mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 23:37 
Cytuj  
Nie rozumiem jak by się miało to PvP odbywać. Ma być to świat odzwierciedlający czasy ciężkiego średniowiecza, a wtedy były tylko turnieje rycerskie, lub wojny. Mamy się spodziewać którejś z tych rzeczy?


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 23:39 
Cytuj  
Fum4R napisał(a):
Diablo nie jest mmorpg, WoW nie ma wielkiego sensu, cala rozgrywka polega na dobijaniu postaci do max lvl mlocac potwory. No wiec widzisz tu jakis sens?
U nas nie ma fanow Tibii, tylko UO ;)

Masz racje, ludzie sa glupi :roll:

Sprzeczne informacje? Pisze ze respawn moze trwac do 40 min, jednak nie pisze ze w kazdym wypadku :] Niektore informacje na stronie moga nie byc dokladnie wyjasnione.

Nie jestesmy firma. Mamy 18 osobowa zaloge.


Wszystko ok tylko nie dostrzegasz delikatnych psychologicznych aspektow mmorpgow takich jak repeatable content ktory jest musem niestety poniewaz nie mozna zadowolic tylko pewnej grupy osob kiedy placa za gre wszyscy . Limitacje wynikajace z jedynego rozsadnego rozwiazania czyli world eventow polegaja na tak zwanym pre-skalingu tak by objal jak najwieksza mozliwa polac subskrybentow . Generalnie dlatego latwiej zaplanowac progresywnosc w grze za pomoca levelingu niz skill systemu
, i dlatego zazwyczaj skill system jest ciekawszym rozwiazaniem . Dlugi respawn zazwyczaj jest rezerwowany dla wysoko levelowych mobskow czy tez quest npc , to jeden z typowych zabiegow "time sink" , przykladem doskonalym jest lockdown high level instances w WoW gdzie jest niejako wymuszone oczekiwanie na refresh . Nalezy sie zastanowic jak chcecie sprawic by gracz poczul sie jak bohater ? , nasuwa sie tu cytat z pouczajacej skad nikad bajeczki "The Incredibles" ..."jak wszyscy sa super to nikt nie jest " , heros to ucielesnienie nadczlowieka , ciezko to zaimplementowac w grze mmorpg gdzie kazdy chce zasmakowac calosci contentu i napewno nie scierpi jesli jakis inny gracz bedzie mial nad nim przytlaczajaca przewage , jednak sprawa wypracowania balansu to oddzielny temat i mozna nad nim dywagowac kiedy powstanie odpowiednia "otoczka". Podsumowujac trzeba nakreslic odpowiedni "szkic" robimy : gre dla hardcore pvperow z duzym death penalty z loot systemem , bardzo skillowa . gre typowo pve gdzie jest niski death penalty brak lootingu , duzy drop rate , czy tez probojemy pogodzic obie
UO style , z odpowiednia rasologia , oprawa graficzna , odpowiednim interface , wydajny engine i kod sieciowy

Kiedy Blizzard tworzyl Diablo 1 , mieli 16 ludzi w ekipie , pozostaje wam zyczyc stania sie drugim Blizzardem :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Posty: 35
Dołączył(a): 11.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 23:52 
Cytuj  
Tylko ze tych 16 z Blizzard mialo juz jakies doswiadczenie z grami, kilka dobrych gier na swoim koncie, a ta banda dzieciakow wydaje sie znudzona gra na UO freeshardach i "zomg zrobmy wlasny mmorpg"
BTW nie chcecie mowic co to za engine, ale chociaz slowko jak go zdobyliscie, bo ze ktos ot tak dal wam engine wart 500k$ ciezko jest uwierzyc.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 01:15 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Tak swoja droga to w tym threadzie zbyt duzo negativity~, nawet jak dla mnie :<


a ja sobie buduje prom kosmiczny juz mam prawie wszystko gotowe, tylko sie zastanawiam jakie paliwo wybrac...
wodor? bezyne? rope? myslalem nad gazem bo dosc tani jest.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 02:21 
Cytuj  
Calkiem fajne FAQ

Cytuj:
Pytania i odpowiedzi
A chrzescijanstwo?
Jako tako chrześcijaństwa nie będze. Istnieje za to bardzo potęrzna instytucja zwana Kościołem działająca na podobnych zasadach jak Kościół Katolicki w średniowieczu (tzn. mająca podobne przywary i przywileje, inkwizycje itp.), a dokładniej między X a XV w. czyli od początku kryzysu duchowego do pierwszych oznak poważnych zmian w kościele. Będą istniały również inne kulty uznawane przez Kościół za heretyckie (będzie nawet odłam Belevercki Kościoła). Czyli reasumując nie bedzie Chrześcijaństwa jako tako ale będzie jego swoisty odpowiednik.


Po pierwszym pytaniu odechcialo mi sie czytac ; ).

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 07:22 
Cytuj  
Chcieli byc poprawni politycznie ;]

Skoro nei wydawca mimesis to moze ten od mourning ? :D

P.S. To wasz czlowiek ? :
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=17222


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 53
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 09:59 
Cytuj  
Nie mam prawa nic mówić o naszym engin'nie, nie zależy nam na tym żebyś wierzył w niego czy nie.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 10:01 
Cytuj  
Wierze, niema sensu byscie go zmyslili poprostu probuje wyciagnac troche info ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 10:10 
Cytuj  
O'reily Jenkins napisał(a):
a ta banda dzieciakow wydaje sie znudzona gra na UO freeshardach i "zomg zrobmy wlasny mmorpg"
.



:] popieram ale zamist bandy dzieciakow tyo mzoe banda debili :har: :lol: bo jak WoW nie jest MoRPG to ja jestem krolewna sniezka :wink: wkoncu 5 milionow ludzi nie moze sie mylic :D
A tak co to projektu tej gry jak dla was WoW nie jest MoRPg to wy pewnie zrobicie to co wy uwazacie za Morpg czyli SIMSY!!!!!!!!!!!!!!!! :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 10:40 
Cytuj  
Marcin15 napisał(a):
:] popieram ale zamist bandy dzieciakow tyo mzoe banda debili :har: :lol: bo jak WoW nie jest MoRPG to ja jestem krolewna sniezka :wink: wkoncu 5 milionow ludzi nie moze sie mylic :D
A tak co to projektu tej gry jak dla was WoW nie jest MoRPg to wy pewnie zrobicie to co wy uwazacie za Morpg czyli SIMSY!!!!!!!!!!!!!!!! :o


Czlowieku jedynym debilem tutaj to jestes ty! Nie chce nikogo obrazac ale taka gadka mnie bulwersuje
WoW oczywiscie jest MMORPG - bez sprzecznie
Ale gdyby porownac sens gry UO i WoW (nie grafike!) zwyciezca bylby 1 - UO
Dlaczego? Jest tam to co tygryski lubia najbardziej ;) Czyli rozwiniety crafting i housing. W WoW'a gra pewnie sporo chinczykow ktorzy kochaja exp'owanie na mobkach (dla nich liczy sie tylko HNS)

Pozdro

EDIT : A w SIMSY to pewnie sam grasz ale boisz sie do tego przyznac :P


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 11:03 
Cytuj  
Nie sądze, że można porównywać UO i WoW w takim zakresie. Może i obie są MMORPG ale obie też czerpią i opierają się na czym innym.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

**

Posty: 324
Dołączył(a): 12.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 11:10 
Cytuj  
Nie sadze by ta dyskusja miala jeszcze jakikolwiek sens. Oprocz glosow rozsadku i konstruktywnej krytyki - ktora niektorzy tu przedstawili - 90% postow w tym threedzie osiaga poziom dna Atlantyku. Mozna krytykowac ale najpierw trzeba czytac ze zrozumieniem a niektorzy (jak ci co rzucaja zarzuty ze goscie od BIT napisali ze WoW to nie mmorpg) tego najwidoczniej nie potrafia bo nie skonczyli jeszcze 13stu lat.

Anyway mnie osobiscie znudzila ta farsa, jak BIT wyjdzie to wyjdzie ja tam wierze ze cos chlopaki na pewno zrobia (jak nie mmorpga to chociaz crpg sie z tego zrobi). Jak dla mnie topic do zamkniecia.


_________________
http://www.talanar.wordpress.com

*

Posty: 53
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 11:27 
Cytuj  
Nie jestem od "Użyteczności Publicznej (PR)" ani FumaR tą osobą nie jest, więc my mamy prawo się mylić, poza tym mechanika BIT jest jeszcze pełna niedociągnięć to fakt, ale musicie zrozumieć, że na to trzeba czasu. Mam pytanie, dlaczego kojarzycie mnie od razu z całym moim Team'em, mówiąc "oni myślą" zamiast "on myśli". Ja nie mówiłem, że WOW to nie MMORPG, więc proszę nie zmyślać. Poza tym WoW jest MMO, ale jest kiepskim cRPG (według mnie) drętwe questy, gra schematyczna ogółem nic ciekawego, ładna grafika, ciekawa fabuła (tworzona już od ponad 10 lat), strasznie bajkowa, to jest moja opinia i mam prawo do jej wypowiedzi, nigdy bym za WoW nie zapłacił abonamentu, mimo iż kiedyś prowadziłem FanSite tej gry (strasznie mnie zawiodła beta).

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 11:40 
Cytuj  
Marcinku, miliony much nie moga sie mylic, jedzmy gowno...

WoW nie jest mmorpgiem ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 12:01 
Cytuj  
Marcinek chcial zablysnac :wink:


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 12:10 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
WoW nie jest mmorpgiem ;P

ze skrajności w skrajność...
jest.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 12:16 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Marcinek chcial zablysnac :wink:

marcinek=yog:)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 12:28 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Ashton napisał(a):
WoW nie jest mmorpgiem ;P

ze skrajności w skrajność...
jest.


Shh psujesz moja przynete ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 12:32 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Yog-Sothoth napisał(a):
Marcinek chcial zablysnac :wink:

marcinek=yog:)


Jak mogles Ae.. :lol:


_________________
.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 12:35 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
WoW nie jest mmorpgiem ;P



Eeeeeeee ty iesteś siakiś gópj . Wowo nie mmorpgsa ???. HEheheheeh zastanuf sie co mówisz człofieku. !!~~~~ WOw jest najlepszym mmorpg na rynkó !


O takie coś ci chodziło ? :(.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.