mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 57
Dołączył(a): 1.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 11:03 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Ten nekromanta to jakis debil. Podbudowuje sobie sobie ego twierdzeniem, ze gra w trudniejsze i bardziej wymagajace gry. Spierdalaj.

Wracajac do tematu - ogolnie duzy pozytyw co do Elementala, ale kurwa, wymagania to prawie jak w Mafii 2 ...


Właśnie doszli, że wielu ludziom w ogóle nie działa GPU i cała gra jedzie tylko na procesorze, dlatego muli im niesamowicie. Poki co nie mogą znaleźć przyczyny.


_________________
http://www.mmorpg.com/galleries/Vallador

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 11:06 
Cytuj  
Jaki kurna fanboi, płacą Ci za to? Malo wiem o Elementalu, lubie turowki, ale z tego co slysze gra ma tez wiele niedociagniec, po drugie nie bede gral w _kazda_ turowke. Ogolnie wiele informacji o gierce nie ma, imo.

A w SC2 jest mnostwo strategii. I wiesz tyle o tej grze, ze pokazujesz jaki to z Ciebie debil. Rozumiem, ze kazdy dowodca w historii mogl sie spokojnie zastanowic przed podjeciem decyzji? a nie podejmowac ich w real time?

Ja akurat wąpie by ta gra była warta 150 zł.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 11:25 
Cytuj  
W sc2 nie ma w ogole strategii, jest taktyka :P Poza tym liczy sie refleks, szybkosc klikania i wyuczone odruchy, nie zaprzeczysz :) Zreszta to nie temat o sc2, jezeli ktos potrzebuje reklam do tego by mu wmowiono ze gra w ktora bedzie gral jest zajebista, to nie jest gra dla niego. Patrzac na to forum malo sie tu o turowkach mowi, wiec mozna smialo zalozyc ze elemental to nie jest _kazda_ turowka.(a wychodzi ich troszke). Dla jednego elemental nie jest wart 150zeta dla drugiego sc2 nie jest wart 150zeta, dla innego zadna gra za 150zeta nie jest warta zakupu. Kwestia tego co kto lubi i na co kogo stac.

Co do ceny elementala, to jakby chcieli mogliby dac blokade regionalna na wschodnia europe/albo cala europe jako ze nie ma tu ver pudelkowych i obnizyc cene elementala. Btw. gra wychodzi ponoc w rosji wiec moze beda tansze klucze na allegro czy innych aukcjach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 11:42 
Cytuj  
sc2 dla kazdego jest zajebisty :P liczy sie liczy, ale sc2 ma wiele istotnych aspektow skladajaca sie na wygrana.

imo jest bardzo niewiele gier za ktore mozna zaplacic ok 150 zl. Taka giera powinna kosztowac tyle co taki Mount&blade Warband. Gra dosc unikalna, ładna, sprawna i wydana w pudełku.

Ja gry przede wszystkim lookam po gameplayach, a Elementala jest pokazany jedynie mglisty przynajmniej dla mnie.

No ale ok, nad tym mozna sie rozwodzic i rozwodzic.


_________________
.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 12:28 
Cytuj  
Highlander, to bardzo proste:

Jezeli grales i lubiles MoMa, czy wszelkie cywilizacje w roznych odmianach, to najprawdopodobniej jest to gra dla Ciebie i po tym, co mozna znalezc w necie, szczegolnie po premierze, jest warta 150zl.
Jezeli nie lubisz, to nie jest dla Ciebie i tyle warta nie jest.
Ilosc reklam nie ma tu nic do rzeczy.

Nie ma co sie produkowac, sciagnij pirata, odpal sobie, zobacz czy Ci sie podoba czy nie i sam zdecydujesz czy warto wspomoc producenta.

A w temacie, moar recek, ocen, wrazen pls. Nie mam czasu teraz na kupienie i granie, to chociaz sie pospuszczam nad zachwytami innych :lol: :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 13:02 
Cytuj  
Ja bym chetnie kupil te gre, ale civka na horyzoncie. Zle sobie wybrali premiere troche. :/


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 13:11 
Cytuj  
Vallador napisał(a):
Asmax napisał(a):
Ten nekromanta to jakis debil. Podbudowuje sobie sobie ego twierdzeniem, ze gra w trudniejsze i bardziej wymagajace gry. Spierdalaj.

Wracajac do tematu - ogolnie duzy pozytyw co do Elementala, ale kurwa, wymagania to prawie jak w Mafii 2 ...


Właśnie doszli, że wielu ludziom w ogóle nie działa GPU i cała gra jedzie tylko na procesorze, dlatego muli im niesamowicie. Poki co nie mogą znaleźć przyczyny.


No gra muli mocno po jakims czasie, sa mocne memory leaki, ja np. stracilem wlasnie efekty dzwiekowe w grze. Z tym GPU mozesz dac linka do postu na forum? Generalnie gra jest slabo zoptymalizowana, dzisiejszy patch pomaga w malym stopniu...

A co do Civilizacji, to ja tam ja pirace :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 13:16 
Cytuj  
Cytuj:
Ilosc reklam nie ma tu nic do rzeczy.


Faktycznie. Oprócz tego że gdyby nie to forum, to wogóle bym nie wiedział o istnieniu tej gry, to nie ma nic do rzeczy.

A o Civ5, mimo że serię kocham od czasów Amigi, też nie a śledziłem info na jej temat, dowiedziałem się od razu.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 13:28 
Cytuj  
Dana, to jest inna kwestia.
Reklama na pewno nie wplywa na to, czy gra sie spodoba czy nie. Nie jest tez powaznym zrodlem informacji o samej grze.
Dlatego w tym kontekscie, nie ma tu nic do rzeczy.

Ale bzdury na bok kurwa...

Lud rzada recek i opini...prawie jak igrzysk i chleba.



:wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 13:31 
Cytuj  
Opinia jest prosta: gra jest zajebista, ale na razie jest to programistyczny koszmar. Memory leaki, slaba wydajnosc, czasem AI podejmuje glupie decyzje (przynajmniej na Normalu; AI wypowiedzialo mi wojne, no to zaatakowalem ich miasta, a tam bronia ich 1-2 slabe jednostki...). Radze poczekac z miesiac z kupnem, albo zessac i zobaczyc czy na danym komputerze dziala w porzadku.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 14:38 
Cytuj  
Widział ktoś gdzieś w necie tego patcha drugiego do elementala ?? To nie próba flejmu ale chce zobaczyć, czy w końcu działa to tak jak powinno :F


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 15:01 
Cytuj  
Wystarczy wejsc na forum elementala by sie dowiedziec, ze nie dziala jak powinno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 16:14 
Cytuj  
Wylaczenie Auto-Save'a poprawilo mi wydajnosc. Da sie teraz grac, mam 4 miasta, dosyc rozbudowane i jest zdecydowanie lepiej niz wczoraj, chociaz wciaz sa popierdolkowate bledy, w stylu opisy nie mieszczace sie na karcie postaci, znikajace dzwieki w czasie bitwy :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 16:33 
Cytuj  
No forum zbyt długo nie przeglądałem ale ciekawe czy są jakieś inne sposoby zwiększenia wydajności. Muszą koniecznie poprawić optymalizację...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 16:46 
Cytuj  
Ogolnie gra jest bajeczna - tego sie po tym spodziewałem... W strategiach chyba ostatnio tak sie bawiłem przy Civilization 2.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 18:19 
Cytuj  
Gra jest naprawdę fajna ,ale muszą jeszcze sporo nad nią popracować. Za pare tygodni, miesięcy to może być naprawdę smakowity kąsek. Ciągle sporo bugów, wydajność gry też wymaga dopracowania, grę wydali za szybko. Jak wyjdzie płatny dodatek, jak dojdą dungeony do wiekszości questów, podziemia ,multi maps no i ogólny balans to wtedy dopiero będzie godny następca MoMa. Ale i tak warto stestować.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 22:22 
Cytuj  
Mam wrażenie, że kampania jest w uj prosta...

Spoilerek

Obecnie miałem pokonać ogry strzegące kopalni bo pewien jegomośc by m nie pomógł iiii... Mój hero na 5 lvl z macką je rozwalił :F...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 22:26 
Cytuj  
Podoba mi sie ten czacik ingame z graczami/devsami itp - mozna szybko zadac pytanko bez zbednego alt+tabowania ... W tych czasach to powinien byc standard


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 22:27 
Cytuj  
Czy wam po pomniejszeniu wywala grę z błędem "dx call"??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 22:43 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Czy wam po pomniejszeniu wywala grę z błędem "dx call"??


Mnie niestety też. Jak zerkałem na forum Elementala, to paru innym ludziom także się to przytrafia...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.