mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 10:41 
Cytuj  
Po co? :)

Mamy paru 'piratow', z tym, ze kazdy z nich ma opaske na obu oczodolach - nie zauwazyli o co w tym temacie chodzilo, plywaja i nie moga jakos portu znalesc. Tylko jeszcze papugi nieuswiadczylismy...

Krzyk, rejs? - raczej abordaz ;)

Czy mozna liczyc przynajmniej na jedna osobe, ktora miala przyjemnosc pobetatestowac tego mmo?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 17:24 
Cytuj  
Nie wiem, czy było...jesli jednak ktos nie widzial to polecam (szczegolnie 1 filmik)
Filmik 1

Filmik 2

PS. Niezle lacza maja


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 19:16 
Cytuj  
No lacza to maja jakies z dupy tbh.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 19:20 
Cytuj  
kond to poczytaj uwaznie bo chyba jednak slepy jestes.
a z tego co czytam twoje wypowiedzi to wnosza rownie duzo do tematu co krowa w temacie oscypkow.
i jakos nie zauwazylem wulgaryzmow w tekscie odnoszacym sie do twojej slabej osoby mniemam wiec ze skoro nie masz czego to czepiasz sie niczego.
daruj wiec sobie te teksty i opinie bo nie mam ani czasu ani ochoty klocic sie z kolejnym wannabe leet gowniarzem ktory nie ma pojecia o niczym a jedyne co potrafi to przegladac google i wklejac znalezione tam teksty.
also odplyn chlopcze i wroc jak sie czegos nauczysz :-)
eot.

czy ktos zna date przyblizonego wydania piratow?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 19:23 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
No lacza to maja jakies z dupy tbh.


w FP mam 35-45k, a sciagajac w/w filmiki 150-220k, wiec....


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 19:24 
Cytuj  
no a ja mam max 70kb/s atm i to obojetnie gdzie bym nie sciagal.
(w domu mam 5mbit i sciagam na shella 1gbit)

Co nie zmienia faktu ze gierka prezentuje sie zajebiscie :-)
Mam nadzieje ze wkrotce bedziemy mogli ja przetestowac :-)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 20:09 
Cytuj  
kond to poczytaj uwaznie bo chyba jednak slepy jestes.

Przejrzalem pobieznie twoje posty i poczulem sie przez chwile, jak gdybym czytal logi z czatu onetu dla nastolatkow. Dyskusja merytoryczna w twoim wykonaniu polega mniej wiecej na wklejeniu setki usmieszkow i nazwaniu kogos dzieciakiem lub ewentualnie wannabe leet gowniarzem raz na dziesiec postow... Anyways, zeby osiagnac poziom takiego dzieciaka/wannabe leet gowniarza jak ja, musialbys jeszcze pare lat nad soba popracowac, zeby dojrzec mentalnie. Jednak biorac pod uwage, ze masz troche ponad 20 latek i (cytuje) "Za stary jestem na nauke dzieciaczku :-)", to obawiam sie, ze juz ci to nie grozi. Co do dalszej czesci posta, to nawet nie bede komentowal, bo nie ma sensu - fakty mowia same za siebie.
Na koniec wpadasz do boardowego kf-a, w ktorym znajdowac powinienes sie juz dawno - gratuluje. Od teraz mozesz sie szczycic tym, ze twoje posty rodem z rynsztoku przestaje czytac kolejna osoba.

Zainteresowanych tematem przepraszam za ot.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 22:32 
Cytuj  
no i znowu chyba cos ci nie poszlo z tym czytaniem
na szczescie do twojego poziomu nie mam zamiaru sie nigdy znizac a ty zeby osiagnac moj w czymkolwiek musialbys sie jeszcze raz urodzic
anyway skonczmy to bo nudna sie robi wymiana zdan z kims komu wydaje sie ze jest zajebisty a tak naprawde nie przekroczyl poziomu przedszkola.
kolejna? z tego co wiem to chyba jestes jak na razie pierwsza osoba co zreszta bardzo mnie cieszy biorac pod uwage twoje zachowanie.
poza tym poczytaj swoje posty i moze to ci cos uswiadomi. chociaz biorac pod uwage twoja dotychczasowa kariere obawiam sie ze to nic nie da.
no a skoro mowa o logach z onetu to gratuluje wyboru. nic dodac nic ujac.
Pozdrawiam

Ja tez przepraszam za balagan ale co poradzic


Ostatnio edytowano 23 lut 2006, 22:49 przez Mendol, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 22:36 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no i znowu chyba cos ci nie poszlo z tym czytaniem :-)
na szczescie do twojego poziomu nie mam zamiaru sie nigdy znizac a ty zeby osiagnac moj w czymkolwiek musialbys sie jeszcze raz urodzic :-)
anyway skonczmy to bo nudna sie robi wymiana zdan z kims komu wydaje sie ze jest zajebisty a tak naprawde nie przekroczyl poziomu przedszkola.
kolejna? z tego co wiem to chyba jestes jak na razie pierwsza osoba co zreszta bardzo mnie cieszy biorac pod uwage twoje zachowanie.
poza tym poczytaj swoje posty i moze to ci cos uswiadomi. chociaz biorac pod uwage twoja dotychczasowa kariere obawiam sie ze to nic nie da :-)

Pozdrawiam :-)

Ja tez przepraszam za balagan ale co poradzic :-)


:roll:
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=17554

PS. aha i plz ogranicz emotikony jesli laska


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 22:42 
Cytuj  
done

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 00:11 
Cytuj  
Gdyby było to normalne forum, bez raka jakim to jest kołko różańcowe ojca Konrada, powinien w tym momencie zjawić sie Krzyk, SwenG i pouczyc Cie tak samo jak mnie na poczatku pouczyli. Ale nikt niestety sie nie zjawil. Wonder why...

Cytuj:
fakty


Pozwol wiec, ze ich wyrecze

Krzyk
Cytuj:
Widze ze kazdy tutaj ma niesamowita wiedze na temat innych osob :> zapewne nawet wieksza niz sami zainteresowani; a stwierdzenie "faktem jest" majace z faktami tyle wspolnego co 30 stopni celsjusza w warszawie w tej chwili naduzywane jest w stopniu znacznym.


Swen .. zanotuj to sobie w pamieci pls... podaj szklana kule ojcu konradowi


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 00:17 
Cytuj  
Moze Kon to ojciec dyrektor ? ;]


_________________
@polygamia

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 00:44 
Cytuj  
@eagleeyes
Czy koniecznie musisz dalej ciagnac ten OT? (gdyz to nawet flame nie jest) :(


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 08:04 
Cytuj  
Mam jakiegoś pecha do szukania informacji. Czy ktoś byłby uprzejmy mnie oświecić, kiedy mniej więcej można się spodziewać otwarcia świata piratów?


_________________
O.o

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 13:27 
Cytuj  
witam
I jak tam wiadomo cos nowego na temat tej gry ??

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 11:31 
Cytuj  
Zapisałem sięna betę kilka dni temu. Pytanie: czy ktoś się tam dostał może?


_________________
O.o

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 09:17 
Cytuj  
no wlasnie dostal sie ktos z polakow do bety ?/ (bo o tych innych "wybranych" co czytalem na zagranicznym forum to wiem)


Pojawila sie nowa zapowiedz a dokladnie wywiad Allakhazam z (producentem Pirates of the Burning Sea) John'em 'Rev' Tynes i (Game Designer) Kevin'em 'Isildur' Maginn

Oto link do Video

Mozna sie z niego dowiedziec pare ciekawych rzeczy z PotBS a takze zobaczyc "Death Star" ;) (kto zobaczy wywiad bedzie wiedzial o co chodzi)

Inna ciekawostka jest to ze Pirates of the burning Seas dostalo nagrode jako najlepszy "niezalezny" MMO jaki powstaje Więcej dowiecie się tutaj

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 11:59 
Cytuj  
też czekam na Piratów :D
ale ktoś wie na kiedy planowane jest wydanie gry ?


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 13:27 
Cytuj  
Jak będziesz sprzedawał to PM me :>


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 17:38 
Cytuj  
chciałabyś chciała :)






8)


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.