mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 255 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 16:52 
Cytuj  
klimat > wielkosc swiata imo, dlatego bg 2 przeszedlem 3 razy, a morrowinda ani razu :\

fallout mmorpg jak wyjdzie to pewnie bedzie chujowy, ale z sentymentu do tej serii trzymam kciuki.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 17:07 
Cytuj  
Chyba każdy trzyma kciuki po tym jak zafundowali nam Fallout Tactics :(
Aby znowu nie popełnili takiego błędu bo Tactics w prawdzie mówiąc nie jest zły ale 1 i 2 nie dorasta do pięt

A co do Morrowinda musze przyznać Klimat fajny tylko jako świat i wygląd miasta ale już jako nacisk na fabułe - beznadziejny ;(


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 18:26 
Cytuj  
Uhm. A kto ci to powiedział? Bo rozumiem, że stałeś się specem od fabuły i RPG. Szkoda, że w innym temacie zachwycasz się Morrowindem, a teraz stwierdzasz, że fabuła dno... Zostań "mojim miszczem"...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 18:33 
Cytuj  
Oj czepiasz sie chlopaka.Widac, ze swoje zdanie ma tylko z jasnym wyrazaniem swoich pogladow ma problem.Kazdy taki etap przechodzil/przechodzi ; f


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 19:35 
Cytuj  
przeciez Tactics jako gra taktyczna byl super... przeciez to nei byl cRPG...


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 19:40 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
przeciez Tactics jako gra taktyczna byl super... przeciez to nei byl cRPG...



Dokladnie, nie nalezalo tego odbierac jako sequela, lecz po prostu jako "odlam", osobna gre tylko osadzona w swiecie Fallouta. I sie nie zawiodlem, chociaz gra moglaby byc jednak lepsza.


_________________
Obrazek

*

Posty: 57
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 20:13 
Cytuj  
Viedzmin napisał(a):
Chyba każdy trzyma kciuki po tym jak zafundowali nam Fallout Tactics :(



a co zlego bylo w Fallout Tactics ? :o


jestes juz ktoras z kolei osoba ktora psioczy na FT i szczerze mowiac w dlaszym ciagu nie uslyszalem nic konkretnego...

jak juz wyzej 2 osoby napisaly, to gra taktyczna w klimacie postapo i pod tym wzgledem, imo, wypadla znakomicie.

kilka razy przechodzilem ja w roznym zestawieniu druzyny i za kazdym razem gralo sie inaczej

a rozgrywka multiplayer to juz inny rodzaj planoweania rownie emocjonujacy ;]

ps. jedynie przechodzenie 1 bohaterem FT na buildzie do multi wyglada tak samo a od momentu uzyskania pancor jackhammer'a, zaczyna byc "wesolo", polecam :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 22:54 
Cytuj  
A ja chcialbym uslyszec pare argumentow na temat Morrowinda (czemu hujowy) bo ten tytul padal tutaj kilkakrotnie.

Tylko nie ze "swiat jest za duzy" bo to nie wada ale zaleta. I nie ze "za wolno sie wszedzie idzie" bo wystarczy dojsc do 10 levelu i juz nie jest nudno. Zwlaszcza na max poziomie trudnosci. Juz nie mowiac o modach.
Ja dalej gram w Morrowinda i mam zainstalowane ok. 30 modow i mam wlasciwie wszystko co w Oblivionie oprocz grafiki ale leje na grafike taki juz jestem.

IMHO to zrobiliby World Of Tamriel bo swiat nadaje sie zajebiscie i ma duzo fanow. A nie wszkrzeszali by legende. Bo wskrzeszanie legend ma to do siebie ze i tak oczekiwania graczy beda wyzsze niz to co wysmaza nam devsi. Tak bylo z Oblivionem, Quake 4, Doom 3, Half-Life 2, Return To Castle Wolfenstein, Serious Samem 2 i wieloma innnymi grami.

I tak tez bedzie z Falloutem 3 i Falloutem MMO. Gra sie sprzeda w milionach na 100% bo marka. NA poczatku oceny w sklai 9-10 a potem narzekania na wiekszosci fan-site'ow i stron o RPG "ze to jednak nie to samo".

Przerabialem juz to. :-) Min. w przypadku Obliviona. N poczatku "o ja pierdole, ale czad" a potem "w sumie to bardzo okrojony Morrowind, co oni robili przez 3 lata, chyba tekstury trawy".

Dlatego polecam sie nie napalac, rozczarowanie bedzim mniejsze . :-)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 22:59 
Cytuj  
twierdzisz ze RtCW i HL2 byly gorsze niz poprzednie wersje?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 23:05 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
twierdzisz ze RtCW i HL2 byly gorsze niz poprzednie wersje?

Twierdzi, ze byly ponizej wygorowanych oczekiwnian graczy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 23:12 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
MagPS napisał(a):
twierdzisz ze RtCW i HL2 byly gorsze niz poprzednie wersje?

Twierdzi, ze byly ponizej wygorowanych oczekiwnian graczy.


Dokladnie o to chodzi.

Bomabrdowani trailerami i screenami w zajebistych rozdzielczosciach gracze ( przypadku HL2 dodatkowo motywy z zajebista sztuczna inteligencja i fizyka gry, ktora moze czymic cuda i parzyc herbate rownoczesnie) oczekiwali manny z nieba, sodomy i gomory i bog jeden wie czego jeszcze.
Mowie tu o ogolnoswiatowych tendencjach a nie o pojedynczych gustach.
Zobacz zdania o "remakach" hitow sprzed lat na fanowskich forach - tyle samo pozytywnych jak i negatywnych recenzji.

Np. w zdecydowanej wiekszosci Oblivion ktory mial byc przelomem w grach cRPG przez fanow serii (niektorzy grali nawet w 1 czesc czyli TES: Arena) jest postrzegany jakonajgorsza czesc serii. Zdecydowany przerost formy nad trescia.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 07:28 
Cytuj  
Ja bym byl sklonny twierdzic, ze hl > hl2 jednak.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 07:31 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Ja bym byl sklonny twierdzic, ze hl > hl2 jednak.

Jeśli brać pod uwagę fabułę, grywalność i ogólną miodność z gry to skłonny jestem się zgodzić :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 10
Dołączył(a): 27.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 11:19 
Cytuj  
a kiedy wyjdzie, wiadomo ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 11:21 
Cytuj  
Wczoraj.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 18:59 
Cytuj  
Jak będzie tak dobre jak Fallout,Fallout 2 i Fallout Tactics to by było miło :D
Lubię Postuclearny świat dla tego mimu tak wielkiemu zmniejszeniu możliwości w Stalkerze to i tak grałem i mi się podobało :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 06:42 
Cytuj  
prawda jest taka, ze kazda kolejna czesc gry/filmu musi walczyc ze swoim poprzednikiem. i niestety w przypadku takich tytulow jak fallout, arena, betrayal at krondor poprzeczka postawiona jest dosc wysoko. i tylko niewielu udaje sie stworzyc kontynuacje, ktora staje na wysokosci zadania. poza tym kiedys mielismy jedna gre co pare tygodni, teraz mamy codziennie.
coraz trudniej jest zrobic gre w ktorej pojawi sie cos nowego, niespotykanego , czego jeszcze nie widzielismy. wszystko to juz bylo, przynajmniej ja odnosze takie wrazenie grajac teraz. nwn2 jest zajebiste ale jakos innowacyjne nie jest. kotor2 to samo. disciples rowniez.
jedyne co pozostaje to przestac wymagac nie wiadomo czego, ale znalezc dla siebie ta produkcje, ktore jednak sprawia przyjemnosc z grania, nawet jesli czesc gry jest blee.

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 09:30 
Cytuj  
Hmm myślę,że jedynymi grami które dały sobie rade z pokonaniem poprzednika jest seria Baldur's Gate i Warcraft
Fallauty 2 pierwsze utrzymywały się na mniejwięcej równym poziomie,TES'y raczej też...no ewentualnie jeszcze Seria C&C i Half Life :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 09:51 
Cytuj  
no niby tak, ale jednak pamietam ze mialem jakos wiekszy fun z c&c pare lat temu niz w tej chwili po tym jak wyszlo 10000 rts'ow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 11:04 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
. poza tym kiedys mielismy jedna gre co pare tygodni, teraz mamy codziennie.



No nie wiem. Czytajac np. CDA mozna odniesc inne wrazenie. Jest tam taka mala rubryczka "retro CDA", gdzie koles opisujac dawne numery( np. z 98) i ciagle narzeka jak to kiedys bylo duzo gier do recenzji, a dzis jak malo. I to widac. Wtedy recenzji okolo 30, a teraz 15-20.

Po drugie- nic nowego. Hmm hmm. Masz gazety z polowy lat 90-tych? Tam tez narzekaja na mala oryginalnosc.

A ja wlasnie powiem inaczej. Jak dla mnie aktualnie gry dawaja wieciej funu i sa nieraz bardziej oryginalne niz kiedys( oczywiscie nie tak oryginalne jak te z prehistorii [lata 80?] bo wtedy rzeczywiscie wszystko bylo nieodkryte) HL2 mi sie podobal zajebiscie, Far Cry tez, o wiele bardziej niz Quake 2 w swoich czasach, nie mowiac o tym ze i Hl2 i Far Cry nie maja takich wyjebanych wymagan sprzetowych jak Q2. Niedlugo wyjdzie Crysis, Assasin Creed, na nowego Xboxa czy PS3 wychodza czy wyjda niedlugo super gierki. Mi to tam pasuje.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 255 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.