mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 11:35 
Cytuj  
czyli zwykly trolling z powodu bolu dupy.

Yureei - nie moglem znalezc karabinu maszynowego. Dzisiaj go wyprobuje w PvP.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 11:37 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
czyli zwykly trolling z powodu bolu dupy.


+1


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 11:48 
Cytuj  
zwykły bait na marka.


_________________
.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 14:07 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
zwykły bait na marka.


Google

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 14:10 
Cytuj  
Android > iOS

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 19:04 
Cytuj  
Yureei - a rozkminiłeś od czego zależy drop na crucible? Total random czy jest jakaś reguła?

po drugie myślałem, że maxlvl to 20, a tu się okazuje, ze ludziska biegają z 20+++..
po trzecie myślałem, że itemizacja jest biedna i niejaka - a dzisiaj zauważyłem vendora który sprzedaje żółte (exotic) itemzory za jakieś specjalne exotic coinsy.
po czwarte za cholerę nie wiem czemu i do czego są te staty - strength, intelligence etc. Jako guardian powinienem iść w pure strength czy kombinować jakieś mixy, na co te staty mają wpływają? Są przydatne do PvP czy tylko PvE?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 20:09 
Cytuj  
Zalozylem ten fred aby dowiedziec sie czy ta gra jest jest fajna, poki co nie widzialem zadnych konkretow. Moze ktos napisac minirecke, najlepiej w stosunku do obecnego rynku PC ;-)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 20:41 
Cytuj  
Jakbyś tego forum nie znał. Odpal yt, pooglądaj recki co bardziej znanych streamerów, ktorzy podchodzą do gier na poważnie a nie dla jaj jak my. :)

Tu jakieś wypociny -> http://tvgry.pl/?ID=4803


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 23:25 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Yureei - a rozkminiłeś od czego zależy drop na crucible? Total random czy jest jakaś reguła?


Na razie nie mam pojęcia. Wygląda dość randomowo chociaż wydaje mi się, że im bliżej góry tabeli tym większa szansa na coś porządnego.

Cytuj:
po czwarte za cholerę nie wiem czemu i do czego są te staty - strength, intelligence etc.


Jak najedziesz tym kółko-kursorem na te te staty to pokazuje do czego są:

- Intellect jest od cooldownu Twoich superów
- Disciple zmniejsza cooldown granatów
- Strenght zmniejsza cooldown melee


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2014, 10:45 
Cytuj  
ej pod koniec (Mars) gra ładnie rozkręca.
Potem napiszę wiecej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2014, 11:30 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Zalozylem ten fred aby dowiedziec sie czy ta gra jest jest fajna, poki co nie widzialem zadnych konkretow. Moze ktos napisac minirecke, najlepiej w stosunku do obecnego rynku PC ;-)

Firefall > Destiny bo klawiatura + mysz >pad.
Prosze bardzo.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2014, 12:14 
Cytuj  
Jak pytasz na serio to Destiny to jest nic innego jak bardziej poważne i mniej cukierkowe Halo + ciągły tryb online (widzisz inne osoby piżgające obok mobki) + random itemizacja + arenki PvP + 3 osobowe raidy (jak na razie. Ten online jest zapożyczony z D3/Borderlands - można sobie biegać samemu, można biegać w grupie, z tym, że tutaj po prostu możesz sobie kogoś spotkać po drodze (losowo rzucanego i razem z nim się bawić) - takie pseudommo.
Zobaczę jeszcze jak wygląda ten endgame, bo generalnie gra się bardzo zmienia na plus mniej więcej od połowy Wenus.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2014, 13:04 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Nestor napisał(a):
Zalozylem ten fred aby dowiedziec sie czy ta gra jest jest fajna, poki co nie widzialem zadnych konkretow. Moze ktos napisac minirecke, najlepiej w stosunku do obecnego rynku PC ;-)

Firefall > Destiny bo klawiatura + mysz >pad.
Prosze bardzo.


Firefall? No nie żartuj, proszę Cię.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2014, 13:29 
Cytuj  
To juz lepiej w Warframe pograc. Sam zaczalem, nawet przyjemny tytul.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2014, 13:54 
Cytuj  
warframe sie zgodze jest bardzo fajna, ale tez pomijana pozycja.
jedyny problem jest taki, ze jak sie juz gra "powaznie" w tych calych rajdach przy endgame, to wychodzi dosc drogo jesli chodzi o $$

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2014, 13:58 
Cytuj  
Jak w to grałem to feeling strzelania był słaaby, jeśli to nie poprawili tego to nic dziwnego, że jest pomijana.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2014, 14:05 
Cytuj  
Doszedłem do 20lvl.
By dalej awansować trzeba mieć Light+.
Pokazały się daily heroic raidy, weekly heroic raidy i strike. Zobaczę co to takiego ;)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2014, 17:00 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Jak w to grałem to feeling strzelania był słaaby, jeśli to nie poprawili tego to nic dziwnego, że jest pomijana.


Zależy z czego strzelałeś, bo teraz masz w pip różnego rodzaju broni (łuki, karabiny, strzelby itp. itd.), do tego fajnie rozwinęli walkę melee. Zresztą gra cały czas fajnie ewoluuje. Warfarme to jeden z tych tytułów, który pokazuje, jak powinny być rozwijane gry F2P (częste patche z contentem i wszystko za free*).

*Za daily login często wpada 75% rabatu na platynę, co daje 370 platyny za 15 zł. Trochę się tej platyny nazbierało a i tak generalnie nic nie trzeba kupować (ale takich twórców warto wspierać).

Mark24 napisał(a):
Doszedłem do 20lvl.
By dalej awansować trzeba mieć Light+.
Pokazały się daily heroic raidy, weekly heroic raidy i strike. Zobaczę co to takiego ;)


No właśnie, to jaki jest maks level? Trochę się zdziwiłem, że widziałem gości z 24 czy nawet 25 poziomem. Co to te Light+? No i jaki rzeczywiście jest maks level?
Właśnie przed chwilką ukończyłem pierwszy strkike. Nawet fajne :D Chyba z 1.5h napierdzielania w pada :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2014, 17:39 
Cytuj  
sam jeszcze za bardzo nie kumam.
Itemki na wyższych poziomach mogą mieć +x Light, i chyba awansować na 21lvl musisz mieć conajmniej +1 light na którymś itemku. Z opisu wynika, że ten light pozwala wbić wyższy level i tyle.
Te staty na itemkach rosną w momencie jak itemek "awansuje".

A zrobiłeś może daily/weekly raidy? Nie można tam dołączyć do randomów i trzeba je robić solo lub zgraną grupką.

btw. system nagród za PvP przypomina mi ten z rifta. Grając mecze wbijasz jakiś ranking, musisz mieć 2 poziom by kupić armor i 3 poziom by kupić broń, "monety" chyba dostajesz za każdy mecz - ale niewiele...
I znów potrzebuję nowej broni - bo cały czas używam auto rifle zielonego z 17lvl... i zaczynam mieć problemy by co większych kokosów spiżgać jedną serią ;)

W warframe też trochę biegałem - ale dla mnie trochę nuda. Co chwila cofasz się w rozwoju levelując nowe bronie etc..


Ostatnio edytowano 13 wrz 2014, 17:44 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2014, 17:44 
Cytuj  
Ja dopiero Ziemię ukończyłem (9lvl) więc pewnie jeszcze nie mam dostępu do tych rzeczy (na mapie takich eventów nie widzę).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.