mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 08:55 
Cytuj  
[quote="Anen"]Hmm , gdzie nie gdzie zgodze sie z toba. Ale z tymi prostymi questami to niee. Bo tu nie chodzi aby zrobic to szybko i dostac exp'a , nawalic se do 20 lvl i mowic ze jestem " UBER CLASS". Tutaj chodzi o klimat.
Pomysl z robieniem questow przez ludzi z gildi jest dobry. Napisz moze na offical forum. Napewno ktos cie poprze.[/quote="Anen"]

1. Szybko? mozliwe, tylko po co? jak dostaniesz albo nic exp-a albo prawie nic (po zrobieniu q moglby bys takze +/-reputacja, +/-charakter)
2. Poziom 20lvl to powinny byc wymagania i to znaczace, no sorry, jakos nie widze zeby bylo ~4k 20lvl postaci - nie jestem pewny ale 20lvl to Status Pol-Boga?
3.Mozna usprawiedliwic istnienie q stalych np. klasowe dla kowala ktory wytwarza itemy dla kogos? po cos? (np. dla gildii) i za to dostaje exp tak jak w UO lub ~Morrowind, no bo chyba nie ma dostawac exp-a za chodzenie do ~dungeon-ow i zabijanie potworów; a paladyn chociaz powinien teoretycznie dostawac za tepienie zla i czynienie dobra a za prace dla np. za pomoc dla chciwych kupcow nie, ale imho powinien dostac ale spory - do charakteru)
4.Jak najmniej NPC jak to mozliwe, tam gdzie to nie mozliwe byliby na poczatku GM (Ale dostanie sie do krola/mistrza nie byloby proste :P dostep bylby mozliwe za pomoca q,poziomu itp) a pozniej gracze (np. krol, mistrz gildii?, itd. itp.) i tutaj dostep zaleznie od gracza :] ,ale gracze mogliby zmienic mistrza gildii/krola poprzez np. rebelie ale pod pewnymi regulami...
Jeszcze jedno ~NPC powinni byc napewno jako straznicy, szkoda by bylo gdyby wielkie miasto Waterdeep upadło gdyz graczy nie bylo, ale ilosc/ranga/bron etc byloby zalezne od roznych czynnikow finansowych/surowca....


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 09:03 
Cytuj  
generalnie to o czym piszecie to takie bajdurzenie. Na dzień dzisiejszy (i w dającej się przewidzieć przyszłości) nie da się wykluczyć NPCów (bo nikt nie będzie bulił GM-om za siedzenie online i "sprzedawanie potionów", tak samo jak nikt nie zmusi gracza by to robił 24/7 i jeszcze za to płacił).

Istnienie niepowtarzalnych questów jest mocno dyskusyjne. Nawet przy serwerach mocno rozproszonych (100 serwerów z jedną grą aka WoW, po 4-10k graczy na każdym) musiałbyś przygotować tysiące questów dziennie, by nie było sytuacji, że quest jest jeden na 2 miesiące, do tego campowany przez wygłodniałych RPG-owców 24/7.

POziom 20lvl i status półboga - coś w stylu Jedi w SWG? Czyli farming, farming, farming, farming, farming 24/7 przez pół roku i jesteś półbogiem?

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 11:55 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
POziom 20lvl i status półboga - coś w stylu Jedi w SWG? Czyli farming, farming, farming, farming, farming 24/7 przez pół roku i jesteś półbogiem?


Ogolnie nie komentuje ciekawostek jakie opowiadasz - ale plz nie pisz o SWG skoro nie masz pojecia jak wyglada po CU.
A jezeli jedi jest dla kogos polbogiem nie do pokonania, to gratuluje umiejetnosci pvp:<

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 14:51 
Cytuj  
Ale status polboga zaczyna sie od 40 lvl.[/list][/list]


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 15:02 
Cytuj  
Asmax mnie nie obchodzi jak SWG wygląda po CU. Faktem jest że to co tutaj napisano bardzo mi przypomina SWG, gdzie marzeniem każdego gracza (no nie każdego bo niektórzy w knajpach erpegują sobie) było zostać jedi/półbogiem. A sprowadzało się to do grindu 24/7 przez pół roku jeżeli ktoś nie miał fuksa.
Nie widzę zresztą w jaki sposób można to zrobić inaczej, łatwiej i przyjemniej by uniknąć sytuacji, ze po 2 miesiącach od daty release 90% to półbogowie na serwerze.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 15:49 
Cytuj  
Nie widzę zresztą w jaki sposób można to zrobić inaczej, łatwiej i przyjemniej by uniknąć sytuacji, ze po 2 miesiącach od daty release 90% to półbogowie na serwerze.


Z Xanthem raz dyskutowalem, ze w SWG sprawa Jedi powinna byc bardziej zawerzona. Mialem wtedy na mysli, ze gracz powinien byc tak jak w fantastyce Lucasa, obdarzonym moca -czyli wybranym przez nature czy jak to ludzie lubia nazywac :P. Wiec wtedy nie kazdy gracz moglby zostac Jedi nawet gdyby staral sie poruszyc niebo i ziemie.

Oczywiscie to sie konczy na tym, ze ludzie jednak placa za rozrywke i chca w niektorych przypadkach za te pieniadze miec mozliwosc zostania jedi :/

A nawet nie wiem czy nie ciekawiej by bylo "zostac" tym obdarzonym niz tym ciezko wypracowanym.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 16:56 
Cytuj  
pieszczoch czyli łut szczęścia powiadasz?

tzn ja kupuję klienta za 50USD, płacę 15USD i mam łut szczęścia - otwiera mi się ścieżka mocy i zostaję jedi
Inny kupuje klienta za 50USD, płaci 15USD i ma pecha?

Jakoś tego nie widzę ;) Oj byłby szum!!!

*

Posty: 133
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 17:32 
Cytuj  
Panowie , naprawde , zalozylem te forum aby informowac o rzeczach waznych , troche sie poklucilem , troche sie zakrecilem * z powodu smierci ojca * ale jest ok. Zyje jakos , jak widac.
Prosze , umieszczajacie tu jakies informacje typu : wazne :)

Cytuj:
tzn ja kupuję klienta za 50USD, płacę 15USD i mam łut szczęścia - otwiera mi się ścieżka mocy i zostaję jedi
Inny kupuje klienta za 50USD, płaci 15USD i ma pecha?

No no :) To coś takiego jak Eastside vs Westside :)
Tak na serio , to forum nasze jest pelne patafianow :) ktorzy szukaja MOCy :) Ja gralem w SWG , duzo sie zmienilo po CU i to nie jest watek gdzie bedziecie sie rzucac piaskiem. Idzcie do piaskownicy :D

No comment :) Mów mi Tato :P


Ostatnio edytowano 18 lip 2005, 17:51 przez Anen, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 133
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 10:08 
Cytuj  
!!!! WAZNE !!!
Na stronie istnieje juz informacja o rozpoczeciu Alpha'y , dla tych co juz sie zapisali pozostaje tylko czekanie na lud szczescia , dla mniej przytomnych polecam stronke REJESTRACJA
!!! WAZNE !!!


Ostatnio edytowano 4 sie 2005, 09:10 przez Anen, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 17:15 
Cytuj  
Niektórzy to sie szybko budzą :P Już zapomniałem jak dawno temu się rejestrowalem :P


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 17:09 
Cytuj  
Pare nowych informacji a takze 2 filmiki + screeny, szkoda tylko ze kiepska jakosc (szczegolnie zdjecia), ale filmiki te przeciez maja ukazac imho co innego (jak grafika wyglada byla mozliwosc juz wczesniej):

http://www.ddo.com/forums/showthread.php?t=10720

http://vnfiles.ign.com/dndvault.ign.com/ddo/ddo_2005_GenCon_Quickie.wmv

http://vnfiles.ign.com/dndvault.ign.com/ddo/ddo_2005_GenCon_SorcererHellHoundDamage.mov

Zródło: http://www.ddo.com


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 70
Dołączył(a): 24.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:41 
Cytuj  
No, no. Ciekawie, fajny efekt płonących wrót. Jednak co do rozbijania sarkofagów (a dokładniej sam efekt wizualny) czy cokolwiek to jest jak dla mnie w mmorpg trochę badziewne.
Ogólnie czekam z niecierpliwością


_________________
Coriin Fenn - EvE Online - BUFU
Obrazek

*

Posty: 70
Dołączył(a): 24.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 10:31 
Cytuj  
A więc, na stronie Game Trailers pojawiły się trailery z gry...powiem wam że zapowiada się wyjątkowo smakowicie.

A oto link...
http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1869

Miłego oglądania


_________________
Coriin Fenn - EvE Online - BUFU
Obrazek

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 11:23 
Cytuj  
Nie mogę się doczekać.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 17:27 
Cytuj  
Jak rozumiem zostały już wysłane zaproszenia do Alphy gdyby ktoś z forum (byłoby miło) gdyby nie oficjalnie ocenił gre

[url]http://www.ddo.com/index.php?page_id=66&pagebuilder[module]=article&pagebuilder[display_item]=105[/url]


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 133
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 13:38 
Cytuj  
Nikt ci tej gry nie oceni ze wzgledu na NDA
Trzeba czekac na zaproszenie , w sumie to dobrze ze jakos to idze.
Tworzy sie w taki sposob Community ktore zbiera informacje. Gra ma duzy potencjal , powiem ze sukcesem moze pobic WOW'a.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 13:48 
Cytuj  
Czy to będzie darmowe czy płatne? :o

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 13:56 
Cytuj  
Anen dostałeś się czy strzelasz?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 16:33 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
Czy to będzie darmowe czy płatne? :o

Tak, napewno bedzie darmowe.

Rotfl, rozsmieszaja mnie kolesie, co w kazdej produkcji probuja miec nadzieje, ze producent to frajer i za darmo odda swoja prace.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 133
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 18:05 
Cytuj  
Tajemnica NDA :P
Warto , naprawde warto. Przypomina troche EQ2 ale jest bardziej dynamiczne no i DnD :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.