mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 18:43 
Cytuj  
Yhmm, a pisząc po angielsku dawałby przykład ignorancji dla członków tego forum, bo przecież jest ono polsko-języczne. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 18:53 
Cytuj  
Mendol to nie bledy tylko swiadome uzywanie zastepczych liter zamiast tych ktorych nie mam dostepnych, poniewaz uzywam angielski windows i angielska czcionke.

Jezeli potrafisz pisac lepiej niz ja nie uzywajc polskiej trzcionki, to bardzo prosze, daj przyklad. Moze sie czegos naucze :roll:


A co do ignorancji. Tak moge i troche jej posiadac, ale mam ku temu swoje powody. Nie mam zadnego sentymentu do polski jako ojczyzny, wiecej problemow w niej mialem niz byla tego warta.

Natomiast pisanie w jezyku angielskim na polskim forum mija sie z celem. Nie od dzisiaj pisze na polskich forum, i zdaje sobie dobrze sprawe ze duza czesc osob czytajacych nasze posty tutaj nie zna jezyka angielskiego na dostatecznym poziomie aby go tu uzywac.

Swoja droga zastanawiam sie czemu angazuje sie w ten flame, w kazdym razie nie ma sensu go kontynuowac. Jezeli ktos ma jeszcze cos do powiedzenia to z checia to przeczytam tak dlugo jak nie sa to ograniczone 2 zdaniowe flame nie poparte zadnymi argumentami. Ach jak juz sie czepiamy to moze zaczol bys uzywac duzych i malych liter jak i poprawnej interpunkcji panie poprawna polszczyzna :roll:


PS: Ok uaktualnilem moja liste ignorowanych osob. Nie ma sensu wyklucac sie z kims kto ma klapki na oczach i za duzo czasu na swoich rekach. Mam lepsze rzeczy do roboty niz klucic sie z kims o to czy kropka powinna byc tu czy tam :wtf:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 19:39 
Cytuj  
Start->Settings->Control Panel-> Language and region settings (jak dobrze pamietam) i w advanced zmien Unicode na Polish i bedziesz mial znaki.
Tak czy siak, ten flame i tak jest w miare bez sensu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 19:59 
Cytuj  
A po co polski windows, aby np. zamiast "bendziemy" napisać "bedziemy" ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 20:19 
Cytuj  
Swojego czasu mialem 5 na maturze z polskiego, ale gdy przez ponad 3-4 lata nie uzywasz prawie polskiego tak mowionego jak i pisanego, czlowiek moze zaczac robic male blendy :) W UK 95% moich znajomych to lokalni ludzie a nie polacy.

Nie zebym staral sie tlumaczyc glupimi wymowkami, ale dobrze zdaje sobie sprawe ze moj polski nie jest tym czym kiedys byl, ale czasy sie zmieniaja. Na dzien dzisiejszy wystarczy mi ze ktos rozumie to co mam do powiedzenia.

Osobiscie znacznie wazniejszy dla mnie jest bogaty zasob slow i ciekawe slownictwo niz sporadyczny blad tu czy tam.

Czasami zastanawiam sie czemu ludzie prowadza te krucjaty ortograficzne na tym forum ?

Jedni skonczyi je pare lat temu a teraz nowi zaczynaja je od nowa. Zemsta za dreczenie w szokle przez nauczycieli czy cos ? ;) Mozna by to zachowanie porownac do klasycznej fali w wojsku. Najpierw oni mi potem ja tobie. Czy to jest dojrzale zachowanie? Nie mi to oceniac nawet jezeli mam w tej sprawie wlasne zdanie. Ci co maja troche oleju w glowie oraz troche doswiadczenia zyciowego znaja poprawna odpowiedz. Wystarczy sobie zadac proste pytanie. Czy to jest forum jezyka polskiego czy tez forum mmorpg ? Jezeli komus pomylily sie adresy to juz nie moja wina.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 20:43 
Cytuj  
@Khebeln

Tak trudno wrzucić tekst do worda/zainstalować plugin? :roll:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 21:24 
Cytuj  
stop offtop!


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 21:29 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
RoozTer napisał(a):
Przeciez Khebeln mieszka w UK, wiec wcale sie nie dziwie ze gowno go to samego obchodzi jak pisze, przeciez nie musicie czytac;].


Dobra a kto powiedział, że mi to przeszkadza? :( Ja tam posty Khebelna czytam z zainteresowaniem ostatnio, zwłaszcza te o Tcos hehe.


Sorry Raz Misiu:(, tak po prostu myslalem, ze jestes po stronie zla!

Co do Mendola to standart:) - mendolenie:>

Tym co przeszkadza czytanie Khebelna, powtorze jeszcze raz - nie czytajcie:).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 21:31 
Cytuj  
Na to wyglada, mi to nie przeszkadza :)

Czy wrzucasz do worda cokolwiek co piszesz grajac w mmorpg ? Nie. Byla by to oczywista strata czasu :)

Jezeli pisze oficjalny dokument po polsku, to tak oczywiscie ze wlacze worda i napisze dokument uzywajac polska czcionke.

Jedyne w zyciu czego naprawde nienawidze to marnowanie czasu i nie efektywne jego wykorzystanie :) No i moze jeszcze hipokryzji :wink:

Dlatego tez nie marnuje mojego czasu na duperele i dyskusje ktore do niczego nie prowadza :) No chyba ze akurat mam wlaczone forum na 3cim monitorze i odswierzam je sobie co jakis czas jak gram w Spellborn i ogladam film w tym samym momencie :]

Multitasking FTW :roll:

Najsmieszniejsze jest to ze juz te wszystkie argumenty setki razy slyszalem czy tez widzialem na wielu dyskusjach, i az sie smieje pod nosem czemu ludzie nie wymysla czegos nowego w tej dyskusji.
Wszystkie argumenty byly juz uzyte i tylko co 2 lata nowi ludzie zaczynaja je uzywac, i tak w kulko :wtf: :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 21:48 
Cytuj  
Ok cos na zmiane tematu bo ludzie sie nudza i o glupotah zaczynaja gadac.

Duza grupa ludzi wypytywala o to kiedy benda nowe klucze do bety. Oto post Community menager na ten temat. Powinien on odpowiedziec jak wyglada sytuacja w tym momencie :)


Cytuj:
CB -> OB -> Game Launch is normal progression but how each is ran varies for game title. Please do not associate us with anything you have played or been part of in the past we are doing this in a different matter then what you have probably been part of. We do not want to confuse you with details that lead to assumptions that lead to vague complaints of doom and tears. The CB is currently scheduled to close as of the 26th, the OB date will not be the 27th but some time after that. We will do some evaluation of the CB and will decide if we extend the CB and open for more keys or do we go to the OB and how long that will be will be based on some of the updates we are expecting. We are on Dev Time now and what time frame they have for some of the bigger issues will depend on our next phasing. We expect a level of game play to be there prior to us opening the game to a mass audience. In the mean time we are working on the issues that have been reported and working with the Dev Team on some of the major issues that we have seen as well as our CB community has seen. More Horror Please!!!!


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 23:30 
Cytuj  
Dzieki za info.
Co do tych wypocin wyzej na temat naszego ojczystego jezyka i poprawnej polszczyzny- n/c. To co napisal Khebeln zrozumialem w 100% i jakos nie mialem z tym problemow. Problem maja za to te osoby, ktore tego nie zrozumialy bo wszystko jest jasno i konkretnie przekazane.
A tak w ogole to bedac szczerym, nawet na maturze przymykaja oko na ortografie, poniewaz glownie liczy sie tresc i umiejetnosc zwiezlego przekazu informacji. Sorry za offtop :-?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 23:34 
Cytuj  
Przylacze sie do OT:

Davich napisał(a):
A tak w ogole to bedac szczerym, nawet na maturze przymykaja oko na ortografie, poniewaz glownie liczy sie tresc i umiejetnosc zwiezlego przekazu informacji.


ZOMG!@# Od kiedy?
"zwiezły przekaz informacji"? To po co lektury?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 23:39 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Przylacze sie do OT:

ZOMG!@# Od kiedy?
"zwiezły przekaz informacji"? To po co lektury?


Po to zebys mial o czym rozmawiac na jezyku polskim;]
Na maturze masz podany tekst i na jego podstawie pracujesz. Jak nie odniesiesz sie do tego tekstu to za przeproszeniem znajomosc lektury mozesz sobie wsadzic w ... . Za znajomosc mozesz dostac jakies dodatkowe punkty, ale nigdy wiekszosc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 23:40 
Cytuj  
szkoda slow. nie przekonuje mnie ani jedno wasze zdanie.
ja nie uzywam polskich liter a mimo to nadal uwazam ze "bedziemy" "ktory"
wyglada zdecydowanie lepiej niz "bendziemy" czy 'ktury'.
za 'moich' czasow bledy robily dzieciaki, ktore sie po prostu nie uczyly.
a teraz co drugi to k.... dyslektyk.
idiotyzm. sorry za off topa ;-)

ta gra i tak jest GUPIA!

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 08:42 
Cytuj  
Mnie rozwalil ten tekst Khebelna :

Khebeln napisał(a):
Jedny jezyk ktorego poprawne uzywanie mnie interesuje to jezyk angielski i nie bende


LOL..... czasami ciesze sie, ze takie moski wyjechaly do Anglii i mam nadzieje, ze nie wroca. Super byloby gdyby jeszcze nie wchodzili na polskie fora, tylko pisali sobie w swoim "nowym jezyku ojczystym" angielskim na forach angielskich.
Moja siostra mieszka za granica juz 20 lat i nie ma zadnych problemow ani z mowa ani z pisaniem po polsku, malo tego...... jej corka, urodzona tez za granica, ktora do Polski przyjezdza raz na rok na wakacje, tez zna polski duzo lepiej niz taki Khebeln..... :) To kwestia wychowania. Albo sie jest Polakiem bez wzgledu na to gdzie sie mieszka, albo jest sie mośkiem, ktory wstydzi sie bycia Polakiem i udaje angola... hehe

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 09:38 
Cytuj  
Kazdy ma swoje powody.

Milo by bylo jeszcze aby niektorzy ludzie nie chodzili z klapkami na oczach jak mocherowe berety :roll: Bo takimi ludzmi wlasnie jestescie. Zero tolerancji dla innych. Potraficie tylko obrazac innych. Nie szanujecie opini innych osob. Nie potraficie sluchac argumentow. Prowadzenie dyskusji z takimi ludzmi mija sie z celem poniewaz zamiast rozumu uzywacie czegos innego.

Jednym slowem takie osoby jak was 2 sa niewychowanymi nietolerancyjnymi szczeniakami ktore nia maja nic lepszego do roboty jak szukac zaczepki, glorifikowac swoje przerosnietego ego oraz obrazac inne osoby aby samemu poprawiac sobie samopoczucie w swojim zalosnym zyciu.

Nie ma sensu sie wyklucac poprostu dodam nastepnego dzieciaka do ignore i napisze pm do moderatora. Nie mam zamiaru tracic czasu na tego typu dyskusje. Flame sa na innym forum.

PS: Ja nie mam sie czego wstydzic w moim wychowaniu. Niczego w nim nie brakuje. Natomiast paru osoba tutaj przydala by sie lekcja dobrego zachowania jak i tolerancji.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 10:03 
Cytuj  
@Khebeln

Zastanów się czasem co piszesz, z powodu swojego lenistwa popełniasz ewidentne błędy, chociaż mógłbyś za pomocą pluginu je wyeliminować (chyba w czystym firefoxie jest polski słownik, który tak jak w wordzie zaznacza błędy). Więc popraw się, zainstaluj co trzeba, bo nikt nie lubi patrzeć na takie błędy. Tym bardziej że później samemu można napisać "bendziemy", gdy człowiek przeczyta kilka postów z takim błędem :P


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 10:04 
Cytuj  
To ty obrazasz innych piszac z premedytacja "bende" i inne gowna.
Mi sie flaki przewracaja jak widze taka pisownie, dlatego tez musialem ci na to zwrocic uwage. Jesli obrazasz sie jak male dziecko na to, ze ktos ci zwrocil uwage, ze zle piszesz to tylko swiadczy o tobie.
Wyzywasz innych od dzieci a sam zachowujesz sie jak szczyl.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 10:10 
Cytuj  
hahaha. nie dosc ze analfabeta to jeszcze konfident ;-0
spadam ;-)

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 10:11 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hahaha. nie dosc ze analfabeta to jeszcze konfident ;-0
spadam ;-)


Mendol, nie lubie cie, ale tutaj trafiles w sedno :)
tez spadam z tego zalosnego topica analfabety Khebelna... cja

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.