mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 22:20 
Cytuj  
embe napisał(a):
Boje sie ze skonczy jak Dark&Light, ktore mialo byc tak fajne, a jednak przedluzanie premiery, zero marketingu, spieprzenie wielu elemtow tej gry dalo efekt taki ze gra to totalny crap :/


iMO Spellborn ma szanse dlatego ze kolesie nie narzucili sobie za duzych wymagan. Dark&Light obiecywalo features, nie spotykane w innych grach MMO. Spellborn poza "innym" combatem tak na prawde reszte gry ma nie innowacyjna albo wrecz mocno okrojona. Mi to specjalnie nie przeszkadza jezeli sam combat rzeczywiscie okaze sie fajny i dynamiczny. Styl graficzny tez mi sie podoba, wiec nadzieje jakies mozna miec. Z drugiej strony juz tyle razy sie zawiedlismy...

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 12:19 
Cytuj  
Też siedzę na ich forum od początku nie powiem ile mam postów ( duuuuuużo) i do bety też się nie dostałam.

Co do TCoS wiążę z tym tytułem wielkie nadzieje tym bardziej że ma być non-item-based czyli zupełnie inaczej niż WoW , większe możliwości stworzenia unikalnej ( w wyglądzie) postaci , trochę przeraża mnie to celowanie w czasie walki/leczenia ect ale i tak czekam na ten tytuł i ja i moi znajomi.

Pozdrawiam.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 14:57 
Cytuj  
spellborn padnie w przedbiegach. system walki jest tak niezyciowy ze bardziej juz niezyciowego chyba nie moglo byc. grafika moze miec swoj urok ale tez juz zaczyna tracac myszka (tracala juz ponad rok temu kiedy to przygladalem sie grze z bliska). Widac ze kolesie maja problem z sama gra bo jej wydanie przeciaga sie w nieskoczonosc a beta ktora rozpoczela sie n czasu temu trwa i trwa i skonczyc sie nie moze.


juz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 18:04 
Cytuj  
Wlasnie tak sie zastanawiam, gra ma zostac wydana w pierwszej kwartale tego roku, czyli do Marca. Jakas beta podobno jest, no ale o samym gameplay'u nie wiadomo nic o ile o Age of Conan cos juz slychac, o Warhammerze mozna sie wiele dowiedziec tak o tej grze nie wiadomo nic. Widze ze za tydzien ma byc jakis chat z developerami na mmorpg.com, ale to juz chyba po raz kolejny i zadnych konkretnych informacji. Jak jest z tym mmo? :S

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 18:25 
Cytuj  
Chyba maja jakies klopoty i udaja tylko aktywnosc robiac sztuczne zamieszanie na mmorpg.com, z ktorego i tak nic nie wynika, nie da sie oprzec wszystkiego na fajnym kawalku Within Temptation.

Tak dla przypomnienia http://www.youtube.com/watch?v=WcwO0VS9FVo i to juz wszystko co na dzien dzisiejszy dobrego o tej grze slychac od dawna :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.