mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 20:41 
 
Podobno całkiem niezłe, fani Heroesów powinni być wniebowzięci.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 20:42 
 
To sie kiedyś nazywało Forged By Chaos.
Nawet fajnie sie grało, ale wszystko po rusku było i nie bardzo wiedziałem co własciwie robie ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 20:53 
 
gosugamer1 napisał(a):
http://www.panzar.com/characters.php

f2p "battleground", wygląda (na gameplayach) jak Forge na koksie, bardzo dobry design postaci (orki bardzo warhammerowe)... Dzisiaj start eng wersji.

Wydaje mi się, że informacje o gierce już się tu na forum przewijały pod inną nazwą, być może roboczą (może mnie ktoś oświeci), albo to po prostu jakaś redystrybucja+rework?

Tak czy inaczej wygląda bardzo obiecująco.


Tia, Forged by chaos. Bardzo fajne bylo, siedzialem z ruskiej becie google translatujac forum.
Rozgrywka przypominala poniekąd dobre czasy WAR, ale bardziej spammy i szybka.
Duzo skilli do fajnego aktywnego CC (orki blokuja, magowie plamy lodu na ziemi, piromanci fireballe z knockbackiem). 3 osoby moga załatwic 10 jesli wiedzą co robią - niestety serwery u ruskich nie pozwolily mi pograc. I wszedobylska cyrylica.

Takie coś jak forge, tylko mniej fpsowe - taki zloty srodek miedzy mmo combatem a tym z forge.
Tak powinno EA zrobic te popłuczyny po warhammerze jakie wydali w postaci arenkowego gowna.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 20:56 
 
@Eador Masters of the Broken World
Gram obecnie. Bardzo inne niż herosi. Ale mocno wciągające.
Bardzo taktyczna gra. Nie ma stacków jednostek tylko pojedyncze, jak w Disciples.
Herosi uczestniczą bezpośrednio w walce. Herosi i jednostki zdobywają doświadczenie oraz skille/umiejętności/staty.
Mapa jest podzielona na hexy, pole walki też.
Każdy hex na mapie to lokacja, która można zdobyć.
Każdą taką lokacje można eksplorować aż do 100% - szansa na znalezienie czegoś przy każdej eksploracji - przeciwników, czegoś + przeciwników.
Sporo losowych eventów - z wyborem decyzji od której zależy nagroda oraz nasze dobro-zło.
Na minus słabe AI w walce.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 21:09 
 
Drusek napisał(a):
@Eador Masters of the Broken World
Gram obecnie. Bardzo inne niż herosi. Ale mocno wciągające.
Bardzo taktyczna gra. Nie ma stacków jednostek tylko pojedyncze, jak w Disciples.
Herosi uczestniczą bezpośrednio w walce. Herosi i jednostki zdobywają doświadczenie oraz skille/umiejętności/staty.
Mapa jest podzielona na hexy, pole walki też.
Każdy hex na mapie to lokacja, która można zdobyć.
Każdą taką lokacje można eksplorować aż do 100% - szansa na znalezienie czegoś przy każdej eksploracji - przeciwników, czegoś + przeciwników.
Sporo losowych eventów - z wyborem decyzji od której zależy nagroda oraz nasze dobro-zło.
Na minus słabe AI w walce.


+1

Fajna gra, ktora pewnie bedzie jeszcze lepsza wraz z patchami (a juz jest mocno grywalna w werji launch).
W porownianiu z nowymi herosami to jest wrecz wybitna (i duzo bardziej rozbudowana i skomplikowana.
Imho poziom FE albo i wyzszy (moze raczej wyzszy ale jeszcze malo gralem).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 21:40 
 
Wyzszy level od FE? brzmi zachecajaco, no i cena. I dla mnie bardziej zjadliwa grafika. Porownanie do disciples tez zaceca. Jak takie tanie to obawialem sie crapu, a tu prosze :) Modowalna?


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 21:57 
 
Gearbox wykupiło prawa do marki "Homeworld":
http://www.gearboxsoftware.com/communit ... and-plans/


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 22:09 
 
Highlander napisał(a):
Wyzszy level od FE? brzmi zachecajaco, no i cena. I dla mnie bardziej zjadliwa grafika. Porownanie do disciples tez zaceca. Jak takie tanie to obawialem sie crapu, a tu prosze :) Modowalna?


Nie wiem czy wyzszy poziom tbh.. dla mnie jest ladniejsza i barziej 'hirosowata' i to wystarczy. Ale w FE tez nieduzo gralem. Najwiecej gralem w Hirosow 6 (dwie full kampanie i troche multi w hot seat) i obie gry (Eador i FE) to jak niebo i ziemia (w sensie - nowe hirosy 'SSA' i to mocno - zlwaszcza tryb strategiczny).

Polecam jednak czekac na patche bo bugow jak w kazdej takiej grze jest sporo.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 22:14 
 
Obrazek

Czyli Homeworld 1 i 2 nadchodza na GOGa i Steama. Nice.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 22:16 
 
I tak będzie kupa. Gearboxowi wychodzą tylko "Borderlandsy". ;)


"Awesomenauts" - grał ktoś? Fajne? :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 22:44 
 
wodny napisał(a):
"Awesomenauts" - grał ktoś? Fajne? :)


Totalne Ciastko kiedys tam robil WTF na jej temat. Sam sie zastanawialem nad zakupem :) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 22:51 
 
Templair napisał(a):
wodny napisał(a):
"Awesomenauts" - grał ktoś? Fajne? :)


Totalne Ciastko kiedys tam robil WTF na jej temat. Sam sie zastanawialem nad zakupem :) ...

T.

Jest promocja i dlatego pytam:
http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/p ... somenauts/

Z kodem GMG20-GGN5D-FC3NA wychodzi - 2,72$ czyli jakieś 8,50zł. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2013, 05:33 
 
http://www.marchofwar.isotx.com/ - march of war beta signups
A: March of War is a free-to-play turn-based strategy MMO. The game started the closed beta on April 1 2013. March of War will be released for PC, MAC, iOS and Android in Q2/Q3 of 2013. You can play the game across these platforms, so if you start a game on you PC you can continue it on you iPad. You will need to download a client to run the game. How you can do this will be explained as you make an account.

http://www.rtsguru.com/game/496/article ... ation.html
Planetary Annihilation - nie przekonuje mnie ta kolista mapka...


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2013, 17:49 
 
Rome 2
Widoki fajne, "settelite map" też, ale walka raczej po staremu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2013, 18:06 
 
Jeszcze wracajac do Panzar. To co mi sie w tej grze wzgledem Forge nie podoba, to fakt ,ze władowali tam levelowanie i unlocki skili na bazie levelu. Strasznie mi sie to nie podoba. Zwlaszcza ze level leci jak predkoscia leniwca w smole.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2013, 20:57 
 
Drusek napisał(a):
Rome 2
Widoki fajne, "settelite map" też, ale walka raczej po staremu.


Nie mogę się doczekać mordowania germanców, mam nadzieje, że tak jak w poprzednich częściach także i tutaj będzie można zmniejszać liczebność tubylców po zdobyciu miasta. Mogliby dodać możliwość przenoszenia prawdziwych rzymian do takich barbarzyńskich miast.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2013, 21:01 
 
ja kupiłem DA Origins Ultimate Edition

wyszło kilka dni temu fanowskie spolszczenie całości z 9 DLC (specjalnie do Ultimate Edition)

skończyłem 2 razy zagram trzeci :P


_________________
psn

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2013, 22:25 
 
Kupiłem "Awesomenauts". Niezła zadyma, fajny klimat, bardzo ładna grafika, ejtisowa muzyka. W ostatniej grze nieźle daliśmy ciała. Udało mi się zniszczyć z małą pomocą dwie górne wieże przeciwnika. Niestety moja drużyna wolała dolne poziomy planszy a zniszczenie bazy wroga w pojedynkę to istna misja niemożliwa. Wrrr. Ogólnie wrażenia jak najbardziej pozytywne. Grałem jakąś żabą, która strzelała z pistoletu w kształcie ryby. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2013, 22:43 
 
Deshroom napisał(a):
ja kupiłem DA Origins Ultimate Edition

wyszło kilka dni temu fanowskie spolszczenie całości z 9 DLC (specjalnie do Ultimate Edition)

skończyłem 2 razy zagram trzeci :P


Skończyłem kilka dni temu Origins z DLC + Awakening i spolszczenie jak najbardziej na plus, wszystko elegancko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2013, 22:55 
 
zagram na początek te dodatkowe scenariusze z DLC. nie widziałem ich wcześniej.

http://social.bioware.com/page/da1-dlc

pierwsze cztery


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.