mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 14:39 
Cytuj  
embe napisał(a):
Moze dajcie jakies skreny z gry gdzie mozna zobaczyc wyglad wszystkiego łacznie z interfejsem bo na stronach to same obrobione bajery :)
Na polskim forum RFO jest temat z załączonymi przez graczy screenami...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 17:47 
Cytuj  
Mówisz o tym forum gdzie są screeny takie jak TEN? Dziękuję bardzo za niezwykłe doznania :) Rejestrować się na tamtym forum nie mam zamiaru.


_________________
Pozdrawiam
Greg

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 19:56 
Cytuj  
Sorry ale jak się z forum korzystać nie umie to cóż... przykro mi tylko.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fkt ... lxwjo.html


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 20:00 
Cytuj  
Trzeba sie bylo rejestrowac zeby ogladnac pare skrenow :(
Z tego co widze to grafika dosc slaba, cale menu, ikony itd jeszcze slabsze, szkoda bo lubie jak jest ladnie na ekranie.
Jak macie cos fajnego to dawajcie na forum gdzies, pochwalcie sie przy okazji :)

Gdzie mozna kupic gre, tzn wiem ze jest masa sklepow i nie ma problemu, ale jakies sprawdzone miejsca moze macie ?

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 22:26 
Cytuj  
@Sylvian
!parsk! Nie powinno być. Ja po prostu mam w dupie kopiowanie i doklejanie adresów. Podobnie jak rejestrację na tamtym forum. Widzisz jakiś inny sposób na wygodne oglądnięcie tych screenów?


_________________
Pozdrawiam
Greg

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 23:36 
Cytuj  
Jezu chłopie ty to masz problemy …….. nikt cię do niczego nie zmusza, a jak już cos ci się nie podoba zachowaj to dla siebie.

Ps. Tylko nie rób mi tutaj Flame…..

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 00:00 
Cytuj  
Ostatnio to sie ludzie coraz wygodniejsi robia :P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 00:04 
Cytuj  
Głupotę różnie można tłumaczyć ;)
Chce zobaczyć ale mi się nie chce szukac/rejestrować... n/c


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 00:08 
Cytuj  
dobra,dobra a kiedy ma byc premiera ? jakas data ??
bo po krotkim zastanowieniu doszlem do wniosk uze w bete nie ma co grac skoro jak ktos napisal i tak bedzie wipe .


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 00:11 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
Ostatnio to sie ludzie coraz wygodniejsi robia :P

Ja bym to inaczej nazwał :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 00:22 
Cytuj  
Nie widze sensu nakładania ograniczen i tym bardziej nie konsekwetnych, zeby przeczytac jakos nie trzeba sie rejestrowac...
Zreszta pytanie takze po co - jakos nie kreci mnie bieganie mlodym dziewczeciem (chociaz moze to byc spowodowane marna grafika kto wie) z tarcza i toporem spooro wiekszym niz ona sama, ale moze dziwny jestem....


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 00:27 
Cytuj  
z wielkoscia broni to w RF przegieli totalnie :|
wyglada to dziwnie.

ale mzoe zmienia to...


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 00:47 
Cytuj  
Wolverine napisał(a):
dobra,dobra a kiedy ma byc premiera ? jakas data ??
bo po krotkim zastanowieniu doszlem do wniosk uze w bete nie ma co grac skoro jak ktos napisal i tak bedzie wipe .


zobacz tutaj :) CLICKERS

Licznik jest :P mowiacy ze do premiery zostalo 16 dni :P

Ci co zamowia Pre Order podobno beda "Uwarunkowani" i jak sie zacznie Phase 3 i zrobia postac to juz ich nie straca. Ale oczywiscie moglem sie przeslyszec :P RF Online zaczolem sie interesowac stosunkowo niedawno

EDIT

Cytuj:
PHASE 3
Phase 3 will implement final fixes and possibly the next Giga update with its new localisation strings, etc. This will be the phase in which the pre-order customers will get their chance to declare their allegiance and enter the battle for Novus!


No chyba oto chodzi w tym anonsie nie? :P przynajmniej ja to tak rozumiem


_________________
Obrazek

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 06:52 
Cytuj  
Ech... Wszystko co chciałem powiedzieć swoimi postami to to, że na prośbę użytkownika tego forum o screeny odsyłacie go do miejsca gdzie tych screenów NIE MOŻE zobaczyć. Bo albo się musi zarejestrować albo edytować linki. Ja wiem, że reklama świetnego polskiego forum o RFO zawsze się przyda - bo może człowiek poczyta, gra mu się spodoba i zostanie jej subskrybentem. Ale bez przesady - aż takie cudowne to ono nie jest ;)
@Sylvian - dowartościowałeś się? :lol:


_________________
Pozdrawiam
Greg

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 09:37 
Cytuj  
Gregys napisał(a):
Ech... Wszystko co chciałem powiedzieć swoimi postami to to, że na prośbę użytkownika tego forum o screeny odsyłacie go do miejsca gdzie tych screenów NIE MOŻE zobaczyć.
Hmm...nie może a mu się nie chce to nie to samo...

Gregys napisał(a):
Ja wiem, że reklama świetnego polskiego forum o RFO zawsze się przyda - bo może człowiek poczyta, gra mu się spodoba i zostanie jej subskrybentem.
Reklama ?? Czegoś tu nie rozumiem chyba :har: Ja nawet w RFO nie gram i nie jestem pewien czy kiedykolwiek zagram...po jakie licho mam reklamować forum do którego nic nie mam :wtf: Nawet linka nie podałem, tylko Cię tam skierowałem, bo wiem, że gracze tam zamieszczają screeny z opisami, robione w różnych ustawieniach graficznych, więc takie, o jakie Ci chyba chodziło...Koniec tematu.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 10:15 
Cytuj  
zamawial ktos RF Online w www.gameseek.co.uk ? Po jakim czasie dostaliscie konto Bety? :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 10:19 
Cytuj  
@Gregys: raczej się załamałem

Teraz uwaga bo nie będę powtarzał ;)

How-to-find-anything-on-the-web:
1st step) open you internet browser
2nd step) enter in adress bar this url 'www.google.com'and press enter key
3th step) enter in search box proper criteria i.e. 'RF Online screenshots' and press enter key as well

All copyright reserved


Edited:
Jak ktoś nie lubi manga-style to nikt wam w to grac nie każe ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 11:19 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
zamawial ktos RF Online w www.gameseek.co.uk ? Po jakim czasie dostaliscie konto Bety? :)

Razem z Escaflone zamawialiśmy tam w zeszły wtorek bodajże. Wysyłają kod w paczce z pre-order boxem, powinno dojść dziś/jutro.
SniperX napisał(a):
No chyba oto chodzi w tym anonsie nie? :P przynajmniej ja to tak rozumiem

Źle rozumiesz. Chodzi po prostu o to, że gracze z pre-order key'ami będą mogli wziąć udział w Phase 3 (napisane w bardzo "motywujący" sposób oczywiście). Zresztą info i tak przedawnione - jak wszyscy wiemy, ludzie z pre-orderami mogą brać udział w phase 2 ;>


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 12:52 
Cytuj  
Zastanawiam sie nad kupnem gry na http://www.gameseek.co.uk/pd/PCr4rtahyq ... /RF-Online
i mam pytanie, czy to sie oplaca aktualnie, czy czekac na oferty jak gra juz ruszy bo beta to jeszcze tylko 16 dni, a zanim dojdzie gra to bedzie pewnie z 10 dni, wiec na bete nie ma co sie chyba juz łapac ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 13:01 
Cytuj  
Czy co się opłaca?
Gra chyba po wyjściu retail'a dalej będzie kosztowała tyle samo ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.