mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 20:01 
Cytuj  
Po co na stronie nadal są zapisy na bete skoro i tak to bety nikogo nie biorą ?

Jak ktoś chce moge zamienic konto AoC na Spella.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 13:03 
Cytuj  
Z pewnych zrodel, zblizonych do oficjalnych, wiemy ze do bety biora. 2 tygodnie temu dolaczylo do bety 100 najaktywniejszych osob z community gry.
Warto sie interesowac i udzielac. beta jest tak samo nowatorska jak sama gra, biora tam tylko (narazie) osoby goraco zainteresowane sama gra (albo wyjatkowych spammerow).


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 16:08 
Cytuj  
Dokladnie, ostatnio zauwazylem paru swierzych ludzi w beta, jest nas tam tak malo ze kazdy zna sie po nicku prawie 8)

A co do konta to moze i bym sie skusil ale moze miesiac czy 2 temu ;) W Spellborn jestem z pare lat juz w tech/alpha/beta etc i generalnie gre znam na wylot :] Ale ze AoC beta konczy sie niedlugo i OB zaczyna sie za pare dni nie ma sensu czegos takiego robic :roll:

Tymbardziej ze niedlugo powinny pokazac sie ciekawe patche na beta 8)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 18:30 
Cytuj  
Cytuj:
Regarding emptiness, please keep in mind that this beta build was aimed to generally test if game can work in live conditions, also to test lvl 1-10 mostly. Since it is restart from rather long downtime, we did not mail whole beta pool yet - so all in all there are probably around 100-200 people alive at the moment. We probably will increase that in the future, but stability and general fixes come first.
__________________
Banshee
English Community Manager
The Chronicles of Spellborn


To powinno odpowiedziec ile ludzi ma wlasciwie dostep do bety :]
Z tego co wiem to i tak jest znacznie wiecej niz ja zaczynalem, wtedy bylo tylko 20-25 osob w alpha tech pare lat temu 8)

A co do sensownego zwiekszenia beta pool to niespodzielwa bym sie tego za szybko, moze za 2 miesiace najwczesniej. Ponadto ilosc osob ktore zlozyla aplikacje jest calkiem spora wiec dostanie sie do beta nie bedzie latwe :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*

Posty: 139
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 18:34 
Cytuj  
na stronce podali filmik, jestem tym filmem tak zachwycony ze nic tylko czekac :( po prostu to jest moj typ mmorpg-a i bede cierpliwie czekal :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 18:39 
Cytuj  
Heh, najlepsze jest to ze gra ma wlasciwie polowe tych wymagan co AoC a nadal wyglada bajecznie pieknie :] Bedzie to bardzo dobra alternatywa miedzy pieknym realizmem graficznym aoc a szara brzydota WHO :roll:

Generalnie ujme tak jezeli komus podobaja sie startowe zony i jest nimi zachwycony to zony 20+ puzniej na innych shardach sprawia ze szczeka mu walnie o ziemie jak 10t bryla :lol:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*

Posty: 139
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 19:11 
Cytuj  
heh to bede sie czul jak w niebie :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 19:10 
Cytuj  
Dają jeszcze invity do CB?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 19:14 
Cytuj  
Jak juz pisalem wczesniej - daja. Ale nie kazdemu, nie na drodze losowania. Daja je zasluzonym czlonkom community (znaczy sie, tym udzielajacym sie na oficjalnym forum).


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 20:02 
Cytuj  
Udzielajacym sie na forum a nie spamujacym dodam, ludzie ktorzy byli niedawno dodani byli znani dobrze na forum z ciekawych pomyslow i opini jak i aktywnosci :)

Innymi slowy ciezko sie dostac :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 15:09 
Cytuj  
A jak teraz tcos graficznie i ogólnie stoi w stosunku do aoc ?? Co uważasz obiektywnie że jest lepsze ??


_________________
no more wow...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 17:28 
Cytuj  
To inny styl grafiki. Nie bardzo jest co porownywac. Grafika TCoS jest bardzo plastyczna, rysunkowa. Postaci maja karykaturalne proporcje i ksztalty. Zreszta to wszystko widac na screenach/trailerach, wiec nie wiem po co o to pytasz... Obiektywnie grafika w AOC jest lepsza, bo jest bardziej skomplikowana i zaawansowana. To tez widac na screenach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2008, 11:07 
Cytuj  
Czy ktos uczestniczy w becie aktualnie jak Acclaim kupil ten projekt ?
http://www.tcos.com
Acclaim mimo ze w swojej ofercie ma totalne crapy to jednak chwali sie wiloma milionami kleintow, wiec moze uda sie im ta gre rozkrecic.

http://www.youtube.com/watch?v=Qzh6FNby7FU
http://www.youtube.com/watch?v=OHTDo0WH0Oo


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 330
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 09:05 
Cytuj  
Za jakies 10 dni rusza nowa rejestracja do Bety wiec sprawdzajcie bo warto , duzo sie zmienilo i grafika też sie poprawila troszkę.


_________________
Obrazek

**

Posty: 330
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 14:07 
Cytuj  
W skrócie...Nowa strona do rejestracji Closed Beta ( https://eu-players.tcos.com/beta/signup.phtml ) ruszyła 17 września
Release date : 27 Listopada 2008 w Europie

Szkoda ze NDA jeszcze obowiązuje bo po ostatnim "małym" patchu coś sie ruszyło w dobrym kierunku. Ale kto jest w CB to wie ;)




Cytuj:
One of the most eagerly awaited online role-playing games is approaching the final stretch in its development. The German, English and French versions of The Chronicles of Spellborn are scheduled for release on November 27th, 2008 in Europe. In preparation of the release, the innovative fantasy MMORPG has started into the next phase of the closed beta tests along with a large content patch Wednesday, 17th of September..

The update brings along substantial advancements in the class system, the quest architecture, the fame system and the combat gameplay as well as improvements on art and general game mechanics lifting the game onto a new level of gameplay experience. During the upcoming weeks, developer Spellborn NV and publisher Frogster will invite more selected registered community members into the closed beta tests. A detailed beta and release schedule for The Chronicles of Spellborn will be announced shortly. Interested fantasy adventurers can register via the brand new beta registration on www.tcos.com to get the chance to have a look at the game before the actual release.


_________________
Obrazek

*

Posty: 139
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 14:21 
Cytuj  
ales mnie zes dopalil, nie moge sie doczekac na wydanie tej gry, no i oczywiscie zapisalem sie ale znajac moje sczescie mnie nie wezma :(

**

Posty: 330
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 14:36 
Cytuj  
vivendi napisał(a):
ales mnie zes dopalil, nie moge sie doczekac na wydanie tej gry, no i oczywiscie zapisalem sie ale znajac moje sczescie mnie nie wezma :(


wystarczy ze troche popiszesz na forum tam, naprawde teraz falami zapraszaja ;) btw jedyna wiadoma cena jak narazie to 30£ , nie wiadomo jak bedzie w Polsce ale pewnie standard.


_________________
Obrazek

*

Posty: 139
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 14:51 
Cytuj  
na tej europejskiej stronie nie widze linku do forum czy ja slepy jestem :/

**

Posty: 330
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 14:57 
Cytuj  
vivendi napisał(a):
na tej europejskiej stronie nie widze linku do forum czy ja slepy jestem :/


http://www.tcos.com/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 17:40 
Cytuj  
Właśnie ogladałem filmik z gameplaya jakiegoscia z bety.
Czegos tak mega-zajebistego dawno nie widzialem.

Celowanie, szybkie ruchy, ehhh. Mam nadzieje ze t wydadza w tym roku, bedzie jak znalazl prezent pod choinke :E.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.