaczami... maja swoje niszowe MMO ktore przynosi zyski, czego nie mozna powiedziec o wiekszosci produkcji ostatnich kilku lat.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 22:44 
Cytuj  
Historie mithic znam i tych wywalonych co teraz spamują po forach jaka to głupia gra, myślę że to się wyjaśni przy premierze gry jak zawsze, jednak wymienione firmy przedstawiają pewną jakość i jest to też dla nich być albo nie być.
Biorąc pod uwage nakłady finansowe i universum plus odejście od schematu themepark/sandbox i wiecznych przepychanek kto jest czyim klonem, mam nadzieje że będzie można sobie fanbojować i zagrać w coś sensownego w przyszłym roku.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 01:52 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
embe napisał(a):
...


qft


Uwielbiam te sensowne, wiele wnoszące i zmuszające do refleksji wypowiedzi.
[/ot]

Na początku byłem pozytywnie nastawiony na sw:tor - w końcu to kontynuacja Kotora/ów, a w nich to nie grafika była najciekawsza.. po paru filmach z gameplaya cały hype poszedł się je***, ale teraz.. nawet najbardziej zatwardziały anty fanboy musi przyznać że różnice między aktualnymi filmami a tymi pierwszymi są widoczne w ciągu pierwszych 5s, jak tak dalej pójdzie to może z tego wyjść bardzo dobre RPG, albo i MMORPG.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 08:26 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
embe napisał(a):
...


qft


Uwielbiam te sensowne, wiele wnoszące i zmuszające do refleksji wypowiedzi.
[/ot]

Na początku byłem pozytywnie nastawiony na sw:tor - w końcu to kontynuacja Kotora/ów, a w nich to nie grafika była najciekawsza.. po paru filmach z gameplaya cały hype poszedł się je***, ale teraz.. nawet najbardziej zatwardziały anty fanboy musi przyznać że różnice między aktualnymi filmami a tymi pierwszymi są widoczne w ciągu pierwszych 5s, jak tak dalej pójdzie to może z tego wyjść bardzo dobre RPG, albo i MMORPG.

No nie wiem. Mnie raczej denerwuje np. strlzanie, wcisnij skila zeby oddac serie strzałów. Jak widze coś takiego to chce mi się śmiać.
Albo walka na miecze. Wćnisij skila aby ruszyc mieczem. NO KURWA. Mamy 2010 rok.. Jakby walka wygladala jak w Jedi Academy.. no to by byla zupelnie inna rozmowa. Nawet z chujowymi animacjami.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 08:44 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Jakby walka wygladala jak w Jedi Academy.. no to by byla zupelnie inna rozmowa. Nawet z chujowymi animacjami.


/facelamp

i jak widzisz, żeby to działało w grze mmo ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 08:55 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
iniside napisał(a):
Jakby walka wygladala jak w Jedi Academy.. no to by byla zupelnie inna rozmowa. Nawet z chujowymi animacjami.


/facelamp

i jak widzisz, żeby to działało w grze mmo ?

Tak samo jak w TERA Online, albo Continent Of The Ninth.
Zreszta nawet nie wiadomo w jakim sotpniu ta gra bedzie mmo a w jakim multiplayer instanced.

Ale szczerze wolałbym instancje z rozsadnym Star Warsowym systemem walki, niz kolejna gre ktore postacie stoja na przeciwko siebie a gracze wciskaja skile ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 09:57 
Cytuj  
i mieć równie skopany combat ?



było by to wymarzone miejsce popisu dla wszystkich synków z adhd


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 10:00 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
i mieć równie skopany combat ?



było by to wymarzone miejsce popisu dla wszystkich synków z adhd


No to ze trzeba klikac i lolaboga sammu wycelowac to juz jest skopane ? LAWL.

Z całym przekoaniem mowie ze mele i ranged combat oparty o wciskanie skili to najbardziej zjebana rzecz jaka moze sie przytrafic grze.
Nawet w GW2 wyglada to duzo lepiej, chociaz o zgrozo tez sie wciska skile. To jednak robienie fikołków skakanie, i strzelanie z biegu daje zupelnie inny feeling.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 11:09 
Cytuj  
Faktem jest że rewolucyjne rzeczy jak do tej pory zaliczały epickie faile, więc nie mam pojęcia co sie przyjmie, a co nie, tym bardziej jeśli chodzi o sam combat.
Może być stick target i klikanie po skilach byle sam gameplay dawał zabawę, a nie jakiś grind lvl, questów czy instancji.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 11:11 
Cytuj  
embe napisał(a):
Faktem jest że rewolucyjne rzeczy jak do tej pory zaliczały epickie faile, więc nie mam pojęcia co sie przyjmie, a co nie, tym bardziej jeśli chodzi o sam combat.
Może być stick target i klikanie po skilach byle sam gameplay dawał zabawę, a nie jakiś grind lvl, questów czy instancji.

Pewnie ze byly faile. Skoro wychodziły niedorobione.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 18:57 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Enhu napisał(a):
i mieć równie skopany combat ?



było by to wymarzone miejsce popisu dla wszystkich synków z adhd


No to ze trzeba klikac i lolaboga sammu wycelowac to juz jest skopane ?


terrorist wins


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 19:35 
Cytuj  
iniside napisał(a):
embe napisał(a):
Faktem jest że rewolucyjne rzeczy jak do tej pory zaliczały epickie faile, więc nie mam pojęcia co sie przyjmie, a co nie, tym bardziej jeśli chodzi o sam combat.
Może być stick target i klikanie po skilach byle sam gameplay dawał zabawę, a nie jakiś grind lvl, questów czy instancji.

Pewnie ze byly faile. Skoro wychodziły niedorobione.


Im Wiecej cie czytam tym wiecej wiem ze masz DUPE grubo rozpruta od RuchAnia , nie wiem czy sie stary po nocach zapina czy twoja stara ma takiego wielkiego chjuja , ale zebgyaz tak plakac nad gra to EPIC FAIL , co do gry moze byc to 99% single aby byly przedstawione Losy Ravane'a i to co poczynial , no i bedzie Gity game na pol roku !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.