mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 16:38 
Cytuj  
PEYTHON napisał(a):
Dlatego sie zastanawiam gdzie grac US ( pewnie bedzie na nim duzo azjatyckich KOXów czy na EU ( pewnie dostawca po roku rozwiaże sie i siła rzeczy trzeba bedzie przejsc na US serv- obym sie mylil )


Przecież nikt nie każe ci zadawać się z polakami którzy grają na EU? W czym problem?

Granie na US ma jedną zajebiście istotną (dla mnie) wadę - timezone. Kiedy coś ciekawego zaczyna się dziać na serverze ty już zwykle powoli powinieneś iść w kimę (jeżeli następnego dnia masz iść do pracy / na studia). I nie ma znaczenie że będzie grupka ludzi z którymi możesz grać bo mają oni jakieś dziwne godziny pracy czy również są z europy, bo główne życie servera toczyć się będzie od 23-6 naszego czasu.

Na dłuższą metę taki tryb gry jest męczący


Posty: 10
Dołączył(a): 1.06.2007
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 19:28 
Cytuj  
Jesli polscy gracze to jedynie taki chlam i bydlo, to co wy wogole robicie na tym forum tutaj, gdzie nie widze jakos waszych ukochanych amerykanow.
Oszlomy znajda sie wszedzie.
Ja tam sie dobrze czuje w polskim klanie. Wprawdzie z wiekszoscia tych ludzi gram juz dlugo i selekcja byla, ale sporo naszych to rowne chlopy. No i oczywiscie z komunikacja najlatwiej, bo chociaz z angola sobie dobrze radze, to jak czas nagli i trup sie sciele wokol, to o wiele sprawniej sie wrzeszczy w mikrofon w mowie ojczystej.
Ale tak to juz jest. Polak polakowi wilkiem i widze to juz od dawna jak sie wielu z nas zachwyca ameryka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 20:51 
Cytuj  
Opowiesci jaki to nasz narod jest gorszy to mit. Co wiecej mamy zwykle wieksza srednia wieku niz gildie anglojezyczne, co wynika z mniejszej zamoznosci naszego spoleczenstwa. Na poczatku zawsze przyjmuje sie sporo przypadkowych osob, ale w czasem odsiewa sie element. Niektorym nie dziwie sie, ze wola grac z amerykanami. W polskiej gildii od razu wyjdzie, ze pan x to idota. Natomiast w anglojezycznej jak zna sie angielski tylko komunikatywnie trudniej zrobic z siebie debila. :) Podstawowa zaleta eu to strefa czasowa. Ludzie sa jak wszedzie.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 07:43 
Cytuj  
Unikajcie polskich gildi, Od lat nie widzialem nie elo-kurwa-polakow w polskiej gildii. Chyba ze Polak stworzyl gildie w ktorej graja nie Polacy.
Amerykanie tez maja duze szanse na to ze sa nienormalni i ogolnie moga byc tanczacym nago cowboyem irl. Najlepiej grac ze skandynawami , hiszpanami,anglikami itp +polakami ktorych zna sie od lat i maja juz dowody osobiste.
Pozatym kto bedzie gral w ta gre? WoW boyz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 11:25 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
Unikajcie polskich gildi, Od lat nie widzialem nie elo-kurwa-polakow w polskiej gildii. Chyba ze Polak stworzyl gildie w ktorej graja nie Polacy.
Amerykanie tez maja duze szanse na to ze sa nienormalni i ogolnie moga byc tanczacym nago cowboyem irl. Najlepiej grac ze skandynawami , hiszpanami,anglikami itp +polakami ktorych zna sie od lat i maja juz dowody osobiste.
Pozatym kto bedzie gral w ta gre? WoW boyz.


Jestem WoW boy... i chyba teraz legnie w gruzach Twoje spojrzenie na cale community WoWa... straszne! WoW boy ktory potrafi napisac wiecej nie jedno zdanie podwojnie zlozone! O katorgo mojej duszy...

Rozumiesz do czego pieje? Do tego iż nie można nikogo brac pod kreske... uogolniac, kazdy czlowiek jest inny, nawet jesli jest Ukraincem, Polakiem, czy tak bardzo zachwalanym przez Ciebie Anglikiem, Skandynawem czy Hiszpanem...

SvD.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 13:15 
Cytuj  
Kazde uogolnienie ma slabe strony, nie jest regula, ale istnieje duze prawdopodobienstwo ze jest prawda. Zreszta napisalem tylko ze w ta gre beda grac WoW boyz, bo jest bardzo zblizona do WoWa i gracz znajdzie w niej znajome mu interfejsy.
Mam znajomych ktorych cenie a graja w WoWa,z powodow:
- graja we wszystko
- dla smiechu, bo wazne z kim nie w co.
- sa naprawde agresywnie znudzeni
lub:
- to ich pierwsze multliplayer online.(niech Pan im wybaczy:<)

Co nie zmienia faktu ze ta gra jest naprawde slabym MMO i WAR tez bedzie.

Wlasciwie nie powinienem pisac tych postow , to prywatna sprawa kazdego w co i z jakich powodow gra. Zyj i daj umrzec innym .


Ostatnio edytowano 10 cze 2007, 13:26 przez S@mael, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 13:24 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Jestem WoW boy... i chyba teraz legnie w gruzach Twoje spojrzenie na cale community WoWa... straszne! WoW boy ktory potrafi napisac wiecej nie jedno zdanie podwojnie zlozone! O katorgo mojej duszy...

Tyle potrafia dzieci w pierwszych klasach podstawowki, wiec niczyjego spojrzenia nie zburzyles.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 13:34 
Cytuj  
Cytuj:
Co nie zmienia faktu ze ta gra jest naprawde slabym MMO i WAR tez bedzie.


9 milionów ludzi musi się mylić, debile grają w taką kiepską grę...

Weź może już idź na te swoje friszardy UO.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 13:46 
Cytuj  
Nie wiem ile miliardow ludzi slucha popu czy gra w WoWa. Nie swiadczy to o ich jakosci. Pozatym idz lepiej na jeza , i za pare lat pogadamy , U nub shit.

edit: Jak jeszcze grasz w tego WoWa , to moge ci udowodnic ze jestes zerem w tej grze takze , tylko na jakim serverze?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 14:11 
Cytuj  
Ok WoW to shit, graja w niego tylko polmozgi.
UO na friszardach to najlepsza gra ever.

Mozesz juz wyjsc.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 10 cze 2007, 14:12 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 14:12 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
Nie wiem ile miliardow ludzi slucha popu czy gra w WoWa. Nie swiadczy to o ich jakosci. Pozatym idz lepiej na jeza , i za pare lat pogadamy , U nub shit.

edit: Jak jeszcze grasz w tego WoWa , to moge ci udowodnic ze jestes zerem w tej grze takze , tylko na jakim serverze?


Kazaak, udowodnij mi friszardowcu

btw. tak, tam trzeba placic, rozumiem, ze to cie dyskwalifikuje? :{


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 14:21 
Cytuj  
Nie place za crap jakby gra byla tego warta nie mialbym z tym problemow, mam znajomych co sobie to funduja. Dobra dowiem sie na jakim serverze teraz graja i let the pwnage begin.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 14:37 
Cytuj  
Obrazek

Pierdolisz tyle o UO, a nie pamietam zebym gral z Toba na jakims OSI serverze, idz sobie grac na te darmowe shardy z syndromem zajebistego internetowca, bo rzygac mi sie chce jak czytam Twoje nedzne wypociny.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 14:58 
Cytuj  
Bo nie grales. Rofl lizcie se tyleczki nadal. Szkoda czasu na wyswietlanie se obrazkow jak jakis przyglup i co mi chcesz udowodnic? Ja chcialem koledze pokazac ze WoW PvP jest WEAK, a co ty chcesz udowodnic mi ze jestes lepszy w UO? :DD

W ogole to cale pierdolenie na tym forum nie ma wiekszego sensu , over and out.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 17:00 
Cytuj  
Co wy chcecie od goscia, ktory nie potrafi nawet wymyslec sobie nicka (samael - szwajcarski zespol black metalowy)...


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 17:05 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Co wy chcecie od goscia, ktory nie potrafi nawet wymyslec sobie nicka (samael - szwajcarski zespol black metalowy)...


Atherius... Samael może to i jest nazwa zespołu... ale ten zespół też zerżnął nazwę...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Samael

SvD.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 17:22 
Cytuj  
Samael ma mroczny nick, mroczny avatar ubiera sie na czarno a wieczorami torturuje koty. Gry jak wow czy warhammer sa za bajkowe dla niego:|

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 19:31 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Atherius napisał(a):
Co wy chcecie od goscia, ktory nie potrafi nawet wymyslec sobie nicka (samael - szwajcarski zespol black metalowy)...


Atherius... Samael może to i jest nazwa zespołu... ale ten zespół też zerżnął nazwę...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Samael

SvD.


Co nie zmienia faktu, ze pomyslowosc mala. :]
Juz taki roball jest bardziej pomyslowym nickiem, bo takiego czegos (wyrazu) po prostu nie ma. :D

@up

W dodatku na friszardach.


_________________
@polygamia

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 20:04 
Cytuj  
Chyba jestescie niepelnosprawni umyslowo co poniektorzy.
Artherius - po co ci ta podczepka pod flama?koledzy wolali? wyglada na to ze wedlug ciebie nicki biora sie od nazw zespolow i platkow sniadaniowych , to moj stary nick z czasow Diablo 1 , kiedy o zespole Samael nawet nie slyszalem, nie wiem nawet czy istnial w 1999 bo niezbyt go lubie :E. To nei te czasy co 4-6 lat temu co ludzie na free shardach mysleli ze graja w UO , Obecne free shardy miedzynarodowe >OSI pod kazdym wzgledem. A te same legendy PvP z OSI ( ktore lootowaly wam dupy-Asmax) tez grywaja na free shardach, zadko ale zawsze wracaja, lub sa ich zalozycielami, bo nie odeszli do EQ klonow.

Nie inwestuje czasu w gry ktore nie oferuja nic wiecej ponad UO , i dlatego zostalem na free, jak zawineliscie dupy do WoWa to nie wmiawiajcie ludzia ze to dobra gra, no gra byc moze dobra ale marne MMORPG. Ci ktorzy grali w UO dawne, ile pograliscie na tych WoWach? 3 miesiace? Niektorzy nie maja do czego wracac -OSI post aos , free pamiataja jako fe i debilizm i graja po 2-3 miesiace w kazde MMO i szybko sobie uswiadamiaja ze juz im sie ta gra znudzila.- tak jak kazde marne MMO

PS: Nie wiedzialem ze az tak zgranie ssiecie se pauki nawzajem.

Pozdro.
-Sam

PS2: Shador von Dal pozytywnie mnie zaskakujesz :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 20:15 
Cytuj  
Jeszcze zaraz powiedz że UO na friszardzie gdzie średnio gra 50 osób naraz to MMO :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.