mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 10:52 
Cytuj  
Mass Effect uzywa uengine, zdziwiloby mnie gdyby gra chodzila ujowo na pc.

Nie widze za bardzo sensu grac infiltratorem, kiedy hackowac moge bez problemu soldierem, mam wiecej broni etc.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 11:26 
Cytuj  
przeszedłem już dość duzy kawałek ME2 (q zebranie teamu cały)
gram Vanguardem i trochę nie rozumiem kiedy używać charge - wydaje mi sie samobójstwem :P

bardzo przypomina mi DEUS EX - deus to nie ttp ale bardzo podobny sposób prowadzenia rozgrywki i fabuły.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 11:49 
Cytuj  
jesli chodzi o postac main hero to soldier jakos mi najbardziej podchodzi.
poza tym biorac pod uwage team to jakos najwygodniej sie nim biega.
soldier nie jest easy mode wedlug mnie. calkiem fajnie sie nim gra.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 11:58 
Cytuj  
Desh:
Cały team zebrałeś? Bo po wizycie na Horizon Illusive Man daje Ci dodatkową listę z resztą grupy.
Vanguardem charge wchodzisz najlepiej w zamrożonych albo wątłych wrogów, czy jakieś większe grupki, najlepiej z shotgunem biegać, bo robi spory dmg w close range.
Możesz też chargem spieprzać ładnie, jak pamiętam to ładnie ratowało dupę na horizon przy obronie radiostacji.
Grając vanguardem najlepiej mieć w teamie biotyka - rzuca singularity i wpieprzasz sie w zdisablowanych wrogów chargem ;F

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 12:04 
Cytuj  
Deshroom +1
w piątek tak samo zebrałem tę całą ekipę, ale charge użylem ze 3 razy i zawsze zginąłem
zastanawiałem się, że może to dlatego, że gram na veteran


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 12:07 
Cytuj  
Najlepiej to wpierw ładować w oba typy ammo i w ten ostatni skill co daje passive bonusy. Potem można się w pulle i maxowanie charge bawić.
Głównie to u mnie wyglądało tak, że waliłem z cryo ammo i w zamrożonych chargowałem albo zmiana na shotguna + drugi typ ammo i wpieprzałem się charge do close range żeby kogoś ubić.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 12:38 
Cytuj  
Ja tam ofc gram Adeptem , całkiem fajną rozpierduche można robić , na max detalach 1920x1200 gierca chodzi bez żadnych kompletnie przycinek.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 13:55 
Cytuj  
@shp

masz racje - pół zebrałem


edit:
jednej rzeczy nie czaje zrobiłem mase upgradów ale mam wrażenie że na niektóre mam zasoby ale sa szare - mam je mimo że nie riserczowałem ?


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 15:37 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
@shp

masz racje - pół zebrałem


edit:
jednej rzeczy nie czaje zrobiłem mase upgradów ale mam wrażenie że na niektóre mam zasoby ale sa szare - mam je mimo że nie riserczowałem ?


Do zrobienia upgrade oprocz zasobow potrzebny jest blueprint czy jak to sie tam nazywa. Przeczytaj opis.

Do czego sluza creditsy (sa wogole jakies sensowne sklepy?) i czy broni jest strasznie malo czy zle szukam.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 16:04 
Cytuj  
Ja w Cytadeli sporo creditsów wydałem, broni za dużo nie ma - jedynie blueprinty na przerobienie tej samej i jakieś upgrady +10% dmg.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 16:36 
Cytuj  
Opłaca się brać tą wersję kolekcjonerską dla jakiś dodatkowych itemów w grze ? Reszta zawartości edycji kolekcjonerskiej jest imo kompletnie chujowa w porównaniu do podobnego wydania ME1, w którym była koszulka, pendrive i podkładka pod myszkę. Po chuj mi komiks, artbook i jakieś inne gówno. Chociaż sountrack by dali >.>


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 17:19 
Cytuj  
Fail nie dziala u mnie ;/. Zeby chociaz jakis log byl albo jakis konkretny error. A tu tylko info apliacja jest bla bla bla. Zainstaluj ponowanie -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 17:21 
Cytuj  
Ja tam kupuje org. glownie dla DLC/itemow i Cerberus Network. A ze kolekcjonerska jest cale 5 dych drozsza od normalnej to wybor jest oczywisty co brac.

A, zapomnialem o zbroji z wersji kolekcjonerskiej, ktora ma MEGA wyglad. Musze ja miec :)


Ostatnio edytowano 24 sty 2010, 17:25 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 17:22 
Cytuj  
@ Kassei - na steamie jest soundtrack ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 18:17 
Cytuj  
spoilerowate przemyślenia nt cerberus (nie czytaj jeśli nie doszedłeś chociaż do club afterlife) :

nie macie wrażenia że coś tu od początku śmierdzi (Ashton też coś wspominał o tym) a cerberus ma zupełnie inne plany co do Shepa? szerlokuje tak od pierwszej sceny z Illusive Manem, shady typ, co więcej Miranda jest jego prawą ręką i jest w moim teamie - mam wrażenie że okłamuje mnie od początku (kilka clues - sprzątnęła kolegę, wspomniała coś że Shep nie ma implanta na mind control - ściema?)

no i rekrutuję wszystkie szumowiny a przecie "I had a good team", także imo to idzie w kierunku że będę wybierał czy sprzedać kulke w głowę Mirandzie i jej przydupasom czy nie)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 18:32 
Cytuj  
Też mam ciągle takie przeczucie, coś mi się wydaje, że Collectorzy polują nie na Shepa a coś/kogoś na kim Cerberusowi równie mocno zależy i nie chodzi tutaj o żadne ratowanie ludzkości. Za bardzo śmierdzi mi to, że Cerberus od tak pozwala Ci zwołać sobie do teamu każdego aliena na jakiego masz ochotę. W ogóle dziwne i strasznie naciągane w stosunku do me1 jest to że od pierwszych sekund gry spotykasz TYLU npc którzy mówią jakie to alliance jest be, jak to tam służyli i doznali olśnienia przychodząc do Cerberusa ;F

Swoją drogą Cerberus daje misję z odbiciem swojego agenta na jednej planecie, jakiejś na L, i jest możliwość z przesłaniem zaszyfrowanych danych do Alliance, Cerberusa albo na swój statek. EDI nie może ich rozszyfrować jak wyślesz do siebie, musi mieć więcej czasu/Cerberus strasznie dziękuje i pisze w mailu, że owe dane mogłyby w złym świetle ukazać ich organizację blablabla. Może to być jakaś wskazówka, coś tam muszą kombinować. Ktoś wysłał dane do Alliance? Bo ja tylko dwie opcje zdążyłem sprawdzić.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 18:44 
Cytuj  
Wiadomo czy save z wersji nieoryginalnej jedynki będzie można przenieść do oryginału 2?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 18:48 
Cytuj  
allaiance daje ciala na calego od poczatku wiec watpie by ktos im cos dawal, zreszta kazdy kto gral w me1 pamieta jak alliance i cytadela sie wpierdalala ciagle shepardowi, wiec to jak ma wolna reke od cerberos kazdemu z nas pasuje. Tlumaczenia cerberus jednak maja troche sensu, pozatym reaperzy sa w to zamieszani, to co uznaje za podejzane to uzycie ai na statku ktory ma walczyc z ubar zaawansowanymi ai, czy tez ogolne intencje illusive man, albo czy cerberus nie pracuje z reaperami czy cus... spodziewam sie caly czas zdrady ze strony cerberusa, tak jak spodziewam sie caly czas jakiejs zdrady ze strony cerberus, ale nie przeszkadza mi to za bardzo z dzialaniem po ich stronie :P

Anyway, misja z odzyskaniem agenta w omega cluster miala terminal i podobno chodzilo o dane na temat udzialo cerberus przy klonowaniu rachni... moze to sie rozwija jak wypuscisz rachni queen w trakcie me1, ja ja zajebalem na tym profilu wiec dunno...

edit: caly czas jednak nalezy pamietac ze cerberus wpakowal w chuja kasy w sheparda, od wskrzeszenia go po samo sr-2 czy zaloge, pozatym podsumowania po kazdej misji maja przemyslenia illusive man, zaciekawil mnie komentarz po sciagnieciu garrusa (dunno jak u was ale u mnie byl w nienajlepszym stanie jak go sciagali na statek



anyway irytuje mnie troche jednak to importowanie gry, bo tak czy inaczej bedzie trzeba przejsc gre na kilka sposobow, a teraz bedzie trzeba tez przejsc 1 czesc na kolejne kilka sposobow (przeszedlem 2x ale jeden na pc, 2gi na xpudle)
@keii, watpie by pakowali jakies drmy na sejwy ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 19:34 
Cytuj  
ja pogralem chwile, zdobylem nastepna osobe do teamu i musze powiedziec, ze widac zdecydowana poprawe.
wciaga sympatycznie, niezly combacik, mozna sie pobawic.
gra w sam raz na zimowe wieczory, przed tv.
co do wydawania kasy to nie ma z tym problemu, w pierwszym sklepie ze 140k zrobilo mi sie 50 :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 19:57 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ja tam kupuje org. glownie dla DLC/itemow i Cerberus Network. A ze kolekcjonerska jest cale 5 dych drozsza od normalnej to wybor jest oczywisty co brac.

A, zapomnialem o zbroji z wersji kolekcjonerskiej, ktora ma MEGA wyglad. Musze ja miec :)


Też kupuje org tak jak kupiłem DA ale wypróbowac trzeba przed kupnem nie :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.