mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość

Posty: 44
Dołączył(a): 5.03.2006
Offline
PostNapisane: 5 mar 2006, 15:50 
Cytuj  
Tez mi sie tak wydaje, LOTR ma szanse jak go zrobia kiedys na konkurowanie z WoW bo zapowiada sie ze gra bedzie bardzo rozbudowana, ale to co sie pisze na forach to narazie wydaje mi sie tylko plotki, ciekawe kiedy jakas beta bedzie.
Gram w RFO i widze ze to jest konkurencja dla L2 bo duzo graczy znudzona przychodzi wlasnie z L2, D&D to raczej dla ludzi co lubia rp, wiec zapewne czesc z WoW i moze GW po stylem troszke przypomina, ale w GW duzo gra bo lubi pvp, strasznie namieszali na rynku gier mmog teraz :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2006, 16:14 
Cytuj  
Namieszali ?

Imo mamy 3 rodzaje gier na rynku

- starsze, ale do niedawna dobre mmo, ktore zostaly spieprzone przez devsow
- nowe mmo ktore sa ambitne i ciekawe jak papier toaletowy
- cos co marketingowcy i idioci nazywaja mmog mimo ze nim nie jest.

wlasciwie to mozna uogolnic do 2ch grup...
- papier toaletowy
- papier scierny reklamowany jako toaletowy :<

chyba ze tak jak ja nie sluchasz pieprzenia idiotow i zostaje ci tylko papier toaletowy :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 12:10 
Cytuj  
Alekde napisał(a):
Dokładnie :)

Moje typy na potencjalnego zabójcę WoW’a

1) Warhammer online (no jeśli wyjdzie i nie pokona WoW to ja nie wiem, było by to dla mnie zaskoczenie szczególnie po ludziach którzy zrobili DAOC
2) Age of Conan – prawda jest taka że gra z opisów ma się prezentować doskonale
3) Dungeons and Dragons – jak dla mnie WoW już skasował

Po tym ostatnim już widzę oburzenie wielu ludzi. Powiem tak WoW był super ale się maksymalnie mi znudził i nie wiem czy przez samą grę która wyglądała jak wysmoktana landrynka przez bezzębną babcie, czy też przez mega ilość kidsów – po prostu nie było alternatywy a teraz jest DDO i mimo że do mmorpg prawdziwego z mmorpgowymi założeniami mu brakuje to jednak jak ktoś to porównuje do GW to congratulations !! :XD



D&D Online - Gralem w to chyba 30 min (tylko dlatego bo bawilem sie z sciagnieciem i zakladaniem kontta jakies 4 h) i te 30 min wolalbym poswiecic na gre w Windowsowego Pinballa (serio) Dla mnie ta gra to nie wypal i fanom D&D przyjdzie czekac na Neverwinter Nights 2.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 14:54 
Cytuj  
Tez mi sie tak wydaje, LOTR ma szanse jak go zrobia kiedys na konkurowanie z WoW bo zapowiada sie ze gra bedzie bardzo rozbudowana

Po czym wnosisz? Z tego co ja czytalem, to gra mozliwosciami nie zaskakuje i bedzie mocno uproszczona, zeby kazdy sobie z nia poradzil - beda np. dostepne tylko te ''dobre'' rasy, co automatycznie likwiduje konflikt pomiedzy dwoma frakcjami (bedzie pewnie tylko opcja /duel). Nie zdziwilbym sie tez, gdyby Turbine mocno nie zinstance'owal gry... No ale oczywiscie jest to znany wszystkim LOTR, wiec niewazne w jakim stanie by gra nie wyszla, to i tak sie na nia ludzie rzuca.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 15:23 
Cytuj  
Wnioskuje z tego ze cos tam pisza na ten temat na forach co oczywiscie moze byc dalekie od prawdy, ale trzeba wziasc pod uwage ze Codemaster ma juz RF Online i D&D, wiec ta trzecia gierka musi byc inna, jesli poprzednie maja konkurowac z L2 czy z GW to LOTR Online powinien konkurowac z WoW, no ale to tylko moje obserwacje i ja nie siedze w Codemaster :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 17:46 
Cytuj  
embe napisał(a):
jesli poprzednie maja konkurowac z L2 czy z GW to LOTR Online powinien konkurowac z WoW

Rozumiem ze wg ciebie z L2 ma RF konkurowac, ale DDO to konkurencja dla GW? Przeciez te gry laczy tylko to ze obie udaja mmorpg ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.